Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Suna tým 7 a Sora tým 37

Goto down 
+5
Rhaegar
Meiki_Ookami
Páťa
ObY
Aspi
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suna tým 7 a Sora tým 37 Empty
PříspěvekPředmět: Suna tým 7 a Sora tým 37   Suna tým 7 a Sora tým 37 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 09:51

Tyto čtyři týmy se měli sejít u bran do labyrintu a každý tým dostal jeden klíč a byly vysláni dovnitř.

(Ten Oto tým 5 budou hrát admini, protože nevyšel jeden tým a ve třech týmech zkouška nejde dělat.)


Naposledy upravil Aspire dne Mon Mar 22 2010, 19:05, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Suna tým 7 a Sora tým 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna tým 7 a Sora tým 37   Suna tým 7 a Sora tým 37 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 10:02

Shinju - Suichu tým 2.

Otočila jsem se na oba kluky
Tak co který z vás to vezme? zeptala jsem se jich a koukala se na klíč který ležel na mých rukou....
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Suna tým 7 a Sora tým 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna tým 7 a Sora tým 37   Suna tým 7 a Sora tým 37 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 10:27

Miya Gojo- Tým 3 (SUna)

Kľúčik si vezme, má ho v ruke a odrazu ho premení na malý prívesok. Zavesí si ho na krk a čaká, čo urobí jej tímoví partner.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Suna tým 7 a Sora tým 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna tým 7 a Sora tým 37   Suna tým 7 a Sora tým 37 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 10:35

Tatsuya - Suichu tým 2

"No, tak já si ho vezmu," řekl jsem Shinju a vzal jsem si klíček: "Ale... Nesmíme jim dovolit si ho vzít.." zasmál jsem se. "Tak vyrazíme? Musíme získat ještě jeden klíček." řekl jsem nadšeně a čekal.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Suna tým 7 a Sora tým 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna tým 7 a Sora tým 37   Suna tým 7 a Sora tým 37 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 10:40

Shinju

Počkej špitla jsem Tatsuyovi... Celou dobu jsem špiclovala ostatní týmy a koukala se co dělají s klíči...
Takže jsem přesně věděla co a jak dělat až na nějaký tým narazíme... Ještě jsem si na chvíli vzala klíč od Tatsuy a nastavila se tak aby na mě nebylo vidět.
Bushin no jutsu... řekla jsem a klíče byli 3... Jeden sem měla já, druhý Tatsuya (originál) a třetí Saburo... Poté jsme společně vylezli do jeskyně...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Suna tým 7 a Sora tým 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna tým 7 a Sora tým 37   Suna tým 7 a Sora tým 37 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 10:43

Tatsuya - Suichu tým 2

"Proč zrovna já musím mít kopii," řekl jsem otráveně: "Proč musí ten Saburo vždycky mít všechno..." řekl jsem rozčíleně, i když jsem věděl, že mám originál, ale chtěl jsem tím zmást nepřítele. "Já myslel, že mě máš ráda, Shinju." Narovnal jsem si baťoh a klíč jsem dal do baťohu ke Kiteisochimu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suna tým 7 a Sora tým 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna tým 7 a Sora tým 37   Suna tým 7 a Sora tým 37 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 10:45

Shinju -> Nikoho si neviděla. Nemůžeš vidět přez stěny, kort když je každý na jiném konci labyrintu (Mylsel sjem, že je to logické) a bushin ti taky neyšel. Bushin je totiž hologram, jakmile jste se ho dotknuly tak zmizel. (Už asi po 20té vysvětluji, že bushi není hmotný klon.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Suna tým 7 a Sora tým 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna tým 7 a Sora tým 37   Suna tým 7 a Sora tým 37 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 10:48

Miya- Tým 3 Suna

Vlk ju upozornil na pohlad Shinju. Mia prikývla vytvorila ešte kópiu tak aby to nebolo vidieť a strčila pravý kľúč Baltovi do pysku. Ten zatvoril ústa a pevne ich držal zatvorené...
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Suna tým 7 a Sora tým 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna tým 7 a Sora tým 37   Suna tým 7 a Sora tým 37 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 10:48

Shinju

Naběhla mi anime kapka když klíče zmziznuli...
Aha takže nic no... řekla jsem spíš sama pro sebe a rychle vlétla do labyrinu...
Snažila jsem se běžet cestou která podle mě vedla do středu,, Saburo a Tatsuya byli za mnou...
Chtěla jsem co nejrychleji najít nepřeýtelský tým...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Suna tým 7 a Sora tým 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna tým 7 a Sora tým 37   Suna tým 7 a Sora tým 37 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 10:51

Tatsuya

Zastavil jsem Shinju: "Baka, to rovnou můžeme běžet a řvát: Klíč najdete tady. Musíme je chytit do pasti."
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Suna tým 7 a Sora tým 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna tým 7 a Sora tým 37   Suna tým 7 a Sora tým 37 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 10:53

Shinju

Jéžiši.. NUDÁÁÁ zařvala jsem extrémně nahlas...
Ok takže máme asi tak 30 minut než sem někdo podle ozvěny trefí... řekla jsem s úsměvem (doufám že tuhle ozvěnu mi dovolíš)...
Takže nějakou past vymysli já nejsem zrovna moc dobrá přez tohle.,..
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Suna tým 7 a Sora tým 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna tým 7 a Sora tým 37   Suna tým 7 a Sora tým 37 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 10:57

Tatsuya

"Hai," řekl jsem a vzal pár kunaiů na nitích s výbušnými lístky, natáhl jsem je přes cestu tak, že vždy jeden kunai byl ve stěně na jedné straně a druhý na stěně na druhé straně. Do tohohle se chytí leda idiot... Ale... Proměnil jsem se: "Yajuu no Ro-bu," a vyhrabal jsem díru hned za pastmi. Do ní jsem udělal to samé a spojil jsem to s lanky, která byla mezi kunaii ve stěnách. Do tohohle se už snad někdo chytí. "Teď musíme jen počkat," řekl jsem a proměnil jsem se zpátky.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Suna tým 7 a Sora tým 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna tým 7 a Sora tým 37   Suna tým 7 a Sora tým 37 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 11:04

Shinju

Pomalu jsem se vyhýbala Tatsuyovím pastím a ke stropu pověsila 8 kunaiů a 8 shurikenů...
Ty jsem spojila tankem a napojila to na Tatsuyův systém... Celou past jsem napojila na drátek který jsem si vzala k sobě a shovala se i s tím... Takže aktivace když zatáhnu za provázek,,, Sprcha kunaiů, shurikenů a výbuchu...řekla jsem si spíše sama pro sebe...


Naposledy upravil Obito dne Sun Mar 21 2010, 11:08, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suna tým 7 a Sora tým 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna tým 7 a Sora tým 37   Suna tým 7 a Sora tým 37 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 11:05

Tatsuya -> Díky této pasti, dke jsi použil dost kunaiů, lanko i výbušné lístky tak ti došli zásoby kunaiů a těchto věcí. (Sry, ale musím to hlídat, aby každý neměl milion kunaiů Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Suna tým 7 a Sora tým 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna tým 7 a Sora tým 37   Suna tým 7 a Sora tým 37 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 11:06

Tatsuya

Zasmál jsem se: "No stačí dotyk s jakýmkoliv lankem a jsou v hajzlu," stoupl jsem si dál do tmy, ve které byly matně vidět jen moje oči, které odráželi velmi slabé světlo.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suna tým 7 a Sora tým 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna tým 7 a Sora tým 37   Suna tým 7 a Sora tým 37 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 11:25

Tým 2 ze Suichugakure uslyšel jakési praskání ve stěnách a najednou se ozval ohromný výbuch a kameny se rozletěly na všechny z týmu 2 ze Suichu. Výbuch šel z pravého boku. V díře byly vidět tři postavy a dým pomalu padal k zemi a na jejich tělech byly vidět čelenky se znakem Otogakure.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Suna tým 7 a Sora tým 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna tým 7 a Sora tým 37   Suna tým 7 a Sora tým 37 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 11:29

Shinju

Při padá jsem trhla provázkem a celá past se sutila přímo na ty týpky z Otogakure...
Byla to ohromná síla výbuchů a těch kunaiů... Neměli moc šancí na uhnutí se...
Když jsem se postavila a sundala si z nohy kámen ( který mi udělala menší šrám) tak jsem si vytřela prde... pravé oko vodou a aktivovala Suinatar...


Naposledy upravil Obito dne Sun Mar 21 2010, 11:31, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Suna tým 7 a Sora tým 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna tým 7 a Sora tým 37   Suna tým 7 a Sora tým 37 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 11:30

Tatsuya

"Sakra," zavrčel jsem na ně a pokusil jsem se vyhnout kamenům. *Složil jsem pečetě na Mizu rappu* a vyčkával jsem své příležitosti.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suna tým 7 a Sora tým 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna tým 7 a Sora tým 37   Suna tým 7 a Sora tým 37 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 11:40

Otogakure tým

Ten výbuch zastavila jakási průhledná stěna, která se po vykonání práce rozpadla na malé střepinky.
Každý z těch tří se rozběhl na jednoho z Suichu týmů a zaujal bojový postoj a každý měl ruku v pečeti.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Suna tým 7 a Sora tým 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna tým 7 a Sora tým 37   Suna tým 7 a Sora tým 37 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 11:44

Tatsuya

Když se ke mě jeden z těch šmejdíků přiblížil, tak ho spláchl proud Mizu rappy. Vypadají nebezpečně... Ale to mi nesmí vadit. *Během toho jsem složil pečetě znovu, nechtěl jsem nic riskovat.*
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suna tým 7 a Sora tým 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna tým 7 a Sora tým 37   Suna tým 7 a Sora tým 37 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 11:51

Rikko - Oto (U Tatsuyi)

Pomalu jsem se zvedl ze země a zasyčel jako had a dal rychle ruce do pečetě a tatsuya si mohl všimnout vytetovaného černého hada na mé celé ruce, protože jsem měl tílko. "Hadí zrození!" Řekl sjem a pomalu se mi kůže na ruce začala různě hýbat a tetování jakoby ožilo a had sjel po ruce na zem, kde se zvětšil na výšku normálního psa.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Suna tým 7 a Sora tým 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna tým 7 a Sora tým 37   Suna tým 7 a Sora tým 37 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 11:54

Tatsuya - Suichu

Znovu jsem zaútočil pomocí Mizu rappy a* hnedka za ní jsem útočil já. Tsuuga!*, takže ho to muselo překvapit.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suna tým 7 a Sora tým 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna tým 7 a Sora tým 37   Suna tým 7 a Sora tým 37 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 11:59

Rikko - Oto

Had otevřel pusu a pohltil celou vodní vylnu a následně jsem složil jednu pečeť a had otevřel pusu a vodní vlna se vrátila na tsuugového Tatsuyu, ale to nestačilo na zastavení jeho tsuugy a proto jsem dostal plnou ránu do hrudi a vystříkla mi krev. V tu chvíli, ale had obmotal nohu Tatsuyi a já se jen usmál. "Suiton: Mizu Yuuoni!" V tu chvíli už na nohu, která nebyla obmotána hadem mířila vodní katana.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Suna tým 7 a Sora tým 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna tým 7 a Sora tým 37   Suna tým 7 a Sora tým 37 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 12:02

Shinju

Když ke mě jeden přiskočil tak jsem ho jako Tatsuya zpláchla Mizzu rappou ...
Přímo za ní jsem skkočila já i s katanou... Mířila jsem mu s ní na krk a druhou prázdnou ruku jsem strkala k jeho nohám... Ještě před tím jsem do katany nakoncentrovala chakru takže zářila modře...

*Před útokem s katanou pojištena Kawarimi*
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suna tým 7 a Sora tým 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna tým 7 a Sora tým 37   Suna tým 7 a Sora tým 37 Icon_minitimeSun Mar 21 2010, 12:05

Sun - Oto (Soupeř Shinju)

Usmála jsem se a složila pečetě. "Prach: průhledná smrt!" Střípky z předchozího štítů najednou proletěly Mizu rappou a já rychle odskočila.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Suna tým 7 a Sora tým 37 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suna tým 7 a Sora tým 37   Suna tým 7 a Sora tým 37 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Suna tým 7 a Sora tým 37
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Suna tým 1, Sora tým 30, Iwa tým 9, Konoha tým 3
» Suna// Tým 4 - Doprovod Boháče
» Suna tým 4, Suichu tým 1, Iwa tým 10, Konoha tým 2
» Iko Sora
» Iko Sora

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Chunninské zkoušky :: Chuuninské zkoušky - Koš-
Přejdi na: