Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Raní Hodinka

Goto down 
+5
Rhaegar
tbc99
Koketsu
Damrod
Ramaru
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Raní Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raní Hodinka   Raní Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 15:11

Yumi

Zasmeje sa a ide za ním. hmm... idem oknom... zaškerí sa a otočí sa smerom k oknu.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Raní Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raní Hodinka   Raní Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 15:35

Yamamoto Herushi

a kudyjinudy si myslíš...usměju se a rozběhnu se z okna.než se naděješ letíš se mnou z okna v náručí.já vystřelím na jeden dům pavučinu a poté se s tebou zhoupnu po pavučině na střechu.potom na střeše s tebou jdu k tabuly kde je vyvěšení týmu.držím tě rukou kolem pasu.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Raní Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raní Hodinka   Raní Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 15:44

Yumi

Spiderman... zasmeje sa a pozrie si tabulu. takže špehovací tým... my sa na to hodíme? zamračí sa. Yamamoto aj hej... toho druhého nepoznám. Všime si, že sen-sei aj veliteľ týmu majú rovnaké priezvisko. no pekne... tak už viem prečo je veliteľ... zamyslí sa. Podľa mňa by si bol super veliteľ ty... uvidí sa čo to bude za chalana... povzdychne si.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Raní Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raní Hodinka   Raní Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 15:49

Yamamoto Herushi

heh...ne...já mám sice dobré strategické schopnosti ale být velitel s tou velkou odpovědností...řekl jsem jí.jestli ten kluk bude slabej tak tu někoho zabiju...
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Raní Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raní Hodinka   Raní Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 15:53

Yumi

hmm... videl si ho už niekedy? opýta sa. Chcela by si o ňom niečo zistiť, aby bola pripravená a neprekvapilo ju čo to bude za blázna. klan Gaka... no pekne... kreslť viem aj ja... zaškerí sa.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Raní Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raní Hodinka   Raní Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 15:55

Yamamoto Herushi

ne...řekl jsem chladným tónem a měl jsem chuť tu tabuly rozmlátit.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Raní Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raní Hodinka   Raní Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 15:57

Yumi

Pozrie sa naňho a obíjme ho. čo je? spýta sa potichu a pozrie sa znova na tabulu.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Raní Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raní Hodinka   Raní Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 16:01

Yamamoto Herushi

políbim ji.to jmén se mi nějak nezdá...rozum mi říká že bude silnej ale srdce že bude slabej...nevím koho mám poslouchat...řekl jsem jí s úsměvem a zase dál hypnotizoval tabuly.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Raní Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raní Hodinka   Raní Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 16:05

Yumi

Keď bude slabý tak ho killneme... povie. Prezrie si aj ostatné tými. V týme B sú tiež dvaja z jedného klanu... ale ani jeden nieje veliteľ... hmm... a obidvaja sú na rovnakej úrovni. To je jedno. Zaujímalo by ma, aký stupeň kekkei-genkai ovláda náš nový týmoví partner. bude slabí... povie potichu a zaškerí sa.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Raní Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raní Hodinka   Raní Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 16:05

Po vesnici bylo rozhlášeno že tým S
Spoiler:
se má dostavit na tréningové podzemí

Miko

došly jsme domu
akito se probáral triko měl roztřené a přez to bylo vidět řemá celou hrud ubvázanou ....
asi 5 metrů od akita seděla miko s Aryi Yakooho-em který jí ošetřoval ruku když byla strašně mco popálená rozežraná .. prostě byla v háji
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Raní Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raní Hodinka   Raní Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 16:08

Yamamoto Herushi

chutná Psychovi slabošina(narážka na člověka co je slabý)?ušlíbnu se a kouknu se a ostatní tými a jsem rád že jsem alespoň s Yumi.až jsem zjistil že se máme dostavit do podzemí tak jsem hned s Yumi vyrazil.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Raní Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raní Hodinka   Raní Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 16:09

Yumi

Išla s Yamamotom...
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Raní Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raní Hodinka   Raní Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 16:52

Yamato Gaka

Dle informací které jsem dostal jsem poznal Yumi a Yamamoto. Hej vy tam jste Yumi a Yamamoto???Otázal jsem se povýšeně.

-> Do misí
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Raní Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raní Hodinka   Raní Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 18:44

Akito

"Co to,"
probral jsem se s bolestí hlavy a vlastně i celého těla. "Co se," ale už jsem nestačil dokončit, když jsem uviděl Miko, tak jsem se k ní vrhnul, jako bych ji před něčím chtěl chránit. "Jsi v pořádku," zeptal jsem se vyděšeně, ale pak mě chytil hrudník a měl jsem co dělat, aby to na mě nebylo vidět. Co se stalo?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Raní Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raní Hodinka   Raní Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 23:23

Miko

Vše je v pořádku malá nehoda s yonbim .. řekla a Ariy se na teb epřítelsky usmál
spíše co ty ?? .. zeptala se miko
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Raní Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raní Hodinka   Raní Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 23:45

Akito

"CO já... Ty jsi tady zraněná," řekl jsem přísně. "Uvědomuješ si vůbec, že si mohla umřít," pokáral jsem jí a potom jsem jí obejmul, ale jenom trochu, protože byla dost raněná, tak abych jí neublížil. "Tohle už nikdy nedělej." A až se mi dostaneš do rukou ty! Tak z tebe nadělám 8 malých opiček a je mi jedno, že jsi bijuu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Raní Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raní Hodinka   Raní Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 07 2010, 14:57

Miko

Dobrý dobrý .. řekla a tak trochu ho odstrčila ... život není louhý a kdykoliv může skončit .. řekla .. myslela to tak že chce svůj život žít naplno i s rizikama ... jo uhm .. řekla todle je můj přítel Aryi .. usmála se naněj ... aryi se taky usmá
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Raní Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raní Hodinka   Raní Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 07 2010, 16:10

Akito

"Přítel," řekl jsem nevěřícně a popošel jsem dál. Nakonec... Mezi námi jsou rozdíly... nejenom věk, ale i povaha, způsoby... Prostě se k sobě nehodíme... Přátelství mi bude muset stačit.
"Hodíte se k sobě," usmál jsem se. "Tak já asi půjdu a nechám vás tady o samotě," řekl jsem jen tak do větru, protože jsem se dal na odchod.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Raní Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raní Hodinka   Raní Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 07 2010, 20:43

Miko

Počkej Akito .... mám provás špatný i dobrý správy řekla mu ... a Aryi poodešel
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Raní Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raní Hodinka   Raní Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 07 2010, 20:46

Akito

"Ano," zeptal jsem se zběžně ve dveřích a novinky mě moc nezajímaly. Dobré i špatné zprávy... Že by se brali? Přitom mi obličej dost sklesl, ale zezadu do asi moc poznat nebylo.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Raní Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raní Hodinka   Raní Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 07 2010, 20:48

Miko

ta špatná je že jsem na velkou dobu odebrána z pozice velitele a senseie tvého týmu kůli sůálené ruce od Yonbiho ... řekla mu vážně
a ta dobrá že váš nový velitel bude mi přítel Aryi .. řekla mu
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Raní Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raní Hodinka   Raní Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 07 2010, 20:50

AKito

Hodil jsem hnusný úšklebek na Arye. Ne... všechno jen ne tohle... "Rozumím," vysoukal jsem ze sebe a chtěl jsem odejít, ale nemohl jsem se hnout.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Raní Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raní Hodinka   Raní Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 07 2010, 21:11

Miko

Políbila jsem Aryi i když jsem si ubec neuvědomila že tu je ještě Akito .. pak jsem vstala a skočila oknem z mého domu šla jsem do nemocnice ...

Aryi

Sladce se usmál když odešla a pak se koukl na tebe a votm okamžiku stál zatebou .. deš semnou ??? nebo ne
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Raní Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raní Hodinka   Raní Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 07 2010, 21:14

Akito

"Tak jo," řekl jsem otráveně a začalo to ve mě vřít. Proč zrovna on? Proč...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Raní Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raní Hodinka   Raní Hodinka - Stránka 2 Icon_minitimeWed Apr 07 2010, 21:18

Aryi

O-K .. poznamenal ... a čly jsme přyč z domu ... poslal jsem jednoho Dyooku aby čel pro Zero Yokoohu ... který byl ze stejněho clanu

-> Mise

--------
Město

Chunniské týmy byly všichni mimo hlavní město a tak to locku
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Raní Hodinka - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Raní Hodinka   Raní Hodinka - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Raní Hodinka
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Temná Hodinka

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Soragakure no Sato-
Přejdi na: