Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Louka č.2 -> Karadin , Nero

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Louka č.2 -> Karadin , Nero Empty
PříspěvekPředmět: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 13:47

...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Louka č.2 -> Karadin , Nero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 13:53

Nero

Po nějaké chvíli jsem dorazil na místo které mi určil Sensei..Hmm,hezké místo..Sundal jsem si meč ze zad,zabodl ho do země a sedl si na zem vedle něj.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Louka č.2 -> Karadin , Nero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 14:25

Karadin

Prišiel som hneď po Nerovi. Prepáč, že som prišiel trocha neskôr, ale musel som ísť ešte na WC. Uvedomil so si, kde som. Jemný vietor mi preletel popod nos. Tak toto bude pekné miesto na učenie nových techník. Zamyslel som sa.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Louka č.2 -> Karadin , Nero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 15:00

na louce

byla semkem malá , ale důležitý bylo že nani byly 3 děti které nevypadaly přátelsky .. vás napadyl 2 věci bud je vyhnat nebo počkat až příde sensei
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Louka č.2 -> Karadin , Nero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 15:05

Karadin

Uvidel som na lúke nejaké deti. Išiel som za nimi. Ahojte detičky, čo tu robíte? Bežte sa hrať inam, pretože mi tu budeme dnes trénovať. Usmial som sa na ne.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Louka č.2 -> Karadin , Nero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 17:34

Nero

Yare yare.Seděl jsem dál na zemi a díval se do nebe.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Louka č.2 -> Karadin , Nero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 18:20

Děti

My nejsme děti ... rozzuřil se ten největší znich a ty 2 se postavili zaněj ... bylo jim asi tak 9
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Louka č.2 -> Karadin , Nero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 18:41

Nero

Potichu jsem sledoval menší konflikt.Ty děti si docela věřej..
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Louka č.2 -> Karadin , Nero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 19:09

Karadin

Pozrel som sa na toho prvého, ktorý sa postavil dopredu a bol rozzúrený. Ty čo? Kde máš rodičov? Hm? Mali by ste sa ísť dom vyspinkať vy traja chuligáni. Hehe. Zasmial som sa.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Louka č.2 -> Karadin , Nero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 19:25

Najednou se na tebe vrhly , jeden po tobě skočil druhej ti chytl nohu a ten třetí se napřáhl a dal ti pěst nebyla velká ale zabolela a spadl si na zem .. všechno se odehrálo rychle
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Louka č.2 -> Karadin , Nero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 19:35

Karadin

Vy sičáci. Prvého a druhého som chytil za vlasy a odhodil. Ten tretí, ktorý ma držal za nohu som odkopol. Odrazil som sa od zeme a vyskočil na strom, ktorý bol neďaleko. No čo sem už nevyleziete čo? Zasmial som sa a pozrel na Nera ako sa pozerá na oblaky.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Louka č.2 -> Karadin , Nero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 19:49

Nero

Menší větřík mi foukal do vlasů a na chvilku jsem se usmál na Karadina ale potom jsem dále sledoval oblohu.Otče..vypadá to že má cesta pomsty začíná..já,jakožto tvůj syn tě nesklamu a pomstím tě!
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Louka č.2 -> Karadin , Nero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 20:06

Karadin

Hodil som kunai, ktorý mieril medzi nohy Nera. Kunai dopadol presne pred jeho zadok. Hehe. Zasmial som sa a moja hlava sa objavila zrazu nad tvojou hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Louka č.2 -> Karadin , Nero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 20:10

Nero

Pche..radši si dávej pozor na ty prcky.Zasmál jsem se a kouknul na ty děti.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Louka č.2 -> Karadin , Nero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 20:17

Karadin

No dovool Nero. Pozrel som sa na Nera a spýtal sa ho.Ináč mali by sme sa lepšie spoznať, keď sme spolu v tíme nemyslíš?
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Louka č.2 -> Karadin , Nero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 20:22

Nero

Až na to bude příležitost..nwm jestli ti tihle prcci daj pokoj.Zasmál jsem se a kouknul zas na děti.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Louka č.2 -> Karadin , Nero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 20:24

Karadin

Sadol som si vedľa Nera a pozeral na tých chuligánov. Po chvíli som si poobzeral lúku, na ktorej sme sedeli a spýtal som sa Nera. Nero, kde môže byť sensei?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Louka č.2 -> Karadin , Nero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 21:29

Děty radši někam utekly .. pak tam bylo ticho až to někoho mohlo vydeptat bo vynervovat .. vítr si pohrával s trávou a vašimi vlasy
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Louka č.2 -> Karadin , Nero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 21:36

Nero

Nevím asi má něco důležitého na práci..jináč děti už utekly,tak mi můžeš něco povědět o sobě.Usmál jsem se a užíval jsem si ten nádherný pocit foukání větru.Dnes je opravdu krásně
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Louka č.2 -> Karadin , Nero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 21:39

Karadin

Zdalo sa mi všetko akési podivné. Hmmmm. No dobre teda. Natiahol som ruku k Nerovi a povedal som. Tak teší ma ja som Karadin No Minera. Hehe. Zasmial som sa.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Louka č.2 -> Karadin , Nero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 21:44

Nero

Podal jsem mu ruku a potřásl jsem si sním.Mě též..já jsem Nero Kuchiki.Usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Louka č.2 -> Karadin , Nero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 21:46

Karadin

Tak snáď budeme spolu dobre vychádzať. Pozdvihol som líce a pozrel som sa dopredu. A ty by si, čo chcel v budúcnosti dosiahnuť?
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Louka č.2 -> Karadin , Nero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 21:50

Nero

Můj výraz na tváři nabral na vážnosti.Chtěl bych zabít pár určitých lidí.Řekl jsem chladně.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Louka č.2 -> Karadin , Nero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 21:52

Karadin

Oči my vykukli z tváre a na rukách sa mi objavila husia koža. Pozrel som sa na Nera a spýtal som sa ho udivene. A to prečo?
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Louka č.2 -> Karadin , Nero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 22:06

Nero

To už není důležité..jen to prosím neříkej Senseiovi.Vstal jsem popošel 2 kroky dopředu a zadíval jsem do nebe.Otče..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Louka č.2 -> Karadin , Nero Empty
PříspěvekPředmět: Re: Louka č.2 -> Karadin , Nero   Louka č.2 -> Karadin , Nero Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Louka č.2 -> Karadin , Nero
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Karadin Hyuuga
» Čas Hyuugů! (Karadin)
» Reborn(Nero)
» 1. cvičební louka
» 2. cvičební louka

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Mise-
Přejdi na: