Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Čas to všechno zahojí

Goto down 
+10
Caldar
Hysterio
Morgen
likuku0
sfrit
Shika-san
Kakuza-chan
Yuu
ObY
Aspi
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
AutorZpráva
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to všechno zahojí   Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 29 2010, 11:09

Cloud Gojo

Mě se stalo to stejný...Jenom v jiné velikosti...Já byl ten kousek bariéry co tě praštil a ty ta zeĎ kterou jsem proletěl...řekl jsem a zasmál jsem se.v tu chvíly jsem byl myslím i chvíly v bezvědomí...zasmál jsem se znova a poškrabal sjem zdravou rukou konga na hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to všechno zahojí   Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 29 2010, 12:02

Sendokage

Shinju si všimla, jak jsem napíchnutý na kapačky a mám zakryté levé oko, což teda mám zakryté i normálně. "Eh, klidně se posaď Shinju." Řekl jsem, při čemž jsem čekal co mi poví.

Miya

Kong se jen zachechtal svym opičim smíchem. "Podle všeho co jsem se dozvěděla by jste měli dostat nového senseie a se mnou půjdete brzy na moji poslední misi s váma." Řekla jsem trochu blbou zprávu.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to všechno zahojí   Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 29 2010, 12:21

Shinju Kentiri

Děkuji poděkovala jsem a přisunula si židli trošku blíž k jeho posteli.
Víte pane, poté co mi zemřeli oba bratři, Jiro a Sayaru Kentiri jsem utekla z vesnice, tvrdě trénovala, získala jsem Suinatar druhého stupně, všechno jsem to dělala jenom proto abych mohla dále kráčet v jejich stopách, abych byla něco jako živoucí vzpomínka na ty dva, ale také mi šlo o pomstu. Chci se zlepšovat a poté vypátrat všechny co měli něco společného s vraždou mích bratrů. Teď mi jde hlavně o to, jestli bych se nyní mohla vrátit do této vesnice dále zde pracovat na svém zlepšení a poté se zůčastnit Joujinských zkoušek jménem této vesnice Dopověděla jsem a doufala že to bylo dosti stručné aby pochopil o co jde...
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to všechno zahojí   Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 29 2010, 12:24

Nimeshi

Konečně to začínám trochu ovládat, zkusit to ve vodě byl dobrej nápad. Pomyslel jsem si a nakonec to zkoušel znova a znova, abych se v tom zdokonaloval a zrychlil celý proces, když jsem došel do fáze, se kterou jsem už byl spokojenější, tak jsem začal zkoušet ovládat i okolní vodu.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to všechno zahojí   Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 29 2010, 13:01

Cloud

C-cože?řekl jsem nevěřícně.Doslova jsem vystřelil na nohy ale muselo mi to způsobit dost silnou bolest jelikož jsem měl zlomenou nohu.To ti nemůžou udělat!Budeme za tebe bojovat!nenecháme si tě vzít!řekl jsem takovým mísrnějším řvem.Miya byla pro mě skoro jako sestra a nehodlal jsem se jí vzdát bez boje.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to všechno zahojí   Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 29 2010, 13:21

Simon

Pozrel som sa dolu a s hlavou som nemal niečo v poriadku. ,,Začala s mi točiť". Nie ja letím. Páni. Tak toto mi asi budú druhý závidieť. A najmä Nimeshi. V tom som si spomenul, že aj v minulosti malo dieťa možno už bol aj dospelý to už si nepamätám krídla a nazývalo sa Sasuke. Po chvíli som zasa cítil nohy na zemi. Tak toto je už čo?
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to všechno zahojí   Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 29 2010, 14:10

Yuu

Šel jsem za Daruiem.
No, vzpomínám si, že jsi mi říkal, že se dělí na čtyři stupně, od nejslabších po nejsilnější. řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to všechno zahojí   Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 29 2010, 15:08

Dante

Když Kaze řekl že mi dá zvířecího pomocníka, chvíli jsme přemíšlel co to bude.Pak jsem si vspoměl na tu techniku co udělal sendokage.To by mohlo bejt hustý. pomyslel jsem si a oči se mi ozzářili.Přešel jsem k senseiovi blíž a potichu se ho zeptal.Myslíte Kuchiyose no Jutsu?
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to všechno zahojí   Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 29 2010, 18:27

Natsuki Yoake

Poriadne som zazívala a trochu začudovane som si pozrela ako išiel Dante niečo senseiovi zašepkať. "Hmm sensei? myslíte že by som dnes zvládla.. eeh ďalší tréning?" spýtala som sa ho ale ja osobne som sa cítila celkom fit.. určite viac ako včera.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to všechno zahojí   Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 31 2010, 00:47

Sendokage

Trošku jsem sebou cuknul. "Takže ty jsi ta Shinju Kentiri, sestra Jira a Sayara? Věděl jsem, že existuješ, ale myslel jsem, že už jsi mrtvá. přece jen od smrti Jira je to nějaký ten pátek." Řekl jsem tiše. "Zařadim tě pak do týmu."

Nimeshi -> Jenže to už bylo těžší a ve chvíli kdy ses o to pokusil, tak voda jakoby explodovala a tvá vana praskla a rozletěla se na několik kousků.

Miya

Pousmála jsem se. "Váš sensei bude Darui, bratr Yuua. Jde o to, že váš tým bude brzy trénován na boj s určitými lidmi a na to je dobrý jen Darui." vysvětlila jsem mu.

Simon -> Najednou se ti křídla zase zatáhla a tvá pečeť na ruce přestala zářit. "Eh, nečekal jsem, že se ti aktivují zrovna teď." Ozvalo se za tvými zády.

Darui

"A co jsem ti říkal k jednotlivým stupním? Vzpomeň si." Řekl sjem tiše, při čemž jsme procházeli kolem polorozbitého domu z nedávného boje.

Kaze

Jen jsem na otázku Danteho kývnul hlavou ve stylu ANO a došel k Natsuki. "Ano zvládneš pokračování, ale jen s mym klonem. S Dantem musim něco zařídit. Dobře?" Zeptal jsem se ji, když v tom jsem poskládal pečetě, což jste u mě ještě snad nidky neviděli, protože já neměl ninjutsu rád a vedle mě se vytvořil jeden stínový klon.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to všechno zahojí   Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 31 2010, 00:54

Nimeshi

Docela jsem se lekl a rychle se odkapalnil zpátky do normální formy. Tohle budu muset příště zkoušet raději na rozsáhlejší vodní ploše, ale dneska už ne... Zamyslel jsem se a vyrazil si do města objednat novou vanu a konečně si zaslouženě doma odpočinout.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to všechno zahojí   Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 31 2010, 01:00

Dante

Jen jsem sledoval jak sensei udělal pečetě.Pochvíli jsem přešel před něj a taky složil pečetě který jsem si zapamatoval ze sendokagoho jutsu.Takhle to je že? zeptal jsem se a čekal než plácnu rukou do země.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to všechno zahojí   Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 31 2010, 08:27

Shinju Kentiri

Děkuji vám pane. Už vás nebudu déle rušit. Zvedla jsem se, uklidila židli tam odkud jsem jí vzala a šla ven z pokoje ale těsně u dveří jsem se zastavila. Nevíte ještě prosím, jestli teď někdo nebydlí v mém starém domě?

____________

Napsal bych třeba adresu toho dommu, ale vážně netušíím jak se můžou menovat ulice v suichu =D Ber to jako kdybych jí řekl Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to všechno zahojí   Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 31 2010, 08:36

Yuu

Sakra.. kousl jsem se do rtu.
Nevzpomínám si.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to všechno zahojí   Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 31 2010, 10:52

Natsuki Yoake

"Uhm.." prikývla som trocha nadšene a po tom som len čakala či mi zadá naučiť sa niečo z toho zvitku, "eeh sensei? dokedy tu bude táto zima? Hadi nemajú zimu radi." Zašomrala som a neisto som sa usmiala.. bolo vidieť že mi to počasie už trocha lezie na nervy.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to všechno zahojí   Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 31 2010, 10:52

Cloud

He?Yuu má bratra?zeptal jsem se nevěříčně ale poté jsem si už s klidem sedl na lavičku.vypadá to že se nedá nic dělat...ale doufám že zůstaneme v kontaktu...řekl jsem a mírně jsem se usmál na Miyu.a co si myslela těmi ,,určitými lidmi"?zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to všechno zahojí   Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 31 2010, 13:46

Nimeshi -> Z dálky sis mohl všimnou Simona, za kterym stál sensei.

Kaze

V tu chvíli jsem se prudce rozmáchl loktem a jednu mu upálil, při čemž spadl na zem. "Ty jseš fakt uplněj debil! Dokud nemáš podepsanou smlouvu, tak to nemůžeš dělat!" Zařval jsem na něj, protože on si furt neuvědomuje, že všechny blbosti maj následky. Pak se zeptala Natsuki. "No ta tu bude dokud tu bude Sendokage, jehož ten sníh je, jako technika, díky které dokáže chránit vesnici." Řekl jsem ji po pravdě.

Sendokage

Jenom jsem se pousmál. "Pokud vim, tak se tam nastěhoval Utakata Kentiri, což byl Sayarův a Jirův bratranec, takže je to vlastně i tvůj bratranec." Zasmál jsem se. "Ale je to sensei teď nevim jakého týmu. Myslim si, že se u něj další postel najde." Dodal jsem k tomu.

Darui

Jen jsem kývnul hlavou a zastavil se. "Pokud sis nezapamatoval takhle důležitou věc, tak nemůžem v tréninku pokračovat."

Miya

"Ano v kontaktu budem, však já z vesnice neodcházim. Můžeš mě vídat stejně jako doteď." Řekla jsem mu snad trochu radostnou zprávu. "O těch lidech vám pak řekne Darui."
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to všechno zahojí   Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 31 2010, 13:58

Natsuki Yoake

Povzdychla som si a tuhšie som si pritiskla oblečenie k telu. Nejak to budem musieť vydržať. Pousmiala som sa a rozmýšľala som nad tým kde som ten postup pri tom ako začal robiť dante pečate videla.. nejak som si však nevedela spomenúť teda aspoň zatial nie.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to všechno zahojí   Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 31 2010, 14:18

Yuu

Přivřel jsem oči a snažil se vzpomenout.
Zase jsem otevřel oči a řekl.
"Už si vzpomínám, ale ne přesně všechno. Ty stupně na které je dělíme poznáme pomocí
Doujutsu Akugan. Každý stupeň se zabíjí jiným způsobem, pokud je to tedy pravda. První stupeň
nejspíš pečetící zbraní, nebo jak si to říkal. Druhý stupeň se musí prý zabít úderem pečetící
zbraní do čela a třetí stupeň se dá zabít, když jsou bez chakry.. Pak musí být úder do čela pečetící
zbraní.. u čtvrtého si pamatuji, že na něho nestačí pouze jeden člověk. Čím vyšší stupeň, tím
silnější.. Víc si toho nepamatuji.
řekl jsem a oddychl.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to všechno zahojí   Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 31 2010, 14:29

Dante

Jak sem se vlálel na zemi po tom co mi jednu vypálil sem si utřel krev která mi tekla ze rtu. To nemuselo bejt ne! zařval jsem a postavil se.Když to nesmim udělat , tak jak získým tu techniku? zeptal jsem se ho.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to všechno zahojí   Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 31 2010, 14:33

Shinju Kentiri

Děkuji vám mnohokrát. poděkovala jsem mu naposledy a odešla z nemocnnice rovnou ke svému starému baráku. Utakata Kentiri? Nedělal on jednu chvíli záskok za Jira na postu Kageho?. Když jsem došla ke "svému" baráku zaklepala jsem na dveře.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to všechno zahojí   Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Icon_minitimeFri Dec 31 2010, 14:49

Cloud

Zasmál jsme se ale potom jsem zvážněl.Ohledně útoku akatsuki...podařilo se jim odvést nějakého z našich jinchuuriki?zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to všechno zahojí   Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 09:36

Simon

Krídla sa mi zatvorili a ja som počul zo zadu senseia. No hurá, kde ste stále? Čo majú znamenať tie krídla sensei? A čo to vlastne je? Nikto mi nič nepovedal a vy sa stále skrývate. V tom, keď som sa pozrel na námestie uvidel som Nimeshiho.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to všechno zahojí   Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 13:21

Nimeshi

Hned jak jsem je uviděl, tak jsem se za nima i vydal. Ahoj Simone, zdravím sensei. Potom jsem si všiml děr na Simonových zádech. Máš roztrhlé tryko.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to všechno zahojí   Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 01 2011, 15:29

Kaze

"Nejdřív musíš najít to zvíře a podepsat s nim smlouvu a vůbec ještě nemáš jistotu, že nějaké zvíře bude chtít spolupracovat s takovym blbcem. Kdybych tě nezarazil, tak jsi mohl klidně umřít." Zařval jsem docela naštvaně. Jenže pak jsem vydechl a podíval se na Natsuki. "Vydrž tu s mym klonem, já už musim vyřešit věci s Dantem." Řekl jsem a šel pryč, při čemž jsem doufal, že Dante pochopí, že má jít za mnou. U Natsuki zůstal můj klon.
Dante pokračuje v misích.

Darui

Pousmál jsem se. "Věděl jsem, že pod nátlakem si vzpomeneš. Věř mi ty a tvůj tým budete mít teď hodně situací, kdy budete muset rozhodovat o důležitých věcech v posledních sekundách. Nyní jsem totiž váš nový sensei já a váš tým se začiná specializovat na vyhledávání démonů a jejich zabíjení." Řekl jsem mu dost důležitou informaci.

Shinju -> Jenže nikdo neotevřel, asi nikdo nebyl doma. Jenže dveře se pomalu otevřely, hold Utakata jelikož se umí zakapalňovat tak někdy dveře nezavře.

Miya

Z ničeho nic zvážněl a zabrousil na téma Akatsuki. "Naštěstí ne, ale měli dost velkou sílu na to, aby si nějakého z nich odvedli. Brzy se bude pořádat další kage sněm, kde se to bude asi řešít. Brzy přijde hodně změn a vy budete posílány na nové a těžší mise než doposud." Řekla sjem tiše.

Utakata

Pousmál jsem se na Simona, když mi říkal tolik otázek. "Uklidni se." Řekl jsem mu. "Hele hodně jsem bádal v okolních vesnicích a zdá se, že se něco blíží. Řekl bych, že Akatsuki nejde o plán předchozí Akatsuki. Kdyby jo tak by si andělé nezačali vybírat své bojovníky." Řekl jsem, při čemž jsem se podíval na svatou pečeť na Simonově dlani.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čas to všechno zahojí   Čas to všechno zahojí - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Čas to všechno zahojí
Návrat nahoru 
Strana 2 z 13Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Tady to všechno začíná
» Historie aneb jak to všechno začalo

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: