Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Trénink teamu 2

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Trénink teamu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 20:22

Tazuna

Čo čo sa to deje. Vtedy som si uvedomil čo vydím a naštval som sa ja vás dostanem a zničím.Zakričal som a začal mávať vejárom smerom k najblišom členovi Haiko ktorého som videl. Vzdušný krájač.


Naposledy upravil Koketsu dne Mon Apr 26 2010, 20:23, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trénink teamu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 20:22

Katsuro

Šokovalo ma to, ale po smrti matky to nebolo až také hrozné.Pche...genjutsu... Pomyslel som si a kunaiom si zapichol do ruky. Malo by ma to prebudiť z toho genjutsu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Trénink teamu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 20:23

Yumi

ne .... řekla jsem jsem stiskla jsem ještě silnějš svojí dýku a rozeběhla se bezhlavě na toho z haiko který držel moji matku
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Trénink teamu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 20:57

Katsuro--> Nicsi neprokoukl...

Členová Haiko uskočili...
Vytáhli ještě živé ty které jste měli ze všech nejradši... nejlepší kammarády...
Zabijem je cheche
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Trénink teamu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 21:00

Tazuna

Ale skôr zabijem ja vás. Zareval som a začal mávať vejárom najrýchlejšie ako som vedel a do útoku som dal čo najviac chakry. Vzdušný krájač. Ja vás zničím. Toto im nedarujem.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trénink teamu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 21:00

Katsuro

Bol som naštvaný a hlavne keď som uvidel Kisukeho.Brat môj! Vzrieskol som a rozbehol sa na člena Haiko s kunaiom v ruke. Začal som po ňom sekať ako zošalený.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Trénink teamu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 26 2010, 21:03

Yumi

skočila jsem do vzduchu a začla sekat po tom z haiko který držel mojí mámu
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Trénink teamu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 14:14

Útoky se podařili.. až na to že jsete pobodalisvé blízké...
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Trénink teamu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 17:23

Tazuna

Toto som nemohol urobiť toto nie som ja ja som im to nemohol urobiť. Presviedčal som sám seba. Ja som to určite neurobil určiťe.Ja som to proste nemohol určite nie určite Nijak sa mi podarilo s a mierne presvedčiť a trocha som sa usmial. Nemohol som proste nemohol. Potom som mávol vejárom. Vzdušná kosa. Ja ja som to nebol proste som to nemohol urobiť.


Naposledy upravil Koketsu dne Tue Apr 27 2010, 18:01, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trénink teamu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 17:54

Katsuro

Zachvátil ma pocit slabosti a nemohol som sa ani pohnúť.Čo so to len utobil?!Prečo...prečo...prečooo?! Po tvári mi stekala krv a dostal som smútok i velký hnev naraz. Zlosť to premohla a konečne som sa moho pohnúť.Rozhodne vás zabijem! Vybehol som na členov Haiko zo slzamy a očiach.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Trénink teamu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 18:02

Yumi

Celá jsem stuhla pak jsem se koukla na toho z haiko který stál umě .. Ty svin* .. zakřičela a zašla poněm sekat raitonem
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Trénink teamu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 18:57

Najednou jste se probrali.. leželi jste přivázaní ke stromu.
Silné to genjutsu co? uchcetla jsem se a začala vám před očima mávat flétnou ...
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Trénink teamu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 19:11

Tazuna

Usmial som. Alé to genjutsu bolo dosť nerealistické. Povedal som s úsmevom a zatváril som sa dosť múdro aj keď to vyzeralo čudne. No už som začal panikáriť ale čo už hádam mi teraz dovolí hrajkať s vejárom.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trénink teamu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 19:15

Katsuro

Prebahl som sa z genjutsu a bol som privizaný o strom.Čo sa kua...V tom sa ozvala Kazekage. Dosť ma to vyprovokovalo, ale snažil som sa ukludniť.Môžte nás teda rozviazať? Spýtal som sa naštvane pohol prstom. Jedna Lumidova časť z rezákom presekla lano.Už ani nemusíte...Prestanete sa už s nami hrať a naučíte náš niečo poriadne? Spýtal som sa vážne a čakal
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Trénink teamu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 27 2010, 19:21

Yumi

byla jsem připoutaná se sklopenou halvou a nic jsem neříkala
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Trénink teamu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 17:12

Kazekage.

Řekněte mi něco o sobě... pokynula vám a posadila se...
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trénink teamu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 17:18

Katsuro

Uvedomil som si, že som to ku Kazekage prehnal a radšej som poslúchol a sadol si.Volám sa Katsuro z Klanu Karuki. Ovládam bábky k boju a som dosť dobrý v Taijutsu...za podstatu mám raiton. Chcete vedieť ešte niečo? Povedal som kludne a čakal na ostatných, než sa predstavia
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Trénink teamu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 17:21

Tazuna

Nóó ja sa volám Tazuna Shikari mám fuuton a môj vejárik. Slovo vejárik som zakričal a smial som sa. Jé ale to genjutsu bolo zlé. Musím vymislieť ako sa vyhýbať tomu Karukimu lebo dostal školenie od Moroshiho.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Trénink teamu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 20:14

V tom se náhle v Tazunově hlavě rozhučel hlas...
Můžu ti dát sílu...Jen se musíš večer dostavit do pouště,která leží severozápadně od Suny...Tam se dozvíš víc...
Hlas stejně jako přišel,tak i tajemně zmizel...
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Trénink teamu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 20:16

Tazuna

Ééh. Hovoril niekto niečo? Opýtal som sa a pozrel na všetkých s týmu a poškriabal sa na hlave. Čo to bolo.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trénink teamu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 22:38

Katsuro

Prekvapene som pozrel po Tazunovi.Préve som rozmýšlal, že k nemu budem priateľký, ale mám pocit, že rada od Moroshiho sa mi predca len zíde... Pomyslel som si a ignoroval toho trapáka
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Trénink teamu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 01 2010, 17:39

Kazekage

Ok.. teď si dáte souboj všichni proti všem.. chci vás vidět v souboji...
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trénink teamu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 01 2010, 17:53

Katsuro

Bojovať proti sebe?! Myslel som, že budeme bojovať maximálne proti senseiovi.Prekvapilo ma to, ale radšej som odskočil od ostatných.Toto bude aspoň vätšia sranda... Uškrnul som sa a čakal
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Trénink teamu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 01 2010, 18:58

Tazuna

Vtedy am napadlo ísť sa pozrieť do tej púšte. Som zvedavý kdo to bol a ulejem sa s tréninku. Kazekage sama mne je zle. Povedal som a rýchlo som odbehol preč.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trénink teamu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 2 Icon_minitimeSat May 01 2010, 19:14

Katsuro

Pozeral som za odchádzajúcim Tazunom.Je divný... Potom som pozrel na to dievča.Vyzerá to, že ten boj bude len medzi nami dvomi. Povedal som jej a obidve lútky pritiahol pred seba
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trénink teamu 2 - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Trénink teamu 2
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Trénink teamu 1
» Trénink
» Trénink - tým 1
» Trénink - tým 2
» Trénink - tým 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Koš-
Přejdi na: