Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Pád velké vesnice

Goto down 
+6
Koketsu
Rhaegar
Damrod
Páťa
Forward
Ramaru
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pád velké vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice Icon_minitimeThu May 06 2010, 17:36

Irakage a Ostatní
Všichni se schromáždily uprostřed města , města kde nestál jediný dám všude byl usazený prach a trosky budou který pookrývaly celou vesnici ... Takhle to dopadá když se ve měste střetnou 2 bijuu řekne radním a ty se naněj podávaj neubránil si vesnici , jak jsto mohl dopustit !! vše je ted v troskách nemáme kam jít a každou chvilku se zřítíme k zemi ... křičel jeden z radních na irakageho Klid , máme Yonbiho ale nibi utekl .. to ale ztnamená ještě horší pro nás je jenom otázka cvhilky kdy se todle dozvý někdo z těch haiko zvlášt když si myslí že máme 2 démony ale mi přitom nemáme ani jednoho ,Yonbiho pošlu do jedné vesnice , té vesnici věžím a je jediná znich ... snad stím naloží dobře .... řekne irakage ze kterýho vyšel respekt ... ted už máme pár dní než se sem někdo přiblíží .. irakage ukončil svoji řeč a vydal se k lidu

Rozehrála se hudba


Irakage

Jak již víte naše vesnice je v troskách protože ho zlikvidovaly 2 Bijuu který se vymkly kontrole ... naše budoucnout byla asi dopsána , a o nás už již je rozhodnuto ... proto vás prosím aby jste uctili své mrtvé přátelé a zůstaly tu dokavad si pro nás někdo nepříde ... a bojujte do posledních sil , nebot čest jeto poslední co nám zbilo , všem se omlouvám kteří jsem nedokázal uchránit jemi to líto .. řekl měl na mysli Akita který byl jinchurikym 4.ocasého a on ho neubránil nato aby yonbi nemohl utect .. řekl sundal si kage čepec a vyhodil ho do vzduchu on zmyzel a místo něho se oběvil orel s menším dopisem a odletěl pryč ... někteší idi jásotem souhlasil a nkteří mlčely ale když se po vesnici smetou 2 bijuu je nemožné něco pořádně udělat a to jim asi došlo ... pak kage otošil hlavu na Radní .. přídou musej přijít
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Pád velké vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice Icon_minitimeThu May 06 2010, 18:00



Hikari
Podišla pred Irakageho.
Čo si to za otca?! Čo si to za Irakageho?! Necháš zničiť celu dedinu, zomrieť posledných ľudí a to len kvôli tomu že sa vzdávaš?! Keď som odišla, vždy som dúfala že sa vrátim a všetko bude ako skôr! Ale mýlila som sa. Zmenil si sa. Ani len nič nepodnikneš, necháš zomrieť všetkých? Ženy, Mužov, deti! Myslíš si že by toto niekto iný dopustil? HMMMM! zakričala mu do tváre.
Som tvoja dcéra, Hikari, vždy som v tebe tajne videla vzor, no mýlila som sa. Viem aj prečo!!! necháš toto všetko zničiť? Vzchop sa! zachráň všetko čo môžeš, nie tu len tak pozeraj! Niektorí máme život pred sebou, a ty nám HO VEZMEŠ!!! prečo to robíš? Bývali učiteľ, ma učil že sa nemám vzdávať a keď cítim prehru, pomôžem všetkým čím môžem! A snažím sa to robiť! A čakal som od teba pomoc! Dúfala som ju, no zjavne som sa mýlila, povie smutne.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Pád velké vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice Icon_minitimeThu May 06 2010, 18:09

Yumi

Už bola celkom ošetrená, nazbierala aspoň trocha chakry. Pozerala sa na Irakageho a potom tam prišlo to dievča. dcéra? hmm... zamyslene si ju prezrela. Hmm... mala by som nájsť Yamamota a nejak pomôcť dedine... kebyže viem ako...
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Pád velké vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice Icon_minitimeThu May 06 2010, 18:12

Hikari
Ako otec si zlihal, tak prosím! NEZLIHAJ AKO IRRAKAGE!!! Povedala so slzami v očiach.
Prosím, pomyslí si...
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pád velké vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice Icon_minitimeThu May 06 2010, 18:22

Ao

počul som čo hovoril irakage ale okrem toho že máme brániť dedinu som z toho moc nepochopil
Akio čo to pre nás znamená? spýtal som sa brata
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pád velké vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice Icon_minitimeThu May 06 2010, 18:30

Irakage

Víš já budu svoji vesnici bránit dokavad nevydechnu ale jestli todle má bejt náš konec tak at je , ale já nikam nepůjdu budu tu čekat a bránit to co tu zbylo .. to samé čekám odlidí který v tudle vesnici věřily .. je jenom jejich vůle jeslti půjdou nebo ne ... ale já tu zůstanu
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Pád velké vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice Icon_minitimeThu May 06 2010, 18:32

Hikari
A čo civilisti? Necháš ich na pospas smrti? povie mu.
Ostanem tu, a ubránim túto dedinu!!! TAk prisahám! povie mu do očí...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Pád velké vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice Icon_minitimeThu May 06 2010, 18:48

Zero Yookoha
Uz som sa prebral. Ked som vedal seba uvidel mrtveho Ninju a cele mesto v troskach, neplakal som. Postavil som sa a prisiel k Yamatovi. Drgal som s nim Yamato, vstavaj nic sa nedialo. Po liciach sami spustili slzy. Vstavaj, ja ta tu nenecham zdvihol som ho, aj ked nebol ziadna musia vaha. Kracal som s nim do stredu znicenej vesnice a hladal pomoc. Pomozte mu, prosim vykrikoval som na kazdeho v okoli. Vsade
v okoli boli rozhadzane mrtve tela. Vzdy som obluboval taketo pribehy, plne bojov a odvahy. Ale toto som necakal. Asi nikto to necakal. Vydrz, najdem lekarskeho ninju Hovoril som skorej pre seba ako pre neho. Neodpovedal. Nie so ziadny lekar, takze som nevedel uplne urcit ci je mrtvy, ale vyvratit som to nemohol. Nepocul som dychanie, necitil pulz. Mozno to prezije hovoril som si v duchu. Odniesol som jeho telo, aj ked som si to nechcel uznat, do nemocnice. Zije?? spytoval som sa lekarov, ktory vyzerali najmenej zatazeni Zije? polozil som ho. Prezi kamarad, bez teba to nezvladnem. Za toto tu ich zabijem. nastvane som vrazil ruku do uz aj tak zniceneho muru.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Pád velké vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice Icon_minitimeThu May 06 2010, 19:04

Akio

S veľkov pravdepodobnostov že končíme ako shinobi. Povedal som smutne a porozhliadal sa po dedine. Je to katastrofa a ja som skoro nikomu nepomohol. Ale budeme to tu brániť ao však. Obrátil som sa naňho.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pád velké vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice Icon_minitimeThu May 06 2010, 19:10

Ao

Ako povieš povedal som z úsmevom
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pád velké vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice Icon_minitimeThu May 06 2010, 20:28

Yamamoto

stál jsem nedaleko Yumi.ona si mě všimla.měl jsem sklopenou hlavu a vlasy mi zakrývaly tvář.nikdy jim neodpustím...ty co to udělaly bdu pronásledovat do konce jejich života dokud je nezabiju...niko nemá právo brát životy druhých...ve světě musí být rovnováha..někdo někoho zabije a pak musí nastoupit další aby ho pomstil...už nikdy nedovolím aby Soragakure trpěla... řekljsme si spíš jen tak sám pro sebe.byl to slib ze srdce.zvedl jsem hlavu a Yumi uviděla moje oči se zůženými zorničkami.sálal ze mě vztek.moje odhodlání ze mě udělalo mstitele.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Pád velké vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice Icon_minitimeThu May 06 2010, 20:30

Yotsuke Yakooho

Pomalu sestupuju z hor a těším se až se vrátím domů.
Pískám si a s veselou myslí se procházím přírodou.
Oblečení mám ošoupané a trochu potrhané.
Asi se to tam vůbec nezměnilo za ten měsíc co jsem tam nebyl.
Schválně co dělají ostatní z týmu.
Doufám že už se na mě nebudou zlobit za chuuninské zkoušky.

Hlavou mi myšlenky létají jako motýli.
Najednou se dostanu na dohled vesnici.
Díky tomu co uvidím zakopnu a spadnu na obličej.
To není možný. to se mi jenom zdálo
Zvednu se a podívám se znovu na vesnici.
Do hajzlu. řeku a dál zírám.
Pak se rozeběhnu k vesnici co nejrychleji.
Zanedlouho jsem u brány a tam padnu na kolena.
Na zem spadne jedna slza.
Pak se přivalí moře vzteku.
Se zaťatými pěstmi vcházím do vesnice.

Edit: Nemám rád psaní v kuse, takhle se mi to líp čte-
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Pád velké vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice Icon_minitimeThu May 06 2010, 20:39

Yumi

Utrápene som sa naňho pozerala a podišla k nemu. Yamamoto... pošepkala som jeho meno. Zdvihla som ruku a položila mu svoju dlaň na líce.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Pád velké vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice Icon_minitimeThu May 06 2010, 20:42

Hikari
No niečo spravím, povie.
Predstúpi vedľa otca.
Venujte mi prosím pozornosť! Vieme že na nás niekto v blízkej dobe zaútočí, tak prosím všetci čo plánuju pomôcť nech dôjdu sem, zakričí na plné pľúca...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pád velké vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice Icon_minitimeThu May 06 2010, 20:43

Yamamoto

už nikdy nedovolím aby někdo tobě a nebo vesnici ubližoval...řekl jsem a mojeoči směřovaly dolů.potom ale nějaká holka zakřičela něco co mě povzbudilo.kývl jsem hlavou na Yumi že chci pomoct a tak jsem šel k té holce až před ní.já se hlásím...řekl jsem jí.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Pád velké vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice Icon_minitimeThu May 06 2010, 20:45

Yumi

Prišla som k Yamamotovi do tesnej blízkosti a tvár som mala len pár centimetrov od tej jeho. Yamamoto.. ja ... ťa milujem... a chcem aby si vedel že so mnou môžeš rátať... pomstíme Soru... povedala som a pozrela som sa mu do očí.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Pád velké vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice Icon_minitimeThu May 06 2010, 20:47

Hikari
Len dvaja? zakričí.
No, moc sa nehlásia, pomyslí si a čaká...
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Pád velké vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice Icon_minitimeThu May 06 2010, 20:49

Yumi

Pozrie sa na Hikari, ale skloní hlavu. Zatne ruky do pästí a po tvári jej stečie niekoľko sĺz.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pád velké vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice Icon_minitimeThu May 06 2010, 20:51

Yamamoto

já to zažídím...řekl jsem té holce a stoupl si vedlení.odkašlal jsem si ale potom jsem zakřičel.no tak lidi?!to se od nich necháme líbit?!dneska to byla jen malá obeť ale co zítra?to si počáme až nás všechny vyzabíjí?!zakřičel jsem z plna hrdla.nehodlal jsem to těm lidem co zničily soru odpustit.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Pád velké vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice Icon_minitimeThu May 06 2010, 20:53

Yumi

Musíme pomstiť Soru a životy všetkých ktorí dnes padli! pridala sa k Yamamotovi a tej babe. Utrela si slzy a otočila sa na ostatných
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Pád velké vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice Icon_minitimeThu May 06 2010, 21:09

Hikari
Hmm, majú dosť velké odhodlanie, pomyslí si.
Takže? Nikto? spýta sa...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pád velké vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice Icon_minitimeThu May 06 2010, 21:19

Irakage

Počkejte .... všichni lidi co jsou ted vtédle vesnici tak vás potpořej nemusíte to tu rozhlašovat to už jsem udlal řekl a mrkl na ně .. pak si všiml mladého Yakooha .. rychle kněmu přišel
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Pád velké vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice Icon_minitimeThu May 06 2010, 21:26

Hikari
Fuuton Bushin! zakričí a vytvorí dve ďalšie Hikari.
HENGE! obe zakričia.
Premenia sa na stolík.
Takže, bola by dobrá stráž, povie a položí mapu sory na stolík.
Rozdelíme sa na dva týmy: Ja,Yamamoto,Yumi a Zero. Druhý tým bude Otec, dvojičky a ten nový, povie nahlas.
Velitelia týmov sú: ja a otec. Tým 1 pod mojím velením budeme prezerať východ a tým 2 západ. Sora je velká, tak nám to potrvá. Keď niaky tým nájde nepriatela, vyhodí do vzduchu kunai s výbušným lístkom. Druhý tým dôjde na pomoc. Niake otázky? spýta sa...
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Pád velké vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice Icon_minitimeThu May 06 2010, 21:59

Yamato Gaka

Najednou jsem se vynořil odnikud. "Pro mě by úkol nebyl"Zeptal jsem se zklamáním v hlase.Jediné co mě teď zachrání je smrt,i když jsem zraněný nemá na výběr musím chránit vesnici.Chránit ty na kterých mi opravdu záleží.Dodnes jsem se to snažil popírat,ale opravdu mi na lidech z této vesnice záleží.Honilo se mi v hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pád velké vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice Icon_minitimeThu May 06 2010, 22:20

Ao

Ako poviete kapitánka .povedal som z úškrnom a čakal som čo úrobý brat
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pád velké vesnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pád velké vesnice
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Velké setkání!
» "veľké" umelecké dielo :oD
» Rada vesnice
» Klany vesnice
» Klany vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Soragakure no Sato-
Přejdi na: