Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Suichu, nový domov vězňů III.

Goto down 
+4
ObY
Ramaru
Shika-san
Aspi
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 18:12

Ou Tenri

"No jak by jsi se sem asi dostal? Odnesl jsem tě sem, jelikož u Suichugakure je teď bezpečno, jelikož je tam ta zpoura vězňů a jsi jediný komu jsem mohl říct to o jashinovi a Akatsuki, takže musim zařídit vše pro to, aby jsi přežil, tudíž jsem tě tam nemohl jen tak nechat." Řekl jsem po čas toho co jsi chodil kolem vodopádu. Viděl jsi uplně jasně modrou vodu a v tom jezírku byly kameny, které dolů vedly jakousi dlouhou úzkou mezeru, kterou by se možná dokázal protáhnout i člověk.

Jin

Zasmál jsem se na celé místo tak nahlas, že to slyšel i Montaro. Konečně jsem dosáhl toho, že jsem ho pěkně naštval, to jsem chtěl už kdysi ve vězení a až teď se mi to povedlo. V tu chvíli jsem se postavil přímo proti němu a vyhrnul si rukávy. "Jsem Jin Marakashi! Nejsem žádný slabý ninja!" Zařval jsem ve chvíli kdy jsi na mě běžel a pak zplácnul ruce do pečetě a zavřel očí, při čemž ze země vyletěl temný paprsek a mě obalila chakra, která se hned změnila na zelenou a za zády se mi objevil také zelený ocas, který byl podobný tomu tvému, ale já Jinchuuriki nebyl, tak kdo jsem vlastně byl? Ve chvíli kdy jsi byl u mě, jsem ti chytl obě ruce svýma a kupodivu jsem tě urdžel a zkusil jsem se zapřít o jednu z nohou, při čemž jsem tě chtěl odhodit ze střechy domu na zem a následně na tebe z výšky skočit s nastavenym ramenem proti tvému krku ve stylu wrestlingu.

Buraddiai

Natsuki ho ochránila docela chytře, ale jak odrazila mé katany, tak jsem se otočil o 360° stupňů tak, že se katany jakoby roztočily a teď na Natsuki letěly z boku jakoby na její záda, jelikož musela stát k Dantemu bokem. Jenže v tom mi zmizela i ta třetí ruka a třetí katana se rozletěla pryč, tudíž na Natsuki letěly jen dvě katany.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 18:16

Simon

Keď mi Ou nepovedal prsne, kde to som a povedal mi, len že ma sem odniesol tak som uvidel akúsi tenkú cestu do tej fontány. Zdvihol som obočie, pretože som nevedel, čo to je. Prosím vás, čo to je za vchod? A ukázal som na tú fontánu. Alebo to nie je vchod či sa mi to iba zdá?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 18:22

Montaro Yuurinshi

He ?! ... zarazil se demoni hlas a odletěl jsem na střechu toho domu to mi ,ale vyrašili další 2 ocasy a jak namě Jin letěl předjeho očima jsem naprosto zmyzel a místo mě se oběvili bublinky tak jako tehda proti Toshirovi
ZAB HO !! .. Zlostně jsem já sám řval na démona v kleci ,který radostně se poškleboval
Jak jsem zmyzel tak jsem ani Jina nenechal dopadnout nato misto už jsem letěl naněho ze strany a jako podle plánu bych ho měl nabrat za letu a srovnat sním pár domů v cesto a hned naněj zautočit a nepostit ho
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 19:07

Dante

Když mě natsuki zachránila docela jsem si oddechl. Potom však po ní ten týpek ty katany taky prštil a já nemohl čekat. Vzal jsem kosu a hodil jí nahoru do vzduchu. Potom jsem škubl a řetěz s kosou padl za katany které omotal jako bič indiana Jonese....
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 19:39

Midari

"Teť si nedává pozor." Jeden z kunnaiů s lístkem co mám schované v rukávu, jsem hodil buraddinovi k nohám, očekával jsem že uhneš, nebo vyskočíš do vzduchu a tak jsem se připravil a do úhybu jsem poslal ohnivou kouli a dále jsem čekal že se vyhneš pomocí chakrového lanka jako předtím a tak jsem si počkal pokud to udělaš kam uhneš abych ti tam hodil druhej kunai s lístkem co jsem si předem připravil.


omlouvam se za tu "kostrbatost"
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 21:13

Natsuki

Obzrela som sa cez plece na Danteho pokus o zblokovanie katán no (gomen Sfrit ale z tvojho postu mi nejak neni jasné čo si spravil xD) pre istotu som sa kryla katanou a kunaiom. Zapozerala som sa na Danteho no len na sekundu a po tom som obrátila pohľad späť na toho chlapíka.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Icon_minitimeTue Mar 29 2011, 18:21

Ou Tenri

Zakroutil jsem hlavou a podíval se na něj. "No to nevim co je, sám jsem se tam nedostal, ale tak v podzemí je mnoho takových chodeb a málokterá někam vede, tohle bude bych řekl jedna z nich a nikam nevede." Řekl jsem ti a došel k tomu jezírku, při čemž jsem se tam naklonil. "Chceš se vrátit do Suichugakure?" Zeptal jsem se tiše.

Jin

Dostal jsem ránu a sejmul se mnou dva baráky, které se hned rozpadly. Jenže v tom dostal zásah od jakéhosi zeleného paprsku a rozletěl se do zadu a zastavil se až o zem. Nemohl vyhnout, jelikož byl přímo přede mnou. Když jsem vylezl z trosek tak už jsem měl také tři ocasy a ve tváři velký úsměv, bylo vidět, že jsem konečně šťastný, jelikož jsem tě dohnal k tomu, aby jsi použil svoji veškerou sílu. Dopadl jsem na zem a kráčel přímo proti tobě, při čemž mi zářily zeleně ruce.

Buraddiai

Dante řetězem obmotal jednu katanu, jelikož nebyl tak dobrý, aby obmotal obě a vytrhnul mi ji z ruky, při čemž jsem druhou nemohl pokračovat, jelikož už na mě útočil Midari, takže jsem uskočil, ale v tom mě trefil kunaiem přímo do boku a já dopadl na kolena, při čemž jsem udělal kotrmelec a vytrhnul jsem si kunai z břicha a postavil se. Trošku jsem se kymácel, ale vy jste si všimnuli, že si sundavám veškeré obvazy a na rukou i nohou mám jakési rýhy v podobě jizev. Bylo jich neuvěřitelně mnoho. "Každá čára značí jednu rodinu, rodinu kteoru jsem zabil." Řekl jsem vám a najednou se mi jakoby zprůhlednilo tělo, né jakože jsem byl neviditelný, ale byl jsem trošku průhledný a vám došlo, že to má něco společného se světlem.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Icon_minitimeTue Mar 29 2011, 19:19

Dante

Takže nemá rád světlo!? řekl jsem si v duchu a přitáhl Katanu s kosou. Katany jsem chytl do levé ruky a kosu do pravé. Řetěz jsem si omotal kolem pravé paže akatanu chytl tak , že jsem měl čepel k zemi a měl jí připravenou na hod jako oštěp.Potom jsem se s katanou napřáhl k hodu a otočil se na pravé noze, potom jsem mrštil katanu po buraddiaiovi. Chtěl jsem ho trefit do boku a pokud by se vyhnul chtěl jsem po něm hodit kosu z Boku.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Icon_minitimeTue Mar 29 2011, 19:52

Simon

Pozrel som sa spoza fontány a odpovedal. Hej, to by som bol rád. A sledoval, kde pôjdeme, pretože ma veľmi zaujímalo, kde to sme. Stále som sa pozeral na Oua. Hmmm. Zaujímavé to tady je a také tiché. Zamýšlal som sa nad tým.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Icon_minitimeTue Mar 29 2011, 20:24

Natsuki

Eh.. čo to.. hmm etoo je? spýtala som sa pre seba a rozbehla som sa na toho týpka. V hlave mi pri tom znela tá jeho veta, že každá ryha znamená jednu rodinu ktorú zabil, mal ich naozaj hodne čo ma celkom rozpálilo a ja som sa rozhodla naňho zaútočiť priamo. Aktivovala som Tekigan a pozerala som sa mu priamo do očí pri čom som si zatočila katanou v ruke a keď som bola bližšie tak som spravila výpad na miesto kde ho pred tým trafil kunai. Išla som tak že kosa prefrčala kúsok odo mňa ale v dostatočnej vzdialenosti odo mňa.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Icon_minitimeTue Mar 29 2011, 20:58

Midari

Když si sundal všechny ty obvazy a ukázal jizvy co měly symbolizovat počet zabitejch rodin. "Je to vůbec člověk?" Problesklo mi hlavou a já si uvědomil že najednou nevim jak mám pokračovat. "Jak ho můžem porazit?" Vytáhl jsem kunai a rozběhl se za natsuki kdyby měla nějaké problémi abych jí mohl pomoc, přitom jsem dával pozor co dělá Dante abych mu nepřekážel a případně i jeho podpořid kdyby potřeboval.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 14:45

Buraddiai

Letěla na mě moje vlastní katana a zároveň běžela i Natsuki s Midarim, avšak Midariho jsem moc nepostřehl, jelikož jsem si momentálně všímal Natsuki. Před katanou jsem se skrčil a udělal kotoul do strany, čimž jsem se i vyhnul té kose. Poté jsem se rychle zvedl a rukou vyblokoval útok Natsuki a pokud zaútočil i Madari, tak i Midariho, ale to mi zaměstnalo obě ruce, takže měli teď dokonalou možnost na kombinovaný útok.

Ou Tenari

Pousmál jsem se a přešel k němu. "Fajn, potřebuju, abys mi nastavil ruku s tou andělskou pečetí, jinak se skrz tu bariéru okolo Suichugakure nedostaneš, takže ti s tim pomohu." Řekl jsem ti a pohodil svými vlasy do strany. "Hlavně doufám, že kagemu vyřídíš přesně to co jsem ti řekl, dá se říct, že jsi jediný z těch dobrých, kdo ví o co Akatsuki jde." Řekl jsem ti vlastně, že jsi teď hrozně důležitý.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 15:38

Simon

Pozrel som sa na Oua a ukázal mu tú pečať. Pozrel som sa na ňu a zamýšľal sa na čo presne funguje tá pečať. Pousmial som sa na Oua a odpovedal. Keď si to zapamätám. A čakal, čo sa bude diať.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 15:51

Dante

KOsa ze zapíchla do země a já napnul řetěz a udělal krok dozadu.Na tohle ještě musim mít chakru! pomyslel jsem si a když měl obje ruce zablokované poskládal jsem rychle pečetě a řetěz od kosy měl mezi ukazováčkem a palcem.Na pravé ruce se objevili blesky ale nebyli do tvaru draka jelikož jsem nechtěl vyplejtvat všecku chakru.Raiton Ryudan! vykřikl jsem a rozeběhl se. Noha sice bolela jako čert ale museli jsme ho sejmout.Když jsem byl od něho na pár metrů tak jsem se skrčil přitáhl se za řetěz kterej sem během cesty namotával a zaútočil mu na solar těma bleskama jakoby výskokem takže by h oto mělo vyhodit trochu do vzduchu....
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 16:13

Midari

Běžel jsem za Natsuki a než jsem se nadál stál jsem proti buraddinovi a chtěl ho bodnout kunaiem, ale můj útok vyblokoval stejně jako ten Natsukin. "Když nevýš co máš dělat nech pracovat instinkty." Problesko mi hlavou, když jsem za sebou uslišel Danteho kroky, druhou volnou rukou jsem buraddina chytil zza tu ruku kterou mě blokoval, aby nemoh nikam zmizet. "Jen to zvládni Dante."
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 16:58

Natsuki

Všimla som si ako sa po ňom Dante rozbehol a tak som viac zatlačila katanou aby ju nemohol len tak odraziť, po tom som pristúpila o krok bližšie k nemu a zmenila som ťažisko na druhú nohu aby som mala dosť pristoru na prípadný úskok, chytila som mu jednu ruku tou svojou a natočila som sa tak aby ma Dante netrafil svojou technikou.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 17:26

Montaro Yuurinshi

Argh .. zaupěl jsem a letěl jsem na druhou strany za letu mě umýval silný vítr a to ve mě spustilo euforii ....

"Co tak čumíš blbče?!" Zařvala Hiyori na mě
"Nic nic, jenom jsem zapřemýšlel." Odpoveděl jsem jí nervozně
Pak odešla a já jsem mířil k východu
"Možná bys ji to měl říct." Vychrlil na mě Ulquiorra
"Ehh. Když já nemůžu" Vydal jsem ze sebe nervézně


Moje myšlenky skončili před uzavřenou klecí kde mě pozoroval nenasytný demon .... Byl jsem slabí ... řekl jsem si a zatnul jsem pěsti ... Měl jsem jí to říct ... řekl jsem hruběhším a naštvaným hlasem pro sebe .. Měl jsem jí říct že jí ...

"Už to držim v sobě celý rok a řekla jsem to jen Ulquiorrovi, je čas říct to někomu dalšímu." Řekla mi Hiyori u oběda a vyprávěla mi její minulost
"To je mi líto." Vydal jsem ze sebe jenom jako ten nejhorší kamarád


Miluju ..... řekl jsem pro sebe uvolněně a znělo to jako kdyby to slovo prořízlo všechnu tu temnotu a pak se předemnou zase zjevil ten obrázek jak jí probodl ..... ARGHT !!!!! Zařval jsem vzteky a spadl jsem na kolena

Moje myšlení přerušil dopad nazem ,který mě vynechal a vylezl mi čtvrtý ocas a to už bylo zlý ... Můj vztek zakrýval snad všechny ostatní emoce a jediné co jsem chtěl bylo roztrhat Jina na kusy .. Prodral jsem se z trosek a vytáhnul jsem ruku akorád se ztrhla kůže a on viděl divnou modro blíkou hmotu jak obklopuje moje tělo a to následovalo po celém těle když jsem vylezl zespod trámů .. pomalu jsem se postavil na dvě nohy a byl jsme lehce přikrčenej protože víc narovnat mi moje nová páteř nedovolila ... Hlasítě jsem funěl a Demon nademnou nabral vetšinu kontroly kolem mě lítaly same bublinky a pak moje ted už obě bílé oči začly upjatě pozorovat jina jak se blíží a pak jsem zařval a rozeběhnul jsem se naněj chvílema jsem zmyzel a nebyl jsem ke spatření pak se mi zformovala velká ruka a já jsem se oběivl pár metrů od jina a ta velká modro-bílá pěst naněj viletěla stím že ho rychle vcucne a pak ho rozerve ... druhá ruka zatím byla na hrudi připravená udělat proti utok či zasáhnout


Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 18:48

Ou Tenri

Pro tvoji smůlu se skoro nic nedělo, jelikož ve chvíli kdy jsem se dotkl tvé pečetě tak se ti před očima objevilo silné světlo a v tom jsi se probudil v jakési divné budově, kde byly mříže a mnoho mrtvých. Ležel jsi tam na zemi a nic ti nedocházelo. Když v tom jsi tlumeně uslyšel jak někdo řve "Simone! Simone sakra prober se!" A v tom ti to docvaklo, byl jsi ve vězení a na tebe řval Utakata společně s ostatními jouniny, kteří byli kolem tebe a měli na rukou jakési pečetící lístky.

Buraddiai

V tu chvíli jakoby se všechno zastavilo a Natsuki s Midarim viděli, jak kolem nich proletěl blesk, který mě trefil přímo do břicha a já se rozletěl do zadu, při čemž mi vystříkla krev a to docela dost, což u Danteho techniky není normální, takže těm všímavějšim došlo, že to je kvůli slunci, které mě oslabuje. Dopadl jsem na zem a pomalu jsem se chtěl zvednout, ale pak jsem spadl na kolena a s dírou v břiše na vás hleděl, bylo vidět, že brzy umřu. "Nechápu jak mě mohli porazit takový slaboši, jako jste vy." Řekl jsem a vyplivnul krev.

Jin

Měl jsem zeleně obalené ruce a ve chvíli kdy mě chtěl udeřit jeho velkýma rukama jsem levou rukou ukázal na tu jeho a v tu chvíli mi vyletěl jakýsi zelený trám, který prorval tu chakrovou ruku a tim jsem ji držel ve vzduchu, druhou rukou jsem ukázal na tu jeho druhou chakra ruku a v tom se stalo to samé. Mezitim se mé ocasy zformovaly do jednoho obřího chapadla, které se nad mojí hlavou protočilo a ze vzduchu tě hodlalo zabít do země úderem do hlavy. Bylo divné, že jsem si věděl rady s Jinchuurikim tak dobře. Jakobych s nima už měl kdysi zkušenosti a věděl jsem jak bojují.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 18:59

Simon

Pozrel som sa na pečať a uvidel som zrazu akési svetlo. v tom som sa ocitol v akejsi väznici. Bol to divný pocit, keď som sa zničoho nič dostal do akéhosi kómatu. Nechápal som to. Uvedomil som si, že som v akomsi väzení a počul som kričať moje meno. Kde to som? Kde ma to ten Ou zavideol? Nič som nechápal. Bolo to ako v sne. Pozrel som sa naokolo a uvidel som Utakatu spolu s rôznymi ninjami a s akýmisi lístkami. Kde to som Utakata? A načo máte tie lístky všetci? Prečo som tu?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 19:02

Montaro , Demoní forma

Demon nesouhlasně zavrčel a když mu to zničilo jeho chakrově sformovanou ruku jenom se rozprskla a vytvořili se kolem bublinky pak vystřelil druhý trám a předmnou se v mžiku vytvořila podivná zed z hmoty a do te tram vletěl a nemohl jí prorazit jelikož ta hmota měla podobnou charakteristiku jako guma ,když to završil utokem zezhora ušklíbnul jsem se a cuknul jsem do strany chapadlo padalo až udeřilo silně do země a zpod chapadla vyletělo tisice bublinek a nebyl jsem k nalezení až pak si ucítil jak něco prořezává vzduch a ze zhora na tebe letěly velké modré krychle ... Vypadal jsem rozzuřeněji a rozzuřeněji
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 19:23

Utakata

"Rychle nám ty lístky sundej, blokujou nám chakru a pohyby, takže můžem jakž takž hýbat jen nohama a mymickými svaly." Řekl jsem ti rychle a mezi náma jsi mohl vidět třeba jounina Rikka Suikafuurada, Kaze Riuna nebo třeba taky Miyoko, která byla jedna z legendárních šermířů. "Mimochodem jsme ve vězení, kde nás zavřeli jedni z vězňů a mezitím ničej vesnici." Řekl jsem ti dost rychle jelikož mi do těla stoupal adrenalin.

Jin

Jenom jsem se pousmál a chapadlo se mi rozlezlo na 4 ocasy, při čemž mi zelená tekutina ještě více ztmavla. Jenže v tom už letěly nějaké předměty ze shora a já si dal nad sebe své ocasy, tak že se srostly do jedné jakési střechy, do které narazily předměty, ale neprobouraly je. V tu chvíli jsem "Aááh!" Zařval a ocasem máchl do vzduchu, tak že jsem předměty vymrštil pryč a následně jsem se otáčel na Montara. "Tak pojď ty srabe ať neskončíš jako ta tvá ubohá holčička."
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 19:39

Midari

Jen tak jsem tam stál a sledoval umírajícího Buraddina. "Díki němu jsme se jako tým zlepšili, samostatně by nikdo znás proti němu neměl šanci."
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 19:55

Dante

Pomalu jsem přešel k jeho tělu které už sláblo a on umíral.Řekneš mi konečně své jméno? zeptal jsem se ho a sebral jeho katanu. Tu jsem držel v ruce a vypadalo to je bych se chystal ho zapíchnout. Pokud chceš usnadním ti tvé trápení. řekl jsem mu klidně a katanu dal za záda.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 20:07

Natsuki

Uľahčiť? pche. Pomyslela som si a blížila som sa k tomu týpkovi zo zdvihnutou katanou, bez jediného slova som sa dostala až k nemu a ak ma nikto nezastavil tak som mu zabodla katanu do chrbta na miesto kde som typovala srdce.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 20:43

Montaro , Démon

V tu chvilku jsem se zarazil a letěl jsem směrem dolů, zkrz ty slova jsem se dokázal prorvat přez démona ,abych uslyšel to co oní říka ...
U..bohá ??? Holč..ička ?? .. řekl jsem ztěžkle ale slyšet to bylo.. viděl jak jsem se prodiral zkz toho démona já sám jsem na těch pár vteřin zparalizoval démona a ten se ani nehnul a ty krychle mě trefili přímo až se omě rozpůlily a já byl lehce poničenej ...

Pomalu jsem přistupoval ke kleci blíž a blíž ... D-dokážeš ho zabít ???? ... zeptal jsem se prosebně až jako troska démona .. v očích se mi odrážely obrazy těch lidí co předemnou zabil a ,kterým ublížil viděl jsem neustále tu scénu jak proletí katana Hiyori stále a stále jako na pásce od filmu ,viděl jsem jak Kiyora leží utrápeně v náruči Akumy ... Prosím .. poprosil jsem demona vlídně a on se jenom rozesmál jako kdyby čekal na životní šanci .. Pomalu jsem zvednul už velice nuceně a utrápeně svoji ruku a napnul jsem dlan

Moje tělo letělo pod tlakem vzhuru do výšky a pak začlo silně modře zářit .. Omlouvám se ... řekl jsem si utrápeně a pak moje přítomnost už vymyzela a pohled na modre mraky se proměnil na nehynoucí a nestárnoucí tmu .. Moje tělo ovládnul démon a po nebi se spustila modrá záře a po mém těle se začla rozprostírat dívná tekutina moje tělo hodně zesílilo a z 5 ocasů se vytvořilo 5 slizkých a velkých chapadel který mi pokryli tělo ... Demon se zahihnal ... Ještě JEDEN ! ... vysoudil si že chce ještě jeden ocas ,ale ten se jen tak neukazoval jelikož by mě tím zabil a já sám bych musel umřít a propustit ho uplně ... Na nebi se oběvila velká 5 ruká bílá skvrna ,která začla šílenou rychlosti padat k zemi a začla se točit a ze svých chapadel začla strílet kapky jako dešt své vlastní kyseliny která mohla nepříjemně popálit a při nejhorším rozleptat na ty co dopadali ...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů III.   Suichu, nový domov vězňů III. - Stránka 8 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Suichu, nový domov vězňů III.
Návrat nahoru 
Strana 8 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Suichu, nový domov vězňů
» Suichu, nový domov vězňů II.
» Suichu se nevzdává
» Suichu vs. Konoha!
» Suichu Kyanpu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: