Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Sněm kage

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Sněm kage   Sněm kage Icon_minitimeThu Sep 16 2010, 20:06

Sendokage

Pomalu jsem dorazil do místnosti, kde byl velký kulatý stůl a několik židlí a za mnou vyšly dvě postavy, které měly přez obličeje kapuce. Pomalu jsem došel k židli a sedl si na ní a ty dvě osoby si stoupnuly za mě.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30

Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněm kage   Sněm kage Icon_minitimeThu Sep 16 2010, 20:28

Hokage Mugen

Do místnosti vešla postava o holi. Na hlavě měla velký červenobílý klobouk, který mu zakrýval většinu tváře. Byl to Hokage. Ještě nebyl plně zotaven ze zapečetění kyuubiho a tak nemohl moc dobře chodit. Před budovou stáli tři ANBU z Hory a dva Uchihové taktéž z hory. Byli tu proto, že Hokage nebyl schopný boje. Usadil se na jednu ze židlí ale klobouk si zatím nesundával.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněm kage   Sněm kage Icon_minitimeThu Sep 16 2010, 20:41

Vůdce Kumogakure

Sám jsem pomalu nakráčel do budovy a porozhlídnul jsem se kolem .. hmmm , novej sendokage ... pak novej hokage ... to budou ase dohady ... potřebuju je přesvědčit k titulu kage .. řekl jsem si v hlavě a pomalu jsem si šel sednout
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněm kage   Sněm kage Icon_minitimeThu Sep 16 2010, 20:49

Tsuchikage

Pomalým krokem sem přišel do budovi, už sem nebyl tak zřízený, upravil sem se a nandal náhradní brýle.... Byl to přece jen asi den od toho, co sem bojoval s Trojkou..... Za mnou šli dvě postavy zahalené v kápi... O těhle nikdo nic nevěděl....
Přišel sem ke stolu a kývl hlavou na všechny, co byli vevnitř na důkaz pozdravu... Sedl sem si a klobouk položil před sebe.... Osoby v kápi stály za mnou.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněm kage   Sněm kage Icon_minitimeThu Sep 16 2010, 21:44

Sendokage

"Fajn, s příchodem Kazekageho nepočítám, protože nevim co s nim je." Řekl jsem a podíval se na všechny přítomné. "Svolal jsem vás sem kvůli dalšímu termínu Chunninských zkoušek a s prosbou, že by se mohla konat v Suichugakure. Poté vás chci seznámit s novym velkym vězením u Suichugakure a na konec chci uzavřít otázku, zda vůdce z Kumogakure povýšit na Raikageho." Řekl jsem témata co chci pořešit.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30

Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněm kage   Sněm kage Icon_minitimeFri Sep 17 2010, 06:37

Hokage

Hokage hluboce vydechl a sundal si čepec. Teď už bylo vidět co skrýval. Byl bledý a vychrtlý. Vypadal jako duch. Se Suichu souhlásím. Je to v dnešní době asi nejlepší řešení pro schromáždění našich genninů.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněm kage   Sněm kage Icon_minitimeFri Sep 17 2010, 14:28

Vůdce Kumogakure

Se Suichu souhlasím ... ostatní vesnice jsou ted slabý ... i moje vesnice je napůl zničená přehnal se tam démon .. řekl jsem pohrdavě ... takže jsem pro suichu tak i tak
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněm kage   Sněm kage Icon_minitimeFri Sep 17 2010, 18:28

Tsuchikage

Takže to by bylo vyřešený.....
Řekl sem stařeckým hlasem.
Sendokage říkal ste něco o novém Raikagovi?....
Řekl sem zvědavě... Neměl sem přehled co se v Kumo děje...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněm kage   Sněm kage Icon_minitimeFri Sep 17 2010, 21:28

Vůdce Kumogakure

Koukám Tsuchikage ... jste nová tvář .. takže o našem přehledu a diplomacii kumo-iwa , nic nevíte ... řekl jsem i trochu pohrdavě ... protože jsem to byl já kdo zabil ex-raikageho který pracoval pro bývalého truchykageho
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30

Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněm kage   Sněm kage Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 12:20

Hokage

S tím taky nemám žádný problém. Ovšem je to velké rozhodnutí, takže bysme se o tom měli poradit všichni někde v soukromí. Myslím tím bez vás. Koukal na vůdce Kumo.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněm kage   Sněm kage Icon_minitimeSat Sep 18 2010, 21:55

Sendokage

Zakroutil jsem hlavou. "Ne, tento muž z Kumo už byl zavolán i sem a tim jsme Kumo dali naději o zařazení mezi velké vesnice, a proto bych neřešil tyhle věci a prostě udělal hlasování." Podíval sjem se na všechny okolo stolu. "Za Suichugakure dostává vůdce Kumogakure, Ano k tomu, aby se stal jedním z nás."
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30

Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněm kage   Sněm kage Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 07:15

Hokage

S tím bohužel nemohu souhlasit. Je to citlivé rozhodnutí a ovlivní to nejen naše vztahy s Kumo, ale i jejich sílu. O nějákém stupidním hlasování tu nemůže být řeč.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněm kage   Sněm kage Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 11:25

Sendokage

Zasmál jsem se a podíval se na Hokageho. "Vim, že jste asi nový podle toho co jsem si o vašich zemích zjistil během mého cestování, a proto vás uvedu do obrazu. Toto téma se řešilo už na minulém srazu, ano na minulém. A jediná vesnice co dala vědět Kumigakure o svém hlasu byla jen Suichugakure, že Vůdče Kumogakure? Vy jste nebyl schopný za takovou dobu dát Kumogakure vědět, takže teď to nebudete znovu zdržovat. A proč vše říkat za zády vůdce Kumogakure? Lepší a úctivější bude když řeknete svůj nesouhlas nahlas, protože to jak to chcete rozhodovat za jeho zády, značně napovídá, že jste proti, že Hokage?" Řekl jsem a posunul si svoji černou patku.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30

Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněm kage   Sněm kage Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 12:14

Hokage

Ste trošku mimo poněvadž jsem na minulém srazu byl. Chtěl jsem se zasmát ale začalo mě píchat na plicích.[/b] Důležitá rozhodnutí neberu na lehkou váhu tak jako vy a proto navrhuji projednat tuto věc. V kumo jsem byl hned po minulém sněmu. Šel jsem tam s vámi a zjišťoval si informace. Nechci tohle rozhodnutí nechat na někom kdo má děravou hlavu. O mém postoji vůči Kumo to vůbec není. Chci jen aby se každý vyjádřil objektivně[/b]


Naposledy upravil Nagato dne Sun Sep 19 2010, 14:19, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněm kage   Sněm kage Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 14:12

Vůdce Kumogakure

pousmál jsem se .... Ano, jediný kdo byl schopný se vyjádřit byla suichugakure , mimochodem kumogakure se ted hodně změnila ... naše vesnice se ted musí renovovat a naše síla je ted hodně velká ... zvlášt když máme 2 démony , jednoho nám poslala Suichugakure , a druhý na nás zautočil .... Takže tu kumo co jste viděl hokage už zemřela .... řekl jsem v klidu .. ale nedoufal jsem ze to zrovna pochopí
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněm kage   Sněm kage Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 17:06

Sendokage Nagi, tohle je nový sendokage, zapomněl jsem to na začátku nějak říct xD

"V tom případě, když jste tu byl už minule, tak tim víc jste nespolehlivý, protože za tolik měsíců jste nedokázal dát vědět Kumogakure. A objektivní být můžete, řekněte to tu rovnou co máte na srdíčku, protože budem zbytečně ztrácet čas tim, že si řekneme co si o Kumo myslíme a podobné kraviny. Prosotě vše řekněte hned a nevymýšlejte hlouposti." Řekl jsem trošku znuděně.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30

Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněm kage   Sněm kage Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 17:20

Hokage

Jediná hloupost, kterou tu vymíšlite je to vaše ubohé hlasování. Mám ve své vesnici starostí dost. Nedávno nás napadli nějácí parchanti a uvolnili kyuubiho tak mě omluvete že jsem tak opatrný. Dořekl teď už patrně naštvaným hlasem
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněm kage   Sněm kage Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 20:36

Tsuchikage

Máte pravdu... Moc toho o minulosti Iwagakure nevím... Většinu svého života sem strávil tréningem a pozorování hvězd..... Řekněte mi Vůdce... Co se stalo s minulým Raikegem?
Zalhal sem o tom, že nic nevím... Ale ve skutečnosti mám stejné informace jako minulý Tsuchikage, který se pojistil technikou, která do mě dala celou historii o Iwě, minulým Tsuchikagem nevyjímaje.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněm kage   Sněm kage Icon_minitimeSun Sep 19 2010, 22:19

Vůdce Kumogakure

To fakt nevím ... já jsem v iwě dlouho nebyl ... a ani nevím proč bych to měl vedět .. řekl jsem v klidu na obranu


Naposledy upravil Ramaru dne Wed Sep 22 2010, 18:50, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněm kage   Sněm kage Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 18:58

Tsuchikage


Na tohle potřebujeme trochu času... Zařazení do Velkých vesnic je velmi závažná věc..
Řekl sem klidným hlasem......
Ale.....
Dodal sem...
Vidím, že ve vás Sendokage vkládá důvěru...
Řekl sem směrem k Vůdcovi
A Hokage má podobný názor jako já....
Otočil sem se na Hokageho
Co tak poslat z každé vesnice povolanou osobu a Kumo si prohlídnout?...
Narvhl sem směrem k Hokagovi, protože jediný já a Hokage sme si nebyli jistí...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněm kage   Sněm kage Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 19:04

Vůdce Kumogakure

Lehce jsem se zasmál .. zase ? .... to už udělal minulej sněm a nebyly schopný udělat nic ... moje vesnici je ted zdrcená a z části zničená ... bude se konat pohřeb .. nevím co chcete skoumat .. řekl jsem celkem podraženě , protože by to zase dopadlo stejně
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněm kage   Sněm kage Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 19:19

Tsuchikage


Chci zkoumat, jestli ste tohohle postavení hoden... Nejde tu tak o vaší sílu, ale o tom, jestli nám nevrazíte kudlu do zad ve chvíli, kdy to budeme nejmíň čekat.. Nic proti vám nemám... Ale chci se o tom napřed přesvědčit..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněm kage   Sněm kage Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 19:29

Vůdce Kumogakure

Já , nikdy nevrážím kudlu do zad .. řekl hrdě a pomalu se zvedal k odchodu
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30

Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněm kage   Sněm kage Icon_minitimeWed Sep 22 2010, 20:03

Hokage

Ty slova nic neznamenají. Neznám vás takže nemůžu říct jestli to myslíte vážně nebo jestli to hrajete. Souhlasím s Tsuchikage že pošleme po tom pohřbu do vesnice pár lidí na delší průzkum.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněm kage   Sněm kage Icon_minitimeThu Sep 23 2010, 13:00

Sendokage

Zakroutil jsem hlavou a rukou se dotkl svého čela a podíval se na Hokageho a Tsuchikageho a následně ruku položil opět na stůl. "Někdy mi přijde, že do postu kage dosadí každého "blbce", který se najde. Nechci vás nějak urážet, ale tady pan velice "schopný" Hokage už tam jednou byl a není schopný dát rozsudek, tak tam musí znova? To se pak vůbec nedivim, že jste nebyli v Konoze schopni uklidnit Kyuubiho, když nejste schopný si zapamatovat, jak na tom je jaká vesnice a jste tak vystrašený, že tam musíte radši znovu." Pak můj pohled přeje na Tsuchikageho. "U vás je to očekávané, když jste tu nový a ještě k tomu historie Kumo a Iwy je trošku složitější, ale pokud jsou mé informace o vás správné, tak vy jste typ člověka, co se o svoji bezpečnost nemusí bát." Řekl jsem Tsuchikagemu a pak na mne sáhl jeden z mého doprovodu a já kývnul hlavou.

??? a ???

"Hádají se." Řekl tichý hlas, osoby, která stála na jedné skále poblíž. Druhá osoba jen klidně kývnula hlavou a stále stály na skále.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sněm kage Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sněm kage   Sněm kage Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sněm kage
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» První Sněm Kage
» Druhý sněm Kage
» Třetí Sněm kage
» Aktivita Kage
» KAGE WARS MAFIA

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: South Territory :: Iron country-
Přejdi na: