Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Boj za čest a slávu vesnice

Goto down 
+6
Ramaru
Damrod
Srotak
Meiki_Ookami
ObY
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 20:42

Saburo
I kdybych tě něco naučil,tak ........Ale to je tejně jedno... Stejně mě nikdo posouchat nechce...
Řekl jsem otráveně a sledoval jsem mraky...
Jo,taky doufám...Mimochodem nechceš si dát cvičnej souboj???
Řekl jsem jen tak do větru...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 20:44

Masaru

Cože?! Vykřikl Neslyším tě, zalehli mi uši!
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 20:44

Tatsuya

"To je dobrej nápad," řekl jsem mu a zapískal. Přiběhl baťoh a pod ním běžel vlk. "Hodný Kiteisochi," pochválil jsem ho a pohladil ho po hlavě a vzal baťoh. "Můžem," řekl jsem a stoupl si.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 20:46

Nami

Takže já do toho přidám své jehlice a máme skvělou obranou techniku.Usmál jsem se a pak se vrátil dojíst rámen.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 20:50

Sora

Masaruuu!!! zařvala jsem co máš z ušimááá stále jsem řvala
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 20:53

Masaru

Už dobrý.... nemusíš řvát, seskočil dolů a šel si zase sednout ke stolu
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 20:54

Saburo
Postavil jsem se a prokřupal jsem si prsty...
Tak,můžem...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 20:57

Tatsuya

"Ber to jako trénink, Kiteisochi," řekl jsem mu a Kiteisochi zbystřil. Tak jo, jdeme na to. Vytáhl jsem kunai pro Kiteioschiho a jeden pro mě. "Tak začni," řekl jsem mu.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 20:58

Shinju

Áchjo... řekla jsem a posadila se k stromu..
Tvrdohlavci...
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 21:00

Saburo
Když chceš...
Řekl jsem a vypláchl jsem si oči...Potom jsem aktivoval suinatar...
Složil jsem pečetě...
Nebeský déšť...
Řekl jsem a začalo pršet...Potom jsem složil další pečetě a vytvořil jsem tři vodní klony...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 21:01

Sora

Když všichni dojedli rámen Sora se zeptala co podniknem teďka? doufám že ne ňákou kravinu
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 21:07

Tatsuya

Sakra... já zapomněl na ty jeho klony... "Kiteisochi," řekl jsem a ten se rozeběhl na jednoho ze Saburů a skočil na něj. Přitom jsem složil pečetě. Kawarimi no jutsu... a vyměnil jsem se za Kiteisochiho a tak jsem zaútočil přímo na něj.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 14:33

Saburo
Měl jsem čtyři klony a na dva z nich zaútočili...
Zbylí dva "já" zaútočili na vlka i Tatsuyu a poslední "já" hodil kunai směrem ke stromu,do kterého se zabodl...Navíc mi pomáhalo to,že pršelo...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 15:37

Tatsuya

Na "klona" před sebou jsem hodil kunai. Kiteisochi se na ně vrhnul a vycenil své tesáky, přičemž jimi zaútočil v doprovodu s drápy. Sabura musím porazit.

MH: Nevytvořil jsi náhodou tři klony? A pokud dobře počítám, tak 2+2+1=5, takže Ti ani to čtyři nevychází...
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 15:48

Shinju

Odběhla jsem od nich pryč. Běhřela jsem z5 do města.
Tam jsem vlezla do knihovny ...
Dobrý den hladám nějaké dobré jutsu se suitonem? Nemá te tu nějaký svitek prosím? zeptala jsem se mile knihovnice....

(Suirou no Jutsu)
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 16:04

Jo, sorry,neuvědomil jsem si to...



Saburo
Moje vodní klony byly zničeny,ale pravý já jsem uhnul Tatsuyovu útoku kunaiem a zaútočil jsem ze strany nohou,mířil jsem na hlavu...
Měl jsem aktivovaný suinatar,takže jsem viděl vodu v těle Tatsuyy a Kiteisochiho...
Pravou rukou jsem v letu vytáhl katanu z pouzdra a snažil jsem se jí dotknout Tatsuye...Abych do něj pustil trochu suinatarské vody...
Takže...Pokračujem pořád v plánu A...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 16:49

Tatsuya

Sakra... to je nebezpečný. Promiň Kiteisochi. "Yajuu no Ro-bu!" zakřičel jsem a proměnil se, protože se změnila anatomická stavba těla, tak se změnila i místa, kudy tekla voda. Rukou, nebo spíš tlapou, s ostrými drápy jsem mu zaútočil na obličej. Buď uhneš a nebudeš moc zaútočit, nebo zaútočíš a příjdeš o ten svůj obličej, nebo o břicho., protože druhou tlapu jsem si připravil na případný protiútok, kdyby i přesto zaútočil a přitom se vyhnul úderu do obličeje.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 17:08

Saburo
Hmm???Nevěděl jsem,že umíš tohle...
Pomyslel jsem si a v poslední možné příležitosti jsem uskočil a složil jsem pečetě načež jsem si katanu dal do pusy...
Doskládal jsem pečetě a katanu jsem pustil a chytl ji do ruky a na Tatsuye letěl proud vody od mizu rappa...
Potom jsem si všiml spícího vlka...
Ale...Takže tohle má přecejenom slabinu...
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 17:18

Nami

Podíval jsem se na Soru.Možná by jsme měli jít zjistit nějaké detaily o těch chuninských.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 17:36

Sora

No mohli,ale půjdem všichni tři abysme to pak nescháněli postupně proč se otočil zrovna namě?
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 17:46

Nami

Souhlas počkáme na MasaraŘekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 17:48

Knihovnice

Usmála jsem se na Shinju a zaštrachala v polici a vytáhla svitek. "Tady máš vodní vězení, ale je ti uplně k ničemu, pokud neumíš nějakého hmotného klona." Podala jsem ji svitek.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 17:49

Masaru

No hmmmm.... Zrovna sem dostal jeden nápad, tak s váma pošlu klon a když se něco dozvíte, dozvím se to taky.... KazeBunshin no jutsu! vytvořil klon a vyšel ven na louku


Klon 1

Tak dem né? Zasmál se na oba


Masaru

Došel na louku a tam vytvořil druhý klon pak vykřikl ShouShyu! a udělal tornádo okolo sebe, pak nařídil klonu, ať na něj háže shurikeny podle toho co říkal Nami, mohl bych být schopný pomocí toho tornáda ochránit osobu proti letícím zbraním.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 17:56

Nami

Jo jdeme.A vyšel jsem ven z restaurace.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Icon_minitimeThu Mar 18 2010, 17:58

Masaru -> Tornádo bylo malé a slabé, prostě na útovni genina, ale přece jen to ty shurikeny zachytilo a točily se v tom tornádu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj za čest a slávu vesnice   Boj za čest a slávu vesnice - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Boj za čest a slávu vesnice
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Boj o čest týmu 3
» Sláva vítězům a čest poraženým.
» Šťastná vesnice
» Správa vesnice
» Vůdce vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: