Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tady to všechno začíná

Goto down 
+11
ObY
Meiki Ookami
Ramaru
Caldar
sfrit
Kakuza-chan
Yuu
Morgen
Shika-san
Hysterio
Aspi
15 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tady to všechno začíná Empty
PříspěvekPředmět: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 11:10

Nad Suichou se pomalo rozednilo a první sluneční paprsky dopadaly na střechy budov. Uplynula již poměrně dost dlouhá doba, kdy byli do Suichugakure převezeni ti nejhorší zločinci ze světa, ale to nebyla jediná změna. Jeden z poradců kage také svěřil pár lidem, že se jednoho dne bude vytvářet tým, který bude mít za úkol lovit ty nejhorší z nejhorších a přivádět je do Suichugakure. Ten den se jisto jistě blížil a byla otázka času, kdy se konečně najde tým, který bude tímto úkolem pověřen.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Tady to všechno začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 11:28

Natsuki Yoake

Ráno som sa pomaly zobudila a pretrela som si unavené oči, Pozrela som sa z vonku na ulicu a na niekoľko ľudí ktorý mi zrovna prechádzali pod oknom. Tak je tu.. ďalší deň, uff.. zatiaľ je to v pohode, nezdá sa že by po mne Anakonda išla až sem.. pomyslela som si s menšími starosťami a rozhodne som chcela zosilnieť aby som sa jej mohla pozrieť bez strachu do očí. Po tom som pomaly vstala, vykonala som rannú hygienu, obliekla som si nejaké teplé oblečenie a na chrbát som si povesila katanu. Po tom som s takým veľkým zívnutím vyšla z domu a pomaly som začala kráčať na miesto kde sme posledne trénovali.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tady to všechno začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 11:30

Simon

Vstal som a išiel sa umyť. Pomaly som išiel do kuchyne, kde bola moja mama. Ahoj mami, čo bude dnes na naraňajki? Ahhhhhhh. Zívol som si. Sadol som ku stolu a čakal, čo mi mama nachysta. V tom som začal premýšľať o svojom minulom tréningu na vode, keď som sa mal s doskami posúvať po vode a prskakovať vlny. Hmmm. Dnes budeme pokračovať. Zamyslel som sa a v tom mi mama na stôl položila misu plnú špagiet a kakaa. Ooooo, ďakujem mama.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tady to všechno začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 12:09

Cloud Gojo

Probudil jsem se a hned jsem vstal z postele. Dobré ráno Sakar-...skončil jsem uprostřed věty. Z mého šťastného výrazu se stal výraz smutný. Líně jsem vstal,oblékl se a nasnídal. Pomalu jsem vyrazil směrem na tréninkovou louku našeho týmu. chjo...povzdechl jsem si cestou.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Tady to všechno začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 12:15

Yuu

Ležel jsem na cvičišti našeho týmu a probouzel jsem se.
Půlku noci jsem trénoval Taijutsu.. bolí mě hlava.. řekl jsem si a chytl jsem se za záda a u toho se zvedal ze země.
Obešel jsem trénovacího panáka a zezadu jsem ho kopl do zad.
Zajímalo by mě, co bylo s Daruiem, vypadal taky dost zraněně. řekl jsem si a trochu si nahmatal ránu na
břiše.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Tady to všechno začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 13:29

Creepy boy

Po setkání s tou zvláštní dívkou jsem se dostal konečně domů, kde jsem si sbalil věci a přestěhoval jsem si je do domu šermířů. Protože už bylo pozdě v noci ani jsem se s nikým neseznamoval nebo nijak moc nevybavoval a zamířil rovnou spát.
Ráno mě probudili paprsky ranního slunce, lehtajícího mě na nose. Po tradičním vstávacím rituálu jsem se pak vrhnul do práce. Nevím proč ale nějak mě napadlo, že bych měl předělat své zbraně a tak jsem se na to vrhl hned po ránu dokud jsem plný energie.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Tady to všechno začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 13:46

Dante

Vstal jsem z postele a oblíknul se.Moje starý hadry stáli za prd.Vyšel jsem z baráku a zamířil si to do obchodu s oblečením. Zachvilku jsem tam došel a otevřel dveře.¨Brej den řekl jsem a šel do regálu s oblečením.Doufal jsem že mi obchodník pomůže!
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tady to všechno začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 13:51

Najednou se ozvali zvony a to znamenalo dvě věci. Buďto poplach kvůli útoku a nebo svolání ke kage budově. Když je poplach, tak zvony bijí rychleji, ale tohle bylo pomalé a tudíž všem došlo, že se jedná jen o typické svolání, kde má Sendokage v plánu říct zase něco důležitého.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Tady to všechno začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 13:59

Yuu

Chystal jsem se kopnout, ale v tom jsem uslyšel zvony.
Tohle nebude poplach.. Nejspíš svolání... řekl jsem si a sebral si ze země mikinu, na které jsem spal,
přehodil jsem si jí přes rameno a vydal se na náměstí.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Tady to všechno začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 14:06

Midari

Zrovna jsem se probudil, když začaly zvonit zvony. "Sakra zaspal sem." Blesklo mi hlavou a rychle sem vstal oblékl sem se a co nejrychleji vyrazil k místu svolání.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tady to všechno začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 14:09

Montaro Yuurinshi

Pomalu mě probouzely sluneční paprsky ,které dotíraly a tukaly na oči. V klidu jsem to prospal na louce jelikož jsem chtěl být pryč od ostatních ,pryč od kontaktu se svými přáteli před akcí. Pomalu jsem ze sebe sundal černý plášt a anbu masku s hnědými znaky "medvěd" , to výže bych si radši vybral plášt s jinou barvou ,ale pro tudle misi by se fialová příliž nehodila. Vstal jsem a otřepal jsem ze sebe rani rosu. Je čas jít .. prohodil jsem si pro sebe a pomalu jsme se vydal do Suichu a vtom jsem uslyšel zvony. Heh , jak nevhodné. Pronesl jsem v klidu. Musím jít na schůzku takže nic takovýho. Pomalu jsem seběhnul louku zabail masku do pláště a ten jsem si hodil přez rameno ,aby to vypadalo spíše jako pytel a vstoupil jsem mezi dav lidi. Pomalu jsem se přesunul přez pulku města do tmavýc uliček a pak jsem přišel k "onomu" domku kde jsem tuknul do dveřích a vstoupil
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Tady to všechno začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 14:11

Dante

Podíval jsem se směrem ke dveřím, když začali zvonit zvony.Bože!! Co zase chtěj? řekl jsem si pro sebe. Stavim se potom! křikl jsem na prodavače a vyběhl z krámu.Přezskákal jsem baráky a ocitl se na střeše jednoho domu. Koukal jsem přímo dolu z kage budovy a sledoval jak se všichni scházejí.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tady to všechno začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 15:08

Simon

Keď som bol už naraňajkovaný išiel som sa obliecť. Otvoril som dvere a vydal som sa na tréningový plac. V tom som začul zvony, ktoré naznačovali príhovor Kaga. Hmmmm? Čo tak skoro ráno? Keď som sa zamyslel vydal som sa k hlavnej budove. Po siedmich minútach som tam prišiel a sadol si na jednu z laviček, ktoré tam stáli. Fuuuuuf som zvedavý na jeho príhovor zamyslel som sa.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tady to všechno začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 15:29

Sendokage

Vyšel jsem k oknu své kanceláře, abych se podíval zda už je zde více lidí. Bylo jich tam poměrně mnoho, takže jsem otevřel okna, aby mě bylo pořádně slyšet. "Dobré ráno obyvatelé Suichugakure, omlouvám se, že jsem vaše poklidné ráno narušil timto svolánim, ale musim oznámit prá věcí." Řekl sjem na úvod a očima si přejel lidi před sebou. "Takže první věc, kterou bych chtěl říct je, že už zbývá jen jedno místo mezi 7 legendárních šermířů, jelikož se nedávno mezi ně přidal šermíř přezdívaný Creepy boy. Další věc je, že po vás chci, aby jste se jako týmy dohodnuli a dali mi vědět co nejdříve, jestli se chce zúčastnit turnaje, jehož vítězný tým dostane titul Lovců odměn a jejich úkolem bude lovit nebezpečné zločince a následně je přivádět do vězení. Toto se však netýká týmu Daruie Aburakojiho, jelikož jejich úkol je už jasný. A poslední věcí co jsem chtěl říct je to, že ode dneška platí to, že nesmíte podávat žádné informace lidím mimo naši vesnici, což znamená, že nebudete říkat třeba kolik máme jouninů a tak dále." Z davu lidí se najednou ozvalo "To je kvůli Akatsuki?" Při čemž se o Akatsuki začalo v davu lidí různě šeptat. "Ano je to kvůli Akatsuki. Dozvěděl jsem se, že nám vzali Shukaka, kterého jsme měli na hlídání a to není moc dobré." Řekl jsem jim tajnou informaci, že nám byl ukraden Shukaku, tudíž jedno ocasý démon. "Fajn, to je vše co jsem chtěl říci a prosím zástupce týmů, aby mi během dne nahlásili číslo týmu, který se hlásí do toho turnaje. Pokud nenajdete celý tým, tak se přihlašte klidně za jednotlivce."

Kiyora

Pomalu jsem otevřela dveře a tam uviděla Montara. Nic jsem neříkala, ale jen jsem vykoukla ze dveří a porozhlédla se jestli ho někdo viděl. Poté jsme ho zatáhla dovnitř a zavřela za nim dveře. Montaro si všiml, že tam uvnitř nikdo není jen já. "Neboj, ostatní už jsou u vězení a čekají jen na nás dva. Jsi připravený na dnešek?" Zeptala jsem se před odchodem.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Tady to všechno začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 15:38

Dante

Zkusit bych to mohl! pomyslel jsem si a na nic nečekal.Byl to dobrý nápad na srovnání reputace.
Seskočil jsem ze střechy kage budovy a zachyil se římsi.Rozrazil jsem okno tak abych ho nepoškodil a vskočil přímo do chodby.Zaklepal jsem na sendokageho dveře a vkročil dovnitř.Sendokage-sama, chtěl bych se přihlásit na ten turnaj jako jednotlivec! řekl jsem mu a čekal že mě seřve.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tady to všechno začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 15:56

Montaro

Nic jsem neříkal a pousmál jsem se schodil jsem černý plášt z ramen a navliknul jsme se do něho a pak jsem z kapsy vytáhnul anbu masku se znakami medvěda a nasadil jsem si ji a zakryl jsem hrany kapucí vše vypadalo dokonale a jedine co name bylo vidět je znak masky a plášt tudíž jsem byl k nepoznání od ostatních Anbu a od klasického Montara ... Ano .. řekl jsem a můj hlas zněl více dospěle ve větší hloubce zacož mohla maska a i já sám jsme tomu dopomáhal ... Můžu vám krýt záda ... řekl jsem opět hluboca a pak jsem vztyčil a sundal jsem si masku a moje zeleno modre oci zarili stestim a ja Kiyoru obdaril bohatym usměvem
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Tady to všechno začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 16:03

Yuu

Seděl jsem na lavičce na náměstí a poslouchal Sendokageho.
Aspoň se stále můžu být s démony. řekl jsem si a usmál se.
Už asi dva dny nebo jeden jsem neviděl zbytek týmu.. počkat.. Den... no, to je jedno..
Kde všichni jsou?
řekl jsem si. Vstal jsem z lavičky a prošel se davem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tady to všechno začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 16:16

Dante -> Nikam jsi nevtrhnul, protože ti došlo, že máš tým, se kterym by jsi se měl poradit a to ohledně jednotlivců se týkalo jen těch, co mají neuplný tým.

Kiyora

Pousmála jsem se při čemž jsem se rozešla směrem k němu a pak kolem něj vyšla ze dveří. Počkala jsem až vyjde i on a pak je zabouchla a rozešla se k věznici. Prošli jsme kolem davu, kde na Montara pár lidí divně koukalo, protože moc ANBU zde nepotkávali, jelikož v Suichu nejsou. "Pokud se to nějak zvrtne, tak ti předem děkuji za tvoji pomoct." Řekla jsem a došli jsme přímo ke zdi té budovy, kde už stál můj tým a na té zdi byl velký černý znak, který znamenal "Průchod", což podle všeho bylo jen velké plátno s barvou zdi a znakem od Kamiri. "Fajn, tak se do toho můžeme dát." Řekla jsem. Vergi se jen pousmál a začala mu pravá ruka modře zářit.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tady to všechno začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 16:30

Montaro

Pohledy lidí jsem ignoroval a šel jsem dál za svým cílem jelikož nedávno zautočilo akatsuki všem mohlo dojít ,že to je právě kvůly tomu proč se potloukám mezi lidma. Pousmál jsem se když mi předem poděkovala a pak jsem zvednul ruku a natáhnul jsem si pořádně kapucu a lehce jsem sklopil hlavu nyní už ani ta maska nebyla pořádně vidět. Čekal jsem co udělá ... Nějaký výbuch ? ... Vytvoří bránu ? ... napadali mě různé myšlenky ale nechával jsem si je pro sebe. Jenom jsem asi odstoupil od nich o 3 kroky abych byl připraven kdykoliv zmyzet a nebo zase naopak se v mísit
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Tady to všechno začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 16:33

Natsuki Yoake

Turnaj? lovci odmien? nie ďakujem, mám na starosti iné veci. Pomyslela som si keď som si vypočula Sendokageho a po tom ma niečo napadlo, etoo.. ešte jeden voľný šermiar.. hmm som zvedavá či by som sa ním mohla stať, s katanou vime narábať perfektne aj keď nemá žiadne zvláštne schopnosti, ale pravdepodobne to bude chcieť nejaký ćas na .. niečo, ksoo. Rozmýšľala som a pomaly som sa začala obzerať po týme. Snáď ich príliš nesklamem, aj keď Dante si to bohato zaslúži, zahundrala som si pre seba.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Tady to všechno začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 16:45

Simon

Keď Kage spomenul niečo o týmoch tak ma to veľmi zaujalo, pretože už dlho sme nemali žiadnu poriadnu misiu s Utakatom. Myslím, že do toho pôjdem. Skúsim nájsť ešte Shinju a Nimeshiho. Začal som prechádzať medzi geninmi, chuuninmi a kričať. Nimeshi? Shinju? Kde ste? Nimeshi, Shinju?
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tady to všechno začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 16:50

Cloud Gojo

Doposlouchal jsem a odšoural jsem se dál od davu a sedl jsem si na zem k jedné stěně. Dal jsem si ruce za hlavu a začal jsem sledovat oblohu. nevím jestli mám být rád že mohu dál zabíjet nebo být nerad že musím být s těma otravnýma monstrama...řekl jsem si v duchu a při pohledu na oblohu. V davu jsem zahlídl Yuua a on zahlídl mě ale nevěnoval jsem mu moc pozornosti.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Tady to všechno začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 16:52

Yuu

Probourával jsem se krajem davu a hledal zbytek týmu, ale v tom jsem uviděl někde pryč od davu sedět
Clouda na zemi u stěny. Vyšel jsem z davu a došel ke Cloudovi.
Sakaryo se ti stále nevrátil? zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Tady to všechno začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 17:01

Cloud Gojo

kdyby tu byl nak bych se na tohle sezení už před pár minutami vy*ral a šel pryč chytat lelky...ale bohužel bez sakarya nemám co dělat...vlastně mám ale na pálení mravenců nemám náladu...uchechtl jsem si a povzdychl si.Ale zajímalo yby mě kde se fláká Kin...a klidně ti ji přenechám ty to s holkama umíš líp...Kdyť na mě se vykašlalo i zvíře...povzdechl jsem si a vstal jsem. Pomalým,otráveným krokem jsem šel bůh ví kam.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Tady to všechno začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 17:05

Yuu

Odhodil jsem mikinu na zem a sedl si na ní vedle Clouda.
Proč si myslíš, že už dlouho jsem nebyl s Eimi v kontaktu? No, pravda je, že je teď v Yuki, ale
dlouho před jejím odjezdem jsem s ní nemluvil. Prostě na ty ženský kašlu.. Spíš, no..
Spíš mi teď leze hlavou, co je s Daruiem.
řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tady to všechno začíná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tady to všechno začíná   Tady to všechno začíná Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tady to všechno začíná
Návrat nahoru 
Strana 1 z 7Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Plán Fénix začíná
» Čas to všechno zahojí
» Historie aneb jak to všechno začalo
» A tak to začíná...!
» Turnaj začíná

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: