Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Ramaru

Goto down 
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Ramaru Empty
PříspěvekPředmět: Ramaru   Ramaru Icon_minitimeTue Apr 21 2015, 10:03

Všiml jsem si, že jsem sem nikdy nenapsal a tak to teď napravím jestli chcete tak se zeptejte ;-) Já vám odpovím.

Jméno: Rudolf Bílek

Přezdívka: Zde je to Ramaru jinak třeba Kaliban, což mám i vytetované na ruce viz. pravá Cool laugh Levá je ruka přítelkyně  Smile

Bydlim v: Stružnice .... nic ? U České Lípy ... stále nic ? Dečín ... Prostě severočeský kraj. Na intru jsem, ale v Hradci Králové kvůli škole.

Věk: 19

Hudba: Metal, Soundtracky(herní i filmové)

Studuji: Aplikovanou Kybernetiku v HK (Programování) !Teď maturuji!

Hraní RPG: No psal se asi rok 2007 a já hrál RPG na téma bleach, bez nějakého rozřazení a systému prostě pro srandu asi po dobu 3 let. Křížilo se mi to s Narutem celou dobu. Ukončila to nehoda co se stala jedné skvělé holce co s námi hrála a dále už jsme nepokračovali Sad . Po té to byl asi rok 2008 přelom na 2009 jsem potkal Aspireho s ostatníma na první Naruto foru co jsem našel. Pak přišlo KW a pak další KW a jsme tu a za tu dobu uběhlo krásnejch 8 let ;-) ano začínal jsem v 11. ostatní kromě Aspiho jste asi ani o tom Bleachi nevěděli.

Sport: Fotbal(Dříve závodně(8 let) a dostali jsme se až do divize ->Zranění -> Konec)

Stav: Zadaný. Se svou partnerkou jsem byl téměř celou základku a když jsme se dali znova dohromady v 9. třídě tak od té doby jsme pořád spolu. A teď už to byl 4. rok.

Fb: Stálkerům vstup zakázán

Foto:
Ramaru 11004653_889485951114395_2805213124943475829_o
Návrat nahoru Goto down
 
Ramaru
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nyoko (Ramaru)
» Charakter - Ramaru
» Charakter - Ramaru
» Kyoko (Ramaru)
» Pravda (Seven , Ramaru)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: O nás-
Přejdi na: