Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Po první misi

Goto down 
+8
Caldar
raul2653
Aspi
Tom555
Hysterio
riuka
chappi
anthraxik
12 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Po první misi Empty
PříspěvekPředmět: Po první misi   Po první misi Icon_minitimeFri Oct 29 2010, 16:11

...
tady pokračujte po první misi
nečekaně :-)
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Po první misi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi Icon_minitimeFri Oct 29 2010, 18:07

Kazuya

Splečně jsme usedli u jídla.
Já si objednal Kuře Teriyaki.
"Minori, proč si se chtěla stát ninjou."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Po první misi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi Icon_minitimeFri Oct 29 2010, 18:37

Minori

Objednala jsem si dietní rámen.Mým snem je stát se jednou z legendárních šermířů...trošku jsem se začervenala a sjela jsem rukou na rukojět mého meče.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Po první misi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 00:54

Kazuya

"Hodně jsi mě zaujala jak jsi bez přemýšlení zabila toho ninju. Čekal jsem že s tím budeš mít problém."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Po první misi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 02:30

Riuka

Youtsuke ho dostal. Jsem mu vděčná za to, že to udělal dřív, než se dostal až ke mě. Příchod Kazuy jsem nijak nekomentovala. Ani to, co dělal. A pak, když Minori, řekla svůj návrh, ani to jsem nekomentovala. Přišlo mi to zcela zbytečné. Jen jsem šla prostě za nimi, pak přisedla ke stejnému stolu a jediné, co jsem si objednala, byla limonáda. Rukou jsem stále držela skleničku a nespouštěla ji z očí. Jejich rozhovor jsem poslouchala jen napůl. Pořád mi v hlavě zněl hlas toho chlápka. Chovám se jak ukňourané děcko! Začala jsem sama sobě nadávat. Vzpoměla jsem si na příkazy otce. Ale nebyla vhodná doba, abych se jimi zaobírala právě teď.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Po první misi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi Icon_minitimeSat Oct 30 2010, 10:23

Minori

Otec mi kdysi řekl jedno moudro - Zabij, nebo bud zabit. Dodnes to dodržuji, protože můj otec byl velice moudrý a naučil mě toho hodně, díky kterému jsem přežila až do těd.
Navíc mým snem je stát se legendární šermířku a tam je zabíjení na denním chlebě.
Né že by se mi zabíjení líbilo, ale svět je krutý a já se podlě něj přizpůsobila, abych přežila.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Po první misi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 14:31

Kazuya

Tvůj otec byl nejspíš velmi moudrý, ale zapoměl ti říct jednu důležitou věc. Nikdy nezabíjej bezdůvodně. To si velmi dobře pamatuj.
A teď holky když jste po jídle tak mazejte domů spát, zítra budeme trénovat.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Po první misi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 17:11

Riuka

Po jídle? To se vážně říct nedá. Přesto jsem se zvedla. Dobrou noc. Rozločila jsem se a odešla domů.. Doma jsem se pak jen vykoupala a rovnou zalehla do postele. Téměř okamžitě jsem usnula.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Po první misi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 17:14

Nataly Hoshigaki

Prechádzala som sa ulicami Getsugakure no sato. Mala som trocha mizernú náladu pretože som si už dlho s nikým nezabojovala no mala som na pamäti to že by som to s tým bojom mala obmedziť. Zafrflala som niečo v štýle že je tu hrozna nuda a ďalej som sa len mrzuto prechádzala po uliciach.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Po první misi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 21:49

Sadame Dotsu

Procházel jsem se v ulicích Getsu a rozhlížel jsem se kolem.Kéžby byla nějaká mise pomyslel jsem si a dál jsem se potuloval městem.Po chvíli jsem dostal chuť na něco a koupil jsem si Pocky.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Po první misi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi Icon_minitimeWed Nov 03 2010, 22:55

Gray Chojuri

Došel jsem ze své první mise do vesnice a protáhnul jsem se tam. Nebyl jsem z mise moc unavený, tudíž jsem se došel najíst do nějaké restaurace, což mi zabralo asi hodinu. Poté jsem s úsměvem na tváři vyšel z restaurace a na rameni měl ptáčka, který mi povídal co se tu dělo, když jsem tu nebyl. Jenže to už jsem byl před svým domem a vešel do něj. Zamířil jsem si to přímo do své ložnice, kde jsem vytáhl krabici, ve které byly různé hračky, ale také papíry a svitky. Jeden z těch svitků jsem vytáhl a rozvynul ho. "Ha! Chakrové brány, to je ono." Řekl jsem si pro sebe a rozeběhl se na cvičební louku trénovat.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Po první misi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 06:16

Je ráno.

Noví ninjové by se měli ohlásit v kanceláři vůdkyně.
Tým Kazuya i tým Lei mají sraz v soubojové aréně.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Po první misi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 06:45

Sadame Dotsu

Ráno jsem se probudil,nasnídal jsem se a vyšel jsem pomalým krokem ke kanceláři vůdkyně.Později jsem tam došel a zaklepal jsem a čekal až mě pozve dál.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Po první misi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 08:00

Gray Chojuri

Právě jsem trénoval otevření první brány, protože jsem chtěl být připraven na nějaké ty souboje v misích, abych neměl výhodu jen v sundání závaží na mých nohách. Jenže to už se ke mně dostala informace, že se máme sejít v aréně, takže mi došlo, že budem asi bojovat a nebudeme trénovat, což už jsem chtěl a potřeboval. Jenže mi nic jiného nezbývalo, takže jsem se rozešel směrem k aréně.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Po první misi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 10:49

Minori

Vstala jsem umyla a nasnídala se. Rychle jsem se oblékla a vyrazila . Po cestě do arény jsem potkala Graye jak jde stejným směrem. Ahoj Gray, taky jdeš do arény ?
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Po první misi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 13:40

Siture

Vzal jsem si svoji glávii a potom jsem si vyrazil dát něco malého k jídlu,potom jsem vyrazil jako všichni k soubojové aréně
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Po první misi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 13:47

Gray

Nečekal jsem, že mě po cestě do soubojové arény ještě někdo dožene, ale v tu chvíli jsem uslyšel známý hlas. Když jsem se podíval směrem odkud hlas šel, tak jsem uviděl Minori. "Jé ahoj Minori. Ano jdu, nevíš co od nás asi tak chtějí?" Zeptal jsem se ji a na mé tváři se objevil malý úsměv.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Po první misi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 15:31

Sadame - "Vstupte"
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Po první misi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 16:03

Sadame Dotsu

Když jsem uslyšel vůdkyni tak jsem otevřel dveře a řekl:Dobrý den vůdkyně.Mohl bych dostat nějakou misi prosím?? zeptal jsem se vůdkyně.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Po první misi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 16:25

Nataly Hoshigaki

Unaveným krokom som išla po uliciach Getsugakure, Mierila som si to k budove resp. sídlu "vodkyne". Prišla som pred dvere no nejak som zabudla zaklopať a nahrnula som sa dnu. Ehm.. bré ránko. Povedala som bezstarostne a usmiala som sa na ňu.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Po první misi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 16:45

Sadame Dotsu

Do pokoje vešla nějaká holka.Ahoj. pozdravil jsem jí a pak jsem se jí zeptal Jak se jmenuješ?? pak jsem čekal na odpověď vůdkyně.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Po první misi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 17:04

Nataly Hoshigaki

Eh?? Nataly.. zahundrala som keď sa ma niečo spýtal nejaký chalan ktorého som v živote nevidela. Potom som sa otočila k tej vodkyne či čo to bolo zač a spýtavo som sa na ňu pozrela.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Po první misi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 17:25

Minori

Nevím, taky jsem se tě chtěla zeptat na to .. určitě to bude ale něco důležitého. Jsem zvědavá co to bude. Pomalu jsme se blížili k Aréně. Již z dálky jsem viděla , že tam ještě nikdo není.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Po první misi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 18:07

Gray

Podíval jsem se k nebesům a chvíli je pozoroval. Poté můj pohled přejel zpět na Minori a já se jen zasmál. "No doufám, že nebudem třeba bojovat, to bych byl docela naštvaný." Řekl jsem ji tiše a to už jsme došli do arény, kde jsem se porozhlédl. "Tak jsme tady. Kde jsou ostatní sakra?" Řekl jsem tiše a trochu nechápavě.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Po první misi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 20:53

Minori

Sedla jsem si na zem a opřela se o zěd. Jsme tu asi moc brzo..kdybych to věděla tak jsem ještě mohla ležet v posteli...Jak se tobě a tvému vede týmu? Slyšela jsem ,že jste nedávno byli na nějaké misi....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Po první misi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Po první misi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Menší odpočinek po první zkoušce
» První Testování
» První den mladých Shinobi
» První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu)
» První Sněm Kage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: