Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 2. cvičební louka

Goto down 
+5
Forward
likuku0
Tom555
Kakuza-chan
Aspi
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

2. cvičební louka - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 22:28

Akamatsu-Hora

Co teď?? pomyslel jsem si.Hodil jsem na něj shuriken a hned potom nad něj kunai.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

2. cvičební louka - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 22:32

Akemi - Hora
Najprv som vyblokoval som shuriken, potom kunai.
Ostalo mi asi desať percent chakry. Je na čase ich super použiť. Zasmial som sa.
Vyhodil som katanu do vzduchu a urobil som pečate na kawarimi.
Katana mi potom padla znovu do ruky.
Potom som sa rozbehol oproti nemu a sekol som po ňom katanou.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

2. cvičební louka - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 22:35

Akamatsu-Hora

Zablokoval jsem katanu a pak jsem ho kopl.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

2. cvičební louka - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 22:37

Akemi - Hora
telom som sa vyhol a katnou som mu chcel seknúť po nohe.
Keby že chce uhnúť iba nohou, tak ho seknem do brucha.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

2. cvičební louka - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 22:39

Akamatsu-Hora

Když měl ruku blízko mé nohy tak jsem rychle vytáhl kunai bodl jsem ho do břicha,on mě však sekl do nohy.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

2. cvičební louka - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 22:42

Akemi - Hora
Usmial som sa a premenil som sa na kládu.
Už mal bodnutú aj druhú nohu, takže nemohol bežať.
Ja som sa zatiaľ nikde neukazoval.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

2. cvičební louka - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 22:49

Akamatsu-Hora

Sakra!Tak takhle to nejde.Jak to že má ještě tolik chakry? řekl jsem tiše.Akamai....Zkus vycítit kde je a kolik mu zbývá chakry. řekl jsem tiše a čekal na ,,Výsledky''.Po chvíli mi Akamai řekl že mu zbývá asi 1/75 chakry.Taky mi řekl že je někde poblíž ale neví přesně kde.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

2. cvičební louka - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 22:54

Akemi - Hora
Posledná chakra. Pomyslel som si.
Spravil som pečate.
Stál som asi tri metreetrov za ním,a povedal som: Katon:Gokakyuu no jutsu!
Nebolo možné sa vyhnúť, pretože si mal zranené obe nohy, takže si moc rýchôi nebol, a keby že by si sa chcel vyhnúť do strany zasiahla by ťa.
Keby že sa pokúsi o výskok, vďaka zraneniam na oboch nohách bude stále v dosahu guli.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

2. cvičební louka - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 22:57

Akamatsu-Hora
Než jsem stihl něco udělat,cítil jsem oheň.Aaaaaaaaa.....!!!To bolí!!! vykřikl jsem.Dobrá,uznávám,jsi mnohem lepší než já. řekl jsem a pomalu jsem se vydal do města.


Naposledy upravil Tom555 dne Sat Oct 23 2010, 23:14, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

2. cvičební louka - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 23:02

-Eh, kawarimi pečate a kawarimi nemôžeš použiť v jednom komente.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

2. cvičební louka - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 23:03

-Proč ne?
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

2. cvičební louka - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 23:09

-No proste preto, že by si sa tak moho vyhnúť aj najsilnejšiemu útoku
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

2. cvičební louka - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 23:10

-Aha.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

2. cvičební louka - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 23:13

-Postni pls. Wink Stop OT.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

2. cvičební louka - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 23:14

-Stop OT.???Co to znamená???
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

2. cvičební louka - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 23:19

-Že nespamujme ale postujme xD
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

2. cvičební louka - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 23:21

-Aha.Já to už Editnul že mě to zasáhlo,tak si to přečti,ok?
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

2. cvičební louka - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 23 2010, 23:31

Nimeshi - suichu

Tentokrát jsem po 1. zkoušce nešel na náměstí ale na louku, abych si trochu odpočinul v trávě a poté si i zatrénoval. Ach jo, jestli budou zkoušky takhle přehnaně teoretický, tak u nich snad usnu. Pomyslel jsem si, když jsem došel k pohodlně vypadajícímu kameni, na který jsem si i hned lehl a koukal do nebe...


- Musim říct, že tenhle souboj byl dost negeninskej Smile
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

2. cvičební louka - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 24 2010, 00:44

Takže nejen, že jste mě totálně, ale co si budem nalhávat. Přijdu z venku, kde jsem se nejvíc bavil a co vidim, skoro celá jedna stránka zaOTéčkována, asi jste se na chatu dohodli, že naštveme Aspireho za to, jak se snaží vám zpříjemnit hru a co pro vás všechno dělám, že? Smile Perfektně se vám to povedlo, jako se to nepovedlo nikomu za několik měsíců. Mám teď chuť postavu Maniacovi a Tomovi poslat hned do vlastní vesnice s titulem genina a s žádostí od Sendokageho na přezkoušení, jestli vůbec máte na to být geniny.
Tomova postava má díru v noze od Fuuma Shurikenu, což je díra jako něco, zkus si chodit s nohou, když se jen odřeš na to, když máš v noze díru, kdyby ti ji tam někdo vysekal sekerou a zároveň jsi spálený od výbuchu, nespletli jste si to tu s RPG o supermanovi? Ještě tohle prokonzultuji s ostatními kage jestli povolíme těmhle dvoum postavám další zkoušku nebo ne. Máte několik měsíců na souboje a musíte se mlátit zrovna na chuuninských zkouškách.
Doufám, že vám ostatní poděkují, protože měnim plány průběhu zkoušek a nebudu hodnej Aspire, který vždy přimhouří oko, prostě jakmile uvidim nějakou blbost, tak nekompromisně to zakončim a to jen, protože dva hráči si musí dokazovat svoji aroganci, jak všechny porazí ... Děkuju vám, za zkažení chuuninské zkoušky. Sad Nevim co jsem vám udělal, že se mi takhle odvděčujete. ...
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

2. cvičební louka - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 24 2010, 01:57

taka Sorino Iwa

Dosiel som na cvicebnu luku, nebot som uz skusil vsetko mozne, len aby som sa v Suichu nenudil.
Pani, tu je ale zima, nic pre typka z kamenne. Dosiel som a vydel tvoch kriplov, ako po sebe hadzu gumovymi hrackami, jeden skace na nohe a druhy vyzera ako postihnuta gorila.
Eh, takyto sa mi nemozu rovnat.
Vytiahol som 4 katany a postavil sa do 4-mecoveho postoja.
Zacal som robit jednoduche vypady a pomaly som priaval rychlost a zlozitost pohybov.
Tieto skusky.. Hadam tu nebudu sami retardy.

-Aspire: Nestvi sa tolko Smile
CHapem ze ta ty inteligenty ludia nastvali, ale Tom sa v tychto veciach moc nevyzna a ja som mal tusim rovnkay problem ako on... Ved to sa da normalne zmazat a neverim, ze je to az taky problem. Ae, neobhajujem ich, toto mu mohol maniak v poho vysvetlit na skype a nie tu...

A pre va dvoch Smile prosim vas, nekazte skusky takymto spamovanim. Uz to ze ste vytocily aspira je dost. Sice sa to urcite zmaze, ale za toto by ste maly dostat minimalne skupinu spamera.
Tot vsetko, sry ze je to dlhsie ako post Razz
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

2. cvičební louka - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 24 2010, 08:28

-Promiň Asipre ale já se v tom tady ještě nevyznám tak moc.Vážně sorry. Crying or Very sad Sad
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

2. cvičební louka - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 24 2010, 12:54

Kiburo

Po chvíli cvičeni jsem si dal menší přestávku,skočil jsem si do města na rámen a kouknout se po vesnici na chvíli,za chvíli jsem se vrátil zpět k tréninku znovu jsem trénoval svůj slunečný paprsek,mířil jsem na strom který stál kousek ode mě a začal jsem se asi pět vteřin soustředit a potom jsem vyslal slunečný paprsek,trefil jsem se do středu stromu,kam jsem udělal díru,která byla tak o velikosti golfovýho míče možná o trochu větší,do stromu jsem vypálil asi 1-2 centimetrovou díru.Potom jsem to zkoušel pořád dál.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

2. cvičební louka - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 24 2010, 15:42

Amaki-Hora

Išiel som podla inštrukcii toho ninju zo Suichi.Kua...stále nič nevidím...hádam ma neosral...Hovoril som si v hlave, no v tom som konečne zbadal trávnatú lúku. Toto bude asi cvičebná lúka č.2. Pomyslel som si a behom som na ňu prišiel. Nesmiem s tréningom otáľať. Hlavne s Taijutsu.Povedal som a složil som pečate. Kage bunshin!Vykríkol som a obkolesili ma tri klony. Dal som im príkaz aby na mňa zaútočili.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





2. cvičební louka - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: 2. cvičební louka   2. cvičební louka - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
2. cvičební louka
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» 1. cvičební louka
» Louka Rawu
» Louka č.2 -> Karadin , Nero

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Chunninské zkoušky :: Hra-
Přejdi na: