Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Iko Sora

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
iko
Academy student
Academy student
iko


Počet příspěvků : 19
Datum založení účtu : 29. 03. 11

Iko Sora Empty
PříspěvekPředmět: Iko Sora   Iko Sora Icon_minitimeTue Mar 29 2011, 13:35

Jméno: Iko Sora

Věk:14

Hodnost: genin

Oblíbené: moj pes zakuzu

Neoblíbené: krv bolesť

Rodina: Nemám

Povaha: dobrá

Historie: Môj Pribeh neni práve najlepší. Začalo to smrťou otca keď som mala asi 8 rokou vtedy otec a ja sme sa prechadzali po konohe keď zrazu na neho zautočili a on ma branil a kričal aby som odišla ja som sa skrila za strom a pozerala sa ale nemala som odvahu nič spraviť bolo to strašné dvaja ho chitily a jedna Kunoichi si dala dole masku a prebodla ho katanou utiekly ja som tam pribehla a slubila som otcovi že ho pomsťim potom som s nikim neprehovorila iba plakala . Ďalšia smrť bola moja sestra keď na misi ju zabili to somuž bola napočiatku šialenstva potom mi umrela aj mama lebo ninjovia tak isto ako otca zabili a teras som utekala do kuchine vzala som možík a prepichla som jednej nohu ona si dala dole masku kopla dom mna a povedala nepomsťiš rodičou dokim buďes male uplakané decko a prepichla mame hrud mama sa na mňa pozrela a povedala nech ma pomsta nezveddie s cesti a ja som odbehla a nevraťila som sa tam rok. potom som našla male šteniatko zbité na ceste zobrala som ho domou a postarala sa o neho a dala mu meno zakuzu nikto sa so mnou nechcel hrať len on často sa rospravam s rodičmi a sestričkou za domom na kemeni a pozerajuc sa na nebo ale teras mam 14 zakuzu ma uz 3 roki je to dospeli pes a som genin a pripraveena ísť po mojej cesťe

Cíl: pomsta

Klan:
___________

Podstata: Raiton

Hlavní atribut:

Zbraň: Katana bohine neba (Modrá rúčka a čepel je hruba a dlhá

Specializace: Nin a genjutsu

Schopnosti :Gatsuuga Dvoutesákový ničitel

Foto:http://puzzlefactory.pl/public/images/puzzle/036/050/original.jpg

MOJ PES http://img1.imagebanana.com/img/r7zhgrxq/AnimeDog.jpg
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Iko Sora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Iko Sora   Iko Sora Icon_minitimeTue Mar 29 2011, 17:21

soráč ale Hora se bude rušit, takže se asi postavy nenabíraj, ovšem rád tě uvítám i s tvou postavou v mé vesnici Yamigakure Smile
Návrat nahoru Goto down
 
Iko Sora
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Iko Sora
» Iko Sora
» Suna tým 7 a Sora tým 37
» Sora Itazuki
» Suna tým 1, Sora tým 30, Iwa tým 9, Konoha tým 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Fire Country :: Charaktery-
Přejdi na: