Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Boj za čest a slávu vesnice

Goto down 
+6
Ramaru
Damrod
Srotak
Meiki_Ookami
ObY
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 18:00

Masaru

Masaru se štěstím usmál, a sedl si pod strom, kde odpočíval
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 18:02

Sora

Následovala jsem Namiho a kam se půjdem optat na detaili kolem Chunninských zkoušek? otočila se na Namiho a řekla
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 18:10

Tatsuya

Uskočil jsem stranou, byl to jen menší problém.
Takže to prohlídl.... je chytřejší, než se zdá.... Složil jsem dvakrát pečetě na Kawarimi a jednou na Mizu rappu, přičemž jsem se "přenesl" do lesa a pak místo Kiteisochiho na bojiště. Připraven ho trefit, kdyby přešel ke mě, nebo k tomu špalku, co je místo mě.
Snad jsi dost chytrý na to, abys' šel po Kiteisochim... Dostaneš totiž pořádnou sprchu.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 18:16

Nami

Šel bych asi do kanceláře kageho.Tam jistě všechny informace budou vědět.Usmál jsem se na Soru.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 18:18

Masaruv Klon


Hm... Jestli tam vůbec bude, není náhodou teď v nemocnici? Ale co, třeba ram bude někdo místo něj.
Řekl a vyrazil do budovy kage, tam zaklepal na dveře kanceláře
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 18:24

Dveře kage pracovny se pomalu otevřeli, ale místnost byla prázdná. Když v tom.

Utakata Kentiri Otočil jsem se na křesle a uviděl tři geniny. "Čáu ne?" Usmál jsem se na ně. Oslovení od jounina jako já asi nečekali. "Co chcete?"
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 18:27

Klon

Čau..... mávl rukou trochu zmateně Jsme tady, aby jsme se dozvěděli nějaké bližší informace o Chunninských zkouškách... Usmál se
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 18:27

Nami

Rádi bychom se zeptali na nějaké detaily o chuninských zkouškách.Například kde se budou konat,kdy a kam se máme dostavit a tak dále.Řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 18:32

Masaru

Po pár desítkách minutách si stoupl a šel směrem k vesnici
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 18:35

Sora

Čau,ano chceme zjistit víc informací o Chunninských zkouškách řekla a pozdravila Jounina
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 18:56

Koketsu

Chvílu som pozoroval letiacu guľu a potom som sa vrátil k senseike. Chunnínske skúšky to bude dobré. A ako dlho asi budú trvať chunínske skúšky ? Opýtal som sa senseiky.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 19:10

Saburo
To by bylo moc jednoduchý...
Řekl jsem si a hodil jsem tři shurikeny po tom vlkovi...Rotovaly se,a tak šli obloukem na místo,kam se měly trefit,takže je bylo těžší sestřelit...
S katanou v ruce jsem byl připraven se bránit jeho útoku...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 19:32

Tatsuya

Shurikeny? Sakra.... Použil jsem Mizu Rappu, na kterou jsem měl již složené pečetě, na to, abych se odrazil a dostal se mimo shurikeny, přičemž už bylo jasné, že původní "já" je jen špalek a vlk je někde daleko pryč...
"Takže jsi už zjistil pravdu," řekl jsem s výsměchem, když jsem dopadl kus dál. Trochu ho zmatu. "Jsi první, kdo přišel na to, že Kiteisochi jsem vlastně já... Tleskám," řekl jsem a zatleskal jsem mu. Hraju s ním psychologickou hru... To by na něj mělo zabrat. "Ale to je jedno... stejně to nikomu neřekneš," zařval jsem na něj zostra a zaútočil přímo. Co vím ze svého souboje s Montarem, tak rány ani tolik nebolí.... ale ještě jsem nebojoval s někým, kdo dostává do nepřítele vodu.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 19:44

Saburo
To je blbost...Zkouší to...Ale nepovede se mu to...Ty jeho pohyby...To by musel být hodně soustředěnej,aby to udržel...Zvlášť v bojích a tak...Zase...Je to průhledný...
Přemýšlel jsem chvíli a potom jsem si odflusl...
Co to na mě zkoušíš...Víš moc dobře,že tohle na mě nefunguje...
Zařval jsem na něj a uchopil jsem katanu do obou rukou...Potom jsem těsně předním skočil doprava,ale moje katana letěla ostřím proti jeho levému boku...Chtěl jsem ho jenom zranit...
Navíc stále pršelo...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 19:56

Najednou se rozezvoněly zvony a ke každému přiběhl ninja se vzkazem, který ihned řekl "Všechny týmy se mají setkat u východní brány a až se všichni sejdou zamíříte do Sory. Mapu máte a aspoň si popovídáte. Senseiové dorazí později, hodně štěstí při zkouškách."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Boj za čest a slávu vesnice
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Boj o čest týmu 3
» Sláva vítězům a čest poraženým.
» Šťastná vesnice
» Správa vesnice
» Vůdce vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: