Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Empty
PříspěvekPředmět: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Icon_minitimeMon Jan 10 2011, 06:38

Konečně se na řadu dostali Gray Chojuri, Siture a Riuka Pai Longoví.
Před nimi byla nově sestavena jeskyně. Měli jste stejný úkol jako ostatní. Vlítnout tam jako tým a vyjít také společně a ještě k tomu s diamanty.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Icon_minitimeMon Jan 10 2011, 16:02

Siture

Vyšel jsem jako první,už sem byl natěšen na ten úkol.Tohle by nám mělo jít,přeci jenom zde žil náš klan a pracoval v dolech,takže by sme k tomu měli mít docela blízko co Riuko?
Řekl jsem a začal se trochu smát,poté jsem začal hledat diamany
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Icon_minitimeMon Jan 10 2011, 20:35

Gray

Pořádně jsem si ovázal závaží na svých nohou, při čemž jsem přešel na čelo, kde jsem si utáhl rudou stuhu. Na rameni mi přistáli dva ptáci, aby mě informovali o blížícím se nebezpečí, proto hned vyletěli a jeden létal tak 5 metrů před náma a druhý 2 metry za náma. "Jdeme na to týme." zvolal jsem nadšeně.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Icon_minitimeTue Jan 11 2011, 00:37

Riuka

Vešla jsem za nimi. Trochu jsem se zamyslela nad slovy Siture. "Uvidíme. Nějaký plán?" Už teď jsem začala vymýšlet, jak budu užitečná. Ale nic mě nenapadlo. Zatím. Jak moc je ten důl pevný? Lehce jsem poťukala nejbližší stěnu, abych slyšela zvuk.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Icon_minitimeTue Jan 11 2011, 14:50

Podle ťukání do stěny jste mohli poznat, že je rozhodně stabilní, tedy že není dutá.
Zatím bylo všude přítmí, takže jste neviděli dál jak na 5 metrů, ani svítící diamanty, které jste měli za úkol najít.
Vstoupili jste do jedné z větších místností, ale ptáci nic nezaznamenali, i když to mohlo být také kvůli snížené viditelnosti.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Icon_minitimeTue Jan 11 2011, 15:39

Siture

Byla to docela tma a tak jsem tam zatim neviděli,vypadalo to že stěna je stabilní,takže asi něco i vydrží,pokračoval jsem v dál cestě ani Grayovi ptáci asi nic nezjistili,nebo na to aspon nevypadal Gray.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Icon_minitimeTue Jan 11 2011, 23:39

Riuka

"Chtělo by to trochu víc světla." Pípla jsem do ticha. Ti dva nejsou zrovna moc výřeční. Vytáhla jsem kunai a zaškrábala jsem do stěny, zda se bude sypat.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Icon_minitimeWed Jan 12 2011, 15:41

Gray

Dlouhou dobu jsem ani nepromluvil, což u mě nebylo zrovna zvykem, protože jsem mluvil docela často. Asi jsem byl rád, že trénink konečně dopadl v můj prospěch. "Ptáci nic nevidí, ale měli by slyšet, maj lepší sluch než lidé, ikdyž na to nemůžeme spoléhat." Řekl jsem tiše.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Icon_minitimeWed Jan 12 2011, 15:47

Stěna se nedrolila, akorát jsi si trochu ztupila kunai.
Zatím byla všude tma, kterou po chvíli přerušily kroky, někde za rohem, které byly bohužel tak daleko, že je uslyšeli pouze ptáci.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Icon_minitimeWed Jan 12 2011, 16:31

Gray

Zastavil jsem se, při čemž jsem špitnul. "Tiše, před náma ptáci něco slyšely. Buďte ticho a dávejte si pozor." Poté už jsem tiše nakračoval směrem dopředu a byl připraven na obranu.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Icon_minitimeWed Jan 12 2011, 16:56

Siture

Gray nás na něco upozornil at si davame pozor,vzal jsem si glavii do rukou a byl jsem připraven,kdyby se mělo něco dít.Už by sme mohli něco najít,nějakej diamant nebo aspon nějakej jinej tým.Řekl jsem tiše a pokračoval dál v cestě
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Icon_minitimeWed Jan 12 2011, 23:34

Riuka

Zase jsem nejslabší článek? To mi dělaj naschvál. Šla jsem za nima. Našlapovala jsem si, aby moje kroky nebyli slyšet. Kunai jsem sevřela pevněji v ruce. Zmocnil se mě divnej pocit. Mám radš lesy a ne stísněný prostory.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Icon_minitimeThu Jan 13 2011, 14:38

Uslyšeli jste, že se kroky zastavily, a pak jste slyšeli tlumené zašeptání něčeho, co jste nemohli rozluštit, ani ptáci ne.
A pak se objevilo světlo. Přesněji, byla to ohnivá koule, která letěla naproti vám.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Icon_minitimeThu Jan 13 2011, 15:17

Siture

Koukal jsem pořád dopředu,ale nic nebylo pořádně slyšet a ani vidět,najednou jsme ale viděli nějaký světlo a po chvíli jsme zjistili že je to ohnivá koule,která letí přímo na nás,stoupnul jsem si před ty dva.Schovejte se za mě udělám zeď.Řekl jsem jim a potom udělal rychle pečetě a vytvořil jsem zeď z hlíny,aby zastavila tu kouli.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Icon_minitimeThu Jan 13 2011, 22:06

Riuka

Byla jsem celou dobu za nimi. Šla jsem jako poslední.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Icon_minitimeFri Jan 14 2011, 14:15

Gray

Chvíli mi trvalo než jsem si uvědomil, že jde o ohnivou kouli, jenže to už se ozval hlas Situra, který stál kousek ode mě. Na nic jsem nečekal a hned přiskočil k němu, abych se také schoval za tu hliněnou zeď. Jsem tady teď uplně k ničemu, protože ve tmě je taijutsu uplně k ničemu. Pomyslel jsem si, ale poté už sjem si uvědomil, že pták co byl před námi, tak ho sejmula ta ohnivá koule.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Icon_minitimeFri Jan 14 2011, 14:53

Hliněná zeď sice absorbovala všechen oheň, ale tlaková vlna vás donutila ustoupit o pár kroků dozadu.
Jakmile jste se vzpamatovali, tak už Grayovy nohy chytly ruce, vystrčené z "podlahy".
No a aby toho nebylo málo, tak na všechny letěly shurikeny, odněkud zepředu, ale šikmo z výšky.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Icon_minitimeFri Jan 14 2011, 16:27

Siture

Kouli jsem zvládnul,ale odstrčilo mě to trochu dozadu a viděl jsem jak na mě letí několik shurikenu,vytahl jsem rychle pár kunaiu hodil je po nich,připravil jsem se ještě na obranu glávií,kdyby nějakej proletěl abych ho vyblokoval,potom jsem se připravoval na to co bude dál.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Icon_minitimeFri Jan 14 2011, 17:31

Riuka

Po té, co jsem se zvedla ze země, vrhla jsem se Grayovi na pomoc. Kunaiem jsem zaútočila na obě ruce ze země, aby pustili Graye a přitom jsem pokukovala po Siturovi, zda to zvládne. Ale v tuhle chvíly, jsem jim musela oběma věřit.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Icon_minitimeFri Jan 14 2011, 17:55

Gray

Také jsem sáhl pro kunai a začal probodávat ty ruce, pomohla my i Riuka jejíž jméno jsem zatim ani nevěděl. Pokud se nám povedlo odstranit ty ruce, tak jsem chytl nohama tu dívku za bok a strhnul ji k zemi do boku, aby nás ty kunaie minuly, protože jsem nepočítal s tim, že to vše vyblokuje Siture.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Icon_minitimeFri Jan 14 2011, 18:48

Ruce se stáhly zpátky do země ještě předtím, než jste je stihli probodat.
Kunaie neškodně prolétly okolo, ale k údivu všech se jeden kunai přeměnil v dalšího genina, který skočil naproti Grayovi s úmyslem ho strhnout s sebou na zem.
Siture poodrážel všechny kunaie, ale to už na něj zaútočil genin katanou. Seknul ze šikma zhora dolů.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Icon_minitimeFri Jan 14 2011, 19:53

Siture

Kunaie se mi podařilo odrazit,ale při tom už na mě šel nějakej genin z katanou,ihned jsem z otočky pomocí glávie blokoval jeho útok.díky mé síle by ho to mělo posunout o nějakej kus dozadu a glávií jsem mu hned útočil na břicho,co největší rychlostí a silou.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Icon_minitimeSat Jan 15 2011, 14:07

Gray

Už jsem stál na nohou takže jsem mohl dobře ovládnout své tělo. V tu chvíli však už na mě běžel nějaký genin, takže jsem jen posunul nohu do strany a otočil se na ní o 90°, takže jsem stál bokem k místu, kam běžel ten genin a nechal jsem tam jednu nohu natáhlou, při čemž jsem se rukama snažil genina chytit a pomocí nohy ho skosit na zem.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Icon_minitimeSun Jan 16 2011, 18:55

Riuka

V rukou jsem pořád svírala svůj kunai. Hleděla jsem na oba kluky, jak bojují. Chci jim pomoct, ale jak? Viděla jsem jen jedinou možnost, jak zařídit volnou cestu, ale nechtěla jsem ohrozit kluky.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Icon_minitimeSun Jan 16 2011, 19:00

Genin s katanou se ubránil jedním sekem, kterým odrazil útok glávie a znovu zaútočil, tentokrát mířil na břicho.
Druhý genin udělal skluz, přičemž chytil nataženou nohu rukama a ve skluzu podkopl Grayovi druhou nohu, takže se oba dva váleli po zemi.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)
» Ikeno Tachihara vs. Riuka Pai Long (Adop a Riuka)
» Riuka Pai Long
» Nejdeme jen tábořit!(Gray, Siture, Riuka)
» Charakter Raul

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: