Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Už se to blíží

Goto down 
+12
tbc99
Clover
Check
Shadow
Toshi
Páťa
Nagato
Deelay
Pein
Forward
Blackness
Meiki_Ookami
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Už se to blíží - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 7 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 21:01

Isane Uchiha
Nevrazí jej ale mne.Dorazil som tam rýchlo pomocou Shusin.Zmenil som sa na kládu.uchiha je Uchiha snimi sa nem§žeš porovnávať,povedal jej a vybehli sme spolu s Rinari dopredu.Ja mám 2 levelový al e precujem na 3 levelový,povedal jej s úsmevom.A aké si mala známki keď sa smiem spýtať?
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Už se to blíží - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 7 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 21:03

Rinari Uchiha

Dobré... řekla a furt se ohlížela protože ten její jekot byl silnej a to mohlo vpohodě přilákat ňáké zvíře,aktivovala si sharingan projistotu
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Už se to blíží - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 7 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 21:04

Aiko

Isane ty lama... s rodinou sa nerobí fififi.... zasmeje ssa.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Už se to blíží - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 7 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 21:07

Isane Uchiha
Setsuno,snažím sa oživiť konverzácie,povie a pozerá na RInari.Nemusíš sa báť,máme tu senseia,povedal a usmial sa.Aiko,ona nený rodina ale Uchiha takže asi nie.A neorbím sňou to tvoje fififi,povie jej.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Už se to blíží - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 7 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 21:09

Aiko

To neni "moje" fififi... zaškerí sa . Trocha spomalý.

-Kua musím zavolať Nealovi... potrebujem ho tu. Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Už se to blíží - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 7 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 21:11

Rinari Uchiha

Ikdyž jsem nevěděla o čem se bavěj tak jsem je ignorovala a běžela dál,máme tu dva velké rívali....potřebovali by uklidnit
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Už se to blíží - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 7 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 21:11

Setsuna Uchiha

To je sice hezké,ale trochu potišej! Zařval jsem na Isaneho.Se ji snaží zbalit?
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Už se to blíží - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 7 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 21:14

isane Uchiha
Setsuno,ja to robím o niekolko viac krát tichšie,povedal mu.Rinari,posledna otázka ak môžem.....P-,p-,nevedel vysloviť no potom sa račej stiahol..
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Už se to blíží - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 7 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 21:16

Rinari Uchiha

Setsuno má pravdu mělibyste být tišejc řekla a naklonila středně hlavu jako že poslouchá,zatim zatu cestu se jenom hádáme.... musí někdo zavést tvrdší režim
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Už se to blíží - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 7 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 21:20

Isane Uchiha
Zostal som ticho.No,Hokage-sama,Rinari,Todoroshi.Všetkých som sklamal.Povedal si v duchu a pozrel sa na senseia.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Už se to blíží - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 7 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 21:31

Aiko

Aiko Namikaze nikto rozkazovať nebude.. kua prečo sa chovám tak divne... pokrčí plecami a prejde si prstami po prúžkoch na lícach.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Už se to blíží - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 7 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 21:41

Isane Uchiha
Podíde na čelo toho všetkého.No,teraz ma uvidia,povedal a zrýchlil.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Už se to blíží - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 7 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 21:45

Aiko

Zamračí sa na Isaneho. trapák... vyskočí na strom a skáče z jedného na druhý. Ide popri svojmu týmu. Amaki a Reiza sa o niečom rozprávajú a občas sa pozrú na ostatných. Aiko sa stále pozerá len a len dopredu.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Už se to blíží - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 7 Icon_minitimeThu Apr 08 2010, 21:48

Isane Uchiha
Na chvílu zasane.Obzre sa po okolí.Je to piesko!A ktomu tu je niak podozrivé ticho,povedal si v duchu a šiel porpi senseiovi.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Už se to blíží - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 7 Icon_minitimeSat Apr 10 2010, 20:51

Kiro

Kolem obliceje mi proletl Kunai. Vubec jsem nestihal zareagovat. Zvedl jsem ruku aby vsichni zastavili a zmizel jsem. Za chvilku ze stromu opodal spadl bandita, ale nebyl sam. Isaneho a Aiko chytli dalsi dva a drzeli jim kunai pod krkem.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Už se to blíží - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 7 Icon_minitimeSat Apr 10 2010, 20:55

Pokracujte v lesich
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Už se to blíží - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 7 Icon_minitimeTue Apr 13 2010, 20:05

Posel

Rychle jsem se blížil k vesnici.
Nesl jsem důležitý vzakz pro Hokageho.
Předemnou se již rýsovala brána a její strážní....
Návrat nahoru Goto down
GTO
Genin
Genin
GTO


Počet příspěvků : 144
Datum založení účtu : 29. 03. 10

Už se to blíží - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 20:21

Ichigo Rokuro

Chodil sem z místa na místo a čekal na Tawara (nvm jak to napsat)...
Kde je už sme tu měli být před...
V tom sem se zastavil , podíval na velké hodiny na jednom baráku a uvědomil si že jsem tam o čtvrt hodiny dřív...
SAKRA!!...
Zařval sem po konoze...
Ale jak znam tawara tak určitě přijde brzy...
Uklidnil sem se a dál čekal.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Už se to blíží - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 20:26

Kori

Vrátili jsme se ze Suny nečekaně brzo. Ihned jsme vyrazili za Hokagem podat hlášení.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
GTO
Genin
Genin
GTO


Počet příspěvků : 144
Datum založení účtu : 29. 03. 10

Už se to blíží - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 20:27

Ichigo Rokuro

Po chvilce čekání sem si všeml obrovskýho výbuchu na jedný z hlav hokage...
Sakra co to je...
Rozběhl sem se abych o tom něco zjistil.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Už se to blíží - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 20:31

Ti co chtěj do toho boje tak piště tam kam píše dvojak a trojka Wink
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Už se to blíží - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 20:31

Tawara Bunshichi(2. p Tawari, 3.p Tawarovi, 4.p Tawaru, 5.p Tawaro, 6.p Tawarovi, 7.p s Tawarou)

Ráno jsem se probral do docela příjemného, teplého dne. Protože do mého setkání s novím týmem ještě nějaký čas zbýval, tak jsem si s přípravou dal řádně načas, začal jsem pořádnou rozcvičkou, po které následovala krátká spracha, načež jsem své pomenší na můj věk trošku moc osvalené tělo navlékl do plátěných kalhot černé barvy a trička. Na nohy přišli poněkud těžší zato však pevné a spolehlivé boty. Čelenku sjem si uvázal tak jak patří na čelo. Pak už následovala jen rychlá snídaně a klidná, neuspěchaná cesta na místo kde jsem se měl setkat se svím novým týmem. Dorazil jsem tak akorát načas, naneštěstí však ještě než jsem mohl na místě postávajícího mladíka oslovit ozval se směrem od kamenných hlav hlasitý výbuch a mladík se rozběhl tím směrem.
Ksó, co se to děje? Že by útok na vesnici? Ale kdo...
s touto myšlenkou jsem plnou rychlostí vyrazil za Ichigem. Ve snaze ho doběhnout. Pokud se mi to podaří popadnu ho zezadu za tričko a pokusím se ho přinutit zastavit. Zároveň jsem si ale dával pozor na jeho případné protiútoky.

Neblázni příteli, nevíš co se děje a pokud se jedná o útok budeme platí maximálně jako kanonfutr
vyroval jsem ho.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Už se to blíží - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 20:32

Amaki

Dorazili sme do konohy a šiel som do hokageho kancelárie spolu s ostatnými.
Návrat nahoru Goto down
GTO
Genin
Genin
GTO


Počet příspěvků : 144
Datum založení účtu : 29. 03. 10

Už se to blíží - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 20:35

Ichigo Rokuro

Nazdar Tawari...
Řekl sem když mě zastavil...
Možná más pravdu že bysme tam neměli chodit ale zase mi přijde blbý tady jenom tak stát...
Usmál sem se a čekal jak se tawari rozhodne.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Už se to blíží - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 7 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 20:42

Tawara Kensei

Naštěstí se mi Ichiga podařilo dohnat i zastavit bez toho aby mě považoval za nepřítele a pokusil se mě praštit.
Uff, to je dobře nerad bych s ním bojoval
zamručel jsem v duchu, načež jsem si poslechl co říká.
Jo, to je taky pravda, ale upřímně myslím že než se tam bezhlavě hnát měli bysme najít sensei nebo někoho kdo nám řekne co se děje. Hnát se tam bez znalostí je jako jít do bitvy se svázanýma rukama a šátkem přez oči
upozornil jsem ho. Během čehož se mi ve tváři neškubl ani jeden přebytečný sval, stále mám ve tváři ten samí vážný, možná lehce otrávený výraz.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Už se to blíží - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Už se to blíží
Návrat nahoru 
Strana 7 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Chuuninské zkoušky se blíží

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Fire Country :: Horagakure no Sato - Koš-
Přejdi na: