Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Filler aneb síla trojce skvělých hráčů

Goto down 
+4
Yuu
Morgen
Meiki_Ookami
Aspi
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 20:40

Sora

Rychle jsem složila pečetě,Doton: Doroku Gaeshi,předemnou se oběvila zeď do které se šípy zabodaly.Takže ty chceš zabít dvojku? Zeptala jsem se,hlas byl ve stylu nebojování.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 20:42

Cloud Gojo

když byl u mě tak jsem měl kamenou tvář.vypadal jsem tak...vystrašeně.ale potom se mi u nosu bjevila bubilna a á začal v poklidu s úsměvem na obličeji spát.pravděpodobně jsem ani neslyšel to co mi řekl.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 20:43

Hiyori

Ani sem jí neodpovídala, jen sem jí chtěla zdeptat.
Stejně nemáš šanci i Ulík uznal, že jsem lepší!
Začala sem se zvráceně smát.
Už mě to nebaví, jen mě zdržuješ.
Řekla sem otravným hlasem a natahovala další šíp, kterej byl plný chakry, tentokrát v něm bylo víc, takže by proletěl i tou zdí.


Samuel

Objevilfa se mi anime kapka na tváři a já sem jen tak nenápadně šťouchl Clouda do hlavy, bylo to tak silné, že musel spadnout na zem.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 20:47

Sora

Uskočila jsem a začala koncentrovat chakru,nic jiného mi nezbívá. pomyslela jsem si a vytvořil jsem 2 iluze.Které se rozeběhli na Hiyori,já jsme zatim koncentrovala chakru,byla jsem připravená na uhnutí šípu.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 20:50

Cloud Gojo

spadl jsem z hradeb na zem tváří dolů a jen jsem tam tak ležel a dál spal.bylo vidět že jsem dlouho nespal.Sakaryovi sjela anime kapka po hlavě a vzlétl.sedl si tomu muži na rameno a pevně se zahákl a začal ho klopat do hlavy.bylo vidět že se mu toto nelíbilo.já jsem mezitím vstal a posadil se.poškrabal jsem se na hlavě a sedl si.Huh?kde to jsem?zeptal jsem se sám sebe a rozhlížel se.úravděpodobně jsem zapoměl že jsem u severní brány.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 20:53

Hiyori

Nějaké trapné iluze ti nepomůžou ty blbko.
Vysmivala sem se jí. Vzala sem šíp do ruky a probodla oba klony, ty se rozplynuli.
Šíp sem dala na luk natáhla ho, šíp začal jiskřit, bylo to divné, protože jí ještě nikdo s Raitonem neviděl.
Měj se kravko.
Řekla sem klidným hlasem a vystřelila po ní šíp.


Samuel

Toho ptáka sem lehce plácl a odhodil několik metrů pryč, ani se ke mně nepříblížil.
Máme misi ty trotle, začni se chovat rozumně a respektuj starší.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 20:57

Cloud Gojo

nahodil jsem zase svůj kamenný výraz.potom jsem naklonil hlavu a začal se malíčkem šťárat v uchu.jasně dědku...a mimochodem...co je vlastně naším cílem mise?zeptal jsem se a Sakaryo po muži vrhal nehezké pohledy.a proto si sedl na nejvyšší blízky strom a začal po muži házet šišky.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 20:57

Sora

Uskočila jsem,ale síla šípu mi popálila ruku,Sakra!.Vydalo se ze mě,z kapsi jsem vytáhla něco jako provaz.Na kterým byl kunai s výbušným lístek,výbušní lístek není vydět,protože je zabarvený.Hodila jsem ho po Hyiori,nazdar.... Řekla jsem ironicky.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 21:01

Samuel

Nebyl sem zrovna trpělivý člověk. Udělal sem si z Clouda živý štít a pak ho hodil po ptákovi.
Já nejsem žádnej cvičnej terč
Řval sem na něj.
A ani žádnej dědek! Je mi jen 29!

Hiyori

Uaaaa.
Řvala sem, když sem letěla od výbuchu lístku.
Soustřeď se.
Pomyslel sem si.
Doskočila sem na nohy a z nich mi vyletělo několik blesků.
Takhle se prozradíš sakra, žádný blesky!
Pomyslel sem si.
Vyskočila sem asi 20 metrů nad zem a začala se zběsile točit, byl to takovej malej vír, ze kterého najednou začali lítat šípy přímo na Soru.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 21:04

Sora

Obyčejný šípi...,roztáhla ruce,v ruce měla metroví raitonový šíp.Hodila ho přímou vodorovnou čarou přímo na Hiyori,zásah musel být 100% protože v tuhle chvíli žádnou obranu nemůže udělat,ani obyčejný šípy ji neochrání.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 21:05

Cloud Gojo

když jsem se srazil s Sakaryem tak jsme oba spadly na zem.místo očí jsme měly spirály a kolem hlav nám létaly hvězdičkyl.vztaly jsme a kymácely jsme sel.co se to stalo?Lzeptal jsem sel.ale potom jsem se vrtil k normálul.vyskočil jsem se Sakaryem na rameni na hradbu a zeptal jsem se toho muže.tak jak vám mám říkat děd-...pane?a můžete mi konečně říct co je cílem naší mise?zeptal jsem se.tohle už nebyl vtip.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 21:10

Hiyori

Si slabá! Ani s tím tvým ukecaným klukem by si mě nepora----
Tohle už sem nedořekla, protože mě zasáhl raitonový šíp, a jelikož sem byl raitonový klon, udělalo to dost velký výbuch.
Z křovi se začal ozývat hlasité a pomalé tleskání.
Skvělý, podle mích očekávání, v testu si uspěla na 1. Opravdu se na tu misi hodíš


Samuel

Až dojde Yuu vše se dozvíš.


//Sorry, ale nechcu nic vyzrazovat nebo podnikat, když tu nejste oba.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 21:13

Sora

T-t-test? Chvilku jsem se divila,ale pak mi to došlo,a usmála jsem.Čili by to mohla být past,tak jsem měla furt u stehna pouzro s kunaiem.Okey! Řekla jsem.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 21:24

???

Je na čase zvednout kotvi... Seskočil jsem ze stromu na zem a během pádu jsem se kousl do prstu a složil pečetě, když jsem dopadl, udeřil jsem rukou do země, na které se poté vytvořily pečetě, které po chvíli zmizely a okolí zahalil na chvíli dým. Pak už se objevilo jenom několik málo summon ninkenů. "Najděte všechny geniny ve vesnici, kteří jsou na seznamu a dejte mi vědět, kde jsou," zavelel jsem a ninkeni se rozeběhli.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 21:32

Cloud Gojo

mezitím co se mi dědek něco snažil říct už jsem seděl na zemi a dával si teplý čaj.vážně výborný...řekl jsem a dál potichu popíjel.tohle bylo opravdu provokativní protože jsem dědka úplně igorovall.tady je taková nuda když jsme tu jen my dva...že Sakaryo?ještě víc jsem provokoval a dál popíjel teplý čaj.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 21:36

// Sora: Příspěvek máš v PM, nikomu ho neukazuj, ten obsah můžeš znát jen ty.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 21:41

Sora

Rozhodně... řekla jsem a vyběhla jsem směrem k Suichu,když jsem byla u brány tak jsem se opřela os loup,a vydejchávala.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 21:44

???

Zanedlouho přiběhla skupinka psů zpátky, předali mi informace a zmizeli. Hm... Že mě to nenapadlo hned... Rozeběhl jsem se k místu, kde se měl přesněji nacházet Samuel.
"Tak, tady jste," zvolal jsem a odhodil jsem plášť, přede všemi stanul muž, věkem tak 21, s krátkými hnědými vlasy. Kolem hlavy jsem měl ovázané dlouhé rudé hachimaki a na sobě jsem měl bílé kimono pro karate s černým páskem, které mělo rukávy utržené a nohavice natržené.
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 21:51

Cloud Gojo

HUH?další dědek?váš přítel?zeptal jsem se Samuela ten nové příchozí muž si mě pravděpodobně ani nevšiml že tam sedím pod bránou už bez čaje.znamená že máme určitě po misi.řekl jsem a spadl na záda ležíc a pozorujíc oblohu.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 21:55

???

"Ty budeš jistě z klanu Gojo... No jo, ten váš smysl pro humor," řekl jsem ironicky. "Takže, staříci," zamířil jsem tím hlavně na Clouda, v porovnání věků to bylo tak, že pokud bych byl já dědek, tak by byl on pěkný stařík: "Těšíte se na tu misi?"
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 22:02

Cloud Gojo

radši bych si poslechnul váš příběh o tom jak jste byl v první ninja válce ale mise je hold mise...řekl jsem a ďábelsk se usmíval.rád bych chtěl říct jestli se na tu misi těším ale tady dědek mi o ní nic nechce říct...řel jsem s našpulenímy rty.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 22:05

???

Jak myslíš... řekl jsem si pro sebe v duchu a složil jsem několik pečetí, pak jsem řekl jen: "Shourai kikan!" a z Cloud náhle zestárl, vypadal přesně tak, jako by vypadal za sedmdesát let a já mu podal zrcadlo. "A Vy mi ho neřeknete, možná bychom se mohli podělit?"
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 22:09

Samuel

Na tohle sem už neměl, kdyby mě bratr nezastavil, už by měl Cloud díru v dlani.
Tohle tě naučí mít respekt ze zkušenějších.
Smál sem se mu.


Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Kkklll
(bez těch přidávných ruk)
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 22:13

Cloud Gojo

zajímavá technika...ale pořád jsem ve fit kondici a cítím se skvěle!eřelk jsem a skočil po tom muži ale křuplo mi v zádech a já spadl na zem.tohleje moc...uvidíme...zasmál jsem se a prohrbl si vousa a vstal.Sakaryo tajně letěl nad tím mužem a vy*ral se mu na hlavu.odplata je sladká...zasmál jsem se a sedl si na zem a dál popíjel svůj čaj.věř že to mohlo být horší mladíku...zasmál jsem se.choval jsem se jako starý člověk.hodlal jsem přistoupit na pravidla jejich hry.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jul 01 2010, 22:18

Ryuu

"Velice chytré, leč... toho ptáka by sis měl lépe hlídat," řekl jsem mu. Nebyl jsem dnešní a natož pomalý, ten černý pásek něco znamenal, ne nic, ne málo, znamenal dost. Nebyl problém prostě jen udělat krok blíže ke Cloudovi a vyhnout se zbytečnému fekálnímu útoku. "Tak, chlapče, řekněme, že už si mírně rozumíme, takže bych ti mohl vrátit tvoje tělo," zasmál jsem se a dal jsem ruce do uvolňovací pečetě: "Pokud tedy slíbíš, že si takové lumpárny odpustíš, Samuel-san není zrovna trpělivý člověk..."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Filler aneb síla trojce skvělých hráčů   Filler aneb síla trojce skvělých hráčů - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Filler aneb síla trojce skvělých hráčů
Návrat nahoru 
Strana 2 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Filler aneb síla trojce skvělých hráčů (Sasuke123 - Hiromi - Suichu)
» Nábor nových hráčů
» Diskuze k příběhu & poznámky hráčů
» Nová síla (Aspire a Ček)
» Suinatarská síla (Pro Sabura)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: