Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1   Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 13:59

Zpráva, kterou nesl orel, vzkazovala geninům týmu 1, aby se za dvě hodiny dostavili na tréninkovou louku číslo 6, která byla na ostrově, tudíž se tam nejdříve museli přepravit lodí.
Návrat nahoru Goto down
dEVilka
Academy student
Academy student
dEVilka


Počet příspěvků : 42
Datum založení účtu : 24. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Košice

Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1   Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 10:18

Eimi Minna

Pomaly som prišla k akejsi loďke, nikto tu ešte nebol, a loďka bola iba jedna, poobzerala som sa okolo seba, a radšej som čakala kým dorazia ostatný, a preplavíme sa spolu naraz. Tak som sa zatiaľ posadila do člna, a nakoniec som si ľahla v loďke a pozorovala som oblohu vyčkávajúc na ostatných.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1   Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 11:35

Midori

S trochou spoždění sou dorazil k loďce. Naskočil jsem do ní aniž bych si všiml Eimi a zasedl jí nohy, když jsem si to uvědomil, okamžitě jsem naskočil, Promiň nevěděll jsem že si tu. omluvil jsem se jí. Poté jsem se chopil vesel a začal veslovat směr k ostrovu. Na Jina nečekáme.
Návrat nahoru Goto down
dEVilka
Academy student
Academy student
dEVilka


Počet příspěvků : 42
Datum založení účtu : 24. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Košice

Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1   Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 11:47

Eimi Minna

Ahoj, v pohode, usmiala som sa. Radšej som nechala veslovať Midoriho, ako som sa poznala, keby som mala veslovať ja točíme sa iba v kruhu. Loďka dorazila k pevnine ostrova pomerne rýchlo. Vystúpila som z člna, Nevieš kto nás bude trénovať ? opýtala som sa, keď som už stála na brehu.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1   Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 17:24

Pozn. k pevnině vás ještě dorazit nenechám, kde by byla všechna sranda na vodě?

Člun sice plul rychle, ale ostrov nebyl zrovna blízko a cesta k němu nebyla procházka růžovým sadem, nejspíše to byl test nového senseie, protože cesta na začátku i na konci byla protkaná kameny, které vyčnívaly z vody a tvořily malinkaté ostrůvečky, a ostrými špicím podobnými výčnělky. Člun se pohupoval sem a tam, a tak nebylo zrovna jednoduché mezi těmito nebezpečenstvími manévrovat. Naneštěstí pro posádku člunu to nebylo to jediné, co bylo nebezpečné. Ve člunu se začaly tvořit menší otvory, zatím špendlíkové velikosti, ale něco bylo ve vodě a pomalu to člun rozežíralo. Člun se proto začal plnit vodou a pokud s tím jeho posádka brzy něco neudělá, tak skončí ve vodě i s tím, co v ní je.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1   Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 17:29

Midori

Nacpal jsem ruku do vody a začal jsem vypouštět surovou chakru.. Trochu jsem to trénoval ale nebylo to nic moc.. Ale vypuštění surové katon chakry způsobila že se voda kolem nás začala vařit...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1   Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 17:35

Ať už bylo ve vodě cokoliv, tak tomu teplo očividně až tak nevadilo, přeci jenom, voda na severu je ledová a tak dovést ji k varu obyčejný genin nedokáže, už jenom proto, že ji tu bylo dost a ty potvory se ihned nasály na Midoriho ruku. Zřejmě měly chakru rády, protože ji z Midoriho celkem rychle vysávaly.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1   Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 17:55

Midori

CHopil jsem se vesel a začal jsem veslovat co nejrychleji sem mohl.
Říkaj mi kam se mám vyhnout těm šutrům. zařval jsem na Eimi
Návrat nahoru Goto down
dEVilka
Academy student
Academy student
dEVilka


Počet příspěvků : 42
Datum založení účtu : 24. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Košice

Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1   Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 19:23

Eimi Minna

Postavila som sa na prednú časť člna, a naznačovala som Midorimu správny smer. No dosť ma trápili dierky v člne.
Mohla by som vytvoriť klony, ale to by sa nemuselo vyplatiť mysliac nato , že Midorimu len priťažím.
Vzala som kunai, a odrezala si časť rukávu, bolo mi to nepríjemné a cítila som sa fakt zvláštne, ale nič iné ma nateraz nenapadlo,
časť rukávu som rozdelila na viac a pozapchávala som ako tak dierky v lodi. Snáď to vydrží, povedala som skôr pre seba ako Midorimu.
Nechceš vystriedať ? opýtala som sa pre istotu Midoriho ktorý bojoval s veslami o život.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1   Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 19:43

Midori

začínal už jsem trošku fuňět ale sil jsem měl ještě pořád dost.
Né , zatím je to ještě v poho... řekl jsem trochu s obtížemi a dál točil rukama... Mrkl jsem na to jak zacpala ty díry. Mno dala moc malé části hadrů a voda protékala dál. Heh.. Té látky si tam dala málo. Řekl jsem a vůbec mě nenapadlo kde by jí sebrala víc
Návrat nahoru Goto down
dEVilka
Academy student
Academy student
dEVilka


Počet příspěvků : 42
Datum založení účtu : 24. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Košice

Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1   Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 20:01

Eimi Minna

Zatvárila som sa teda fakt rozpačito, a pozrela som na Midoriho, a potom na svoje oblečenie, a opäť na neho. V tom som mu naznačila aby
zabočil do ľava a zase doprava a zase späť a koordinovala som ho ešte asi pol minúty v kuse. Fakt suprová bunda, usmiala som sa a zničila som si i druhý rukáv, navaľ ju sem inak sa potopíme dodala som ospravedlňujúco zaťiaľčo som ako tak spevnila diery no stále nie dosť a preto som potrebovala aj jeho odev.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1   Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 20:06

Midori

Co to chce? Mojí budu? To si dělá legraci ne? přemýšlel jsem chvíli ale nakonec jsem nechal loďku jet hcvíli setrvačností a svléknul jsem si mikinu.. Bohužel jsem boz ní neměl žádné triko takže bylo vidět moje vypracované tělo.. Hned sem znovu sedl k veslům a chvilku si hlídal šutry sám.
Návrat nahoru Goto down
dEVilka
Academy student
Academy student
dEVilka


Počet příspěvků : 42
Datum založení účtu : 24. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Košice

Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1   Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 20:21

Eimi Minna

Tak hotovo povedala som po chvíľke, diery v loďke boli zaplátané a mali by v pohode vydržať na breh.
Posadila som sa na stred a povedala aby spomalil pred nami bola kopa skál, tak sme museli správne nasmerovať loďku. Keď sa to podarilo robila som navigátora naďalej. Midori, prepáč, za tú budku, povedala som vážne, no pousmiala som sa nechtiac sledujúc jeho pocity a myšlienky bez toho aby to vedel, tažko sa mi to ignorovalo a bolo ľahšie nechať to len tak plynúť , za tie roky som si nato už zvykla, nehovoriť viac ako treba. Ak nebudeš vládzať krič pousmiala som sa a navigovala.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1   Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 20:50

Midori

Po dlouhé době na mou kůži dopadalo sluníčko.. Bylo to na ní vidět protože nebyla vůbec opálená. Zato bylo vidět že asi docela dost cvičím protože jsem měl docela svali. Vesloval jsem dál a přitom pořád koukal na Eimi.. Pomalu to přestávalo být z toho důvodu že mi ukazovala kam se mám vyhíbat. Vzamatuj se člověče, je s tebou v týmu!
Návrat nahoru Goto down
dEVilka
Academy student
Academy student
dEVilka


Počet příspěvků : 42
Datum založení účtu : 24. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Košice

Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1   Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 06:57

Eimi Minna

Pozerala som vonku z člna, a ďalej naznačovala tú správnu cestu aby sme sa nerozbili o nasledujúcu skalu.
Na loď začali dopadať lúče slnečného svetla, a ja som sa cítila konečne príjemne. Diery v loďke ma hodnú chvíľku netrápili.
Nečakane som sa otočila a povedala som, ak je toto nejaký druh tréningu všetka česť, pousmiala som sa narážajúc na jeho vytrvalosť vo veslovaní, ako daleko môže byť ešte ten blbí ostrov ?! spýtala som sa skôr vôkol seba ako priamo Midoriho.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1   Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 09:09

Naráživé zvuky tvorů, kteří se snažili loďku provrtat skrz naskrz, náhle ustaly. Zdálo se, že už je veškeré nebezpečí zažehnáno, protože už i skaliska zmizela. Ostrov už byl nedaleko, už jenom pár stovek metrů. Midori i Eimi však mohli cítit, že je z kursu neustále něco tlačí stranou, nebo spíše táhne. Čím blíže ostrovu byli, tím silnější to bylo. Ostrov byl už skoro na dosah, když se loďka trhnutím otočila na bok (nepřevrátila se, jen se její příď otočila doprava o 90°) a pokračovala si v cestě sama i bez pomoci vesel přímo k rozvířené vodě. Oproti okolí vidělo Eimi a Midori to, že je ta část, které vířila, nebo snad i okolo něčeho kroužila, výš a že za ní se zdá voda velmi nízko, tak nízko, že nebylo vidět, jak nízko tedy je.
Návrat nahoru Goto down
dEVilka
Academy student
Academy student
dEVilka


Počet příspěvků : 42
Datum založení účtu : 24. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Košice

Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1   Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 09:08

Eimi Minna

Akonáhle sa loďka prevrátila, na pravý bok, nestihla som reagovať a spadla som do vody, kde ma začala unášať voda, čo to dočerta ?! pomyslela som sa a držala som sa hrany na loďke aby ma neodtiahla voda tak rýchlo.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1   Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 16:31

Midori

Sice jsem absoutlně nechápal jak mohla vypadnout z lodi když loďka jen zatočila ale okamžitě jsem se postavil a vytáhl jí do loďky...Koukl jsem na ní, byla celá promočená. Pff.. Si celá mokrá.Promiň, půjčil bych ti něco na sebe ale moje mikina skončila tady v těch dírách... řekl jsem a ukázal na zacpané díry v lodi.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1   Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 16:40

Čím déle otáleli, tím silněji je to táhlo doprostřed, až teď si mohli všimnout toho, že se jedná o vír, o vodní vír, který je tahal do svého nitra. Teď už ale bylo pozdě na reakce, protože už loďka takové velikosti neměla sílu na to, se víru vymanit. Zbývalo leda volat o pomoc.
Návrat nahoru Goto down
dEVilka
Academy student
Academy student
dEVilka


Počet příspěvků : 42
Datum založení účtu : 24. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Košice

Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1   Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 18:57

Eimi Minna

Bola som späť na lodi, potom ako sa loďka tak prudko otočila a ja som sedela na jej kraji, som stratila proste rovnováhu. "Vďaka Midori", povedala som naštvaná na samu seba, no nemala som čas nad tým ďalej premýšľať loďka smerovala ďalej a bola príliš rýchla. Ten vodný vír bol divný až príliš pevne som sa chytila a nechápavo no až sústredene som pozerala na vodný vír a hneď potom na Midoriho, bola som mimo a nič ma nenapadalo, pozrela som sa na Midoriho a dúfala , že on pozná nejaké riešenie ako sa dostať z tejto situácie.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1   Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 19:31

Midori

Postav se na chvilku řekl jsem Eimi, když se postavila vytrhal jsem všechny 3 sedátky (prkna) kter tam byla.. Poté jsem z celého obvodu vytrhal ještě nějaká prkna.. Spočítal jsem je .. V ruce jsem jich měl asi 10. Poté jsem Jukl na Eimi. Naházím je do vody a udělám něco jako stezku.. poplave to sice také k víru ale pohneme se blíž k ostrovu.. pak už musíme jen plava, musíš běžet po prknech hodně rychle aby se moc nepotopili. Já půjdu až po tobě a zapálím člun aby někdo mohl vidět že jsem tu... Počkal jsem až Eimi odběhla po prknech.. Rychle mohla plavat k ostrovu. Prkna byla naházena si 5 metrů od sebe ale přeskočit se to dalo. Zbývalo asi dalších 50 metrů uplavat. Složil jsem v rychlosti pár pečetí. Katon: Goukakyuu no jutsu! zařval jsem a zapálil druhou část člunu nedokonalou ohnivou koulí. Rychle jsem proběhl přez prkna a skočil do vody.. Měl jsem na plavání větší úsek než Eimi protože už voda zase oněco prkna stáhla blíž k víru.. Rychle jsem začal plavat.. KOukal jsem na Eimi před sebou a střídavě na ostrov.. Jestli se to nepodaří doplavat mě tak ať alespoň jí...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1   Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 20:28

Oba jste se bezpečně dostali na ostrov, ale teď, teď začalo nejspíše hledání. Ostrov byl veliký a tak by se nejrychleji hledalo, kdyby jste se rozdělili. Nevypadalo to, že by to bylo až tak nebezpečné, až na to, že ostrov tvořila jeskyně dole a prales nad ním.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1   Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 20:34

Midori

Dělit se nebudeme... bylo první co jsem udýchaně řekl...
Rychle jsem došel pár metrů k prvnímu stromu a začal jsem do něj čepelí od boxeru sekat.. Čekal jsem doku nespadne. Osekal jsem z něj větve na kterých bylo hodně listů/ jehliči.. Poté jsem to naházel nahromadu a pozledním zbytkem chakry jí zapálil... Začala dělat obrovský kouř.. Doufal jsem že by sensei také mohl přijít.. My už jsem udělali dost...
Návrat nahoru Goto down
dEVilka
Academy student
Academy student
dEVilka


Počet příspěvků : 42
Datum založení účtu : 24. 03. 10
Věk : 31
Bydliště : Košice

Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1   Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 21:17

Eimi Minna

Páni, ten vie ako si poradiť , dychčala som po behu, a bola som trochu zahanbená že som nič platná. Mohli by sme sa nato pozrieť aj bez delenia, povedala som nahlas, ovládam vodné klony. Lenže nevýhodou klonov je , že sa nedostanú príliš na veľkú vzdialenosť odo mňa, vysvetlila som.
Možno pomocou telepatie, niečo zachytím, ak je niekto dostatočne blízko a sústredím sa pôjde to pomyslela som si a hneď som to aj skúsila, a bolo vidieť , že sa na niečo stopercente sústreďujem.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1   Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Icon_minitimeFri Jul 23 2010, 21:21

Zoutou Jichuuki

Křoví poblíž zašustilo a z něj vylezl celkem "zaprasený" Zoutou. "Zdravíčko," pozdravil a oprášil se. "Hra na schovávanou vás už asi nebaví, co?" zeptal se diplomaticky a hned na to dodal: "Takže se rovnou vydáme polapit toho ducha... Je někde tady na ostrově, jeho hledání nechám na vás..."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1   Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Kostra ducha/Summona
» Hledání pravdy
» Není to člověk!
» Konoha už není Konohou
» Hledání nového senseie

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: North Country :: Mise-
Přejdi na: