Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Trénink teamu 2

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Trénink teamu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 01 2010, 19:53

Yuri Takuru

Jo ... řekla a vytáhla svojí dýku která jiskřila bleskama ... prak ještě rukou pročísla vlasy .. a koukla se na tebe
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trénink teamu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 01 2010, 20:08

Katsuro

Vážne som jej pozeral do očí a ničoho iného si nevšímal.Nezaútočí prvá...zaútočím ja! Mykol som rukou a bábka od Kisukeho predstúpila o kúsok dopredu. Sústredil som sa na chakrové vlákne a posielal som do nej Raiton. Otvoril som dlaň, čím som oddialil prsty a bábke sa na vystretých rukách objavili nejaké výbežky. Tie sa rozkrútili a vyslali na teba v rade elektrické ihlice. Boli rýchlejšie než hodené rukou a tiež mohli spôsbiť dvojnásobné poškodenie. Samozrejme som čakal, že sa vyhneš...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Trénink teamu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 01 2010, 21:04

Yuri Takuru

Pousmála jsem se a ucukla málem mě to trefiilo ale v pohodě jsem to dokdrazila dýkou a zneutralizovala jsem je protože dýka byla Raiton ... skočila jsem na stom a rovnou aktivoval chakru do nohou .. nemam žádný techniky on má loutku ... a vypadá zatraceně silně .. nemam šanci .. přece jenom jsem medik ne shinobi .. Skočil jsem na půlky stromu a okamžitě se odrazila na druhou stranu k dalšímu stromu a od něj jsem se odrazila od koruny a skočila horem na Katsuru jakoby přeskakovala loutku apohlavě nanj skákala
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trénink teamu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 01 2010, 21:08

Katsuro

Stál som na mieste a čakal..odrazu vyskočila z koruny stromov.Hmm...to nieje velmi múdre. Zabudla, že mám dve bábky?! Druhou rukou som kývol smerom na hor pred seba. Lumido vystrčil rezáky z bokov túk a mieril v rýchlosti na teba. Bola si vo vzduchu, kde je tažšie sa vyhnúť. Samozrejme som nazabudol ani na druhú bábku, ktorá po tebe vystrelila dalšie ihlice. Tentokrát v nich nebola elektrina a mierili ti na brucho.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Trénink teamu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 01 2010, 21:18

Yuri Takuru

Doháje .. 2 loutky .. řekne si a rychle udělá pečet na kawarimi to však uplně nestihne a tak ji 2 jehly projedou po boku těla
oběví se tam kde začala ... měla odkrve bok .. ale to zaítm neřešila .. blyo to jenm škrábnutí jehlou ( Cool laugh ) .. postavila se a dala ruku zazáda
*štrachala v mini kapsičce po určitých věcech což nemohl vidět* .... ve druhý ruce točila svojí dýkou

------------------

jsem medik na kawarimi mam právo
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trénink teamu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 01 2010, 21:27

Katsuro

Hmm...zaujímalo by ma, čo tam hladá. Chvílu som ju sledoval a potom poslal Lumida dopredu. Pohol som jedným prstom hore a otvoril sa mu kryt na hlave(vyzerá to ako čo má jeden pein tú bombu na hlave). Z otvoru na eba vyletela plynová bomba a nemohla si nič vidieť(toto jutsu mám povolené, mal som na chunnínskych skúškach). Bola nevýhoda, že ani ja, ale Lumido vystrčil štyri rezáky a poslal som ho do hlmy. Mla by pokryť vatšinou priestoru. Zhruba v strede dom zastavil rukou a všetky rezáky sa zovreli k sebe. Nevdel som ako si na tom, ale naváhal som a nad dym poslal druhú bábku a čakal.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Trénink teamu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 02 2010, 20:54

Yuri Takuru

Rychle jsme se skrčila k zemi ale protože řezáky pokryly větší čás nevyhnula jsem se pořádně ... 2 mně zasáhly hluboko pod kůži a vyletěla země krev .. což si neviděl ale uslyšel si menší křik a vybouchnutí bomby (také plynové) dýmy se rozplynuly .. na zemi si vyděl velkou stopu krve ale nic víc ... seděla jsem na větvy vedle tebe za kmenem abysme nevyděl .. pokud si měl dost dobrý sluch .. tka si mohl slyšet i padat kapičky krve nebo jak se snažim bojovat proti bolesti ... i když jsme byla na dne .. měla jsme něco v plánu
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trénink teamu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 02 2010, 20:59

Amako

Dym sa rozplynul a na miste bola len kaluž krve.čo? Kde môže byť? Začal som sa obrezať na okolo, no nič som nespooroval. Pre istotu som pritiahol obe bábky k sebe a mal ich pripravené na obranu.Tak poď! Povedal som si pre seba a čakal...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Trénink teamu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 02 2010, 21:01

Yuri Takuru

Ozvalo se takový cvrlikání a vtom se na tebe Yuri rozeběhla s kunaiem
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trénink teamu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 02 2010, 21:04

Katsuro

Mykol som pravou rukou smerom doboku a lumido sa postavil pár metrov od teba. Odrazu sa mu otvoril kryt na hrudi a vyslal po teba dva rotujúce meče(toto jutsu mám povolené používať). Mohol som lubovolne meniť ich dráhu, kedže som ich tiež mal pripevnená na chakra vláknach.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Trénink teamu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 02 2010, 21:10

Yuri Takuru

Jak vystřelili ty meče tak probodly ... Bunshin ... oběvil se obláček a vtu chvilku Yuri pomocí raitonu přesekla raitonem chakra vlákna a druhou rukou po tobě hodila kunai
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trénink teamu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 02 2010, 21:18

Katsuro

Kua...bushin... Prezeral si jedný vlákna na meče a to ti stejnak moc nepomôže. Nejak si sa dostala za Lumida a hodila po mne kunaia. Pri tele som mal dalšiu bábku, takže sa kunai proste zasekol do nej. Potočil som rukou a Lumido šiel na teba s rezáky zozadu. Druhá babká po tebe vystrelil ihlice...jednou rukou v rade hore a druhou pred seba. Nebola velká možnosť sa všetkému vyhnúť.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Trénink teamu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 02 2010, 21:21

Yuri Takuru

Dobře konec .. mam dost řekne .. když se o naní valí .. vždyt jeto stejně tréning
ted se musím vylečit řekne a čeká až skončí
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trénink teamu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 02 2010, 21:25

Katsuro

Rýchlo som ťa Lumidom preskočil a telom bábky zastavil ihlice. Tie čo smerovali hore proste zmizli. Pozrel som pokojne na teba.Nebol to zlý súboj... Povedal som ti a otočil hlavu na Kazekage.čo budeme robiť teraz? Spýtal sa jej
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Trénink teamu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 03 2010, 17:26

Tazuna

Ešťe v plášti a z kapucov zakritov tvárou som tam dorazil po konci súboja. Zdravím vás. Poviem strašne hlbokźm hlasom a hlavu mám sklonenú k zemi.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trénink teamu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 03 2010, 17:39

Katsuro

Chvílu som rozmýšlal, či ťa pozdraviť, no nakoniec som to urobil.Hoj, zmeškal si súboj...nechceš si zabojovať teraz? Spýtal sa ho a trochu sa usmial. Potom som však uvidel, že niečo s ním nieje v poriadku.Hmm...čo mu asi je...
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Trénink teamu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 03 2010, 17:43

Tazuna

Jáá a bojovať néé a ako si ma spoznal? Odpovedal som mu už klasicky a tváril som sa že tu niesom.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Trénink teamu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 03 2010, 17:47

Katsuro

No...zapamätal som si tvojú výšku a takých mini poslov by asi neposielali...navyše som nikoho iného okrem teba som na príchod neočakával... Povedal som múdro a čakal.

-kua...tos ma dostal Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Trénink teamu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 03 2010, 17:47

Konec... řekla senseika...
Pokračování ve hře...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Trénink teamu 2 - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Trénink teamu 2   Trénink teamu 2 - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Trénink teamu 2
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Trénink teamu 1
» Trénink
» Trénink - tým 1
» Trénink - tým 2
» Trénink - tým 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Koš-
Přejdi na: