Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 10:46

Tsunade

Uhýbala což proní byla brnkačka achjo.... bouchla silou do země,a čili byli u ní tak se všichni rozpadli
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 11:16

Orochimaru
Hokageom odpadli končatiny,hlava a polovička brucha.Potom sa to znovu spojilo.Tsunade,oni sú nemrtelný,povedal s bláznivým smiechom a za chvílu prestal.4. hokage spravil rasenagna šiel dozadu na Tsunae.Prvý poslal z oboch strán Mokuton.Druhý s predu vlnu.Tsunade nemá šancu.A aj keby kageov porazídostanem ju!
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 12:23

Tsunade

Vyskočila na mokuton,a v plné rychlosti se rozeběhla na Orochimara teď dostaneš když byla u něj hodně blízko tak bouchla silou do země a ta se rozštěpila přímo na Orochimara
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 12:29

Orochimaru
V tu chvílu sa tam objavil 4. hokage bez hlavy ktorá mu potom dorástla.Tak ti poviem,4. hokage je rýchlejší!Vtedy ťa chytil a obalil mokuton.nebola šanca sa tomu vyhnúť lebo si stála naňom.Vtom nateba vybehol každý hokage.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 12:53

Tsunade

Když mě držel tak jsem praštila silou do Mokutonu a Mokuton se rozpadnul,pak jsem vyskočila dovzduchu abymě ti ostatní nemohli zasáhnout.Padala jsem dolů směrem na Orochimara a dala jsem velkou ránu do země,která se celá zhroutila
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 13:05

Orochimaru
len tak tak som stihol odskočiť no škráblo ma to na xichte.

1. hokage
Mokuton no jutsu!Za nohy a ruky ťa chytil Mokuton tudíž si ho nemohlarozbiť.

4. Hoakge
Rasengan!Zakričal som a vyletel na Tsunade.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 13:09

Tsunade

Všude byl prach a já jsem satčila uskočit,takže jste neviděli kde jsem.rozeběhla jsem se přímo na Orochimara a ve vzduchu jsem seho snažila nakopnout velkou silou
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 13:13

1. Hokage
Nohu ti chytil Mokuton a odhodil dosť ďaleko.

Orochimaru
Vzdaj to!Kričal.použil som 3 jutsu.Kebyže týchto porazí namňa nemá šancu.Povedal a kukol na 4. hoakgeho.

4. Hokage
Kívol som späť Orochimarovi a spravil som rasengan.Objavil som sa za Tsunae čo nemohla vedieť a napálil som donej rasengan.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 14:16

Tsunade

Tsunade slyšela zvuk rasenganu,tak vyskočila ale rasengan jí sebral nohu.Noha byla na několikrát zlomená,spadla zaněj a svojí silou ho rozdrtila nakousky jeto zbytečné stejnak se zase obnoví
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 16:41

Orochimaru
Rozdrtil si ho na niekolko častí.No znovu sa obnovil.Stále je dobrá.Má zlomenú nohu.No bude to lachšie.Ale 4. dochádza chakra,povie a dá znamenie 1. hokageovi.

1. hokage
Kívol som späať Orochimarovi a použil Mokuton.Smeroval na Tsunade...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 18:23

Tsunade

Dýchala rychle zasebou,když naní letěl mokuton tak se snažila utéct ale to nešlo.trochu uskočila pomocí pravé nohy ,eště mám trošek čakry tak možná to vidá Souzou Saisei kolem ruky sejí oběvila čakra kterou si dala k hrudi,až zemřu tak mě to znovuzrodí
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 18:29

Orochimaru
Mokuton ťa trafil úplne.Bola si mrtvá....
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 18:32

no,tak k.o
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 18:38

Souzou Saisei kolem ruky sejí oběvila čakra kterou si dala k hrudi,až zemřu tak mě to znovuzrodí
kde je oživenie? Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 18:44

Jsem myslela jsem že mě to zabilo eště než jsem to udělala....ale budíž

Tsunade

Pomocí Souzou Saisei se Tsunade znovuzrodila a plnou čakrou dem nato složila pečeť na kawarimi a v plné rychlosti se rozeměbhla,přímo na Orochimara
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 18:52

Orochimaru
Jak?Povedal a jazykom sa pritiahol k hokageom.Prvý hokage ho uväznil vo drevenom väzený.Dík,teraz naňu!Zakričal orochimaru a všetci traja vybehli naňu.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 19:00

Tsunade

Uhýbala,pak když naní běželi všeci tak složila v rychlosti pečetě Kuchiyose no Jutsu oběvil se velký slimák kterej všechny hokage to vymrštilo nahoru.Tsunade zatim odskočila a nechalato na slimákoj
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 19:04

1. Hokage
Slimák sa celý zabalil mokutonom.

2. Hokage
Vyplul nateba dosť velký prú vody.

//Ide to na Tsunade a neviem jak sa ta technika vola//
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 19:14

Tsunade

Koncentrovala jsem chakru do noh,a běhala jsem po tý vlně

Slimák

Si myslíš že mě timhle udržíš? slimák začal pudit slyz kterej ho dostal ven,když se dostal ven tak naschromaždil chakru do pusu a vyplivnul sadu slyzu na Orochimara,Bylo to rychlé
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 19:21

Orochimaru
Pche!Povedal a začal sa smiať.

1 Hokage
Použil som Mokuton aby som to zastavil.Potom znovu obalil Katusyu mokutonom.No tentokrát nikde nebol otvor.

2. Hokage
Vybehol som na Katsuyu a potom zliezol.Dúfam že nato skočí,povedal si v duchu.Na Tsunade pustil menšiu vlnu.

4. Hokage
Hirashin no jutsu!Potom som získal absolutnú rýchlosoť.Znovu so použil Rasengan a napálil ho do Tsunade
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 19:32

Tsunade

Když namě letěla vlna tak mi sloužila jakou menší štít,proskočila jsem vlnou.Což se nepovedlo takmě to smetlo a 4 hokage nevěděl kde jsem protože jsem byla až na dně

Slimák

Jsem v háji

Zmenšila se na minimální velikost takže ho není vidět
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 19:46

4.Hokage
Zachvílu sa dozvedel kde si a tak sa objavil zatebou a znova doteba napálil Rasengan.No nevytvoril som ho a odskočil.

1. Hokage
V mokutone som nechal približovať steny.Nakoniec sa to úplne približilo.Všetcko v nútri to rozpučilo.


Orochimaru
Všetci Hokage priskočili ku mne priskočili.Jak ju porazíme?Tsunade má teraz plno chakry.Mne sa trošku minulo.Hokeovia použili trištvrte svoejej chakry!Rozmýšlal v duchu.Vtdy si sa ocitla v stene Mokutonu.Nebol tam žiadny otovr.4. Hokage si nachystal Rasengan.Druhý zvišoval hladinu vody abysa tam Tsunade utopila.Keď odtial výde dostane Rasenagnom!
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 20:17

Tsunade

Plavala jsem,v případu jsem složila pečeť na kawarimi.Vyskočila jsem z vody a hodila 2 shurikeny na 4 hokáge,rychle běžela a vytvořila 2 klony.Každej klon kličkoval,teď tě dostanu doběhla k Orochimarovo Tsuutenkyaku napálila mu nohou do držky
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 20:21

Orochimaru
Vrazila si do dreva ktoré ma ochraňovalo.Ostala sa nekrytá a tak som ti vrazila ty si odletela dosť ďaleko.Spravil som pečate na kawarimi.Hokage nechám nachvílu stranou!
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 20:26

Tsunade

Daleko odletělo dřevo já jsem se oběvila zatebou Tsuutenkyaku silně jsem tě kopla do zad,a pak jsem složila projistotu pečeť na kawarimi
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)   Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Súboj sasuke123 (Orochimaru) vs Clover (Tsunade)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Súboj sasuke123 (Jiraiya) vs Obito (Ash)
» Súboj sasuke123(3 hokage) vs deidara(hidan)
» Súboj Arinori Dan (Sir Crocodile) vs sasuke123 (Killer bee)
» Súboj Obito(Envy) vs Sasuke123(Sir crocodile)
» Trénink: Tým 1 (sasuke123,Clover,Konan)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: