Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Krásný slunečný den

Goto down 
+6
Koketsu
ObY
Meiki_Ookami
Damrod
Ramaru
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Krásný slunečný den Empty
PříspěvekPředmět: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 17:43

byl krásný sluneční den a všude létali motýli a dnes to bylo přesně 10 měsíců od vynoření na hladinu. A přesně měsíc od vylezení academy studentů s titulem gennin. Všude bylo rušno a všichni se hrozně smáli. Genninové neměli moc věcí na práci, ale všichni věděli, že brzy přijde den, kdy se dozví své týmy a konečně budou bílže svému cíli stát se nejlepšími.


Naposledy upravil Aspire dne Sun Feb 28 2010, 18:25, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Krásný slunečný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 17:47

Montaro

Chodil jsem ulicemi s kapsama v rukou a nudil jsem se ostatní jsem ignoroval
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krásný slunečný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 17:50

Iwashi

Prechádzal som sa a rozmýšľal som čo asi robí môj podarený brat


Naposledy upravil Deidara dne Sun Feb 28 2010, 18:13, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krásný slunečný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 17:58

Tatsuya

Pomalými kroky jsem se procházel uličkami vesnice. Užíval jsem si čerstvý vítr, který vanul , a už jsem se chystal na svou cestu po okolí. Malá procházka po okolí Suichu mě nezabije. Navíc jsme byli zavření tady v tom dost dlouho. Pomalu jsem šel až k okraji vesnice, kde jsem se rozhlídl po okolí. Zavřel jsem oči, zavětřil a šel jsem přesně za nosem.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Krásný slunečný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 18:06

Shinju

Stejně jako každý den jsem ležela u řeky za městem.
Měla sem zavřené oči a poslouchala zvuk vody.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krásný slunečný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 18:10

Tatsuya

Došel jsem na místo. Pomyslel jsem si a otevřel jsem oči. Byla tam, ležela u řeky a nejspíš poslouchala jemný vánek nebo vodu. Oh, tak nádherná...... Klid..... Nemůžu se k ní hned vrhnout ani se neznáme. Navíc..... Vzpomněl si na pár příhod, kdy oslovil nějakou dívku, která se mu líbila. Ne.... To není vůbec dobrý nápad. Opatrně se začal plížit mimo tak, aby si ho dívka nevšimla.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Krásný slunečný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 18:12

Shinju

Byla sem zaposlouchaná do přírody takže mě vyrušil už tvůj příchd.
Očkem sem na tebe mrkla.
Ahoj. pousmála sem se na tebe ale zůstala sem dále ležet.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krásný slunečný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 18:16

Tatsuya

Chytil jsem se za hlavu, jako bych se chtěl podrbat, a otočil jsem se. "Čau." Nasadil jsem výmluvný pohled. Ach.... Nevypadá to se mnou dobře.... Je nádherná to se musí nechat, ale já...... Vždyť ani nejsem z žádného klanu, co bych pro ni byl..... Jen přítěž, jen balvan na cestě ke slávě. Ach...... Proč jsem se nedostal alespoň do nějakého klanu? "Nechci Tě rušit, tak já.... raději půjdu." Ke svému výmluvnému pohledu jsem nasadil ještě výmluvnější pohled, který jasně značil, že se cítím trapně, ale nechci to na sobě nechat zdát.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Krásný slunečný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 18:18

Shinju

Ten pohled jsem neviděla protože sem stále měla zavřené oči.
Né né to je dobrý nerušíš, ráda si popovídám. usmála sem se a konečně otevřala oči.
Docela fešák...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krásný slunečný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 18:23

Tatsuya

"Ne, já opravdu...." Něco ve mě však převzalo kontrolu a dodalo mi odvahy a já se k ní začal blížit. Každým krokem jsem byl nervóznější a když jsem k ní dorazil, tak jsem si vedle ní sednul. "Nemůžu přece odmítnout tak překrásné stvoření." *Prásk* V mysli jsem si dal sám sobě facku. Ty slova....... Možná jsem měl začít jinak.... Tohle není dobrá vyzitka.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Krásný slunečný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 18:25

Shinju

Usmála sem se a úplně zrudla.
Prosímtě nepřeháněj. řekla sem mu a posadila se.
Přeci jen mluvit z leže k někomu sedícimu...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krásný slunečný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 18:28

Tatsuya

Začal jsem se taky červenat a cítil jsem se jako mráček na nebi. Lehký, a přitom úplný. Ach..... Co mám říct teď? Byl jsem chvíli v rozpacích, ale nakonec ze mě vylezlo: "Já..... jsem Tatsuya Gojo. A ty, spanilá krásko?"
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Krásný slunečný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 18:31

Shinju

znovu sem zrudla jako rak.
Prosím.. přeháníš usmála sem se na něj.
Já jsem Shinju Kentiri odpověděla sem mu.
Ty si z nějakého neznámého klanu?
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krásný slunečný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 18:34

Tatsuya

Úplně jsem zblednul a pomalu jsem po čtyřech, jak rak, mizel pryč. Ona je z klanu Kentiri? To.... Nemůžu..... Ach jo..... Že já vždycky dopadnu tak..... katastrofálně.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Krásný slunečný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 18:35

Shinju

Nautíkej mi. zasmála sem se a chytla ho za nohu.
Proč bys šel pryč?
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krásný slunečný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 18:38

Tatsuya

"Omlouvám se Vám. Já nevěděl, že jste z klanu Kentiri." Ach jo..... Co je v domě není pro mě nebo jak to říkaj.... Čím člověk zachází s tím taky schází... Alespoň už mám osvětlenej význam těch přísloví.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Krásný slunečný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 18:40

Shinju

Trošičku sem se zarazila a pustila mu nohu.
Proč mi najednou vykáš?
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krásný slunečný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 18:43

Tatsuya

"Omlouvám se Vám, omlouvám se Vám..... Příště už k takovému omylu nedojde." Začala jsem se klanět. Alespoň tak to bylo v jedný knížce napsaný........ No rozhodně tím nic nezkazím a teď jsem opravdu ve špatný situaci. "Nechtěl jsem Vás nijak urazit. Omlouvám se Vám. Mohla by jste mi to odpustit?"
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Krásný slunečný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 18:44

Shinju

Neblbni ježiši. Co se ti stalo? zeptala sem se smutně a nechápavě.
Co sem mu provedla?
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krásný slunečný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 18:48

Tatsuya

"Odpusťte mi. Nechtěl jsem Vás uvést do rozpaků, už se to nestane, Shinju-sama." Hluboce jsem se uklonil, jako rytíř princezně a dal jsem se na odchod. Já jsem idiot...... Nejen, že si dělám zálusk na příbuznou.... No možná i dceru Vůdce, ale ještě k tomu ji urazim. Já jsem tak nemožnej idiot.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Krásný slunečný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 18:50

Shinju

Počkej! zavolala sem na něj,doběhla k němu a chytla ho za ruku.
Co sem udělala špatně? zeptala sem se ho nechápavě.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krásný slunečný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 18:54

Tatsuya

"Chyba není na Vaší straně, Shinju-sama, ale na mojí." Řekl jsem to dost smutně. "I když jste překrásná a rozhodně i laskavá, tak já.... já jsem dítě ulice a ...... rozhodně se nemůžu měřit s někým Vaší velikosti. Odpusťte mi to." Kdybych ji neřekl pravdu, stejně by na ni přišla a já..... Lhaní mi stejně moc nejde, obzvlášť pokud jde o vesnici.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Krásný slunečný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 20:22

V tu chvíli se hlasitě rozezněli zvony a vy jste pochopili, že si vás Jiro svolává před svoji kancelář na náměstí a z bálkonu vám bdue říkat týmy.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Krásný slunečný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 20:26

Montaro

achjo .. pomalu jsem tam došel a s nezájmem jsem se opřel o nejblížší budovu
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Krásný slunečný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 20:27

Koketsu

Keď sa rozozneli zvoni hral som sa zápalkami. Potom som sa rozbehol na námestie. Ach jaj tolko práce.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Krásný slunečný den Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Krásný slunečný den
Návrat nahoru 
Strana 1 z 9Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Jeden krásný ukecaný den

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: