Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Krásný slunečný den

Goto down 
+6
Koketsu
ObY
Meiki_Ookami
Damrod
Ramaru
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krásný slunečný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 20:29

Iwashi
počul som zvony tak som sa okamžite vydal k budove Sendokageho pred ktorou som sa zastavil a začal som hľadať svojho brata zase príde neskoro pomyslel som si a len som mávol rukou
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Krásný slunečný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 20:30

Jiro Kentiri

Pomalu jsem vyšel na balkon a podíval se na příchozí geniny. Vidim tu zřejmě samé silné ninjy. Pomyslel jsem si a pousmál se. Pak jsem si vzal do ruky obálku a pomalu ji rozbaloval.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Krásný slunečný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 20:38

Shinju

Trochu se zpožděním sem pomalu došla pod balkón.
Achjo...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krásný slunečný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 20:39

Tatsuya

Rychle jsem tam vyrazil taky, Nejspíš to nejlepší, co se mohlo stát.... Já jsem takový idiot.... Dělat si zálusk na někoho z klanu Kentiri...... I kdybych chtěl sebevíc, tak na to prostě nemám a s tím se musím smířit.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Krásný slunečný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 20:40

Koketsu

Na námesti som uvidel svojho brata. Priblížil som sa k nemu a. Baf. Zakričal som a skočil som nanho.
Návrat nahoru Goto down
Konan
Genin
Genin
Konan


Počet příspěvků : 109
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Krásný slunečný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 20:42

Miya

Vylezla jsem z jedné uličky na náměstí a založila ruce na prsou. Hleděla z dostatečné vzdálenosti po okolí tak, abych slyšela vše, co se bude říkat.
Hmm...celkem dost nás tu je.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krásný slunečný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 20:42

Iwashi

Zdravím Koketsu povedal pokojne trocha ma prekvapil ale na takéto fóry som zvyknutý
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Krásný slunečný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 20:44

Koketsu

Ty si hrozní Nii-chan. S tebou není žiadna sranda. Povedal som a začal som sa smiať. Už sa teším na nový tím.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Krásný slunečný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 20:46

Jiro Kentiri

Obálku jsem hodil za sebe v mačkané kuličce a v ruce držel tři papíry. "Tak vás tu vítám a svolal jsem vás z jednoho určitého důvodu. Chci vám říct vaše týmy. Takže v týmu 1, jehož sensei je Aiko Suikafuurado." Ukázal jsem na svoji snoubenku pod balkonem. "Bude Koketsu Hotora a Iwashi Hotora." Pak jsem zahodil další papír. "V týmu 2, který bude mít můj bratr Sayaru Kentiri." Vedle mě bratr zamával a usmál se. "Bude Shinju Kentiri a Tatsuya Gojo." Pak už mi v ruce zůstal poslední papír. "A v týmu 3 Isamu Naokiho bude Miya Naoki a Montaro Yuurinshi" Isamu pohodil svými rudými vlasy a pousmál se.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krásný slunečný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 20:47

Tatsuya

Když jsem dorazil před budovu Vůdce, tak už se zřejmě chystal Vůdce týmy vyhlásit. Nebo jsem přišel pozdě? No každopádně doufám, že budu v týmu s Shinju.... I když.... kdoví jak to dopadne.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Krásný slunečný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 20:48

Shinju

Také sem zamávala senseiovi.
Poté sem mrkla na Tatsuyu a naznačila mu že sem ráda že sme v týmu spolu.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Krásný slunečný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 20:49

Koketsu

Počuješ Nii-chan.Začal som okolo neho poskakovať. Jú nii-chan, počuješ to?
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krásný slunečný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 20:50

Iwashi

samozrejme že to počujem a aj ja som rád povedal som a začal som pozorovať našu senseiku
Návrat nahoru Goto down
Konan
Genin
Genin
Konan


Počet příspěvků : 109
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Krásný slunečný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 20:50

Miya

Pořádně jsem je moc neznala. S neutrálním výrazem jsem si měřila senseie a poté se mi koutky úst zkroutili do nuceného úsměvu. Aby se neřeklo ... Dneska jsem bůh ví proč nebyla nijak dobře naladěná a to jsem se na tenhle den tešila už od malička.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krásný slunečný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 20:51

Tatsuya

Chvíli jsem nechápal, co tím Shinju myslí, ale pak mi to došlo. Konečně..... Alespoň jedna dobrá zpráva.... Ale je ta zpráva opravdu dobrá? Podíval se na Shinju, ale tvářil jsem se neutrálně, abych neurazil někoho z klanu Kentiri, ale pak jsem dodal: "Jsem rád, že s Vámi budu v jednom týmu. A sensei Sayaru-sama bude taky určitě úžasný."
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Krásný slunečný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 20:52

Koketsu

Áá s ním ako obvykle není sranda. Prestal som poskakovať . Potom som sa pozrel na senseiku. A nakoniec som si vytiahol zápalky.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Krásný slunečný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 20:53

Montaro Yuurinshi

nojo .. rozhodil jsem rukama a odcházel pryč pryč ode všech na druhou stranu než je sensei


Naposledy upravil Sasori dne Sun Feb 28 2010, 20:54, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Krásný slunečný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 20:54

Shinju

Došla jsem vztekla ka Tatsuyovi.
Nevím co ti přelítlo přez noc ale okamžitě mi začneš Tykat a začneš se chovat jako před tím než sem ti řekla moje jméno jasný? vypadala sem že mě to fakt točí to jak se ke mě chová.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krásný slunečný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 20:57

Tatsuya

"Omlouvám se Vám, ale to se nehodí. Nemůžu Vám tykat, už jen z toho důvodu, že jste z klanu Kentiri." Sklopil jsem hlavu a nechal jsem sebou třást. Nemůžu.... I kdybych chtěl a já chci.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Krásný slunečný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 20:59

Isamu Naoki

Přišel jsem k Miye a usmál se na ni. "Tak ty jsi čerstvý gennin z klanu Naoki jo? Jsem rád, že mi tě přidělili." Usmál jesm se a podíval se na odcházejícího Montara. "Kam ty jdeš?"

Aiko Suikafuurado

Mrkla jsem na Jira a došla k těm dvoum bratrům a oba je chytla za hlavy. "Vy jste jak nějaký brouci. Tady běháte jak blázni." Začala jsem se smát.

Sayaru Kentiri

Položil jsem dlaň na zábradlí na balkoně a ladně ho přeskočil na zem. Pak jsem pomalu kráčel k Shinju a Tatsuyovi.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Krásný slunečný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 20:59

Shinju

Jestli se okamžitě nev***eš na to tykání mi a dělání ze mě něco víc než si ty... řekla sem naštvaně a nadechla se.
Tak tě tak proplesknu...
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Krásný slunečný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 21:00

Iwsahi

Keď som sa naposledy pozeral do zrkadla tak som bol človek odpovedal som z úsmevom
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Krásný slunečný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 21:03

Tatsuya

Neutrálním tónem jsem řekl: "Jestli Vám to udělá dobře. Nebudu se Vám bránit. Nemůžu...." Čekám jen na tu ránu..... Na tu ránu, která ukáže pravdu...... Já se prostě odmítám bránit.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Krásný slunečný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 21:03

Koketsu

Zápalky mi vypadli z ruky. Nó asi nie.Povedal som a pokúsil som sa zápalky nenápadne skryť pod nohu.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Krásný slunečný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 28 2010, 21:05

Shinju

Ty si strašnej! zařvala jsem vztekle a začala utíkat pryč.
Bylo vidět že mi cestou ukápla i slza.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Krásný slunečný den - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Krásný slunečný den   Krásný slunečný den - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Krásný slunečný den
Návrat nahoru 
Strana 2 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Jeden krásný ukecaný den

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: