Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Hledání nového senseie

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hledání nového senseie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 30 2010, 16:48

Masaki Uruho

Lei Wang se objevila jako na zavolání a Masaki chvilku zaostřoval svými oky, a potom pravděpodobně zjistil, o koho se jedná, a tak se vydal na útěk.
Ani nic neřekl, ale vypadalo to, jako by měl se senseikou špatné zkušenosti. Senseika začala utíkat za ním a od vás čekala to samé.
Na opilce běhal hodně rychle, navíc mezi lidmi se dalo velice rychle ztratit, což byla jeho výhoda, ale kudy proběhl, tam se ozval křik vylekaných lidí. Mířil si to pryč z vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Hledání nového senseie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 30 2010, 17:01

Shira Ookami

"Heeh naháňačka!" zakričala som s radostným úsmevom na tvári a začala som bežať za tým chlapíkom a tou jouninkou. Chvíľkami som ho strácala no riadila som sa aj svojím nosom a aj výkrikmi nejakých ľudí po chvíľke som nahodila rýchlejšie tempo aby som konečne dobehla aspoň tú jouninku, všetko som to stále brala ako jednu veľkú hru a dosť som sa pri tom rehotala.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Hledání nového senseie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 30 2010, 18:28

Riuka

Byla jsem k němu nejblíž, takže když jsem viděla, jak couvá a pak bere nohy na ramena, rozběhla jsem se za ním. "Stůjte!" No, řvát na něj, asi nemá smysl, ale rozhodně ho nenechám jen tak utéct.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hledání nového senseie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 30 2010, 18:44

Masaki Uruho

Masaki dál utíkal, ale k překvapení všech si stále udržoval stejnou vzdálenost od pronásledovatelů, ale už tam bylo méně lidí, takže už se vám nemohl ztratit
Utíkal ještě kousek za vesničku, kde se náhle zastavil, až když jste k němu doběhli, tak jste zjistili, že zase zvrací. Bylo to opravdu nechutné...
Co ode mně vlastně chcete??
Zeptal se, když se mu udělalo trošku líp.
Lei Wang teprve dobíhala, takže nezaslechla Masakiho slova.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Hledání nového senseie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 30 2010, 19:23

Shira Ookami

"Chytila som ťa hehe.". Zasmiala som sa keď som mu chytila rukáv no po tom som si všimla že zase zvracia.."eeh Masaki_chaan.. nemali by ste sa takto prepínať keď je vám zle." Pousmiala som sa a všimla som si že zrovna pribehla aj senseika. čo sme to vlastne chceli? pomyslela som si ešte a nad hlavou mi prešlo niekoľko anime bodiek.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Hledání nového senseie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 30 2010, 20:14

Riuka

"Aby jste se vrátil s námi do vesnice." Odpovím mu klidně. Doufám, že už nebude utíkat. Ohlédnu se po senseice. "Je jen váš."
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hledání nového senseie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 30 2010, 20:38

Masaki Uruho

A proč bych to asi jako dělal??
Řekl Masaki a utřel si ústa od zvratků, které už začínaly trochu smrdět.
Nemám nejmenší důvod se tam vracet.
Dodal ještě a Lei Wang byla zticha, ale nikdo nevěděl proč.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Hledání nového senseie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 30 2010, 21:16

Shira Ookami

"Heeh prosiiim mohli by ste ísť? prosiim podla mňa by ste bol super sensei.. samozrejme by to chcelo sprchu a tak.. ale už teraz vás trocha obdivujem.. heeh utekať pred nami v takom stave.. a naviše tak dlho." asmiala som sa no bolo vidieť že to myslím dobre.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Hledání nového senseie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 30 2010, 23:09

Riuka

Jen doufám, že tohle nemá být zrovna náš sensei. "Protože vesnice potřebuje nové senseie a vy máte být jedním z nich." Přemýšlím, proč je Lei zticha. "Vy k tomu nic neřeknete?" zeptám se ji.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hledání nového senseie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 30 2010, 23:13

Lei Wang

Myslím že bych neměla...
Zasekla se Lei Wang uprostřed věty, když v tom začal Masaki opět utíkat.
Kvůli tomuhle..
Dodala Lei Wang.
Nicméně se Masaki opět zastavil, tentokrát kvůli tomu, že zakopl, a praštil se o zem do hlavy a také si roztrhl obočí.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Hledání nového senseie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 31 2010, 09:55

Riuka

No tak jo. Doběhnu ho a donutím sednou. Tentokrát už ho nenechám utíkat. "Vy jste normální cvok!" Právě mi došla trpělivost. Co si o sobě k čertu myslí? V tomhle stavu stejně neuteče, měl by to vzdát. Ošetřím mu tu ránu. Od doby, co se chci stát lékařským ninjou, nosím stále u sebe malou lékárničku, než se něco naučím. Takže to není zas takový problém.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hledání nového senseie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 31 2010, 10:38

Jenže Masaki se začal vrtět a všemožně kroutit, takže to ošetřování není zdaleka jednoduché.
Rozhodně to nechtěl vzdát a stále se překrucoval, ale nakonec chytl Riučiny nohy a stáhl ji na zem, načež se rychle zvedl a začal opět utíkat.
Běžel opileckým způsobem, takže se mu proplétaly nohy a motal se celým tělem.
Už jste běželi skoro po pláži, když se Masaki zastavil a otočil se na vás čelem.
Tak fajn, končí sranda.
Řekl a skoro to vypadalo, že není opilý.
Zmizte odsud, nerad bych vám ublížil.
Z tohohle už byla poznat opilost.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Hledání nového senseie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 31 2010, 10:49

Shira Ookami

Bežala som stále za ním a zatvárila som sa trucovite, očividne mi vôbec nedochádzalo o čo tu ide a našu misiu som už dávno vypustila z hlavy. "Heej staříku! ja už som ťa chytila ty podvádzaš." Zahundrala som a vôbec som si nevšimla zmeny tónu v jeho hlase. "Tento krát mi neutečieš." Zaškerila som sa a skočila som po ňom pri čom som sa ho snažila povaliť na zem.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Hledání nového senseie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 31 2010, 11:19

Riuka

"Hej...! Au. Tohle zrovna dělat nemusel." Zahudrovala jsem, když jsem ocitla na zemi. Znovu jsem se za ním rozběhla, ale Shira měla náskok. Já si tonu hlasu všimla až moc dobře. Až ho chytím příště, tak ho omráčím!
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hledání nového senseie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 31 2010, 11:44

Masaki Uruho

Jen jsem nastavil dlaň naproti Shiře a z ní vyletěl malý blesk, který tak akorát stačil na to, aby Shiru odhodil a ještě ji celkem slušně kopl.
Shiru chytila Lei Wang, jinak by tvrdě dopadla na zem.
Tohle bylo varování... Poslední...
Řekl jsem. Už podle mého prvního jutsu mohli poznat, že mě jen tak neporazí...
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Hledání nového senseie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 31 2010, 12:05

Shira Ookami

Auuu... zašomrala som a pošúchala som si miesto kde ma zasiahla jeho technika a urazene som sa naňho pozrela. Baka.. zašomrala som potichu a po tom som sa poďakovala senseike.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Hledání nového senseie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 31 2010, 12:13

Riuka

Zrovna jsem je doběhla, když jsem viděla Shiru, jak byla odhozena. "Copak jste se zbláznil?" Chce to nápad a to hodně hodně rychle. Jinak se nikam nehneme. Zajímalo by mě, proč nechce jít do té vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hledání nového senseie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 31 2010, 12:38

Masaki Uruho

Zmizte, než vám víc ublížím...
Řekl jsem narovinu a vážným hlasem.
Lei Wang se postavila do bojové pozice poskládáním pár pečetí.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Hledání nového senseie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 31 2010, 13:04

Shira Ookami

A ja som mu chcela dobre.. zahundrala som si potichu a naštvane som sa naňho pozrela, po tom som uskočila kúsok nabok aby som nezavadzala senseike, trochu som zavrčala ale inak som sa do toho zatiaľ neplietla.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Hledání nového senseie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 31 2010, 13:16

Riuka Pai Long

"Fajn, to není problém." Odpověděla jsem mu. "Ale napřed chci odpověď." Chce to odvést jeho pozornost. Třeba by pomohlo, kdybych použila.... Ne, to nejde. Nevím, co všechno dokáže.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hledání nového senseie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 31 2010, 15:30

Masaki Uruho

Getsugakure je pro mě ztracená... A pokud na mě budete dále útočit, jenom tím prohloubíte nenávist.
Řekl jsem narovinu a chystal se odejít. Byl jsem pojištěný proti jejich útokům, které mohly přijít.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Hledání nového senseie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 31 2010, 15:46

Shira Ookami

hmm čo teraz? podla mňa ho Getsu nepotrebuje.. stala sa z neho troska.. veď sa naňho pozrite nestojí ani za tú námahu. Zahundrala som naštvane a sadla som si na zem pri čom som čakala ako sa vyhrotí táto situácia.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Hledání nového senseie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 31 2010, 16:21

Riuka

Trochu zvednu hlas. "Tak za prvé, jste jedinej, kdo tu útočí, když opomenu skok mojí kamarádky. A za druhé, vysvětlete mi, proč je vesnice pro vás ztracená??? Ona vás žádá o pomoc. Proč se k ní otáčíte zády?" Tak ráda bych ho nečím praštila. Ale na druhou stranu...Promluvím už klidněji. "Nejspíš bude mít Shira pravdu. Kdo by potřeboval trosku, která svůj život utápí raději v chlastu! Spletly jsme se. My hledáme Masaki Uruhu. Ale to vy.... už dávno nejste..." Sakra, já se nějak rozjela. Jenže ono to ani jinak nešlo.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hledání nového senseie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 31 2010, 16:44

Jenže Masaki Uruho se neotáčel a šel dál. Zanedlouho jste ho ztratili z dohledu.
Myslím, že mise je u konce... Vždycky byl takhle tvrdohlavej. A dokud nenajdeme způsob, kvůli kterému by se vrátil, máme smůlu.
Řekla Lei Wang.
Až se dostaneme do vesnice, budete zařazeni do týmů, kam patříte a vás sensei si vás vyzvedne a začnete plnit své mise.
Dodala a vydali jste se zpátky do vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hledání nového senseie - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání nového senseie   Hledání nového senseie - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hledání nového senseie
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Říční země aneb "Cesta pro nového Senseie"
» Hledání pravdy
» Hledání ztracené ženy (Yazoo)
» Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1
» Začátek nového příběhu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Mise-
Přejdi na: