Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Už se to blíží

Goto down 
+12
tbc99
Clover
Check
Shadow
Toshi
Páťa
Nagato
Deelay
Pein
Forward
Blackness
Meiki_Ookami
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Už se to blíží - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 22:07

Amaki

Len som kľudne vstal zašepkal ti do ucha.Čo ti fakt už je.. ? To by som neurobil. Povedal som a otočil späť na Aiko.Neviem o čo ti ide, ale ja ťa za nič nasvete nezabijem. Povedal som jej a složil kunai. Zobral som si ten lístok do ruky.
Návrat nahoru Goto down
Deelay
Genin
Genin
Deelay


Počet příspěvků : 189
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Capital city

Už se to blíží - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 22:11

Reiza

Ufff, už jsem se bál že ej Amaki uplný šílenec, jak jsem si mohlů myslet že jí zabije... ulevilo ¨se mi. No tak, Aiko nedělej kraviny... řekl jsem rozrušeně.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Už se to blíží - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 22:19

Aiko

a na čo by som vlastne mala žiť?! Sklamala som dedinu a meno Namikaze... povie. Pozrie sa na Amakiho. takžé... nezabiješ ma... povzdychne si. čo mám preto spraviť, aby si to urobil?!alebo sa zabijem sama..
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Už se to blíží - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 22:22

Amaki

Amakimu prebehlo hlavou mnoho prasačín, ale po chvílke sa spamätal.Prepáč Aiko, ale ja nedovolím ti zomrieť...ja som tiež sklamal a život ide ďalej. Usmial sa na ňu a podal jej ruku, aby sme sa vrátili do hokageho kancelárie.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Už se to blíží - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 22:24

Aiko

Ty si neprisahal... pousmeje sa... Podozrievavo sa naňho pozrie. perverzák presne odhadla na čo myslel. Otočila sa chrbtom k bráne.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Už se to blíží - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 22:33

Amaki

Nedávaš mi na výber.Odrazu si sa dostala do bezvedomia. Chytil som ťa a odniesol pred hokageho kanceláriu
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Už se to blíží - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 22:36

Aiko

Papierik pevne stisla v ruke. Neznášam ťa... povie a sadne si. pozrie sa na hokageho kanceláriu. uchihoia... povie si pre seba a začne lepšie vnímať pachy. kua...krv stlačí si teraz už znovu červené miesto na krku.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Už se to blíží - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 29 2010, 22:39

Amaki

Ja viem... a čo máš na tom krku ? Spýtal som sa jej bez známky záujmu, ale v skutočnoti som sa o Aiko bál
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Už se to blíží - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 06:34

Isane Uchiha
Hokage?Sensei?Paráda.To nebudeme také socky,povedal si v duchu.Potom sa pozrel na nového senseia.Ale natoho ktorí mal masku ANBU.Dobrý,sensei!Povedal novému senseiovi....
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Už se to blíží - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 07:30

Aiko

To je jedno.. povie nepriateľsky. prečo by ťa to malo zaujímať.. dodá potichu a trocha sa od nich vzdiali. kua... šmejd, mohla som zabiť aspoň toho jeho vlka... mohla som vyhrať... zamračí sa.
Návrat nahoru Goto down
Toshi
Genin
Genin
Toshi


Počet příspěvků : 138
Datum založení účtu : 11. 03. 10

Už se to blíží - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 13:26

Toshi

Vracal sa z chuninskych skusok a ked bol pred klanovym sidlom uvidel iba otca ktoremu povedal sklamal som , som pripraveny na moj trest povedal a cakal otec nebudem ta trestat pocul som co sa stalo povedal a obaja isli dnu .
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Už se to blíží - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 14:06

Shisui

Pozrel som sa na Senseia a pomyslel si hmm Anbu ? to nebude len tak... Tak teší ma Ja som Shisui povedal som smerom k senseiovy.
Návrat nahoru Goto down
Shadow
Academy student
Academy student
Shadow


Počet příspěvků : 33
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Už se to blíží - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 17:07

Todoroshi Uchiha
Keď sme došli do konohy rovno sme zamierily za hokagem.Po dlhom rozhovore som bol na seba naštvaný.Hokage-sama má pravdu.Zbabrali sme to a to kvôli mne!Vyčítal som si.Keď som počul že hokage-sama bude našim senseiom na mojej tvári sa objavil velký úsmev.Nabudúce nezklamem,Hokage-sama!Povedal a potom si všimol senseia.No,stále je ANBU lepší ako Jounin....
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Už se to blíží - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 19:10

Aiko

otočí sa späť a postaví sa presne pred dvere kancelárie Hokageho. Oprie sa a čaká, či otvorí. hm... nudá... pomyslí si a spustí sa na zem. Vezme batoh, Minatov kunai si schová do puzdra a vyberie knihu, kde znovu začne čítať...
Návrat nahoru Goto down
Deelay
Genin
Genin
Deelay


Počet příspěvků : 189
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Capital city

Už se to blíží - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 19:25

Reiza

Jen jsem seděl a vše pozoroval. Sakra, nechá nás eště dlouho čekat? stěžoval jsem si v duchu sám sobě. Zvedl jsem se a sedl jsem si na zem k Aiko. Chvíly jsem jen tak koukal co si čte a potom jsem se zeptal: Co to čteš? Viděl jsem titulek knihy, ale stejně jsem se zeptal, asi jen aby řeč nestála.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Už se to blíží - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 19:46

Aiko

Summony... povie názov knihy. Ani sa naňho nepozrie a začne čítať ďalšiu stranu.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Už se to blíží - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 20:20

Hokage

Jestli ale neprojdete ani příští rok, tak vás vyhostím z vesnice. Je vám to jasné?
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Už se to blíží - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 21:03

Isane Uchiha
Kívol som a čakal čo sa bude diať...
Návrat nahoru Goto down
Deelay
Genin
Genin
Deelay


Počet příspěvků : 189
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Capital city

Už se to blíží - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 21:23

Reiza

Už jsem to nemohl vydržet, byl jsem dost znuděný. Co tam k čertu tak dlouho dělaj? pomyslel jsem si. Vstal jsem a pomalu jsem došel ke dveřím Hokageho kanceláře. Zaklepal jsem, nečekal jsem na odpověď a otevřel jsem. Tak co bude, Hokage-sama? Už tu čekáme celou věčnost.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Už se to blíží - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 21:26

Aiko

potichu sa zachechtá. som zvedavá čo na to ó-veľký-kage... pozrie na Reiza.
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Už se to blíží - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 21:45

Shisui

No áno je ale z časti to bude aj na vás pane predsa ste teraz náš sensei
povedal som a zaškeril sa na Hokageho. V tom vošiel Reiza otočil som sa, pozrel na neho a povedal mu : Nás Hokage nevihodil lebo sme z jeho klanu ale ak odtiaľto nevypadneš a nepočkáš na Hokageho povel vyhodím ťa ja povedal som mu naštvane.
Návrat nahoru Goto down
Deelay
Genin
Genin
Deelay


Počet příspěvků : 189
Datum založení účtu : 16. 03. 10
Věk : 29
Bydliště : Capital city

Už se to blíží - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 21:48

Reiza

Podíval jsem se na toho týpka. A ty si myslíš že si něco víc když si Uchiha?! řekl jsem klidně. No, asi vás ruším uprostřed diskuze, omlouvám se a ty si moc nevyskakuj, Uchiho! dodal jsem a probodl jsem ho pohledem. Potom jsem zavřel dveře a čekal dál za nimy...
Návrat nahoru Goto down
Blackness
Sannin
Sannin
Blackness


Počet příspěvků : 726
Datum založení účtu : 02. 03. 10
Věk : 29

Už se to blíží - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 21:50

Shisui

Sranda... kandidát na vyskúšanie novej techniky.
Takže môžeme už ísť Hokage -sama ? Opýtal som sa hokageho.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Už se to blíží - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 21:56

Amaki

Kludne som tam stál a sledoval Miu. hmm...yase sa na niečo chystá. Pomszslel som si už ma štvalo tam toľko čakať
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Už se to blíží - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 30 2010, 21:58

Aiko

Pozrie sa na Amakiho. kua prečo na mňa čumí? zabuchne knihu a oprie sa o svoje nohy. Schová si tvár a čaká.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Už se to blíží - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Už se to blíží   Už se to blíží - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Už se to blíží
Návrat nahoru 
Strana 2 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Chuuninské zkoušky se blíží

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Fire Country :: Horagakure no Sato - Koš-
Přejdi na: