Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Začátek Začátku

Goto down 
+9
Rhaegar
Páťa
anthraxik
Pein
Morgen
Forward
Koketsu
Meiki_Ookami
Ramaru
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Začátek Začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 21:10

Akito

To nám toho moc neřek. Měl jsem se na odchodu, když jsem si vzpomněl a zeptal jsem se těch dvou: "Co vlastně umíte za techniky?"
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Začátek Začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 21:10

Hizashi

A to ste prišli len aby ste nás videli. Opýtal som sa neveriacky. Irakage by za nami nešiel kvôli starým časom.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Začátek Začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 21:12

Irakage

zastavil se když byl na odchodu ... ale copak , ano jenom sjem chtěl vás vidět .. řekl spíš to znělo jako malá lež neuměl zas tak dobře lhát .. a pak jsem odešel uplně
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Začátek Začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 21:16

Hizashi

No to som sa dozvedel. JA ovládam pavučini a toto vytasil som dýku. Otočil som sa na Akita.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Začátek Začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 21:18

???

Yare Yare ... ozval se arogantní hlas ze strany byl to gennin ve vašem věku a zaním staly 2 holký jedna se usmívala a jedna vypadala celkem drsně ... copak tu náš Tým 33 prudí .. řekl jím s lehkou arogancí
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Začátek Začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 21:21

Akito

Pavučiny..... A kdo je tenhle magor? Kdo si ty magore? Otočil jsem se na nově příchozí.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Začátek Začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 21:23

Hizashi

Ten hlas ma naštval a otočil som sa naňho. Rád by som mu niečo pekne arogantne odpovedal ale nech hovorí niekto iní. Pozrel som sa naho asi takým spôsobom že by som ho najradšej zabil.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Začátek Začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 21:30

Hitashi Gyuka

Já jsem hitashi a todle je můj tým 40 .. řekl jim s odhodláním ... nudíme .. tak vás dem zbít ... zasmál se znělo to celkem drasticky

Yoshiho

Měla usměv na tváži ale nic neříkala

Aya

vytáhla katanu a nehodlala čekat prsotě se rozeběhla a silně zautočila na Akita když poněm sekla uslyšel odní slovo Ahojky ..
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Začátek Začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 21:31

Hizashi

Tak fajn odrazu na Hitashiho vyletela pavučina. Tak stačí to Znelo to dosť arogante.


Naposledy upravil Koketsu dne Mon Mar 01 2010, 21:33, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Začátek Začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 21:32

Akito

"Ahojky." Řekl jsem otráveně a uskočil jsem. Složil jsem pečetě: "Oiroke: Otokonoko Dōshi no Jutsu!" A na mém místě se objevili dva kluci.... (Však víte jací, často to používá Naruto a Konohamaru.)
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Začátek Začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 21:40

Hitashi

ladně jsem se vyhnul síty až nepřirozeně a vytáhnul jsem katanu a zautočil na tebe

Aya

na mně to neskoušej zelenáči nic to sní neudělalo spíše využila toho že byl v tu chvilky zranitelnej se sekla ho do ramene a pak pokračovala uderama dál

Yoshiko

koukla jsem se svůdně na Hiroshiho a vypadalo to že jsem nechtěla bojovat
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Začátek Začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 21:43

Hizashi

Shunshin no Jutsu. Zrýchlil som sa a objavil som sa meter za ním. Lepkavá pavúčia sieť. Keby tu nebolo to slnko bol by som silnejší. Dýku som mal pripravení.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Začátek Začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 21:44

Akito

"Baka!" Využil jsem situace a chytil jsem ji do genjutsu. Přeměnil jsem jeden z pařezů na sebe a vytvořil jsem pár normálních klonů. Teď mě nenajde..... Jestli zaútočí na ten pařez, tak je po ni.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Začátek Začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 21:55

Hitashi

včas uskočil poznal si že má dobré postřehy ... vyhodil svoji katanu a sít obalila katanu protože byla slizká ... vytáhnul kunai a ještě než si to čekla na tebe zautočil

Aya

když tě řízla prohlídla si krev na zbrani a pak se koukla jak jsou tu ty kloni a začla naně utočit ale měla usměv na tváři .. možná něco tušilo ale možná ne
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Začátek Začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 21:59

Akito

Raději jsem se držel zpátky. Pomocí shunshin no jutsu jsem se raději vzdáli. Je nebezpečná.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Začátek Začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 21:59

Hizashi

Do dýky som na koncentroval chakru blokol ním kunai. Hmm, dobré reflexy, ale inak nič moc.Povedal som mu arogantne.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Začátek Začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 22:06

Hitashi

Dýka a kunai se přetlačovaly zatím to vypadalo že nikdo neměl navrh .. ale pochvilce Hitashi trošku uskočil a okamžitě složil pečetě Katon: Goukakyuu no Jutsu .. zařval a oběvila se obří ohnivá koule těsně před Hizashim a letělo to naněj

Aya

HA .. zasmála se když pobyla brutálně asi 6 klonu a nikde tě neviděla ... ubohost používat genjutsu .. řekla mu protože to věděla byl inteligentní protože se klony obevili zničeho nic a ty si prostě zmyzel ... zatím genjutsu nezušila čekala na podlý tok zezdola nebo odkadkoliv ale čekala co dál jestli zrušíš genjutsu sám nebo utok


Naposledy upravil Sasori dne Mon Mar 01 2010, 22:15, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Začátek Začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 22:10

Hizashi

Ajaj, uskočil som ale guľa ma trocha obšuchla takže som mal trocha popálenú ruku. Bunshin no jutsu. Hitashiho obklúčili moje klony a všetky na raz sa na neho vrhli.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Začátek Začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 22:20

Akito

Zrušil jsem genjutsu(včetně klonů) a sledoval jsem boj z bezpečného místa. Ach jo...... S takovou nikoho ani neškrábnu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Začátek Začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 22:30

Aryi Yakooho

oběvil se tam mladší chlap se stéblem v puse Yare Yare .. udělal otočku a Hizashiho bunshiny zmyzely potom se oběvil u akita a chytnul ho a oběvil se sním spátky .. bylo vidět že mizí jenom z místa na místo dost rychle .. Tým 40 Dejte si odstup řekl ... a podál obvaz Hizashimu

Tým 40

všichni 3 nenápadně utíkaly jako ozávod viděly ste jak se před nimi oběvil chlap a pak odcházel snima
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Začátek Začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 01 2010, 22:42

Hiroshi Hakuni
Načo som sa stal ninjom?Nuda to je,povedal si v ducu a kukol na toho čo hentých rozohnal.Buť macher alebo sensei,tiež si povedal v duchu.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Začátek Začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 08:27

Hizashi

Bez slova som zobral obväz a obviazal som si ruku. To bude náš sensei
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Začátek Začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 08:29

Hiroshi Hakuni
Všimol si chlapca s obväzom.Ninja?Spýtal sa seba lebo sa mu zdalo že vždy si dáva obväz.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Začátek Začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 14:32

Akito

Sednul jsem si na zem. Možná je čas přehodnotit svoje jutsu, ale kdo by to pak dělal.... Ve vesnici je jinak strašná nuda. Začal jsem se bezdůvodně smát a nechtěl jsem přestat.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Začátek Začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 14:38

Hiroshi Hakuni
Opruz,povedal a sadol si pod strom do tieňa.Vytiahol si mensší komix a začal si čítať....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Začátek Začátku - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek Začátku   Začátek Začátku - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Začátek Začátku
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Takže hezky od začátku
» Začátek hry
» Tým 1- Začátek konce?
» Nový začátek
» Začátek Konců

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Soragakure no Sato-
Přejdi na: