Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Ďalší tým na scéne...

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Ďalší tým na scéne... Empty
PříspěvekPředmět: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... Icon_minitimeTue Aug 09 2011, 23:55

Neruš, Šroťák & ???

Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Ďalší tým na scéne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... Icon_minitimeTue Aug 09 2011, 23:58

Rami Hanako

Dobrý den.. Řekl sem s respektem. Celou dobu sem přikyvoval. Pak ke mě přišel nějaký Jounin.. Po tom co sem si ho vyslechl sem kývl a souhlasně řekl "Hai". Pak sem se pomalým krokem vydal k louce... Ještě sem se poohlídl po tom druhém geninovi.. V mé tváři byla vidět nechuť a pak nucený úsměv.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Ďalší tým na scéne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... Icon_minitimeWed Aug 10 2011, 00:03

Tanjiro Toshikatsu

Ladným krokem s rukami v kapsách a s pohledem zaměreným do země jsem došel na louku kam nás odkázal sensei. Opřel jsem se o nejblížší strom a na druhého genina jsem se ani nepodíval, pouze jsem vyčekával až příde sensei a dá další pokyny.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Ďalší tým na scéne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... Icon_minitimeWed Aug 10 2011, 17:39

Hajin Katameo

Hajin na mladú vodkyňu dediny prekvapene Čo? ona sa na mňa usmiala? jediná osoba ktorá sa na mňa kedy usmiala bola moja mama. Pozrel na ňu svojimi jasnými modrými očami "Božská moc" bol kompletne potlačená Hajim mal jasnú myseľ po prvý raz po dlhej dobe otvoril ústa a povedal jej Ďakujem. Otočil sa pomaly za sebou zatvoril dvere a vydal sa smerom k tej číslo 6. Napĺňal ho nejaký pocit, pocit ktorý ešte nezažil. Jeho tempo sa však nezmenilo stále sa vliekol pomaly na miesto určenia. Svojím tempom sa ponaly blížil k tej lúke mohol už rozoznať postavy. Pomaly som prišiel na lúku boli tam dvaja chlapci na každého som sa pozrel svojim modrým okom ktoré nezakrývala ofina. Nič som nehovoril podišiel som ku kraju a sadol si na kameň trocha ďalej od tých dvoch.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Ďalší tým na scéne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... Icon_minitimeWed Aug 10 2011, 17:51

Yuko Tachihara

Dorazil som tesne po Hajinovi, o ktorom mi medzitým dala Tsukikage vedieť.
Pristúpil som bližšie k trom chlapcom a tak nejak ľahostajne kývol smerom k nim.
Zdar decká... No... Tak to vyzerá že vás mám od teraz na starosti... takže pre začiatok... Volám sa Yuko Tachihara.... Moje podstaty sú Katon a Fuuton... Špecializujem sa na boj zblízka a ninjutsu... Vaše zložky som len prebehol pohľadom, takže by ste sa mi mohli bližšie predstaviť aj vy... povedal trocha znudene a čakal, kto z vás sa ozve prvý.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Ďalší tým na scéne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... Icon_minitimeWed Aug 10 2011, 18:06

Hajin

Pozrel sa na senseia a prebehla mu myšlienka To mám začať ja? Z nechuťou sa postavil vyčítavo pozrel na všetkých a spustil Ja som Hajin z rodu Katameo nazývaný tiež aj "Dieťa Boha" Ako vyslovil slovo boha jeho očami preblesla zelená farba a na tvári zjavil zlovestný úškrn. "Božská moc" vo vnútri Hajina sa zachvela. Toto chvenie však netrvalo dlho jeho oči zasa zmenili farbu do normálu zasa boli modré ako obloha. Moja podstata je Kami no yōso známi ako Božský element, je dosť podobný katonu. Jeho tvár nadobudla naspäť svoj smutný výraz. Zostal stáť ako stĺp a čakal na tých zvyšných dvoch.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Ďalší tým na scéne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... Icon_minitimeWed Aug 10 2011, 18:18

Tanjiro

S pořád stejně chladným pohledem jsem se díval do země a pak se zničeho nic mé rty pohnuli přičemž jsem potichým ale zřetelným hlasem řekl.. Jmenuju se Tanjiro... Toshikatsu To už ale mohlo mé přijmení zarazit Senseie protože jsem jediný z toho klanu který přežil ten incident před 4 roky. A to jaké mám schopnosti je teď nepodstatné.. Dodal jsem a znovu jsem se uvelebil o strom o který jsem byl opřený.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Ďalší tým na scéne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... Icon_minitimeWed Aug 10 2011, 23:27

Rami Hanako


Jmenuju se Rami Hanako. Mé schopnosti sou založené na elementu ledu. Řekl sem a pak se podíval na Tanjira. Stejně se o sobě nakonec dozvíme všechno nemusíš si tady hrát na nějakého trapného kliďase.Řekl sem mu narovinu.. Možná sem i chtěl vyprovokovat boj, nelíbil se mi jeho přístup, člověk který si myslí že je mocný ale ve skutečnosti to určitě bude další slabej genin stejně jako já a ten druhej.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Ďalší tým na scéne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... Icon_minitimeWed Aug 10 2011, 23:38

Yuko

Och... Emák a macher čo.. no to je mi tým... s nádejou som pozrel na Ramiho, či aspoň on sa bude správať normálnejšie. Po tom čo povedal aj smerom k Tanjirovi som sa pousmial.
okej tak toto bude riadne podivný tým... Emák, chladný chlapec, realista a ja som... optimista... heh ale nejak to budeme musieť zvládnuť, no nie? Dopredu sa ospravedlňujem ale občas mám všetko na háku, vtedy ma neberte moc vážne... povedal s úsmevom na tvári a čakal, či Tanjiro niečo dodá alebo zareaguje na slová Ramiho.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Ďalší tým na scéne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... Icon_minitimeWed Aug 10 2011, 23:43

Nero

Proč se prostě raději nejdeš zahrabat pod led odkud si vylezl ? Je ti do mě úplný nic stejně jako do mích schopností nebo vůbec do toho jaký jsem.. Přihlásil jsem se do týmu abych se stal Shinobi Getsugakure a udělal... jistou věc. Překážející nicka jako si Ty nehraje v mim příběhu žádnou roli.. Řekl jsem dlouze ale přitom pořád chladně s dávkou arogantního přízvuku. Pak už jsem se ale podíval na Senseie a Rami jakoby pro mě dál neexistoval Kdy začneme s tréninkem... sensei.. zeptal jsem se Yuka ačkoliv má věta vůbec nevyzněla jako otázka spíš jako oznamovací věta..
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Ďalší tým na scéne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... Icon_minitimeWed Aug 10 2011, 23:53

Rami Hanako

Arogantní kus blba. Pomyslel sem a jen dodal. Dobře.. Nečekal sem, že mi už odpoví, protože mě začal ignorovat. Nechal sem to vyšumět, určitě budu mít další šanci na boj.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Ďalší tým na scéne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... Icon_minitimeThu Aug 11 2011, 09:54

Hajin

Pomaly som sledoval túto situáciu no nevravel som ani slovo moje modré oči sa upreli na senseia. Tu vypukla menšia výmena názorov no i táto malá celkom maličká hádka dávala niečomu vo vnútri podnet. Niečo sa vo mne zamrvilo moje oči chytili celkom jemný závoj zelenej farby teraz boli také modrozelené. Na mojej tvári sa zjavil šibalský úsmev a z úst som vypustil len jedno jednoduché Pche, ale toto pche bolo vyslovené takým tónom akoby som bol lepší ako celý svet. Mojej oči začali pomaly nadobúdať svoju normálnu farbu, moje vnútro sa upokojilo.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Ďalší tým na scéne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... Icon_minitimeThu Aug 11 2011, 16:57

Yuko

Po tej výmene názorov som sa len znudene poškriabal na temene hlavy a pohľadom skontroloval výraz Hajina.
No tak toto je vážne úžasné... neviem ako ich zvládnem, ale nejak to budem musieť spraviť. povzdychol som si.
Môžeme začať hneď... dodal som k Tanjirovmu "dotazu" a spustil som si ruky vedľa tela.
Len povedzte čo také by ste sa chceli naučiť...
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Ďalší tým na scéne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... Icon_minitimeThu Aug 11 2011, 17:28

Hajin

Môj a senseiov pohľad sa na krátky okamih stretli. No nedával som tomu veľký význam. Konečne sa prestali hádať. Tá ich celkom maličká hádka totiž dosť Hajina vyviedla z mieri. Na dotaz senseia čo by sme sa chceli naučiť som si len potichu pre seba povedal To čo chcem ja s tým mi nepomôžeš. no keďže sme nestáli od seba ďaleko mohol to počuť. Dal som si dole kapucňu a pozrel sa hore na nebo ktorého farbi som mal oči. Tá moc čo som mal v sebe si spokojne driemala.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Ďalší tým na scéne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... Icon_minitimeThu Aug 11 2011, 17:41

Tanjiro

Katon a Fuuton... Obávám se že zrovna vy mě toho moc naučit nemůžete.. Řekl jsem napůl znuděně a sklamaně ale pořád nechyběla dávka arogance v mém tónu. Umíte něco víc než jen tyhle 2 živly ? Dodal sem otráveně..
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Ďalší tým na scéne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... Icon_minitimeThu Aug 11 2011, 18:59

Rami Hanako

Chci se zdokonalit ve svém elementu, abych mohl za míň chakry vytvořit větší předměty.. Řekl sem jí trochu udiveně.. Že nám chce hned první den pomáhat s technikama.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Ďalší tým na scéne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... Icon_minitimeThu Aug 11 2011, 20:53

Yuko

Hajinovu tichú poznámku som ignoroval.
Ninjutsu a Taijutsu techniky... Ale mám zvitky s Genjutsu technikami, takže na ďalší tréning ti ich pár donesiem, len mi povedz aké... povedal som Tanjirovi. Potom som pozrel na Ramiho.
Tak, Rami... O Hyotone toho teda veľa neviem ale aj tebe sa pokúsim nejak pomôcť... povedal som opäť plný optimizmu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Ďalší tým na scéne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... Icon_minitimeThu Aug 11 2011, 21:01

Tanjiro

Svitky ? Dobře, chci svitky pro pokročilé a experty ve znalosti Genjutsu. Chci aby obsahovali návody jak zlepšit techniky a popřípadě jak je zdokonalit či vytvořit nové. Řekl jsem klidně a pomalu jsem se postavil k odchodu.. Jestli už nemáte nic na srdci rád bych šel.. mám ještě pár důležitých věcí na práci...
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Ďalší tým na scéne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... Icon_minitimeFri Aug 12 2011, 15:36

Hajin

Pozrel som sa na senseia a povedal som No ja by som si mohol zatrénovať a zdokonaliť moje Ken to dansu, pri tom by sa nemalo nič hrozné stať. A to už som zhodil svoj meč z chrbta naskytol sa vám pohľad na nádherný zelený meč ktorí bol k mojej technike tak veľmi potrebný začal som robiť pečate. Vôl, Tiger, Potkan chytil som meč a obalilo ho niečo ako chakrové ostrie no zelenej farbi niečo také asi ešte nikto z vás nevidel.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Ďalší tým na scéne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... Icon_minitimeSat Aug 13 2011, 16:45

Yuko

Tanjiro, na tvojom mieste by som ešte počkal... uškrnol som sa. Spravil som pečať a vytvoril dvoch Kage Bunshinov. Jeden z nich pristúpil k Tanjirovi.
Vezme ťa ku mne domov a nájde ti tie zvitky... Potom sa vrátite sem a môžeš začať trénovať... povedal som a druhý klon podišiel k Hajinovi.
Hajin, tento zostane pri tebe a dozrie na teba... žmurkol som na Hajina a otočil sa na Ramiho.
A tebe skúsim nejak pomôcť ja... povzdychol som si.

Yuko pri Tanjirovi

Poď zamnou... povedal a rozbehol sa preč. Keď dobehol k obytným domom tak vyskočil na strechy a v behu pokračoval na nich. Na jednej zo striech sa zastavil a zoskočil pred dvere od domu. Vytiahol kľúčik a odomkol si. Nebol to moc veľký dom, mal len dve miestnosti. Klon prešiel do miestnosti vzadu, kde bolo mnoho skríň s policami. V niekoľkých sa začal prehrabávať až nakoniec narazil na krabicu ktorú hľadal. Nebola ani veľká, ani malá no plná zvitkov.
Mal by si tu nájsť všetko čo budeš potrebovať... s týmyto slovami sa vrátil späť za tebou a čakal čo povieš.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Ďalší tým na scéne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... Icon_minitimeSat Aug 13 2011, 16:50

Tanjiro

Hned jak sensei udělal Kage Bunshin a poslal ho pro svitky, běžel jsem za ním s pořád stejným výrazem ve tváři. Když mi pak klon podal bednu tak jsem jen kývnul a potichu řekl.. arigato.. .. Následovně jsem se pak vrátil na místo tréninku a otevřel bednu přičemž jsem chytl hned první svitek který byl navrchu. Pomalu jsem otevřel a začal číst..
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Ďalší tým na scéne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... Icon_minitimeSat Aug 13 2011, 17:01

Hajin

Prikývol som smerom na pravého senseia a meč som stále držal v ruke. Otvoril som ústa a isto som povedal Budem potrebovať viac miesta. Išiel som trocha ďalej od nich a tam som začal z nesmiernou ľahkosťou predvádzať svoje umenie meč žiaril na zeleno a mohlo sa vám zdať že okolo mňa sú zelené záblesky. Nebol som ešte vo svojom bežnom tempe čakal som na svojho senseia teda na jeho klona než sa ku mne pripojí.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Ďalší tým na scéne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... Icon_minitimeSat Aug 13 2011, 17:21

Yuko pri Tanjirovi

Bežal som späť s Tanjirom a keď sme dorazili len som kývol na pravého Yuka, že všetko je v poriadku a presunul sa aj s Tanjirom ďalej od ostatných.
Okej... Môžeš trénovať na mne... povededal tak nejak znudene a čakal čo povieš.

-Juťas ty mi pls odpíš na skype Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Ďalší tým na scéne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... Icon_minitimeSat Aug 13 2011, 17:34

Tanjiro

Byl jsem začtenej do svitků tak jsem pouze kývnul a bral z krabice další a další. K praktickému tréninku přejdeme až prostuduju tyto svitky.. Řekl jsem narovinu a popadl další svitek...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Ďalší tým na scéne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... Icon_minitimeSat Aug 13 2011, 18:48

Rami Hanako

To je ale arogantní tupec mluví k ní jakoby to byl její sluha. Pomyslel sem si a pak se podíval na senseie trošku zoufale, protože ste o mém elementu asi moc nevěděla. Pak sem se ale usmál a řekl. De mi hlavně o kontrolu mé chakry.. Přemýšlel sem, že bych jakoby kreslil ve vzduchu z vrstvy ledu a dělal z toho třeba mříže, kterýma by šlo hůř projit. Chápete mě? Ujistil sem se.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ďalší tým na scéne... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ďalší tým na scéne...   Ďalší tým na scéne... Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ďalší tým na scéne...
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Další dny neštěstí
» Jen další den v Getsugakure no sato

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Mise-
Přejdi na: