Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 První Testování

Goto down 
+5
Meiki_Ookami
anthraxik
Aspi
Kakuza-chan
Ramaru
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

První Testování - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jun 03 2010, 21:29

Karadin

Karadin čakal na odpoveď, ale tej sa asi nedočká. Pomyslel si. Keď už bol vonku z hlavnej budvoy rozhliadol sa na všetky strany a vydal sa do akadémie.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

První Testování - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jun 03 2010, 21:46

Nero

Ach jo to je zase den. Šel jsem pomalinku směrem do tý akademie a naskočili mi vzpomínky na Otce.....Tati....má cesta ninjy právě začíná..doufám že nesklamu a naplním svou touhu po pomstě. Zatnul jsem zuby a přidal jsem do krku.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

První Testování - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 04 2010, 14:35

Karadin

Keď Karadin už bol pri akadémii zastavil sa a rozhliadol sa. Hmmm. Tak to bude asi tu. Pomyslel si. Vošiel do vnútra.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

První Testování - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 04 2010, 14:44

Nero

Došel jsem k akademii a vešel dovnitř.Yare yare,doufám že budu mít alespoň dobrého Senseie.Rozhlídl jsem se kolem a čekal co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

První Testování - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 04 2010, 20:40

bylo tam celkem prázno ale jeden jounin se MTa pro cházel vypadal tak na 35 a měl takovou šerpu přez oko (jako baki)
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

První Testování - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 04 2010, 21:50

Nero

Přišel jsem kněmu a slušně jsem se ho zeptal. Ehm..prosím Rádce mě sem poslal, kde se tu mám zapsat ?Prohlížel jsem si ho a nedočkavě čekal na jeho odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

První Testování - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 04 2010, 21:53

???

To si tu správně .. řekl , Jsem tvůj sensei .. nikam se zapisovat nemusíš to se podá .. kde je zbytek ?
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

První Testování - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jun 04 2010, 22:05

Karadin

Po chvíli do akadémie dobehol Karadin a uvidel Nera ako sa rozpráva s nejakým chlapom. Pribehol som k ním a spýtal som sa. Dobrý. Som tu, aby som sa zapísal. Pozrel sa neznámemu do očí a čakal.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

První Testování - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jun 05 2010, 12:12

Nero

No tenhle kluk...Karadin jde taky do vašeho týmu .. a ten třetí má ještě dorazit. Usmál jsem se a prohlížel jsem si nového Senseie. Vypadá to že bude v pohodě...
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

První Testování - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jun 05 2010, 13:00

Karadin

Pozrel som sa na Nera, keď rozprával o tom ako sa idem zapísať tiež do tímu. Pozdvihol som líce a pozrel som sa na senseia.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

První Testování - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 13:46

???

Víte co bežte na louku č.2 budu tma zachvilku .. snad nebude obsazená
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

První Testování - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jun 10 2010, 13:57

s Karadinem na zádech jsem doběhl k nemocnici a večel dovnitř předla jsem ho lekařům který sním na vozíku utíkaly pryč
on padl do bezvědomí
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

První Testování - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jun 12 2010, 12:17

Karadin

Po chvíli sa mi otvorili oči a ja som nevedel, kde som.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

První Testování - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 19:26

Byl si na lůžku pod kůží na hrudi si měl pichlavý pocit
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

První Testování - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jun 14 2010, 15:14

Karadin

Otvoril som oči a moje telo úplne strnulo. Zdvihol som hlavu a pozrel som sa na zranenie hlava mi z unavenia spadla na vankúš. Pozrel som sa dookola, ale nikoho som nevidel.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

První Testování - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 15 2010, 19:01

Do místnosti kageho najednou přiletěl kunai s výbušným lístkem, uplně nečekaně a vybuchl. Na ulici před budovou stála zahalená osoba s bílými dlouhými vlasy, ten kdo se s nim už někdy setka věděl, že je to 13 z Haiko. Čekal jsem až se kage vynoří.

_______________________________________
Píšu to takhle do všech vesnicích, jedná se o oznámení 5. Shinobi války, což věděla jen konoha, ale Nagi je teď pryč tak to nemohl všem kage oznámit.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

První Testování - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 15 2010, 21:19

Karadin -> Bylo tak celkem prázdno a neblyo co dělat pěkně si se nudil

Správce

z čoudící se budovy vyskočil stačí muž .. na první pohled si ale poznal že to nebyl kage ... rudou si dohasil svore roucho na kterem byl malý plamínek od výbuchu ... Jaká havět .. prohlásil a kouknul se na tebe
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

První Testování - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 15 2010, 22:02

Karadin

Pozrel som sa k dverám a zakričal som. Je tu niekto? Halooo?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

První Testování - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 18:31

13

"Jste Raikage?" Zvolal jsem s kapucou na hlavě a vyčkával.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

První Testování - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 21:03

Správce

Nádechl se ale pak se jne usmál



Já jsem raikage ... tedy spíše Vůdce vesnice .. ozval se hrubý a temný hlas a druhou část: "tedy spíše Vůdce vesnice" řekl arogantně a celkem naštvaně .... hlaz zněl 10m za 13.kou


Naposledy upravil Ramaru dne Wed Jun 16 2010, 21:13, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

První Testování - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 16 2010, 21:09

Karadin

Zdvihol som pomaly hlavu a postupne som sa snažil postaviť. Rukou som si držal ranu. Sadol som si na postel a zavolal som. Halooo?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

První Testování - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 14:44

13

Ani jsem se neotočil a jen dodal. "Fajn, vyhlašuji vám jakožto vůdce Haiko 5. Shinobi válku."
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

První Testování - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 18:30

Ryu Raguki

fajn .. aspon jedna zajímavá správa za dnešek .. řekl jsem a pomalu jsem šel ke své kanceláří přezněj ani ne moc velkým obloukem .. ale todle ste mi ničil zbytečně .. pooznačil jsem na zničenou kancelář
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

První Testování - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 19:21

Karadin

Postavil som sa z postele a išiel som k dverám. Otvoril som ich a uvidel som niekoľko sestričiek a doktora. Haloo? Neviete niekto prečo som tu?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

První Testování - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jun 17 2010, 21:35

Karadin -> Doktoři tě chytly a odvedly zpátky na postel a přivádaly tě kní ... byl si celůkem dost zaněn tak je logický proč tam si
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





První Testování - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
První Testování
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Po první misi
» Tým 1 - První mise
» První den mladých Shinobi
» První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu)
» První Sněm Kage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Kumogakure no Sato-
Přejdi na: