Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 2. cvičební louka

Goto down 
+5
Forward
likuku0
Tom555
Kakuza-chan
Aspi
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

2. cvičební louka Empty
PříspěvekPředmět: 2. cvičební louka   2. cvičební louka Icon_minitimeThu Oct 14 2010, 17:04

Zde pište lidi, kdo jste na 2. cvičebné louce, mezitím co se rozhoduje o dokončení 1. zkoušky
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

2. cvičební louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka Icon_minitimeTue Oct 19 2010, 17:41

Creepy-Suichu

Vzhledem k tomu že jsem měl již oba meče upravené a sám neměl do začátku zkoušek co dělat, zašil jsem se na cvičišti nedaleko od venice a cvičil se svým novým mečem abych si na něj zvykl.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

2. cvičební louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka Icon_minitimeWed Oct 20 2010, 20:28

Akamatsu-Hora

Přišel jsem na velkou cvičební louku.Viděl jsem nějakého kluka ale držel jsem se od něj dál.Tak co Akabaii,jsi připravený na trénink??? zeptal jsem se svého ninkena.Haf! odpověděl mi s nadšením. Tak dobrá začínáme!Juujin Bunshin! vykřikl jsem a Akamai se změnil na mě.Teď Shikyaku no Jutsu na tamten strom! vykřikl jsem a vyběhl proti stromu.Tsuuga! vykřikl jsem a vyskočil do vzduchu a zničili jsme strom.Dobrá Akamaii.Byl jsi dobrý. pochválil jsem mého Ninkena a sedli jsme si na zem. Jó,před 2. zkouškou budeme muset hodně dobře trénovat ok? zeptal jsem se Akamaie.Haf! odpověděl.Vytáhl jsem kunai a hodil ho do stromu.Zabodl se jen trochu a pak vypadl.Musím trochu trénovat házení. pomyslel jsem si a hodil jsem kunai plnou silou do stromu.Zabodl se ale po 30 sekundách zase vypadl.Takhle to nepůjde.Musím víc trénovat. pomyslel jsem si a zase jsem hodil kunai do stromu.Tentokrát se kunai zabodl a zůstal tam.Víš co Akamaii?Zničíme ten strom ok? řekl jsem.
Juujin Bunshin! vykřikl jsem.Shikyaku no Jutsu! vykřikl jsem a pak jsem ještě vykřikl Tsuuga!.Když jsem to vykřikl tak se strom zlomil.Uff...Dobrá teď se vrátíme do města a tam se najíme a pak si odpočineme,ok? řekl jsem tiše a vzal jsem Akamaie na hlavu a vydali jsme se do města.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

2. cvičební louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka Icon_minitimeWed Oct 20 2010, 20:38

Likku - Kumo

Moc mě mrzelo, že jsem se nemohl podívat pořádně na vesnice, ale vůbec jsem na turistiku neměl čas. Okamžitě jsem totiž musel jít trénovat, aby mě ostatní genini nepřeválcovali jaky shnilou veverku. Vyhlídl jsem si nejbližší strom a postavil se proti němu. Tak, jen si musím vzpomenout na trénink, nashromáždit chakru a nevypušťovat tolik vzduchu. Ještě několikrát jsem si to zopakoval v hlavě a pak to vyskoušel, Katon: Goukakyu no jutsu! A malá ohnivá koule vylítla z mých úst přímo proti stromu a mírně ho sežehla... Sakra je to pořád slabý, no nic, tak znova...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

2. cvičební louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka Icon_minitimeThu Oct 21 2010, 16:19

Pro všechny

Najednou se ozvaly zvony a to všem geninům v Suichugakure řeklo, že se mají hned dostavit do jižní části náměstí do světle šedivé budovy, kde je jedna hala a tam k nim promluví Sendokage. Nemá se zatim jednat o zahájení zkoušek, jen jakási slova Sendokageho, který chce říci něco ohledně zahájení zkoušek, jak to bdue probíhat. Pomalu, ale jistě se začalo stmívat.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

2. cvičební louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka Icon_minitimeThu Oct 21 2010, 17:09

Likku - Kumo

Hmm, to jsem si ani moc nezatrénoval, no co, aspoň se něco dozvím. Pomyslel jsem si a vydal se na náměstí Suichugarure a nejednou jsem se ještě zastavil a obdivoval architektonické památky v Suichu.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

2. cvičební louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 19:37

Akemi -Hora
Došiel som na lúku, a sadol som si pod jeden zo stromov.
Ten sralbotka aj tak nedôjde. Pomyslel som si.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

2. cvičební louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 19:41

Akamatsu-Hora

Přišel jsem na louku a uviděl jsem toho slabocha.Tak co??Jsi připravený srabe! vykřikl jsem na něj.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

2. cvičební louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 19:42

Akemi - Hora
Nemáš tu mamu. Zasmial som a vstal som.
Vytiahol som katanu.
Začni!
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

2. cvičební louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 19:43

Renji Hagane- Iwa

Nevšímal som si tých týpkov okolo a pustil som sa do malého vypustenia pary sám. Najprv som si sadol a položil som si na hlavu kunai. Je tam preto, aby som trochu skľudnil dych. Kým sa kunai hojdá, nie som kľudný. Ak bude stáť, som kľudný. Ale v napätí tej prvej skúšky to bude veru ťažké, navyše je tu pár rušivých elementov.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

2. cvičební louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 19:44

Akamatsu-Hora

Nejsem typ co začíná.Začni ty. řekl jsem mu a připravil se na boj
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

2. cvičební louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 19:48

Akemi - Hora
Shunsin! Pomyslel som si a prebleskol som sa na neho.
Potom som sa u snažil seknúť po chrbte katanou.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

2. cvičební louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 19:52

Akamatsu-Hora

Když byl za mnou tak jsem vyskočil do boku.Juujin Bunshi! řekl jsem.Shikyaku no Jutsu vykřikl jsem a rozběhl jsem se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

2. cvičební louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 19:57

Akemi - Hora
Pousmial som sa.
Zavrel som oči, a pomaly som ich otvoril.
Mal som v nich Sharingan.
Ukáž sa! Zakričal som a pohodlne som odskočil.
Pre mňa nie si súperom. Povedal som a vytiahol som dýmovú guličku.
Potom som už iba čakal na jeho ďalší ťah.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

2. cvičební louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 20:02

Akamatsu-Hora

Sakra.Ten blb má Sharingan.Bude to docela sranda pomyslel jsem si a vyhodil jsem kunai po jeho kouřové bombě.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

2. cvičební louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 20:07

Akemi - Hora
Bombu som ešte nehodil, ako už som písal.
Kunaiu som sa v pohode vyhol.
Všetko? Spýtal som sa ho pričom som ho sharinganom sledoval.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

2. cvičební louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 20:17

Akamatsu-Hora

Čekal jsem až něco udělá.Tohle je nejnudnější souboj co jsem kdy zažil pomyslel jsem si
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

2. cvičební louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 20:19

Akemi
Dýmovú bombu som priviazal o lanko.
Tak som urobil ešte raz.
Potom som po ňom hodil jeden* fuuma shuriken.
* v tieni letí ten druhý
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

2. cvičební louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 20:22

Akamatsu-Hora

Shurikenu jsem se vyhnul ale pak přilétl ten další a ten mě zasáhl do nohy.Takže ty tak,jo???Shikyaku no Jutsu! řekl jsem a když jsem byl u něj tak jsem řekl Tsuuga! vyskočil jsem a letě jsem přímo na toho kluka.
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

2. cvičební louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 20:24

Renji Hagane

Nejde to nejde to. Som stále nervózny. Nič to za to. Keď prejdem týmto testom, ani na jednu z otázok si už nespomeniem. Aspoň dúfam. Zahodím kunai tak, že sa zapichne do zeme. Urobím to z čistého hnevu. Už ma to štve. Možno potrebujem ísť niekam, kde je viac ľudí. Odoberiem sa teda naspäť na námestie.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

2. cvičební louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 20:28

Akemi - Hora
Tá dymovnica tam na niečo bola.
Hneď ako ťa zasiahla, okolo teba sa vytvoril dym.
Ja som stihol urobiť Bunshina a pravý ja som sa schoval.
Medzi tým sa Bunshin nechal zasiahnúť Tsuugov.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

2. cvičební louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 20:32

Akamatsu-Hora

Ha!A máš to řekl jsem s radostí.Později jsem zjistil že udělal Bushina.Ty parchante!Bojíš se?? řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

2. cvičební louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 20:36

Akemi - Hora
Urobil som ďalšieho bunshina, a zároveň henge na kameň čo mohlo aj vyzerať že som urobil kage bunshina.
Aj takto ťa porazím. Povedal som a stál som na mieste.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

2. cvičební louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 20:43

Akamatsu-Hora

Akamai...Vyčmuchej toho pravého a pak na něj použijeme Tsuuga...ok? řekl jsem tiše.Výborně.Tak připravit.....pozor.....Tsuuga! zaútočil jsem na toho pravého.(Našel jsem tě pomocí čichu)
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

2. cvičební louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 20:46

Akemi- Hora
Ihneď som sa premenil spať, a vďaka sharinganu som stihol odskočiť.
Moju nohu to minulo o vlások.
Vo vzduchu som urobil pečate a povedal: Katon: Gokakyuu no jutsu!
Na neho sa vyrútila ohnivá gula.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





2. cvičební louka Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
2. cvičební louka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» 1. cvičební louka
» Louka Rawu
» Louka č.2 -> Karadin , Nero

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Chunninské zkoušky :: Hra-
Přejdi na: