Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Opičí vesnice (Iwashi)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Opičí vesnice (Iwashi) Empty
PříspěvekPředmět: Opičí vesnice (Iwashi)   Opičí vesnice (Iwashi) Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 15:43

...
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Opičí vesnice (Iwashi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opičí vesnice (Iwashi)   Opičí vesnice (Iwashi) Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 15:46

Iwashi

padol som na zem a pomaly som začal vstávať
nádhera to počujem opice? povedal som si v duchu
Kde to som ak smiem vedieť? spýtal som sa prekvapene
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Opičí vesnice (Iwashi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opičí vesnice (Iwashi)   Opičí vesnice (Iwashi) Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 16:13

Jin

Opičák před tebou byl vysoký asi tobě po pás a měl spíše šedivé chlupy a na zádech měl dva dlouhé meče dlouhé víc jak on sám. "Jmenuji se Jin a tohle je Opičí vesnice." Otočil se k tobě zády a kráčel skrz vesnici až k díře v jedné z největších větvích ve které byla okna. "U tebe se našel jakýsi gen Opičího válečníka a proto si tě náš vůdce předvolal." Řekl ti za chůze.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Opičí vesnice (Iwashi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opičí vesnice (Iwashi)   Opičí vesnice (Iwashi) Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 16:17

Iwashi

išiel som hneď za ním a pozoroval som tu opičiu dedinu
keď dohovoril tak som sa usmial to sam ako že opica? spýtal som sa sám seba v duchu
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Opičí vesnice (Iwashi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opičí vesnice (Iwashi)   Opičí vesnice (Iwashi) Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 16:24

Došli jsme do velké místnosti v obrovské větvi a na kožešinovém trůnu seděla opice s holí v ruce a celá zarostlá šedivými chlupy. Vůdce otevřel oči a bylo vidět, že je slepý. "Ano Jine, to je Opičí válečník." Řekl a Jin ustoupil ke stěně a Vůdce se na tebe slepými oči zahleděl. "Byl jsi zrozen pro tento titul, který tě bude doprovázet celý tvůj život a díky němu také budeš brán jako velitel Opičí armády, která přijde až bude svět potřebovat největší pomoc. Jsi připraven nýst tento titul?"
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Opičí vesnice (Iwashi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opičí vesnice (Iwashi)   Opičí vesnice (Iwashi) Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 16:28

Iwashi

stará opica a slepá napadlo ma potom prehovoril chvýlu som rozmýšlal
ale potom som rozhodne povedal Áno som
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Opičí vesnice (Iwashi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opičí vesnice (Iwashi)   Opičí vesnice (Iwashi) Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 16:58

Vůdce

"Nyní však musíš ukázat svoji oddanost a sílu tim, že porazíš Konga." Řekl a z poza trůnu vyšel
Opičí vesnice (Iwashi) 1434badf28a80a97
a na zádech měl jakési pouzdro ve kterém byly tři meče. "Yare, yare. Zase budu zkoušet nějakého týpka? Kdybych ho náhodou zabil tak bych mohl mít celkem problém co, Staříku?" Zahlásil Kong a usmál se.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Opičí vesnice (Iwashi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opičí vesnice (Iwashi)   Opičí vesnice (Iwashi) Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 17:02

Iwashi

tým že ma zobrali z postele som u seba nemal žiadne vybavenie
Teraz by som mal rád u seba svoju palicu povedal som si v duchu a navonok som sa zatváril odhodlane
Zložil som pečate na Doton: Doryūheki a čakal som pretože som bol lepší v obrane než v útoku
Môžeš začať !povedal som opici mylo
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Opičí vesnice (Iwashi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opičí vesnice (Iwashi)   Opičí vesnice (Iwashi) Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 17:08

Kong

"To je jeden z těch nedočkavých jo?" zasmál jsem se. Ocas mi zašmátral v tom pouzdru na zádech a najednou do vzduchu vyletěly tři katany přímo nade mě. Jak padaly tak jsem dvě chytl do rukou a třetí jsem chytil ocasem. Udělal jsem útočný postoj a sledoval Iwashiho. "Jdeme tedy na to." Rozeběhl jsem se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Opičí vesnice (Iwashi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opičí vesnice (Iwashi)   Opičí vesnice (Iwashi) Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 17:14

Iwashi

Doton: Doryūheki použil som jutsu a uskočil som do zadu nemohol som sa dostať na súboj na blízko bol by som mŕtvy povedal som si a zložil som pečate na Doton: Doryuu Taiga a čakal som lebo som ho cez stene nevidel
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Opičí vesnice (Iwashi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opičí vesnice (Iwashi)   Opičí vesnice (Iwashi) Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 21:18

Kong

Vyskočil jsem a ve vzduchu udělal salto a přeskočil jsem zeď přímo před Iwashiho. "Kaiten!" Začal jsem se točit a katanama jsem švihal kolem sebe.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Opičí vesnice (Iwashi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opičí vesnice (Iwashi)   Opičí vesnice (Iwashi) Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 21:21

Iwashi

uskočil som a použil som techniku
Doton: Doryuu Taiga povedal som a sústredil som do toho útoku čo najviac chakri
potom so hneď použil techniku Doton: Garuyushi no jutsu aby som to bahno stvrdol
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Opičí vesnice (Iwashi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opičí vesnice (Iwashi)   Opičí vesnice (Iwashi) Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 21:27

Kong

Bahno se od Kaitenu odrazilo, ale nějaké prošlo a ztvrdlo na mně. Přiskočil jsem za tebe a nakopnul tě a následně skočil nad tebe a kopl tě do pravého ramene a uskočil na tu kamennou zeď s opičí hlavou. Začal jsem se smát. "Tohle, že má být Opičí válečník?" Začal jsem se znovu smát a zatočil mečem v pravé pazouře.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Opičí vesnice (Iwashi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opičí vesnice (Iwashi)   Opičí vesnice (Iwashi) Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 21:32

Iwashi

Cítil som bolesť ale v pohode som to prekonal vydržať som to predsa musel
potom som si všimol že na ňom zostalo trocha bahna to je dobré povedal som musím len vydrať dosť dlho a dostať na neho viac bahna povedal som si v duchu Čo že to si sa už unavil? že sa tak vykecávaš. spýtal som sa ho drzo
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Opičí vesnice (Iwashi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opičí vesnice (Iwashi)   Opičí vesnice (Iwashi) Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 21:34

Kong

"Jak chceš ty patolízale!" Zařval jsem a seskočil ze zdi a rozeběhl se znovu na tebe.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Opičí vesnice (Iwashi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opičí vesnice (Iwashi)   Opičí vesnice (Iwashi) Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 21:37

Iwashi

zložil som pečate a zase som použil Doton: Doryuu Taiga a poslal som po ňom blato potom som uskočil aby ma náhodou netrafil Musím ho poriadne obliať blatom potom má šancu vyhrať .preberal som si v hlave stratégiu
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Opičí vesnice (Iwashi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opičí vesnice (Iwashi)   Opičí vesnice (Iwashi) Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 21:40

Kong

"Kaiten!" Zase odrazil část bahna, ale něco se na něm chytnulo. Vyhodil katany do vzduchu a složil pečetě a chytl zase katany a mávnul s nima před sebou a na Iwashiho se rozletěl silný proud větru.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Opičí vesnice (Iwashi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opičí vesnice (Iwashi)   Opičí vesnice (Iwashi) Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 21:45

Iwashi

Doton: Doryūheki použil som techniku aby som zastavil ten vietor potom som vyskočil na stenu zase som použil Doton: Doryuu Taiga na Koga musím to rýchlo ukončiť lebo takto si miniem všetku chakru. rozmýšľal som v duchu
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Opičí vesnice (Iwashi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opičí vesnice (Iwashi)   Opičí vesnice (Iwashi) Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 21:50

Kong

Zeď to opravdu zablokovala a mě obalilo bláto, ale neměl jsem páru, že to umíš nechat ztvrdnout. "Konec." Zařval jsem a mířil ti katanou na břicho ve velké rychlosti.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Opičí vesnice (Iwashi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opičí vesnice (Iwashi)   Opičí vesnice (Iwashi) Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 21:53

Iwashi

Doton: Garuyushi no jutsu použil som techniku na stvrdnutiu blata ale tým pádom som sa už nestihol uhnúť čo znamenalo že to bolo 50 na 50 že sa my ho podarí zastaviť alebo ma prebodne
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Opičí vesnice (Iwashi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opičí vesnice (Iwashi)   Opičí vesnice (Iwashi) Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 22:02

Katana se ti zastavila přímo před břichem a v celé místnosti zavládlo naprosté ticho. Najednou se ozval jakýsi tleskot a pomalu se to ztupňovalo a přidávalo se v tleskání více a více opic. Bláto se rozpadlo na malé kousky a Kong jen nevěřícně zasunul katany do pouzdra. "To, to není možný. Nikdy jsem neprohrál." Řekl a naštvaně odešel pryč. Vůdce se na tebe znovu podíval. "Nyní jsi Opičí válečník. Jin tě naučí boje opic."
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Opičí vesnice (Iwashi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opičí vesnice (Iwashi)   Opičí vesnice (Iwashi) Icon_minitimeWed Apr 28 2010, 22:05

Iwashi

z úľavou som si vydýchol takže sa to vyplatilo povedal som si z úľavou
To som rád povedal som Ale prečo ste si za Opičieho Bojovníka vybrali mňa ak to smiem vedieťspýtal som sa
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Opičí vesnice (Iwashi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opičí vesnice (Iwashi)   Opičí vesnice (Iwashi) Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 14:54

Vůdce

Ukázal na podlahu a ty jsi tam viděl jen nějaké barvy. Jin tě chytl a vyskočil s tebou k stropu a jednu katanu zapíchnul do strpu a chytl se ji a tabe držel za triko a nyní jsi viděl na podlahu na které byli nakreselý dvě postavy. Jedna kolem sebe měla jakousi žlutou barvou sedm ocasů a druhá měla za sebou hejno jakýchsi hnědých postav což byly opice a v ruce držela obrovskou palici. Dopadli jste an zem a střík jen řekl "Proto."
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Opičí vesnice (Iwashi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opičí vesnice (Iwashi)   Opičí vesnice (Iwashi) Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 16:19

Iwashi

chvíľu som na d tým premýšlal jedna z tých postáv vyzerala ako keď sa koketsu neovláda a ta druhá asi budem ja
a potom som povedal aha tak už asi rozumiem.
potom som čakal
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Opičí vesnice (Iwashi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opičí vesnice (Iwashi)   Opičí vesnice (Iwashi) Icon_minitimeThu Apr 29 2010, 17:25

Jin

Pousmál jsem se a ukázal na východ. "Pojď ukážu ti něco z Opičího boje. Všiml sjem si totiž, že na blízko nemáš moc šancí." Řekl a vyšel ven a zamířil ke druhému konci vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Opičí vesnice (Iwashi) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Opičí vesnice (Iwashi)   Opičí vesnice (Iwashi) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Opičí vesnice (Iwashi)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Tým 1 a 2 v Akci - Iwashi a Koketsu
» Infiltrace (Renji,Iwashi a Masaru ze Suichi)
» 8. Souboj - Iwashi Hotora(Deidara) vs Shinju Kentiri(Obito)
» Vůdce Vesnice
» Pád velké vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: