Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Ikeno Tachihara vs. Riuka Pai Long (Adop a Riuka)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Ikeno Tachihara vs. Riuka Pai Long (Adop a Riuka) Empty
PříspěvekPředmět: Ikeno Tachihara vs. Riuka Pai Long (Adop a Riuka)   Ikeno Tachihara vs. Riuka Pai Long (Adop a Riuka) Icon_minitimeMon Feb 21 2011, 20:15

Stáli jste naproti sobě a měřili si svého soupeře pohledy.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Ikeno Tachihara vs. Riuka Pai Long (Adop a Riuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ikeno Tachihara vs. Riuka Pai Long (Adop a Riuka)   Ikeno Tachihara vs. Riuka Pai Long (Adop a Riuka) Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 20:47

Ikeno Tachahira

Pozorne som poslúchal. Ha ja diamant mám. Dokonca 2. pomyslel som si a dotkol sa zraneného miesta na rukách, vdaka všetkými milovanými a rešpektovanými Gray, moj budúci rival. Však ja mu to zranenie vrátim. Aj s úrokmi začal som premýšlať nad spôsobom zranenia, ktoré bolo každou jednou myšlienkou temnejšie a krvavejšie. Muhaha, táto je správna. rozhodol som sa na kastráciu, ale bola tu otázka, či mu možem vlastne niečo odstrániť. odrazu sa mi do hlavy zaryli 2 mená: Riuka Pai Long a Ikeno Tachahira. Nedokázal som skryť sklamanie. sakra, proti holke nie, s nou nebudem mocť bojovať na plno. avšak bolo mi to aj tak jedno. Aspon uvidím krev. Ale či to bude moja, to som mohol len tipovať.
.................
Takže.. Povedal som ked sme stáli proti sebe. Nemusíš bojovať, ak máš strach. V pravidlách je jasne povedané, že sa môžeš vzdať. Premeral som si ju od noh až ku hlave. Postavou bola nizkej, ale zato pružnej. Snažil som sa spomenúť, čo za techniku proti mne minule pochopila. Najhoršou vecou na tom bolo, že som nevedal, na akom princípe funguje. no čo už, mne myslenie nikdy moc nešlo. Som pripravený.. odkázal som davu..
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Ikeno Tachihara vs. Riuka Pai Long (Adop a Riuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ikeno Tachihara vs. Riuka Pai Long (Adop a Riuka)   Ikeno Tachihara vs. Riuka Pai Long (Adop a Riuka) Icon_minitimeTue Mar 08 2011, 00:15

Riuka

S klidným výrazem jsem se na něj zadívala. "Už jsi skončil svůj proslov?" Věděla, že ten blázen je schopný čehokoli a už jen z toho důvodu, že šlo o něj, jsem nechtěla s ním bojovat. Rychle jsem zvážila svoje možnosti. Ukázat svýmu týmu jak jsem neschopná a jemu dát tak důvod myslet si, že na něj nemám, nebo bojovat.. To jsou teda hezký vyhlídky.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Ikeno Tachihara vs. Riuka Pai Long (Adop a Riuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ikeno Tachihara vs. Riuka Pai Long (Adop a Riuka)   Ikeno Tachihara vs. Riuka Pai Long (Adop a Riuka) Icon_minitimeWed Mar 09 2011, 14:20

Ikeno Tachahira

Odfrkol som si a skončil z prieskumom. Natiahol som si trocha zošuchanú rukavicu na svoju pravú ruku. Mohla si si všimnúť, že bola dosť spálená, naštastie iba na povrchu. oblízol som si hornú peru a preniesol váhu do lavej nohy tak, že som ju posunul dopredu. Bol som kedykolvek pripravený zautočiť, ale čakal som na signál, ktorý niekto uvedie. Bolo mi fuk, mohol to byť v pohode aj nejaký opilec z podia. Mohol som sa predsa vyhovoriť. prezeral som si jej držanie. Bolo nerozhodné. Chce zdrhnúť, pomyslel som si a prešiel očami na nohy nemá pripravený bojový postoj, z tadialto by bolo priam primitívne ju zasiahnuť. Jediné, čo ma držalo, bola jej technika a signál, ktorý neprichádzal. Skúsil som naviazať rozhovor a donútiť ju, aby skončila.
Prosím ťa, vzdaj sa. ty nie si tá, ktorú mám chuť zabiť. je jasné, že ty zase zabiť nedokážeš. prosím ťa. nehraj sa na niečo viac alebo menej, ako to, čo si. Snažil som sa pri tom tváriť prívetivo, ale moje oči prezrádzali pravdu. Mne je jedno, ako sa rozhodneš, ale chcem si odpustiť boj z holkou. Avšak moje telo, moj postoj, ani držanie kunaia sa nezmenilo. proste som iba čakal..
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Ikeno Tachihara vs. Riuka Pai Long (Adop a Riuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ikeno Tachihara vs. Riuka Pai Long (Adop a Riuka)   Ikeno Tachihara vs. Riuka Pai Long (Adop a Riuka) Icon_minitimeWed Mar 09 2011, 15:45

Riuka

Pozorně jsem ho sledovala. Neuniklo mi jak se připravil. Problém byl v tom, že zrovna s ním, jsem bojovat nechtěla. Né kvůli tomu, že bych se ho bála. Ale protože bažil po smrti. Vzpoměla jsem si na rozhovor na louce s ním a najednou mi bylo jedno, co si o mě on pomyslí. "Dokážu zabít. Ale tvoje smrt by byla pod mojí úroveň." Po dlouhé době, co jsem se nad někoho povýšila. Ale to je teď úplně vedlejší. "Odstupuju! Tenhle budižkničemu mi nestojí za to, abych si s ním špinila ruce!" Řekla jsem dost nahlas. Nemělo smysl se nadále zdržovat.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Ikeno Tachihara vs. Riuka Pai Long (Adop a Riuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ikeno Tachihara vs. Riuka Pai Long (Adop a Riuka)   Ikeno Tachihara vs. Riuka Pai Long (Adop a Riuka) Icon_minitimeWed Mar 09 2011, 16:12

Vítězem je tedy Ikeno Tachihara.
Řekl rozhodčí.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ikeno Tachihara vs. Riuka Pai Long (Adop a Riuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ikeno Tachihara vs. Riuka Pai Long (Adop a Riuka)   Ikeno Tachihara vs. Riuka Pai Long (Adop a Riuka) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ikeno Tachihara vs. Riuka Pai Long (Adop a Riuka)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Nejdeme jen tábořit!(Gray, Siture, Riuka)
» Riuka Pai Long
» Tachihara
» Soubojová aréna: Ikeno - Ichiro
» Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Mise-
Přejdi na: