Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Temná Hodinka

Goto down 
+5
Páťa
Morgen
Damrod
Koketsu
Ramaru
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Temná Hodinka Empty
PříspěvekPředmět: Temná Hodinka   Temná Hodinka Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 21:36

Irakage stál na balkonu budovy a lidé se pod zvonením scházely u irakageho budovy zvony hlasitě křičely a mrak nad námi se většíval a vytvářel ohromný stín

Byly slyšet kříčí hlasi po celé vesnici : VŠICHNI K HLAVNÍ BUDOVĚ .. OKAMŽITĚ VŠICHNI


Naposledy upravil Ramaru dne Tue Apr 20 2010, 21:39, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Temná Hodinka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 21:38

Akio

Prišiel som k balkónu s dosť nevrlím výrazom. Čo sa deje chcel som si oddýchnuť.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Temná Hodinka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka Icon_minitimeTue Apr 20 2010, 21:39

Ao

Keď som to uvidel a počul som hluk tak som sa rozbehol k budove kageho
čo sa to deje to to sa my vôbec nepáči povedal som si v duchu
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Temná Hodinka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 06:38

Yamamoto Herushi

přiběhl jsem n místo jak nejrychleji to šlo a koukl se vzhůru na mrak.co-co to je?řekl jsem vystrašeným tónem.ale můj obličej se hned změnil na odvážný obličej plný odhodlání.ať je to co chce tak já ochráním vesnici i Yumi....řekl jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Temná Hodinka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 15:23

Yumi

Pribehla za Yamamotom a pozrela sa na mrak. Wau... Pozrela na Irakageho. čo sa deje?
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Temná Hodinka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 15:36

Zero Yookoha
Dosiel som ku hlavnej brane Co sa deje? A co znamena ten mrak???
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Temná Hodinka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 17:55

Lidi utichly a geninové chunninové a jouninové se sešly před budovou ...a irakage se nadechl

Irakage

Dámi a pánove s lítostí vám oznamujeme že naše město bylo napadeno .. pro tuto cvhili nemůžeme dělat téměř nic ... řekl
prosím nepropadejte panikou a připravte se k boji ... brzo to začne
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Temná Hodinka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 17:58

Ao

Nebol som síce šťastný že je dedina napadnú-ta ale aj tak som sa usmieval nevedel som sa dočkať boja tak som len vytiahol katanu a čakal Akio sa asi neúčastný boja a bude liečiť napadlo ma
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Temná Hodinka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 19:49

Yumi

Pozrela sa na Yamamota. takže... boj... kto? preblesklo jej hlavou že je to niekto z Haiko ale čakala čo sa bude diať.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Temná Hodinka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 19:51

Yamamoto Herushi

jen ať si zkusí přijít...nedožijí se rána...řekl jsem a mnul si pěst.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Temná Hodinka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 20:10

Yumi

Chytí ho za ruku. Len sa upokoj... zaškerí sa ...a keď už budeme bojovať, tak prosím dávaj pozor na najcennejšiu vec ktorú mám... usmeje sa naňho a dúfa, že pochopil čo myslí.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Temná Hodinka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 20:17

Yamamoto Herushi

nebojse...a já budu dávat pozor i na nejcenější věc kterou mám já...řekl jsem jí a políbil ji.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Temná Hodinka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 20:44

Yumi

Objala ho. ďakujem... povedala a znova sa pozrela na Kageho. čo myslíš že to bude? opýta sa YAmamota.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Temná Hodinka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 20:57

Yamato Gaka

Když jsem přiběhl k budově kageho,zarazil jsem se.Nikdo nevěděl proti jakému nepříteli tady stojíme.To nevypadá dobře.Je myslím zbytečné chodit domů.Nikdo už tam asi nebude.Všichni jsou někde tady, a nebo někde s ANBU jednotkami.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Temná Hodinka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 20:59

.. tato písnička vystihuje danou situaci

Tmavé mraky nebo spíš vír se otevřel vypadalo to jako oko ... a zněho se na kameni vznášela nějaká žena ... zatím nebyla k poznání ...
z oka vyskočilo asi 8 ninjů okolo vesnice ... Hokage si vzal do ruky jeho obří meč ...
Lidé Sory ... Bojujte za všechny ... řekl kývnul hlavou a vyskočil ... někteří mohly uvidět jak irakage letí oproti té ženě

ze všech stran se šířil nářek a křik msto vybuchovalo jako práskací kuličky a výbuchy se blížili k vám
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Temná Hodinka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 21:06

Ao

Rozbehol som smerom ktým výbuchom a začal som hladať nepritela
konečne boj aspoň sa pobavím povedal som si v duchu
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Temná Hodinka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 21:09

Yamamoto Herushi

Dej si pozor Yumi...bylo poslední co jsem jí řekl a pak se rozběhl vesnicí hledajícnepřítele nebo zraněné.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Temná Hodinka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 21:09

Yumi

No do kelu... spraví nejaké pečate.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Temná Hodinka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 21:10

Yamato Gaka

Vzal jsem do ruky svitek a připravil si do ruky štětec.Potom jsem s rozeběhl směrem k výbuchům.Kdysi jsem přísahal,že se stanu dalším ochráncem klanu Gaka.Jestli tu dnes zemřu tak jsem toho nebyl hoden.Při této myšlence jsem stále běžel stejným směrem.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Temná Hodinka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 21:15

Ao -> Uviděl si týpka jak si medituje a vznáší se nad zabodnutýma zbraněma a vše kolem něj vybuchuje

Yamamoto -> Byl tam obalený ninja jako mumie který nosil sekeru zroj výbuchu byl ten že on se stou sekerou rozmachoval a kolem toho vše vybuchovávalo

Yamato -> Uviděl si svalnatýho týpka který tříská do domů a ty se rozpadávaj kolem něho jiskřilo
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Temná Hodinka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 21:18

Ao

Okamžite ako som ho uvidel som sa po ňom rozbehol a vyskočil som pokúsil som sa ho trafiť katanov
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Temná Hodinka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 21:30

Yamamoto Herushi

po hlavě mi sjela anime kapka.vystřelil jsem po něm 10 malých pavučinových kuliček které v jeho blízkosti vybouchly.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Temná Hodinka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 21:41

Yamato Gaka

Když jsem ho uviděl schoval jsem se za kus suti.Nakreslil jsem na svitek tři draky a jednoho z nich jsem proti němu vypustil.Drak se ihned zažehl a směřoval na něj.Potom jsem se ihned přesunul za další ku suti.A na kus papíru nakreslil dalšího draka.Tento kus papíru jsem nechal ležet na zemi.Potom jsem se zase přesunul,ale stále jsem byl schován za sutinami.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Temná Hodinka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 21:44

Ao -> najednou si se střel s mečem .... těsně předním pak přerušil meditování a toupl is na zem meče se rozptálily do stran Zemři narušitely ... řekl a obadva každy z jeden strany na tebe méřil všimnul sis svítícího lanka ale jenom ve zlomku vteřiny pak už blyo zase pryč

Yamamoto -> Všechny vybouchly a rozvířil se prach zněho pořád kulhavá mumie postupovala blíž k tobě jako kdyby jí to nic neudělalo

Yamato -> Týpek otošil havu a mávnul jednou rukou ze země se vytvořila zed o kterou se drak roplácl a pak hned zmyzela ... jednu ruku měl kamenou okolo druhý jiskřilo .. pak se celý otočil a sledoval přesně místo kde si byl ?náhoda nebo fakt ?


Naposledy upravil Ramaru dne Wed Apr 21 2010, 21:49, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Temná Hodinka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka Icon_minitimeWed Apr 21 2010, 21:47

Ao

bol som cvičený šermiar tak som meče v pohode vykryl pritom som do katany pustil svoju vzdušnú čakru takže by som mal tie meče zničiť Ja a narušiteľ ty si tu narušiteľ odpovedal som mu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Temná Hodinka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Temná Hodinka   Temná Hodinka Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Temná Hodinka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Raní Hodinka
» Filler - Temná pomsta
» Temná strana (Natsuki)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Soragakure no Sato-
Přejdi na: