Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Suichu, nový domov vězňů

Goto down 
+7
likuku0
Takaa
Morgen
Clover
Srotak
Yuu
Aspi
11 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů Empty
PříspěvekPředmět: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 13:58

Sněžilo pořád a ani trochu nepřestávalo, rychlejším lidem mohlo dojít, že se asi jedná o nějaký způsob ochrany nového Sendokageho. Většina lidí už se smířila se smrtí Jira a příchodu nových změn, Zasněžené a chladné Suichu a příchodu legendárních šermířů, ale timhle změny nekončily, protože na hoře, která byla uměle vytvořena dvouma jouninama vedle Suichugakure se začalo něco velkého a mohutného budovat, ale co to bylo a kdy to bude, nikdo nevěděl a čekalo se až Sendokage něco řekne.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Suichu, nový domov vězňů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 14:00

Yuu

Plácnul jsem si s Miyou. Jasnačka! a začal jsem se smát. Kéž bych uměl Katon. a nasadil divný výraz.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 14:04

Miya

Najednou ve mně cuklo a já se pousmála. "Tak co, jak se těšíte na Chunninské zkoušky? Až to dojíme tak si půjdem zatrénovat." Řekla jsem s úsměvem a dala si další sousto ramenu. Mezitím už Kong s úsměvem dojedl svoji porci a seskočil na zem a ze země dorážel na Sakarya. "Nech ho Kongu, si nepamatuješ jak tě minule pěkně klovl do hlavy?" Řekla jsem a zasmála se.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Suichu, nový domov vězňů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 14:06

Yuu

Usmál jsem se. Tak jo, tohle bude poslední porce. Na Chuuninské zkoušky se těším! Chci se stát Chuuninem! a pustil jsem se do poslední porce rámenu.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Suichu, nový domov vězňů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 14:49

Masaru

Jo měli bysme trénovat... Trochu zesílit......
Řekl sem a podíval se na toho nového... Vůbec nereagoval byl nějaký ticho.... Mezitím se moje klony potulovali po městě... Ani já sám originál sem ještě nevěděl, kde ti dva sou.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Suichu, nový domov vězňů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 19:33

Sora

Čím začneme? Zeptala jsem se, a shlížela na zasněžené okolí.Při tom jsem se trochu otřásla zimou.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Suichu, nový domov vězňů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 19:36

Cloud Gojo

vážně ho nech Kongu naučil jsem ho jeden trik a ten se tiurčitě nebude líbit...zasmál jsem se a řekl.Chuninské zkošky?těším se na ně ale...nejvíce mě láká že se setkám s tolika silnými ninji...řekl jsem a snědl další kousek ramenu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 20:05

Miya

Usmála jsem se a další porci ramenu dala už Kongovi. "Byla bych pak tlustá." Zasmála jsem se a Kong se do toho s chutí pustil. "Doufám, že na zkouškách uspějete." Řekla jsem klidně.
Návrat nahoru Goto down
Takaa
Academy student
Academy student
Takaa


Počet příspěvků : 45
Datum založení účtu : 14. 08. 10

Suichu, nový domov vězňů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů Icon_minitimeTue Aug 31 2010, 22:10

Hiroki

Trošku jsem se ztratil v zemi ráje.. Zasmál se.. Eh .. No nevím něco by jsme mohli začít dělat nechám na vás , co chcete vy a já se podle vás zařídím .. Přitom se díval na zasněžené okolí , které bylo po celé Suichu . Snad už to brzy skončí brr .. Pomyslel si.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Suichu, nový domov vězňů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 06:24

Cloud

Dojedl jsem a nechal tam ještě trochu nudlí.Najez se taky Sakaryo...Nechci vypadat jako Miy...klan Akimichi!ano klan akimichi...řekl jsem a přikyvoval ale trochu jsem se přeřekl a doufal že mi zas Myia neprovede nějakou hroznou věc.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Suichu, nový domov vězňů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 10:29

Yuu

Odsunul jsem od sebe dojezenou porci nudlí Ramen. Můžeme jít trénovat! Už se těším! a vstal jsem ze židličky a vyšel jsem z obchodu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 11:30

Miya

Podívala jsem se zákeřně na Clouda a pak na Konga a Kong nenápadně přikývnul. Pak jsem se pomalu zvedla a ve chvíli kdy se zvedal Cloud, tak najednou Cloud spadl na zem a všiml si, že má k sobě zavázané tkaničky. Já se jen zasmála a společně s Yuu a Kongem jsme vyšli ven.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Suichu, nový domov vězňů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 13:34

Nimeshi

Hned jak jsem se ráno vzbudil, tak jsem šel trénovat, po cestě jsem ale uviděl pěknej bufet a tak jsem v něm strávil 2 hodiny. Hmm, miluju rámen.. řekl jsem si a pak si uvědomil, že se blíží zkoušky a panicky jsem utekl na nejbližší louku a začal trénovat.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu, nový domov vězňů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 13:40

Simon

Prišiel som domov pozdravil mamu a išiel si ľahnúť. Zakryl som sa dekou a začal som rozmýšľať o budúcnosti.
Snáď mi mama nezomrie. A v tom mi vytiekla prvá slza. Potom druhá a tak som pomaly zaspával.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 13:54

Na menší hoře vedle vesnice už stála jakási budova s mřížemi a ve vesnici už se potulovali zprávy o tom, že Sendokage chce zařídit spojenectví s různými vesnicemi díky tomu, že vybuduje obrovské vězení, pořád hlídané, kde budou největší zločinci, kteří budou přebíráni z jiných vesnic a zde budou zavřeni a drženi do konce života.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu, nový domov vězňů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 15:36

Simon



Ráno som vstal plný energie. Tak a ide sa na tréning. Zo šiel som dolu schodmi. Na stole som už mal prichystané raňajky. Dobré ráno mama. Sadol som si k stolu a pozrel sa do okna. Ktovie ako bude prebiehať moja budúcnosť. Zomriem? Prežijem? Hmmm. Bojím sa toho. Zrazu som sa otočil na mamu a povedal jej. Mama ja ťa nechcem stratiť. Vyskočil som zo stoličky a silným stiskom som obejmul mamu a povedal jej. Mama nikdy mi neutečieš. Nikdy mi nezmizneš z očí. Ja nechcem zostať sám. Ja ťa chcem mať pri sebe. Z očí mi vyliezla slza. Keď zomrieš alebo niekam utečieš ja spácham samovraždu. Povedal som jasne mame do očí. Po chvíli som s blbou náladou si sadol ku stolu a začal som jesť s plačom na tvári.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Suichu, nový domov vězňů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 19:35

Aspire:já nemám tkaničky ale sandály Cool laugh

Cloud Gojo

Když jsem vstal tak jsem zjistil že mi Kong svázal nohy k sobě a tak jsem si je rozvázal.gomen Myia-chan...řekl sjem když jsem se zvedal ze země a vyrazil za Myiou a Yuuem.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Suichu, nový domov vězňů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů Icon_minitimeWed Sep 01 2010, 21:56

Nimeshi

Po pár hodinách tréninku mě to přestalo bavit a tak jsem se šel podívat na novou věznici. Hmm, nedřív sníh a teď věznice... kam to ten svět spěje...
Návrat nahoru Goto down
SeggiRo
Academy student
Academy student
SeggiRo


Počet příspěvků : 87
Datum založení účtu : 14. 08. 10
Věk : 26
Bydliště : Český Těšín

Suichu, nový domov vězňů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů Icon_minitimeThu Sep 02 2010, 06:45

Garri Toponelo


Zrovna jsem se probudil a řekl si asi se zajdu podívat do Hokage budovy. opláchl jsem si obličej, oblékl a šel.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Suichu, nový domov vězňů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů Icon_minitimeThu Sep 02 2010, 18:27

Yuu

Začal jsem se smát a otočil jsem se na Konga. Šikovný! a podíval jsem se na Clouda a Miyu. Můžeme jít, ne? a otočil jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Suichu, nový domov vězňů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů Icon_minitimeThu Sep 02 2010, 18:30

Miya

Kong vyskočil a plácnul mě do dlaně a já se jen zasmála a na Yuua ukázala zvednutý palec a vyrazila za nim.

Sendokage Seggiro, je tu Sendokage! Hokage je jen v Konoze...

Seděl sjem jako vždy ve své kanceláři a sepisoval papíry.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Suichu, nový domov vězňů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů Icon_minitimeThu Sep 02 2010, 18:38

Cloud

Tak na mě počkejte!zavolal jsem a rozběhl se.Po chvíly jsem poskočil a vysoce se odrazil od země kupředu.Tím jsem nabral ohromné rychlosti a v mžiku byl před Yuuem a Myiou.Otočil jsem se a vyplázl na ně jazyk ale to jsem naboural přímo obličejem do velkého kamene který se nakonec ukázal jako pořádně ztvrdlý sníh.Dopadl jsem těžce na zem a od nosu mitekl mírný pramínek krve.Oči jsem měl protočené a řekl.dnes je můj smolný den....řekl jsem a těžce se začal zvedat ze země.
Návrat nahoru Goto down
SeggiRo
Academy student
Academy student
SeggiRo


Počet příspěvků : 87
Datum založení účtu : 14. 08. 10
Věk : 26
Bydliště : Český Těšín

Suichu, nový domov vězňů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů Icon_minitimeThu Sep 02 2010, 18:48

Garri

Pane Sendokage, chtěl bych být rozdělen do týmu.


-Já vím že Sendokage ale já tu budovu beru jako Hokage budova, tak srry...
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Suichu, nový domov vězňů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů Icon_minitimeThu Sep 02 2010, 19:50

Simon

Bol som už najedený. Dal som pusu mame a utekal som na tréning. To som zvedavý ako bude prebiehať dneskajší deň. Celú dobu ako som utekal na cvičisko som sa smial.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Suichu, nový domov vězňů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů Icon_minitimeThu Sep 02 2010, 20:52

Nimeshi

Po cestě ze svého tréningu jsem doslova narazil do Simona, kterej šel na trénink. "Ahoj Simone, co ty tady tak pozde?" Zeptal jsem se ho a aniž bych čekal na odpověď jsem pokračoval: "Jdu se podívat na novou věznici, půjdeš taky?"
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Suichu, nový domov vězňů Empty
PříspěvekPředmět: Re: Suichu, nový domov vězňů   Suichu, nový domov vězňů Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Suichu, nový domov vězňů
Návrat nahoru 
Strana 1 z 8Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Suichu, nový domov vězňů III.
» Suichu, nový domov vězňů II.
» Suichu se nevzdává
» Suichu vs. Konoha!
» Suichu Kyanpu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: