Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto) Empty
PříspěvekPředmět: Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto)   Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto) Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 10:54

Uchiha Sasuke

Došel jsem na místo kde jsem se měl sejít s Narutem ... pršelo a kapky deště mi stékaly po vlasech a po hrudi
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto)   Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto) Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 12:26

Naruto Uzumaki

"Přivedu Tě zpět, Sasuke," říkal jsem si celou cestu k místu setkání. Musím splnit svůj slib, který jsem dal Sakuře.
Když jsem tam přišel, Sasuke už tam stál. "Takže teď se rozhodne," řekl jsem mu a zaťal pěsti.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto)   Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto) Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 12:36

Uchiha Sasuke

Jo .. řekl .. nečekal a začal skládat pečetě .. Chidori .. řekl a rozběhl se na naruto
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto)   Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto) Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 12:43

Naruto

Složil jsem pečetě: "Tajuu Kage bunshin no jutsu!" zařval jsem nahlas a okolí zaplavily stovky klonů. Všichni, až na dva, na které nemohl vidět, se na něj rozeběhly s kunaii v rukách a ti dva začali vytvářet rasengan.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto)   Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto) Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 13:01

Uchiha Sasuke

Sharingan .. řekl jsem a oběvil se mi obyčejný sharingan se 3 čárkami
Chidori Senbon .. řekl a kolem dokola vyletěly jehlyce z chidory
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto)   Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto) Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 14:36

Naruto

Po Sasukeho útoku tam zbylo jen osm klonů a Ti dva zmizeli, ale protože si jich ani všimnout nemohl, tak mu tam nechyběli. Osm klonů se na něj dostalo a kunaii mu zaútočily na obličej.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto)   Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto) Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 23:02

Uchiha Sasuke

Když už se na mně tak vrhly tam jsem obří rychlostí vyskočil nahoru začal jsemděkat pečetě Katon: Gouryuuka no jutsu .. vystřelil jsem ohnivého draha na klony ... udělla jsme přitom dost pečetí a mezi ně jsem zapletl kawarimi ale to naruto nemohl vědět
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto)   Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto) Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 23:05

Naruto

Všechny klony zmizely a ti dva, co tu do teď chyběli se objevili za Sasukem, což nemohl tušit, protože dozadu nevidí, a s plnou parádou ho zasáhli rasenganem.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto)   Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto) Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 23:36

Uchiha Sasuke

Urh .... vyhrkl když dostal rasenganem a když se tak "Prohnul" pod náklakem ... oběvilo se polínko
Oběvil jsme se na zemi v ruce se mi oběvilo chidory a já okamžitě vyskočil po letícímu narutovi s chidorim
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto)   Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto) Icon_minitimeSun Apr 04 2010, 23:42

Naruto

Nakoncentroval jsem do rukou fuuton chakru. Jako při tréninku rasen shurikenu... A chytil jsem Sasukeho za ruku. "Sasuke, proč... Proč chceš zničit Listovou," zeptal jsem se ho rozčíleným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto)   Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 16:23

Uchiha Sasuke

chyž mi chytl ruku já jsem druhou rukou chytl zase jeho chidorym jsme ho netrefil Pomsta .. řekl jsme a hned ... Chidori Nagashi .. řekl jsem a Naruta by to mělo pěkně probýt
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto)   Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 19:25

Naruto

Pěkně mě to probilo, jen co je pravda, ale Sasuke hned na to dostal zásah zezadu pěstí. Jeden klon, ten který útočil spolu s Narutem, tam stále byl a tak využil situace.
Pravý Naruto odskočil s bolestí ruky, ale to pro něj nebylo nic.
Složil jsem pečetě: "Kage bunshin no jutsu," a vytvořil jsem čtyři klony. Ty odskočily stranou a začaly koncetrovat přírodní energii. Naruto se začal pomalu měnit...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto)   Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 23:28

Uchiha Sasuke

dopadl jsem nazem v tu chivlku se mi oběvilo chidori
Chidori Senbon .. řekl jsem a oi všech 4+1 narutech letěly chidory jehličky
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto)   Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto) Icon_minitimeTue Apr 06 2010, 23:57

Naruto

"Sasuke," zařval jsem na něj. V ruce jsem začal vytvářet rasengan, ale jakmile byly klony zničeny, tak se zase zrušil, už jenom proto, že jsem s ním vyblokoval senbony. "Sasuke," zaťal jsem pěsti. "Musím Tě přivést zpět," řekl jsem si pro sebe a složil jsem pečetě: "Tajuu kage bunshin no jutsu," objevily se tu zástupy klonů. Někteří dělaly "zeď" pro ty, co začaly koncentrovat okolní chakru, a ten zbytek jen začal pobíhat kolem Sasukeho a sem tam nějaký z nich zaútočil.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto)   Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto) Icon_minitimeSat Apr 10 2010, 19:53

Uchiha Sasuke

pomocí sharinganu jsem to měl podkontrolou pak jsem se dostal z krz mně obíhající klony a udělla jsme pečetě Katon: Gouryuuka no jutsu vyletěla obří dračí hlava na největší houf klonů .. přitamtom jsem zase udělal pečet navíc na kawarimi .. i když to byl ten samý trik tka jsem ho stejně použil
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto)   Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto) Icon_minitimeSat Apr 10 2010, 20:16

Naruto

Už jsem měl dost přírodní chakry a tak už ani nevadilo, že většina klonů byla zničena, ale některý z těch, který pobíhaly kolem poodběhly dál, aby mohly v klidu chakru koncentrovat. Ty, co se zničily, mi předaly trochu víc chakry, než by mělo být a tak se mi ruce trochu změnily, ale po chvíli to odeznělo.
Nad hlavou jsem začal vytvářet rasen shuriken, který jsem hodlal po Sasukem hodit, ale něco mi říkalo, že to nemám dělat.
Nakonec jsem si to nerozmyslel a na Sasukeho letěl fuuton rasen shuriken. Pokud by se tomu nevyhnul, tak mu ani kawarimi nepomůže, protože než by se stačil zaměnit, tak by bylo po něm.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto)   Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto) Icon_minitimeMon Apr 12 2010, 17:59

Uchiha Sasuke

Mangekyou Sharingan řekl jsem arogantně (měl bych mít už EMS) který ještě naruto nikdy neviděl ... v tu chvilku nastal obří výbuch a po celým okolí se zvedl prach ... naruto nic nevyděl a pak zavál vítr prach byl ale stále usazen v prachu bylo vidět postava velice tmavě(Sasuke) a okolo ní obří postava spíše stín světle šedý .. Vážně si zesílel ... uslyšel si arogantní hlas
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto)   Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto) Icon_minitimeSun May 09 2010, 12:02

bez psaní -> Bez bodů.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto)   Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Souboj - Ramaru(Uchiha Sasuke) vs Seven(Uzumaki Naruto)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Souboj Check(Naruto uzumaki) vs. Sasuke123 (Hiruko)
» Souboj Arinori Dan(Mukuro Rokudo) VS Obito(Uzumaki Naruto)
» Souboj Nagato (Black Star) vs. Sasuke123 (Uchiha Sasuke)
» Souboj Ramaru(Sand Gaara) vs Kira(Akasuna no Sasori)
» Sasuke123(Uchiha Sasuke) vs Raul(čísla)(Danzo)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš-
Přejdi na: