Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Empty
PříspěvekPředmět: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 09:44

Orochimaru
Čakal som na Tsunade...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 09:47

Tsunade

Přišla jsem,a čekala jak na poprvní zaútočí
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 09:48

Orochimaru
Z úst som na Tsunade vypustil meč.Zdochni bábo!
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 09:50

Tsunade

Vyskočila jsem takže minul,padala jsem rychle nazem a to byla moje výhoda.Bouchla jsem silně do země a ta se rozpopraskala až k Orochimarovi
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 10:02

Orochimaru
Vyskočil som na blízky strom.Meč som pritiahol späť na Tsunade.Tsunade otom nevedela....
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 10:06

Tsunade

Když se meč vracel (v mého pohledu vidim že se meč vrací) tak jsem zase vyskočila,po tom jsem spadla na zem a uskočila jsem víc do zádu.Složila jsem pečetě Kuchiyose no Jutsu povolala jsem velkého slimáka
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 10:14

Orochimaru
iliezliPche,povedal.Začali vyliezať 3 hrobky.Dvere padli.Vyliezli 1.,2. a 4. hokage.Tsunade,pozdrav.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 10:20

Tsunade

1...2...4... to je drsný zdravim usmálase,po té Slimák vyplivnul velkou kouly slizu přímo na 1 , 2 , 4
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 10:21

Orochimaru
Sanjuu Rashoumon!Zjavila sa stena a všetken sliz zastavila.2. Hokage umiestlnil Tsunade do genjutsu.Nikdo nebol vidno.Bola tma....
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 10:26

Tsunade

Vše jsem viděla protože předemnou stál slimák a já jsme stála zaním takže namě Genjutsu naplatilo ale na slimáka,odvolala jsem slimáka a v plné rychlosti jsem bouchla do země a ta se rozštěpila až k 1,2,4 hokagemu
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 10:35

Orochimaru
Prvý hokage to zastavil Mokutonom.[bol najsilnejší.Však Tsuande,]Vždy som b[/b]povie zo smiechom a 4. hokage spravý rasengan.1. Hokage spravil zatebou dosť vela strom takže si nemohla ísť dozadu.2. hokage Pustil vlnu na Tsunade...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 10:41

Tsunade

Když to všechno namě letělo tak jsem ten strom rozbyla,uskočila jsem ale vlna mě smetla.Když namě běžel hokage s rasenganem tak tak jsem semu vyhla a údeřila ho nohou do zad.Pak jsem se otočila a sledovala ty dva poslední
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 10:45

Orochimaru
Všetci hokage sa postavili predoňa.Mokuton no jutsu!Zakričal a celé bojisko obkúčili stromy.Bolo to ako menší les.Cez les zakričal:Kuchiyose no jutsu!Zjavilo sa niekolko hadov.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 10:48

Tsunade

Máme tu les... využila jsem lesa tak že jsem rozbyla stromy a házela je po nich
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 10:51

Orochimaru
Stromy leteli namňa.No Hokage ich pomocou Mokutonu zničil.Pôjde to dlho.Ale aspoň že tí traja majú vlastnú chakru,povedal a minato sa objavil zatebou s rasenganom.S predu nateba šiel obrovský vodný drak.Sprava mokutonA z lava Had...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 10:55

Tsunade

Co dělat....Co dělat...Co dělat... napřáhla ruku a bochla velkou silou pod sebe,všechno v okolí 15-20 metrů odlítlo
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 10:58

Orochimaru
Je silná,ale pomali sa unavuje.Nato sa spotrebuje obrovská masa chakry.No,ale teraz som to nečakal, povedal a chytil ju do genjutsu s druhým hokagem....(do toho čierneho)
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 11:14

Tsunade

Byla jsem v Genjutsu,sama se mi uvolnila čakra na čelu a začla kolem mě svítit.nic jsem neviděla ale díky té čakře jsem ačala vidit rísované čáry
Co toje? Genjutsu ?
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 11:17

Orochimaru
Keďže si neviedela dostala si kopancom do hlavy.Potom som uvlnoli genjutsu.Sen'eijashu (skrytá stínová ruka hada)!A z mojej ruky nateba vyšli hadi.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 11:20

Tsunade

Když mě kopnul dohlavy tak mi to nic neudělalo čakra která byla kolem mě je léčitelská takže mě hnedka vyléčila,když namě letěli hadí ruce tak mi pokousali ruku.Ale to samé moje čakra to vyléčila,mám štěstí že semi aktivovala ta čakra jinak bych už asi zemřela
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 11:23

Orochimaru
Hadi sa vrátili.Takto sa ti zachvílu minie chakra.Tolko kopancov a teraz toto,povedal a nohy jej chytilo drvo.Bol to Mokuton od prvého hokageho.Potom šiel naňu 4. hokage s rasenganom...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 13:03

Tsunade

Už nemám moc čakry,ale síla je ve fyzické kondici.A jak oni ještě můžou vůbec útočit když ty samé útoky udělali asi 5 x.Silou roblila Mokuton který jí držel a uskočila,po uskočení si složila pečeť na kawarimi
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 13:42

Orochimaru
Keďže si ignorovala Rasengan kawarimi dostal rasenganom.Musí im dochádzať chakra.Aspoň že ja ju mám takmer plnú,povie si v duchu.Hokage všetci traja idú naňu taijutsum.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 13:58

Tsunade

Bouchla jsem silou do země a ta se rozštěpila a sezbrala sebou i Hokage (1,2,4) už nemám moc čakry....dámi to eště na jedno kawarimi
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Icon_minitimeSat Apr 03 2010, 14:02

Orochimaru
Každý hokage nemal ruky.No potom im dorastly.Vstali a znovu vybehli na Tsunade....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash)
» Súboj sasuke123(3 hokage) vs deidara(hidan)
» Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)
» Súboj Obito(Envy) vs Sasuke123(Sir crocodile)
» Trénink: Tým 1 (sasuke123,Clover,Konan)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: