Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Jen další den v Getsugakure no sato

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Nawaki
Genin
Genin
Nawaki


Počet příspěvků : 180
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 35

Jen další den v Getsugakure no sato Empty
PříspěvekPředmět: Jen další den v Getsugakure no sato   Jen další den v Getsugakure no sato Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 19:24

V Getsugakure byla samotná zkouška na genina jen malé část celého procesu.
Bylo to jen malé vítězství na cestě k tomu stát se opravdovým ninjou
Kdo neudělal další zkoušku tak se musel podrobit dalšímu výcviku
O další zkoušku mohl požádat kterýkoliv genin, který měl další 2 kolegy do teamu a našel si senseie...
Ten je podrobil zkoušce a když je shledal dostatečně silnými tak si je vzal jako team...

V Getsugakure bylo celkem pěkné počasí, den jako každý jiný. Bylo 11 dní po zkoušce na geniny...
Většina lidí byla na pláži...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Jen další den v Getsugakure no sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen další den v Getsugakure no sato   Jen další den v Getsugakure no sato Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 19:46

Michiyo Hiroki

potajnu jsem se vytratila z pokoje a jako obvilklejsem šla trénovat moji zbran
snad bude spolupracovat usmála se a vyskočila oknem
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jen další den v Getsugakure no sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen další den v Getsugakure no sato   Jen další den v Getsugakure no sato Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 19:50

Minato Hiroki

Seděl jsem na pláži v světle zelených plavkách což je moje oblíbená barva. Z ruky do ruky jsem si přesýpal písek a vítr si hrál s mými bílými vlasy a pohazoval s mim dlouhým bílým copem. Sledoval jsem slunce a poslouchal šumění moře. Doma jsem nechal natřepanou peřinu, aby bratr myslel, že spim a neotravoval mě zase.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Jen další den v Getsugakure no sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen další den v Getsugakure no sato   Jen další den v Getsugakure no sato Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 20:01

Taku Hiroki

Odhodil sem peřinu protože jsem si chtěl hrát.
Nii-chan?! zařval jsem když jsem zjistil že tam není. Jó Nii-chan určitě nabaluje holky na pláži...pomyslel jsem si a rozeběhl se na pláž... Měl jsem Svítivě orandžové plavky. Když jsem viděl Nii-chana radostně jsem se k němu rozeběhl.Nii-chan! zařval jsem. Když už jsem se k němu blížil zakopl jsem a spadl...ii-chnnn.... vydal jsem ze sebe skrz písek.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Genin
Genin
Nawaki


Počet příspěvků : 180
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 35

Jen další den v Getsugakure no sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen další den v Getsugakure no sato   Jen další den v Getsugakure no sato Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 20:04

Nádherné počasí vylákalo na pláž dokonce i Bílou měsíční paní
Dorazila v doprovodu 3 členů Stříbrného řádu
Všichni si chtěli užívat krásného dne...
Bylo nezkutečně krásně...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Jen další den v Getsugakure no sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen další den v Getsugakure no sato   Jen další den v Getsugakure no sato Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 20:10

Michiyo Hiroki

Procházela jsem vesnici ... kde bylo celkem prázdno ... všichni zase na pláži ... sakra dneska je hroznej den .... povzdechla .. všude slunce a teplo .... má to cenu ubec trénovat .. řekla jsem si
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jen další den v Getsugakure no sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen další den v Getsugakure no sato   Jen další den v Getsugakure no sato Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 20:30

Minato Hiroki

On mi nedá chvíli klidu Pomyslel jsem si a zvedl ho z písku a vyndal mu písek z pusy. "Klid bráško." Pak jsem uviděl vůdkyni a usmál se. Je nádherná
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Jen další den v Getsugakure no sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen další den v Getsugakure no sato   Jen další den v Getsugakure no sato Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 20:34

Taku

Koukl sem se jako debil na Vůdkyni.
Jéé ta má pěklná prsa.... řekl jsem nahlas a na chvilku což se často nestávalo - jsem ignoroval brášku. Začal jsem si totiž prohlížet svojí hruď jestli tam taky takový prsa nemám.Poté jsem si jich přestal všímat a zazubil se na brášku a zazubil se. Mezi zubama mi byl vidět písek.
Dem se koupááát? zachechtal jsem se a začal kolem něj skákat a vydávat zvuky jako debil.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jen další den v Getsugakure no sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen další den v Getsugakure no sato   Jen další den v Getsugakure no sato Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 20:38

Minato Hiroki

Plácl jsem se do čela. "Zahrajeme si hru." Usmál jsem se a poškrábal na bradě. "Když tě nenajdu do hodiny tak vyhraješ." Řekl sjem a sledoval Vůdkyni.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Jen další den v Getsugakure no sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen další den v Getsugakure no sato   Jen další den v Getsugakure no sato Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 20:44

Taku

Skočil jsem před něj a zakryl mu výhled na Vůdkyni.
Já vím že ta co má ty hrbolky na hrudi co já né se ti moc líbí ale já si ci hláááát znovu jsem zahýkal jako debil a skočil k němu... Hodil jsem mu písek do očí.
Trefááá!
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jen další den v Getsugakure no sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen další den v Getsugakure no sato   Jen další den v Getsugakure no sato Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 20:49

Minato Hiroki

Naběhla mi žilka, ale pak sjem se uklidnil, ale písek začal hrozně pálit a proto jsem vysprintoval do vody a začal si vymývat oči.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Jen další den v Getsugakure no sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen další den v Getsugakure no sato   Jen další den v Getsugakure no sato Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 20:51

Taku

S hrozivým hýkáním a šíleným poskakováním jsem se za ním rozeběhl.
LETÍ BOMBÁÁÁÁÁ!!! Zařval jsem a odrazil se do vduchu ... Skočil jsem kufr do 0,5 metru vody...
Koukala mi jen hlava... Huhahahuhahauhaha vydal jsem ze sebe a zahýkal jsem...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jen další den v Getsugakure no sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen další den v Getsugakure no sato   Jen další den v Getsugakure no sato Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 20:59

Minato Hiroki

"Neměl by jsi radši trénovat? Jako tvoje sestra?" Zeptal jsem se ho celý mokrý.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Jen další den v Getsugakure no sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen další den v Getsugakure no sato   Jen další den v Getsugakure no sato Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 21:02

Taku Hiroki

Byl jsem po krk ve vodě a nemohl jsem ven
A půjdeš i ty semnou? vyhýkal jsem ze sebe. Když Se Minato zvedl tak se hladina trošku zvedla a mě voda vtekla do krku. Hýýýýk, Hýýýk...Chriéééééééééé, Hýéýák
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jen další den v Getsugakure no sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen další den v Getsugakure no sato   Jen další den v Getsugakure no sato Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 21:12

Minato Hiroki

Chytl jsem ho za ruce a vytáhnul ven. "Pojď, najdeme sestřičku." Hodil jsem na sebe košili a nechal ji rozepnutou. Zbraně jsem u sebe neměl.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Jen další den v Getsugakure no sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen další den v Getsugakure no sato   Jen další den v Getsugakure no sato Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 21:27

Michiyo Hiroki

sedla jsem si na treningovou louku "teda jestli to tak bylo" a lehla jsem si .. měla bych trénovat .. ale to hrozné slunce mně unavuje a tady není žádný stín .. povzdychla jsem


Naposledy upravil Ramaru dne Thu Mar 25 2010, 16:58, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Genin
Genin
Nawaki


Počet příspěvků : 180
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 35

Jen další den v Getsugakure no sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen další den v Getsugakure no sato   Jen další den v Getsugakure no sato Icon_minitimeWed Mar 24 2010, 21:57

Bílá měsíční paní se na vás lehce usmála
Dál si vás nevšímala a odešela kousek dál

Mezitím v dole pod vesnicí

Pane? Ztratili jsme kontakt se skupinou horníků...
Byli v tom nově otevřeném křídle, bojíme se, že by to mohlo být vlivem nějakých otrávených plynů...

řekl jsem z předáků
Vyšlete tam team...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Jen další den v Getsugakure no sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen další den v Getsugakure no sato   Jen další den v Getsugakure no sato Icon_minitimeThu Mar 25 2010, 17:14

Michiyo Hiroki

Ležela jsem u stromu ve stínu tam kde na mně slunce nedohlédlo
ne ted teda trénovat nebudu ... povzdychla a zabodla meč vedle sebe a zas esi lehla
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jen další den v Getsugakure no sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen další den v Getsugakure no sato   Jen další den v Getsugakure no sato Icon_minitimeThu Mar 25 2010, 17:19

Minato Hiroki

Usmál jsem se když jsme z dálky viděli sestru Michiyo. "Ahoj sestro. Tak jak jsi pokročila v tréninku?" Usmál jsem se znovu a došel až k ní.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Jen další den v Getsugakure no sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen další den v Getsugakure no sato   Jen další den v Getsugakure no sato Icon_minitimeThu Mar 25 2010, 17:21

Michiyo Hiroki

byla jsem v takovym polo spánku a najednou jsem uslyšela nii-chana ... lekla jsem se a tak trochu vyletěla .. no zatím nic moc ... řekla jsem jako kdyby jsem trénovala s takovým usměvem
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Genin
Genin
Nawaki


Počet příspěvků : 180
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 35

Jen další den v Getsugakure no sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen další den v Getsugakure no sato   Jen další den v Getsugakure no sato Icon_minitimeThu Mar 25 2010, 17:25

V dole

Pane? Jednotka vyslaná na místo zmizení horníku se nehlásí....
Najednou zašuměla vysílačka...
Jsou všude kolem nás... nevím odkud se berou, jsou všuaaaah...
ozvalo se
Co to sakra bylo ?! Vyšlete ihned posla za šéfkou

Ozva se výbuch.... Země se zastřásla...
Země se zatrásla i na pláži...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jen další den v Getsugakure no sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen další den v Getsugakure no sato   Jen další den v Getsugakure no sato Icon_minitimeThu Mar 25 2010, 17:28

Minato Hiroki

Země se zatřásla i v lesíku kde jsme byli. Co to bylo? Pomyslel jsem si. "Tohle se mi nelíbí. Zkusim dojít za vůdkyní zjistit co to asi bylo." Řekl jsem a zapnul si košili a rozeběhl se za Vůdkyní tam, kde jsem ji viděl naposledy.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Jen další den v Getsugakure no sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen další den v Getsugakure no sato   Jen další den v Getsugakure no sato Icon_minitimeThu Mar 25 2010, 17:30

Michiyo Hiroki

Co to proboha je ? ... řekla si .. počkej Minato .. řekla a rychle se rozběhla se zaním
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Genin
Genin
Nawaki


Počet příspěvků : 180
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 35

Jen další den v Getsugakure no sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen další den v Getsugakure no sato   Jen další den v Getsugakure no sato Icon_minitimeThu Mar 25 2010, 17:37

Jakmile se zatřásla země tak vůdkyně kývla a všichni členové Stříbrného řádu zmizeli
Sama vůdkyně zůstala na pláži aby uklidnial lidi...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Jen další den v Getsugakure no sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen další den v Getsugakure no sato   Jen další den v Getsugakure no sato Icon_minitimeThu Mar 25 2010, 17:52

Minato Hiroki

Doběhl jsem za Vůdkyní a uklonil se. "Omlouvám se, že vás vyrušuji, ale co se to děje?" Zeptal sjem se celkem čekaně. Vítr si hrál s mými vlasy.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jen další den v Getsugakure no sato Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jen další den v Getsugakure no sato   Jen další den v Getsugakure no sato Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jen další den v Getsugakure no sato
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Getsugakure no Sato
» Staré doly pod Getsugakure no sato
» Ďalší tým na scéne...
» Další dny neštěstí
» Getsugakure SPAM

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: