Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Pád velké vesnice

Goto down 
+6
Koketsu
Rhaegar
Damrod
Páťa
Forward
Ramaru
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Pád velké vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeTue May 11 2010, 17:11

Akio

Ao očo sa zase pokúšas s tebov je taká nuda. Pomyslel som si keď bežal rovno proti nemu. Rýchlo som vytiahol skalpel a bežal na toho istého.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Pád velké vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeTue May 11 2010, 19:26

Už mě to přestávalo bavit. Přivolal jsem svoje dvě těla k Irakagemu.
Chtěl jsem to tu už ukončit.
Všichni tři se rozběhli ke středu vesnice a ten co ovládal gravitaci se začal chystat na nějáké jutsu.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Pád velké vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeTue May 11 2010, 19:33

Zero
Cele moje telo ma prestalo posluchat. Je snad toto koniec? spytal som sa sam seba. Podlomili sa mi kolena. Ani Soru som nedokazal ochranit, co som to ja za chunina? cele moje telo spadlo do prachu. A pritom som mal tolko planov zo svojim zivotom usmial som sa. A potom som odpadol.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pád velké vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeTue May 11 2010, 19:50

Irakage

Pravý irakage se zastavil a odskočil ale ta kopie po tobě dost rychle sekla
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Pád velké vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeTue May 11 2010, 19:59

[u]Yumi[/u

Ya-mamoto? zakričala som a obzerala sa okolo. Do očí sa mi nahrnuli slzy.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Pád velké vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeTue May 11 2010, 20:00

Ránu zablokoval holou rukou ten co vysával techniky.
Rána byla hluboká, ale ruka mu zůstala.
Ti dva běželi dál. Ten co ránu vyblokoval skočil salto a rozeběhl se za ostatními.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pád velké vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeTue May 11 2010, 20:11

Irakage

Ovládam vítr .. todle bude hráčka řekl ... a ta chakra co měl okolo meče se nakoncentrovala do jeho nohou a on byl asi 3x rychlejší ...
doslova vyletěl za tebě tělama a po jeho čáře se prášilo a dá se řict pár vteřinek a byl u nych a rozmáchnul se mečem ponich (po všech 3) což neblyo zrovna něco co mohly tušit ... kopie je zatím oběhla
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Pád velké vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeTue May 11 2010, 20:14

Všechny tři zasáhl meč a zarazil je do trosek baráku.
Tohle už jsem nehodlal dál snášet.
Z trosek vylétli kusy prkna hodně vysoko nad vesnici.
Povstal jsem z těch trosek, celý od krve.
Technika, kterou jsem si chystal byla připravena.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pád velké vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeTue May 11 2010, 20:22

Irakage

očima jsem kouknul do vzduchu .. jestli todle má bejt konec .. odne sou to .. řekl v tu chvilku on zmyzel a oběvil se pár metrů stalo se to okamžitě ... najednou po vás vyskočila zdvojený irakage doslova chtěl aspon jednoho zvás znehybnit ... v tom irakage pustil zbran která upadla na zem a rozezněl se menší zvuk takový cinknutí ... a najednou složil asi 10 pečetí ... Fuuton: Horyioton .. řekl a nadáhl ruku na ty 3 zformovala se mi tam kulička která vystřelila obří tornádo z ruky (když to tak vezmu jako když se vystřelí cero) akorád jeto větrný tornádo který má obrovský sekací effekt a oběví se v mžiku byla to technika typu S
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Pád velké vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeTue May 11 2010, 20:27

Summoner zablokoval Vyskakujícího Irakageho
Vysávač technik se snažil vcucnout tornádo, ale bylo vidět že už je vyčerpaný.
V tom se ze země začala zvedat koule z bahna,zbytků domů atd.
Nabrala velikost asi jako ta kterou použil proti kyuubimu.
Všechny lidi, kromě mě to začalo přitahovat.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pád velké vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeTue May 11 2010, 20:36

Irakage

Posílal jsem tornádo a on mi ho z části sál mě rychle ubývala chakra ale druhou rukou jsme si šáhl na záda a tam jsem vytáhl svytek vyhodil jsme ho to vzduchu a dotkl se ho .. Pooof ... ozvalo se a vedle mně se oběvilo asi 3 jestřábové kteří začli rotovat a všichni 3 vtu chvilky kdy jsem posílal tenchiku zautočili na vás ze 3 stran .. pomalu mně to táhlo ale chakrou jsem se přichycoval k domu ale bylo to stále silnější a silnější a pomalu jsem ustupoval ale zatím jsem se držel ... když koule lidi a domy přitahovala dům šel pomalu semnou nahoru ale svoji techniku jsme udržoval a můj meč vysílal chakrovej signál a tím nás zatím držel při zemi , jouninové se nechaly přitáhnout kouly a proti ní vystřeliil asi tak 5 technik ... 2x Katon FB a 3x tornádo který to ale přitahovalo taky
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Pád velké vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeTue May 11 2010, 20:44

Summoner na to ihned reagoval vyvolanim nekolika zvlastnich ptáků, kteří zaměstnali jestřáby.
Tu techniku už nešlo dál vysávat, potřeboval jsem všechnu chakru na tu obří kouli, a tak
jsem ho nechal jen ak a vyhýbal se mu.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pád velké vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeTue May 11 2010, 21:05

Irakage

Sakra ... aspon jednoho ... řekl jsem a v tu chvilku on přestal vysávat a oni se na svým placem tomu uspšně vyhejbaly protože jsem vyčerpal dost chakry , jak je vydět mají málo chakry .... ale to já taky .. ale na něco mi ještě zbyla .. řekl jsem se a pak se najednou podemnou prokřupnul barák a já jsem zněho seskočil ale jak jsem seskočil najednou mně to přitahovalo i kdyz ně moc velkou rychlosti protože jsem to ještě zbrždoval mím fuutonem na rtech se oběvil jasný usměv .. pak jsem dal ruk před sebe .. KAI .. řekl jsem a najednou ty jestřáby vybouchly a v tu chvilky jsem se rozplynul ... klon který ležel zavámi a snažil se aby ho to nepřitahovalo .. zničeho nic se vtom klonu jakoby rozsvítilo on popadl svoji velkou zbran okolo zbraně se oběvila velká chakra a to zbran ještě ze silnilo a tím že oni vlastně kemně stály zády jsem jsem byl zanima a hned po výbuchu jsem po všech seknul i stou chakrou ze zadu ... přece jenom byl to obří meč ... ted uz jsem asi skončil řekl si ... vlastně ze předu byl výbuch ze zadu irakaage se svím ohromným a silným sekem
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Pád velké vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeTue May 11 2010, 21:10

Zasáhlo to toho, co vyvolálval. Prakticky ho to rozseklo vejpůl.
Většina lidí už byla na té malé "planetce, a tak jsem to mohl dokončit.
Ještě jsem chytl Irakageho tělo a pro jistotu ho dorazil. Začal vzal jsem ho na ramena
a summonera tam nechal. Když jsem stál za vesnicí, přivolal jsem toho co držel tu obří kouli.
Ta spadla na Soru. Obří tlaková vlna se nejdříve úplně rozepnula a zničila vše kolem.
Potom se znovu vtáhla zpět do koule a vytvořila výbuch, který soru dorazil.
Já už si jen otřel čelo od potu.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Pád velké vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice - Stránka 5 Icon_minitimeTue May 11 2010, 21:20

Ozval se velký třesk jako když blesk rozkrojí strom ... soragakure se zatřásla a usmrtilo to 99% civilizace sory ... jenomže v tu chvilku se ozvalo křupnutí a z mraků oblíčená sora se řítila dolů byl to obrovký kámen který dopadl z velké výšky mraků ... všude se zvedla tlaková vlna a všude se rozvíři prach nebe zaplavil prach a černo asi po 1 minutě kdy se ustálil prach přišla obří exploze která všechno blízko srovnala se zemí mohly zato magnetické krystaly na kterých stála sora a které byly vnich

Irakage stojící na modré obloze

Nikdy bych se nepomyslel že to takhle dopadne .... ted když je uplnej konec se tato správa snad roznese dál a příštím generacím .. říkal si a na rtu měl usměv usměv který jistil i tu nejhorší noční můru ... Omlouvám se Hikari , Omlouvám se Akito ... řekl a poslední vzpomímnka se rozplynula
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pád velké vesnice - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pád velké vesnice   Pád velké vesnice - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pád velké vesnice
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Velké setkání!
» "veľké" umelecké dielo :oD
» Jouninové vesnice
» Klany vesnice
» Historie vesnice

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Soragakure no Sato-
Přejdi na: