Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Filler aneb síla trojce skvělých hráčů

Goto down 
+4
Yuu
Morgen
Meiki_Ookami
Aspi
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorZpráva
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Icon_minitimeWed Jul 07 2010, 11:19

Rukia

Pěstí jsem narazila do stěny, ale nemělo to žádný efekt.
Vztekle jsem do stěny bušila a ječela "Proč se schováváš ty smrade. Vylez."
Pak jsem se zastavila a uklidnila se. Obešla jsem zeď a vykoukla na Yuuazpoza rohu.
"Můžeme pokračovat, nebo si chceš ještě odskočit?" řeknu ironicky a znovu se na něj rozeběhnu s ohnivou pestí.

-------
Předpokládám že to je rovná stěna která má konec a začátek. A na ty popáleniny máš fakt smůlu. Ve vesnici si potom skoč na dlouhou dobu na ošetřovnu, nebo budeš muset psát že máš jizvy po celém těle.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Icon_minitimeWed Jul 07 2010, 11:22

Yuu Ok.. Ok..

Ta ženská mě fakt sere! Budu ji muset prostě domlátit. Mě jen tak nezabiješ! a vyskočil jsem do vzduchu a srazil jsem ze zhora k zemi, seděl jsem na ní a začal jsem jí mlátit pěstmi do obličeje.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Icon_minitimeWed Jul 07 2010, 11:35

Rukia

Jeho útok mě opravdu zaskočil.
Spadla jsem na zem a začala inkasovat rány jednu za druhou.
Z obličeje mi začala stříkat krev a já se začala psychoticky smát.
Díky tomu že mě Yuu mlátil jsem měla volné ruce.
Párkrát jsem mu úder vrátila, ale nezpůsobilo mu to tak velké zranění.
Dala jsem ruce k sobě a složila pár pečetí.
Musim se mu ukázat v celé svojí kráse.
"Katon: Gaibu kasai"
Celé moje tělo začalo hořet stejným způsobem jako hořela moje pěst při útocích.

------
Gaibu kasai = vnější oheň
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Icon_minitimeWed Jul 07 2010, 11:39

Yuu Mimo téma : Nevíš jestli by ten DaemonicMU šel na Vistu na Notebooku bez lagů?

Seskočil jsem s ní a díval jsem se na ní. Zde padnu, ale neuteču. řekl jsem si a díval se na Rukiu Zde nejspíš padnu, ale neuteču! a nevěděl jsem jak na ní zautočit. Vyhrála jsi. řekl jsem jí. Nemohl bych ji takhle porazit. Jsem jen obranný typ.


Naposledy upravil Yuu Aburakoji dne Wed Jul 07 2010, 11:43, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Icon_minitimeWed Jul 07 2010, 11:42

Rukia

Pomalu se zvedá a odpadávaji z ní kusy oblečení.
Stojí před tebou celá nahá ověnčená plameny.
Obličej má rozbitý a od krve.
"Ano máš pravdu, končíš."

Mnich

"Yuu, nikdy nenech zavládnout pochyby ve své duši. Bojuješ spravedlivě a ne jen tak z rozmaru nebo kvůli osobnímu obohacení. Nepřitel je silný, ale každý má svou slabinu. Musíš přemýšlet. Používej svou hlavu a nebo udělej, aby ji ona používat nemohla."

Rukia
slyší co říká mnich na kterého úplně zapoměla.
"Ty svině, tebe zabiju dřív než jeho."
Skočila po něm, ale stejně jako se rozplinula koule ve tvé ruce, tak se rozplinul i sedící mnich.
Zustali jsi na ní sám.


Naposledy upravil anthraxik dne Wed Jul 07 2010, 11:53, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Icon_minitimeWed Jul 07 2010, 11:44

Od, Edit.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Icon_minitimeWed Jul 07 2010, 12:05

Yuu

Než se mnich rozplynul, tak mě napadl plán, jak získat její slabinu. Suiton neumím, tak si s tím trochu budu muset pohrát.. Strhnul jsem si obvaz z oka a obvázal jsem si sním silně pravou ruku. Doton: Shinjū Zanshu no Jutsu, podhrabal jsem se do podzemí a chytl jsem jí za nohu ze země a stáhl do podzemí a vylezl jsem. Stál jsem nad Rukiou, která byla znehybněná v podzemí.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Icon_minitimeFri Jul 09 2010, 10:08

Rukia

"Hmm, chytil si mě. To je pěkné. A co teď ? Budeš mě kopat do hlavy tak dlouho dokud se ti nepřestanu smát. Chlapečku, tak se ukaž."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Icon_minitimeFri Jul 09 2010, 15:58

Yuu

Heh,, Ty si asi dost namyšlená že? a usmál jsem se. Popravdě, tobě to ještě nedošlo... a začal jsem se smát.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Icon_minitimeFri Jul 09 2010, 17:53

Cloud

ok...ok...řekl jsem.rozběhl jsem se směrem k farmě.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Icon_minitimeFri Jul 09 2010, 18:03

Rukia

"Já a namyšlená. Ještě se ti tu snažim pomáhat aby jsi měl čas si odpočinout a ty mě tady takhle urážíš? Já nejsem namyšlená, ale jenom nesmrtelná. Nebo snad znáš způsob jak mě zabít?"
Zavřu oči a soustředim veškerou svojí chakru do vnějšího ohně.
Od mojí hořící hlavy jde obrovský žár a vlasy my vlají podle směru plamene.
Země kolem mě se začína pomalinku tavit.

------
nejsem namyslena, jenom nesmrtelna...to kdyz jsem vymyslel tak jsem se bavil :-D
jinak samozrejme mam jednu slabinu a neni to nic extra. i mnich o tom mluvil.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Icon_minitimeFri Jul 09 2010, 18:13

když si došel do vnitř seděl tam starý dědek s dymkou a s úsměvem se na tebe díval, pak se přestal smát a zvážněl.
No konečně cekam tu už snad dvě hodiny, Vy shinobi ste hrozně pomalý .
Vzal těžké kožené rukavice a hodil ti je, ty rukavice docela smrděly.
Di ven a do stodoly uklidit ho*na od koní a taky slámu samozrejme
Začal se smát a pak se k tobě otočil zády a začal číst noviny.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Icon_minitimeFri Jul 09 2010, 19:00

Yuu

Rukia začala celá hořet a já odskočil co nejdál to šlo. Stál jsem asi 20 metrů od ní a díval jsem se na ní. Dochází mi Chakra.. ta ženská mě fakt štve! a klekl jsem si, aby se mi lépe dýchalo. Začala mi téct z úst krev a řekl jsem si Musím to ukončit, roztrhám ji! a zůstal dál klečet.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Icon_minitimeFri Jul 09 2010, 21:04

Cloud

Rukavice jsem si oblékl a na hlavě mi naskakovaly žíly.místo těhle hovadin jsem mohl trénovat s Ryuu-san....musím to rychle zmáknout...a potom zabít Samuela...řekl jsem si potichu a běžel do stodoly.za chvilklu jsem byl hotov a zadýchaný jsem stál před tím dědkem.co dál?zeptal jsem se ho.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Icon_minitimeSat Jul 10 2010, 09:42

Muj kůň si zlomil nohu a už nemůže orat pole, támhle máš vozík západní se za něj a obejdi celé pole
Řekl farmář s úsměvem a ukázal na káru, ta kára měla asi
100 kilo a nést ji bylo opravdu obtizne, pole bylo taky dost obrovzke, tohle by ti mělo zabrat snad půl dne, pokud nepoužijes chakru. Mezi tím stal Samuel poblíž na jednom stromě hlásite se ti smál.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Icon_minitimeSat Jul 10 2010, 10:27

Cloud

uslyšel jsem Samuela.vzal jsem pytel s koňskými hov*y a hodil ho po něm strašnou rychlostí.zhebni v pekle samueli!!zařval jsem na samuela.já mezitím vzal vozíkl a začal orat.bylo to opravdu obtížné a tak jsem používal svoji sílu v nohách abych si to ulehčil.


Naposledy upravil Arinori Dan dne Sun Jul 11 2010, 11:07, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Icon_minitimeSat Jul 10 2010, 14:27

Rukia

Už mi začíná docházet chakra a furt jsem se odsud nedostala.
Snad to stihnu.
Země kolem mě se začíná pomalu tavit a kolem mého těla začíná být tekutá.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Icon_minitimeSat Jul 10 2010, 18:30

Yuu

Tavící země se ke mě pomalu přibližoval a tak jsem odskočil dalších 20 metrů dozadu a neustále sledoval Rukiu. Rozsekám ji! a šáhl jsem do kapsy pro niť. C-C-Cože? Zjistil jsem že nemám niť a tak mě napadl další nápad. Snad mi Chakra zůstane na Shinju Zanshu.. a dostal mě nápad Vždyť už vydýchává! Dochází jí chakra! a utřel jsem si krev na puse.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Icon_minitimeSun Jul 11 2010, 11:00

Rukia

Země kolem mě už byla tekutá, tak jsem se mohla vyhrabat ven jako z bažiny.
Vylezu na kraj celá zadýchaná a ihned jak budu moct tak zruším Vnější oheň

------
ta láva se tvořila jen v opravdu nejbližším okruhu kolem mě.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Icon_minitimeSun Jul 11 2010, 11:09

Yuu

Země se přestala přibližovat a zůstalo tam akorát velká tekutá bažina. Už to bude u konce! a podíval se na Rukiu. Musím to vydržet! a pomalu jsem vstával.

---------------------

Pojď na MU Smile
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Icon_minitimeSun Jul 11 2010, 15:09

Sora

Loudala jsem se městem,snad potkám nějaký známí lidi.Pomyslela jsem si z nuděně,pochvilku jsem došla k rámen obchodu.Sedla jsem si a obědnala jsem si jeden lahodný rámen.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Icon_minitimeMon Jul 12 2010, 17:55

Samuel se pořád smal pytlů se tak tak vyhnul. Jak ubyhal čas celé si to pooral byl si úplně bez sil sotva si kulhál. Stařík ti hodil měsec s par mincemi a zabouchl za sebou dveře.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Icon_minitimeMon Jul 12 2010, 18:26

Cloud

Odkulhal jsem se až k Samuelovi.Vy mi toho hodně dlužíte!Kvůly vám jsem změškal trénink s Ryuu-san takže mě teď musíte učit vy!Řekl jsem a měl jsem pro jistotu kunai s výbušným lístkem který jsem si udělal už na farmě během práce.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Icon_minitimeMon Jul 12 2010, 19:58

začal sem se smát ještě vic a spustil sem.
[b]Tohle byla mise chpapecku, tvoje povinnost, nemusim trénovat.j
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Icon_minitimeMon Jul 12 2010, 21:21

Cloud

Tohle nebyla mise...tohle bylo spíš dětinské...Jen kvůly tomu abyste se pomstil...alespoň vím že hlouběji klesnout nemohu!Odcházím...řekl jsem a na Kunai jsem kašlal a odcházel na tréninkovou louku.Hodlal jsem trénovat sám když mi nikdo nechtěl pomoci.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Filler aneb síla trojce skvělých hráčů
Návrat nahoru 
Strana 8 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Filler aneb síla trojce skvělých hráčů (Sasuke123 - Hiromi - Suichu)
» Nábor nových hráčů
» Diskuze k příběhu & poznámky hráčů
» Nová síla (Aspire a Ček)
» Suinatarská síla (Pro Sabura)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: