Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Cvičení se Satoshi Tachiharou

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Cvičení se Satoshi Tachiharou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení se Satoshi Tachiharou   Cvičení se Satoshi Tachiharou - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 16:30

Nataly Hoshikagi

Mizu rappa? heh, prosím vás, to je tak maximálne predpotopná technika, ale podla toho ako to hovoríte asi nemám na výber čo? tak dobre teda, naučím sa tú .. techniku. Povedala som nevrlo a odvrátila som od "senseia" po chvíľke som sa na neho znova pozrela a čakala som kedy mi ju predvedie.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Cvičení se Satoshi Tachiharou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení se Satoshi Tachiharou   Cvičení se Satoshi Tachiharou - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 19:02

Minori

Byla jsem na sebe hrdá , že jsem to po mnoha hodinách usilovného tréninku dokázala. Spokojeně jsem zasunula meč do pochvy a šla za starcem. Zvládla jsem to.řekla jsem štastným tonem . Během svého tréninku jsem přemýšlela, myslíte, že by bylo možné vystřelit raiton z mého meče ?
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Cvičení se Satoshi Tachiharou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení se Satoshi Tachiharou   Cvičení se Satoshi Tachiharou - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 23 2010, 12:07

Satoshi Tachihara

Mluví ke Grayovi.
"Dobře, tak taktiky pro tebe asi ne. Co takhle použít element při taijutsu? Co máš vlastně za podstatu?"

"Nataly, stoupni si támhle dozadu dál od ostatních."
Mezitím než tam dojde pokračuje k Minori.
"Raitonové techniky na střední a delší vzdálenost. Hmmm. Asi by to šlo ale neznám žádnou. Musela by si ji vytvořit sama, ale asi to bude vysokej rank. Mohla by si třeba z raitonové chakry vytvářet kunaie, nebo tak něco ale pochybuju že to v tuhle chvíli zvládneš."

Nataly došla na místo.

"Suiton: Mizurappa"
Z úst se mi začne valit voda a dopadat na zem, ale byla pomalá než jak by měla vypadat. Na zemi se míchala se zeminou a změnilo se v bahno, které Nataly zavalilo skoro až po kolena.
"Katon: Kusaiki" z pusy my vyšlehnul plamen namířený na povrch bahna. Bylo ti teplo ale oheň se k tobě nedostal. Bahno zatvrdlo a nemůžeš se hnout.
Jutsu jsem udělal hned za sebou a ty jsi čekala pouze vodní vlnu.
Pomalu k tobě dojde a hůl ťuká o zvrdlé bahno.
"I ta úplně nejslabší technika ti může zachránit život, když víš jak ji v tu chvíli správně použít. Nebuď namyšlený. Pokora je ctnost velkých ninjů."

---------------
Katon: Dračí dech
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Cvičení se Satoshi Tachiharou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení se Satoshi Tachiharou   Cvičení se Satoshi Tachiharou - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 23 2010, 15:09

Nataly Hoshikagi

Heh, myslíte si že ma tým ohúrite? stále si myslím že pre mňa osobne, je to na nič technika, ale nebudem sa s vami hádať a radšej sa ju čo najskôr naučím, keď to podla vás potrebujem. Povedala som s úškrnom na tvári a snažila som sa dostať z toho stuhnutého bahna, Kamikaze som pri tom zaborila asi pol metra od seba, aby sa mi z blata ľahšie išlo
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cvičení se Satoshi Tachiharou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení se Satoshi Tachiharou   Cvičení se Satoshi Tachiharou - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 23 2010, 18:43

Gray

Chvíli jsem mlčel, jelikož jsem přemýšlel. Katon? Né to je blbost. Eh, jo Suiton! Pomyslel jsem si trošku zmateně a pak vyjekl "Mám Suiton, ale nechci se nic učit na bázi ninjutsu. Chci už přejít k branám." Řekl jsem odhodlaně a čekal až mi dá isntrukce a souhlas k trénování první chakrový brány.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Cvičení se Satoshi Tachiharou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení se Satoshi Tachiharou   Cvičení se Satoshi Tachiharou - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 23 2010, 20:45

Minori

Smutně jsem se zadívala do země a přemýšlela o nějaké jiné raiton technice. Neznáte nějakou techniku, kterou bych zvládla, tedy kromě těch kunaiů?zeptala jsem se ho a čekala jsem na jeho odpověd. Povzdechla jsem si a vyčítala si svoji neschopnost.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Cvičení se Satoshi Tachiharou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení se Satoshi Tachiharou   Cvičení se Satoshi Tachiharou - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 24 2010, 15:51

ikeno
Udivene som sa pozrel na svoju ruku.
Sakra, ten kram je snad pokazeny ci co..
Kedze som nepatril k tym bystrejsim, urobil som presne to iste co pred tym, lenze teraz som do toho dal viac sily.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Cvičení se Satoshi Tachiharou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení se Satoshi Tachiharou   Cvičení se Satoshi Tachiharou - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 29 2010, 22:52

Přiletěl ptáček se zprávou na noze.
"Hmpf" odfrkne si Satoshi "rozkazy od vůdkyně"
Nataly ty máš jít za Lei k bráně. Prej máte misi
(Hledání nového senseie)
Minori, Gray a Ikeno mají nového senseie. Jmenuje se Kumori Hoku. Prej se tady někde potuluje po getsu tak si ho najděte.
Grayi samozřejmě až budeš mít zase čas tak budeme pokračovat."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Cvičení se Satoshi Tachiharou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení se Satoshi Tachiharou   Cvičení se Satoshi Tachiharou - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 30 2010, 19:49

Gray

Měl jsem své ruce už lehce od krve a nohy také od toho kopání, takže jsem byl rád, že jsme dostali něco jako misi, což bylo najít si toho senseie. Na nic jsem nečekal a sundal si ty závaží od Satoshiho a nechal si a nohou jen ty své. Jenže to už se mi začalo chodit lépe než předtim, zdálo se mi jakobych skoro létal, jak jsem byl zvyklý na tu zátěž. "To si pište staříku, eh to jsem nechtěl ... No, eh prostě sensei." Řekl jsem trošku nervózně a radši jen mávnul rukou a šel pryč s tim, že jsem doufal, že mě zbytek dožene. Počase chůze jsem si vyndal z kapsy obvaz, kterym jsem si obvázal pravou ruku, spíše klouby a to samé i na levé ruce.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Cvičení se Satoshi Tachiharou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení se Satoshi Tachiharou   Cvičení se Satoshi Tachiharou - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 30 2010, 22:32

v getsu máte téma pro Gray, Ikeno a Minori
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Sponsored content





Cvičení se Satoshi Tachiharou - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cvičení se Satoshi Tachiharou   Cvičení se Satoshi Tachiharou - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cvičení se Satoshi Tachiharou
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Cvičení s Lei Wangovou

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: