Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Pravda (Seven , Ramaru)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 6 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 01:03

Čtyřka

Nemá to cenu... Když se ke mě dostalo to, co se stalo, tak jsem zbývající dva klony nechal zmizet. Jsem moc daleko na to, abych sám věděl, co se tam děje a oni alespoň nevědí, kde jsem já...



Akito

S pečetí neuspěješ... To raději zemřu... s úsměvem, ale sám...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 6 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 01:07

Miko

Nibi zakřičel a pak se nadech z jeho ust vyletělo do všech stran strašně moc vody až neuvěřitelné množstvý

-> jak myslíš
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 6 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 01:09

Akito

Takže je konec? Opravdu... Alespoň jsem měl tu možnost to říct.... Usmál jsem se do prázdna a moje oči ztratily nádech život, plamen, který vyhasíná málokdy, náhle zchladl a zmizel. Omlouvám se všem...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 6 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 01:14

Miko

Už jsem se chtěla proměnit zpátky v tom ale

akita začala obarvovat červená chakra a on stratil uplnou kontrolu měl okolo sebe jen bílo nic víc nekonečně bílá plocha ....
akito se proměnil a jeho kůže se začla loupat a zvětšoval se jeho ocasy rostly sakra rychle ... až dorostl 4 a oběvil se obří výbuch ... a v prachu stál Yonbi v plné kráse ... vetší jak nibi ...

Takže si se dostal ven .. řekl nibi na Yonbiho
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 6 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 01:18

Yonbi

Kohopak to tu máme... Nibi... Neměla bys raději sem," řekl jí a pohrozil jí tím. Akito už není, ten idiot mi nechal jeho tělo... A konečně můžu zabíjet... začnu rovnou u tebe," přitom se podíval na Miko, ve které viděl Nibiho, nic víc nic míň.



Akito

Kde to jsem? Tohle je nebe? Vypadá to teda strašně...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 6 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 01:21

Nibi

Jenom se pousmála .. a ty si myslíš že že v akitovi neni něco čím byhc tě mohla zapečetit zpátky ??? ... pak jsme naprosto zmyzela oběvila se z a Yonbim a sekla poněm

-> bylo tam naprosto bílo ... pak se tam oběvila zahalená žena
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 6 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 06:56

Yonbi

Ohnal se po Nibim všemi ocasy, ve kterých byla nakoncentrovaná chakra, takže při styku s tělem normálního člověka by ho velmi silně spálily.



Akito

"Kdo jsi," zeptal jsem se překvapeně, když tu zahalenou ženu uviděl. Je to tu divný... Možná pořád žiju... Ale kde teda pak jsem?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 6 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 12:44

Nibi

Ohnala po tobě ale Yonbiho chakra jí popálila a ale ne moc ... pak jkdyž byla těsně zaním tak naněj vyletěla velká vlna jak sám Yonbi

-> Znázornovaloto zvůj život postava se obrátila a přední se oběvil Yonbi a začly spolu bojovat ... ty si zjistil že nemáš v sobě ještě Yonbiho takže to musí být minulost
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 6 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 12:58

Yonbi

Uskočil a otočil se, z pusy mu začala vyvěrat láva přímo proti vlně, kterou to sice celou nezastavilo, protože lávy bylo málo, ale jak ztuhla, tak se voda o nově vytvořenou stěnu odrazila a mířila zpátky.



Akito

Pořád nechápu... Tohle je dost divný... Koukal jsem na to s jistým nevrlým pohledem. Nelíbí se mi tady... Chci zpátky!!!
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 6 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 13:44

Nibi

voda se o "doton" zastavila ... já jsem jím proletlěa tou zdí a na Yonbiho Vyletěl Vodní Drak

-> Yonbi ata žena spolu bojovaly ... a pak najednou začla vysávat Yonbiho
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 6 Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 16:09

Yonbi

Yonbi dupl do země, která pukla a z jejího nitra začala vyvěrat láva ven na povrch. Drak sice Yonbiho smetl, ale láva dál unikala a okolí se začalo ohřívat, až se drak vypařil. "Poradíš si s tím," ušklíbl se posměšně yonbi na nibiho.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 6 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 10:28

Nibi

Nibi se sám uzavřel do vodní koule stejně velké jako je on a tak byl uzavřen proti lávě ... Je čas tě spátky nasát k Akitovy .. řekla a vytáhla takový náhrdelník

-> žena vysála Yonbiho do náhrdelníku přímo před tebou a pak se nic nedělo .. najednou si oběvil u náhrobku nikdo nikde nebyl ale pršelo a méno is nemohl přečíst
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 6 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 10:31

Yonbi

"Čas to skončit," řekl, když místnost začala zahalovat jeho chakra, místnost a okolí už bylo dost horké, takže zřejmě chystal něco horšího, než-li si mohl kdokoliv představit.




Akito


"Co to je," zeptal jsem se sám sebe, když jsem uviděl náhrobek, po kterém stékaly kapky deště, který ovládl celé okolí a zahalil ho jako kabát.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 6 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 10:36

Nibi

Nibi se bleskově rychle oběvil před Yonbim a připlácl mu ruku na čelo .. až ta ruka se skoro uškvařila
Han-Jou-Ten .. řekla a uskočila yonbi měl na čele pečet která se provazy a řetěry rozšířila po celým telě a doslova ho přišpendlila k zemi a šíleně rychle mu to začlo sát sílu ...

-> začalo se všechno rozmazávat a pomalu mizet
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 6 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 10:42

Akito

"Počkat," řekl jsem, když všechno začalo mizet. "Čí je to náhrobek... Čí?!"
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 6 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 10:57

Nibi

Nibi se porměnil do Miko ... Zbohem ... řekla a nastavila Nahrdelník .... Yonbi začal mizet do nahrdelníku a z náhrdelníku zase do Akita až Yonbi vymyzel .... Akito byl v bezvědomí ... láva zmyzela ale já měla po ruce ... chytl ajsem akita druhou rukou a hodila ho přez rameno
z nebe mi do ruky zpadl papírek se vzkazem

-> Akito: Všechno zmyzelo abylo zase bílo ale ty si upadl do bezvědomí

-> Čtyřka do ruky muz nebe zpadl papírek se vzkazem
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 6 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 12:21

Čtyřka

"Co to," řekl jsem si pro sebe a přečetl jsem si vzkaz.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 6 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 12:37

-> Čtyřka Nevím kdo si nevím co chceš .. ale mně nenajdeš ... stálo tam jenom
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pravda (Seven , Ramaru)   Pravda (Seven , Ramaru) - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pravda (Seven , Ramaru)
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Pravda (Seven)
» Pravda o Misuteri
» Pravda sesterského pouta
» Ramaru
» Kyoko (Ramaru)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Mise-
Přejdi na: