Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Soubojová aréna: Inari - Siture

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Soubojová aréna: Inari - Siture - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna: Inari - Siture   Soubojová aréna: Inari - Siture - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 21:26

Inari

"Vým kdy mám skončit. Vyhrál jsi." "Kdybych věděl to co vím teť určiť bych vyhrál"
"Nebyl to zbytečnej boj hodně jsem se naučil a nemáš proč se chovat nafoukaně na začátku by jsi prohrá, kdybi si neměl štěstí a já neudělal spoustu chyb." Musím se zdokonalit v boji na blízko nebo se naučit udržet si protivníka od těla, neměl jsem moc šanci když se dostal z toho genjutsu." "Pomůžeš mi vstát? Potřebuju ošetřit."
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Soubojová aréna: Inari - Siture - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna: Inari - Siture   Soubojová aréna: Inari - Siture - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 21:35

Siture

Prej štěstí.Řekl jsem si pro sebe a potom jsem se začal trochu smát,na důkaz pohrdáním jím,potom jsem mu ale přeci jen podal ruku.Tak uvidíme příště jestli mě porazíš jsem ti vždy k dispozici,sem na tebe zvědavej .Řekl jsem a smál se potom jsem čekal na to co bude dál
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Soubojová aréna: Inari - Siture - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna: Inari - Siture   Soubojová aréna: Inari - Siture - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 21:41

Inari

"Díki" "Nafoukanec, kdyby věděl jak vipadal blbě když poskakoval při mém genjutsu na prázdnim placu." Pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Soubojová aréna: Inari - Siture - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna: Inari - Siture   Soubojová aréna: Inari - Siture - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 22:13

Tanami

"Dobře, díky za souboj. Inari, skoč si na ošetřovnu a pak přijď na cvičnou louku. Máš velký potenciál, ale je potřeba cvičit.
Siture, tobě gratuluju.
Ty jdi támhle za mladym od tebe z klanu, prej by měl pro tebe pár typů do boje."

Mladej mu říkali zkoro všichni senseiové.

-------------------
Inari - pis do Po první misi...
Siture - Wu Pai Long
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Sponsored content





Soubojová aréna: Inari - Siture - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soubojová aréna: Inari - Siture   Soubojová aréna: Inari - Siture - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Soubojová aréna: Inari - Siture
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)
» Soubojová aréna
» Soubojová aréna: Ikeno - Ichiro
» Soubojová aréna: Sadame - Yotsuke
» Inari Nadare

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: