Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 První den mladých Shinobi

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

První den mladých Shinobi Empty
PříspěvekPředmět: První den mladých Shinobi   První den mladých Shinobi Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 19:19

Ráno, těsně po probuzení jste jako mnoho vašich vrstevníků zamířili k akademii kde vysel rozpis vašich týmů a senseiů(viz rozpis týmů Yami). Pod seznamem je krátká poznámka, která určuje kde se který tým má sejít.

Akagami: Cvičitě číslo 6
Aya: Cvičiště číslo 3
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

První den mladých Shinobi Empty
PříspěvekPředmět: Re: První den mladých Shinobi   První den mladých Shinobi Icon_minitimeSun Apr 03 2011, 12:19

U vůdce v kanceláři -> Do vůdceho kanceláře se zaklepánim vyšla osoba v modrém oblečení a s ofinou hozenou do strany, vypadal jako Utakata. "Jmenuji se Utakata Kentiri a přišel jsem ze Suichugakure na požádání Sendokageho." Řekl a nehodlal něco nechat říct vůdce vesnice. "Vyžádal si vás na sněmu kage." Dodal.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

První den mladých Shinobi Empty
PříspěvekPředmět: Re: První den mladých Shinobi   První den mladých Shinobi Icon_minitimeSun Apr 03 2011, 17:26

Cesta k Vůdci

Už pouhá cesta k Vůdci Yami byla dlouhá a rozhodně ne jednoduchá. Někde po cestě se k Utakatovi připojila skupina ANBU, která mu poté co si vyslechla jeho cíl poskytla doprovod až do vesnice, kde jej provedla branou až k domu Shoguna a dál až do jeho kanceláře. Poměrně zajímavé bylo, že celá nadzemní část budovy hemžící se úředníky byla podřízených, kdežto samotný vůdce sídlil ve velká(pět krát větší než Hokageho kancelář) jeskyni v podzemí. Přes veškerou velikost se jednalo o skromně zařízenou pracovnu obsahující jediný stůl a tři menší knihovny. Většinu prostoru pak zabíral samotný Shogun, který byl...stručně řečeno obrovský. Asi pět krát větší než normálně rostlý muž(pět krát myšleno objemově) usazení v na obrovském trůnu z kamene. Za ním pak stáli jeho dva synové, a strážci, kteří návštěvníka nesledoval se zrovna přátelskými výrazi ve tvářích.

Shogun

Hmm výtám tě Utakato z klanu Kentiri
zahřímal jsem a lehce upil z obří láhve plné rumu. Chvíli jsem si tě pak prohlížel, načež jsem kývl na ANBU stojící u dveří. Ten před tebe postavil klasickou láhev taktéž plnou kořalky.
Pij, jen pij mladíku jinak mě urazíš
zasmál jsem se, načež mi tvář ale stuhla v něco co by se dalo nazvat znechuceným úšklebkem.
Vyžádal? On si mě vyžádal? Chceš říct, že mě pozval na sněm Kage je to tak?
v hlase mi zaznívalo nebezpečné ostří, hrozící problémy v případě nedostatku taktu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

První den mladých Shinobi Empty
PříspěvekPředmět: Re: První den mladých Shinobi   První den mladých Shinobi Icon_minitimeSun Apr 03 2011, 19:47

Utakata

Kráčel jsem s nima a prohlížel si okolí, celé to na mě působilo docela temně a nevěděl jsem co mám čekat, jestli nebezpečí a nebo naopak dobrou ochranu. Jenže pak jsme vešli do budovy a následně do jakési podzemní jeskyně, což mě docela překvapilo, ale né tak jako pohled na mohutného muže na trůnu. Vyslechl jsem si co mi řekl a následně přijal sklenici kořalky, které jsem trochu upil, ale fakt jen trochu, jelikož mi alkohol vůbec nechutnal. Jenže jsem to nespolknul a ve chvíli kdy jsem si otíral pusu rukávem, jako se to dělá i u piva, tak jsem to melym proudem vypuštěl ven a vsáklo se mi to do rukávu, při čemž jsem pak dal ruku podél těla a mokrý rukáv nebyl vůbec vidět. Nenapil jsem se z důvodu strachu kvůli jedu a jelikož jsem byl klon a mohlo hrozit zníčení klona. Jenže pak se chtěl muž ujistit. "Ano, opravdu si vás vyžádal na sněmu kage, jelikož se blíží temné časy a je potřeba každá síla a vás bere jako poměrně silného vůdce." Řekl jsem muži před sebou s dávkou respektu.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

První den mladých Shinobi Empty
PříspěvekPředmět: Re: První den mladých Shinobi   První den mladých Shinobi Icon_minitimeSun Apr 03 2011, 19:53

Shogun

Na někoho tak neuvěřitelně velkého jsem se pohnul neuvěřitelně rychle. Asi to bylo nějaké Sunshin no jutsu, protože v zápětí jsem tě držel kolem hrudníku mohutnou rukou a tiskl ke sěně.
Vyžádal? Tak ten cucák si mě vyžádal jak nějakou ku.vu v bordelu?
zařval jsem, stváří skřivenou vsteky. Synové se ani nepohli. Očividně jsi jim nestál za hrozbu otcova vsteku.
Vrať se k tomu svýmu Sendokagemu a vyřiď mu že mu na jeho vyžádání z vysoka se.u. Až si bude chtít promluvit může mě POZVAT a já mu rád vyhovím, ale nenechám si od ŽÁDNÝHO cucáka rozkazovat je to jasné?
zeptal jsem se a pustil tě na podlahu.
Teď vypadni, než si to rozmyslím a vrať se až si uvědomí tvůj Sendokage, že pokud s námi chce jednat tak jako rovný s rovným. Nebo pozná sílu našich zbraní. Rozuměl jsi?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

První den mladých Shinobi Empty
PříspěvekPředmět: Re: První den mladých Shinobi   První den mladých Shinobi Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 16:39

Utakata

Když mě pustil, tak jsem v klidu dopadl přímo na nohy a má tvář už nevykazovala respekt, ale jen pohodářský výraz. "Nebyla povinnost se účastnit kage sněmu. Je to tedy vaše chyba, jelikož jste právě promarnil možnost stát se jednou z velkých vesnic, ale tak je to vaše rozhodnutí. Vy nevíte kdy je sněm a kde, tudíž už asi nebude další možnost stát se velkou vesnici. A válku rozhodně nechceme, není důvod." Řekl jsem ikdyž jeho vesnice a vojenská síla by oproti Suichugakure neměla nejmenší šanci, ale to už jsem neřekl a v tu chvíli jsem se proměnil ve vodu a vsáknul do země.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

První den mladých Shinobi Empty
PříspěvekPředmět: Re: První den mladých Shinobi   První den mladých Shinobi Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 16:57

Shogun

V okamžiku kdy se proměnil ve vodu jsem zanadával a odplivl si.
Co si o nás k čertu myslí? Že sme nějací jeho psi co budou skákat jak on si píská?
zavrčel jsem naštvaně a praštil do zdi, až v masivní skále povážlivě zapraskalo.
Ehm, otče možná nebylo nutné hned...
ozval se mladší ze synů ale já ho odbyl mávnutím ruky.
Jak nebylo nutné? Ten sr.č ani nedošel osobně. Poslal klona, jako bysme byli nějací ubožácí co mu nestojí ani za to aby před nimi ukázal svou tvář. Tohle, tohle mi Sendokage zaplatí
zavrčel jsem vztekle.
SHIKI sem
zařval jsem, načež se v místnosti objevil mladý ANBU, který prohrál na strážnici los, takže mi musel být k ruce.
Okamžitě vyšli posla k Toho Genkotsu, ať už je kdekoliv, okamžitě zamíři do Suichu s mou zprávou pro Sendokageho. Zároveň instruuj Ayu ať připraví několik preventivních teroristických útoků na cíle na území...
Ehm
přerušil mě Genkotsu za mími zády.
Zrovna včera jsi Aye-chan přidělil tým geninů takže je poněkud nemožné aby....
obrátil jsem oči v sloup.
Fajn, od přímého vojenského zákroku prozatím upustíme, ale tu zprávu Sendokagemu Toho doručí...vydrž chvilku
vrátil jsem se ke stolu, kde jsem chvíli skřábal na menší svitek zprávu, kterou jsem nakonec opatřil pečetí a podal ANBU. ten jen zasalutoval a zmizel za dveřmi vykonat svůj úkol.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

První den mladých Shinobi Empty
PříspěvekPředmět: Re: První den mladých Shinobi   První den mladých Shinobi Icon_minitimeWed May 18 2011, 21:46

Arinoki

Je to teprve nedávno co ses stal geninem spolu s ostatními, ovšem na neštěstí pro tebe kvůli špatnému počtu nevyšly týmy a tak jsi zůstal sám. Z tohoto důvodu se máš dnes zastavit v Shogunově kanceláři, kde ti bude přidělena práce.
Návrat nahoru Goto down
arinoki
Academy student
Academy student



Počet příspěvků : 10
Datum založení účtu : 24. 04. 11

První den mladých Shinobi Empty
PříspěvekPředmět: Re: První den mladých Shinobi   První den mladých Shinobi Icon_minitimeSat May 21 2011, 09:26

Arinoki Kenkyoshou

Když jsem zjistil, že ke mně do týmu není nikdo přidělen, tak mi to vůbec nevadilo. Později jsem dostal zprávu ať se dostavím k Shogunovi, a proto jsem se tam vydal hned jak jsem mohl, poté co jsem tam došel, zaťukal jsem a čekal na to ohrané dále...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

První den mladých Shinobi Empty
PříspěvekPředmět: Re: První den mladých Shinobi   První den mladých Shinobi Icon_minitimeSat May 21 2011, 20:54

Arinoki

V pracovně Shoguna bylo pěkně rušno. Když jsi byl vpuštěn dovnitř, očividně tu probíhalo nějaké plánování, protože kromě Shoguna tu byly i jeho dva tělesní strážci a několik dalších jouninů. Tvého příchodu si tak nějak nikdo nevšímá.

Juto a Yami

Dnes je tvůj slavný den. Spolu s ostatními mladými shinobi z Yami jsi byl povýšen na genina, takže se z tebe stal opravdový ninja. Nyní se máš dostavit na cvičiště číslo 1. kde se máš setkat se svým senseiem a případnými týmovými kolegy.

Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





První den mladých Shinobi Empty
PříspěvekPředmět: Re: První den mladých Shinobi   První den mladých Shinobi Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
První den mladých Shinobi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Temné a svetlé cesty shinobi
» Tým 1 - První mise
» První Testování
» Po první misi
» První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Mountain country :: Yamigakure no Sato-
Přejdi na: