Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Icon_minitimeMon Feb 21 2011, 20:14

Stáli jste naproti sobě a měřili si svého soupeře pohledy.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Icon_minitimeMon Feb 21 2011, 21:05

Siture

Viděl jsem svého soupeře a začal si ho prohlížet,stál jsem stále na svém místě a čekal až zaútočí.Musím si počkat na to co umí a využít nějaký jeho slabiny,musím si ho okouknout.Řekl jsem si a připravil do ruky glávii a čekla na jeho útok
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Icon_minitimeMon Feb 21 2011, 21:08

Inari

"Takže zase bojujem proti sobě. Podíval jsem se mu přímo do očí. "Minule mě porazil, nesmím tu prohrát." Levou ruku jsem strčil do zadního pouzdra a chytil jsem do ruky kunai s výbušným lístkem, abych ho moch rychle vytáhnout. Pravou ruku jsem položil na boční pouzdro připraven vytáhnout kunai.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Icon_minitimeMon Feb 21 2011, 21:34

Siture

JO zase spolu,škoda že musíme bojovat proti sobě ale nedá se nic dělat,dam do toho všechno.Řekl jsem mu a všiml jsem si jak má v ruce výbušnej lístek,čekal jsem tedy na jeho útok a připravil jsem si i kunai do ruky
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Icon_minitimeMon Feb 21 2011, 21:43

to že mam ten lístek vědět nemůžeš protože tu ruku jsem nevytáh z tý brašny

Inari

Zůstal jsem stát na místě ve stejném postoji, levá ruka v zadní brašně a pravá připravená na bočním pouzře, dávám pozor na toji reakci, abych byl připravenej odrazit útok. "Tak začni." Řekl jsem klidně.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Icon_minitimeMon Feb 21 2011, 21:58

Siture

Viděl jsem že tam jen stále stojí a tak jsem vytáhl kunai a hodil ho po něm na oblast hrudníku,potom jsem se připravil na obranu.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Icon_minitimeMon Feb 21 2011, 22:08

Inari

letící kunai sem viděl a byl jsem připravenej. Rychle jsem pravou rukou vytáhnul kunai a hodil jsem ho po tom co na mě hodil Situr, poté jsem jachle vytáhl kunai s lístken ze zadní brašny a hodil jsem ho ve výšce pasu. A pro jistotu jsem se pohnul do strany.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Icon_minitimeMon Feb 21 2011, 22:21

Siture

Já sem výbušnej lístek taky viděl z dostatečný vzdálenosti a tak jsem jen po něm hodil kunai když byl někde v půlce,tam musel někde vybouchnout uhnul jsem o kus dozadu,abych měl čas se připravit na obranu
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Icon_minitimeTue Feb 22 2011, 16:27

Inari

Při výbuchu se musel zvednout prach a toho sem využil a rychle jsem po zemi rozhodil hřebíky, aby Situr neviděl že je tam rozhazuju. Vytáhl jsem další kunai a čekal jsem co udělá. Hřebíky jsou přede mnou.




mužeš mi popsat jak vypadá ta glávie. dik
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Icon_minitimeTue Feb 22 2011, 18:35

Siture

-Podívej se na googlu do obrázků-

Na chvíli jsem ho ztratil z v tom prachu a tak jsem neviděl co dělá,ale bylo mi podstatě jasný že si něco určitě udělal a tak jsem si začal dávat větší pozor.Už si ho pamatuju,jednou jsem s nim vlastně bojoval a používa hřebíky,který by měli vyletět ze země a používal nějaký genjutsu,musim se na to připravit.Řekl jsem si a vytáhl jsem kunai,který jsem po tobě hodil a poté jsem se připravil na další boj
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Icon_minitimeTue Feb 22 2011, 19:23

Inari

Uskočím dozadu a ve vzduchu jsem hodil kunai co jsem měl v ruce. "Asi si bude pamatovat že ovládam genjutsu." Pomyslel jsem si a vyčkával co uděláš.





Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Icon_minitimeTue Feb 22 2011, 19:25

Siture

Kunai jsem se jen vyhnul bez púroblémů a potom jsem čekal na další útok Inariho a tak jse jen čekal.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Icon_minitimeTue Feb 22 2011, 19:35

Inari

"Vyčkává, stejně jako tenkrát." Stál jsem a sledoval Situra. "Co se děje? Dostal si strach?" Řekl jsem s úmyslem tě vyprovokovat.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Icon_minitimeTue Feb 22 2011, 19:36

Siture

Jo tak to přesně je,jak jinak,koukam ale že toho nedokážeš zrovna využít co?Řekl jsem hodně ironicky a čekal jsme až on zaútočí
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Icon_minitimeTue Feb 22 2011, 19:59

Inari

"Nehodlá útočit." "Když máš strach tak se vzdej a budeš to mít za sebou." Řekl jsem zcela vážně a nehodlal jsem se hnout zmísta když jenom vyčkává.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Icon_minitimeTue Feb 22 2011, 20:05

Siture

Koukam že nejsi zrovna moc chytrej,že si nepoznal že sem to myslel jen ironicky ale to někdo jako ty nemůže pochopit,přeci jen nevypadáš že by si byl moc inteligentní.Řekl jsem mu a poodstoupil o kus dopředu k němu ale stále jsem si dával velký pozor na jeho útok,byl jsem připraven udělat i pečetě.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Icon_minitimeTue Feb 22 2011, 20:44

Inari

"Mě jen tak nevyprovokuje, jsem zvyklej na Ikena." Pomyslel jsem si a nijak jsem nedal najevo že sem jeho poznmku zaregistroval. Stále stojím a sem ve střehu, kdyby zaútočil.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Icon_minitimeTue Feb 22 2011, 21:48

Siture


Viděl jsem jak tam stále jen stojí bylo mi teda jasný že nechce z místa protože si tam musel udělat ty svoje hřebíky,takže jsem o nich věděl kde jsou,že jsou kousek před ni.Vzal jsem teda kunai s výbušnym lístkem a hodil ho těsně před něj,a vzal jsem ještě další 3 kunaie,který byly spojeny ocelovym lankem,který nebylo téměř vidět a hodil jsem je v poměrně velkim rozsahu proti Inarimu.Byl tam dým takže nemohl nic vidět,takže uhnout tomu bylo hodně těžký obzvlášť když o tady těch třech kunaiích nemohl vědět,vytvořil jsem ještě jeden normální klon a vyběhli jsem na Inariho,oba dva jsme bězěli po straně,kde končil ten dým,což by neměl čekat.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Icon_minitimeWed Feb 23 2011, 16:48

Inari

Prodože sem si dával pozor vyděl jsem všechny kunaie. Před výbušným lístkem jsem uskočil saltem dozazu a těsně před dopadem jsem hodil kunai na ten prostřední (předpokládam že letí přímo na mě), abych se mu nemusel složitě vyhejbat a protože jsou spojeny tím lankem, muselo to ty dva vychílit na střed a hodně jsem uskočil do strany a udělal parakotoul a vystřelil na tebe z kuše.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Icon_minitimeWed Feb 23 2011, 17:05

Siture

-O tě kunaích si nemhol vědět když tam byl ten dým,z toho prvního,takže jsi je vidět nemohl včas.-
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Icon_minitimeWed Feb 23 2011, 20:27

sám si napsal že si hodil s lístkem a za ním ty na lanku. Takže sem je viděl když letěly a když si je házel.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Icon_minitimeWed Feb 23 2011, 20:47

Siture

Až po tom co to vybouchlo,ještě tam píšu že si to nemohl vidět přes ten dým,si to přečti pořádně,
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Icon_minitimeFri Feb 25 2011, 20:34

Inari

Před kunaiem jsem uskočil do zadu a protože sem očekával další útok rychle jsem vytách kunai a Odrazil jsem kunai co na mě letěl, ale to lanko mě párkrát omotalo. 1) Podíval jsem se po něčem co bych moch použít na kawarim.
2) Kunaiem jsem chtěl přeřezat lanko a osvobodit se.



- pokud není nic na kawarim v okolí platí verze 2.
a prosim popis okolí
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Icon_minitimeFri Feb 25 2011, 21:03

Siture

-Okolí bude asi aréna jak v narutovi když měli chunninský zkoušky asi teda,je to takový nejčastější podle mě a nejuniverzálnější-

Lanko tě teda párkrát omotalo,takže si musel bejt omezenej v pohybu a nemohl ses teda nějak rychle vyhnout,po stranách toho dýmu jsem byl já a můj klon.Kouř už musel pomalu ustupovat,takže bylo už něco málo vidět,věděl jsem teda kde jsi byl,protože jsem nebyl daleko a tak jsem já i s klonem na tebe vyběhli zárověň a zaútočili na teb,první klon a potom jsem zaútočil do tebe já pomocí glávie a udělal jsem zemní úder,což je specialita našeho klanu útok byl teda výrazně silnější než normální,bránit ses tomu téměř nemohl protože si musel bejt omotanej tím lankem,který bylo ocelový takže si ho přeřezat jen tak nemohl a kawarimi si udělat asi taky nemohl přeci jenom viditelnost byla snížená,takže si nemohl vidět moc daleko a byl si omotanej takže pečetě ti taky nemohli moc jít nebo jen těžko.Můj útok byl hodně silný takže ti musel udělat velký problémy.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Icon_minitimeSat Feb 26 2011, 19:51

prosím cheku posuť to

a raule s tim ocelovim lankem si docela vymejšlíš v charakteru to nemáš napsaní (ani nejakou vobyčejnou saturnu)

vim že do toho rejpam, ale mě to prostě nedá
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Soubojová aréna: Inari - Siture
» Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)
» Zvláštna cesta (Kharg, Caldar)
» Inari Nadare
» Nejdeme jen tábořit!(Gray, Siture, Riuka)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Mise-
Přejdi na: