Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 První Testování

Goto down 
+5
Meiki_Ookami
anthraxik
Aspi
Kakuza-chan
Ramaru
9 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

První Testování Empty
PříspěvekPředmět: První Testování   První Testování Icon_minitimeSun May 30 2010, 17:34

Rozezněly se hluboke zvony které odháněly mlhu pryč ... bylo to znamení na důležitou informaci ohledně Kumogakure na hlavní budově stál rádce který měl usměv na tváři a v pravé ruce svitek u něj byl 1 Anbu který ho hlídal ... lidě se začly sebíhávat k budově a zachvilku bylo u budovy rušno a obchody zastavili
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

První Testování Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování Icon_minitimeSun May 30 2010, 17:42

Yotsuki

Vzhledem k tomu že jsem byl už se svím taijutsu tréningem v podstatě hotov jsem zamířil hned jak se rozezněli zvony za drojem hluku.
Že by to konečně začalo?
usmál jsem se lehce a opravdu to nebyl příjemný úsměv.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

První Testování Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování Icon_minitimeSun May 30 2010, 17:51

Daisuke

Zasunul jsem tři své katany a rozeběhl se ke všem těm lidem. Po střechách to bude rychlejší. Pomyslel jsem si a vyběhl jsem po zdi na jeden z baráků a skákal přez střechy směrem k davu lidí. Doběhl jsem k domu, který byl u nich a rozhodl jsem se na něm zůstat pro lepší výhled.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

První Testování Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování Icon_minitimeMon May 31 2010, 06:17

Li Fu

S Hikarem jsme pojedli a pak se rozezněli zvony.
Ihned jsme se vydali k hlavní budově.
Projít davem nebylo tak těžké, když jsem tlačila Hikara před sebou.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

První Testování Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování Icon_minitimeMon May 31 2010, 15:24

Hikaru

Li mě ani nemusela tlačit, šel jsem sám, ale i přesto mě tlačit musela, byl to pro ni trénink a ani o tom nevěděla. Na Li se musí jemně a navíc překvapivě... Hm... "Už jsme tady," řekl jsem raději, aby si Li nezlomila ruce, jak by tlačila, až zastavím.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

První Testování Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování Icon_minitimeMon May 31 2010, 17:56

Rádce

rádce si odkašlal a z hluboka se nadechl ... Jak jistě víte Přijely k nám na náštěvu Kagevé z jiných vesnic nedopadlo to zrovna skvěle a k tomuj e náš vůdce pryč ... mám tu u sebe rozřazení týmu i s první misí .. řekl a rozbaloval list
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

První Testování Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování Icon_minitimeMon May 31 2010, 18:11

Tawara

Hmm tak brzo? Myslel jsem si že nás předtím otestují ale když je to tak...nemám nic proti tomu.
pousmál jsem se a zbistřil pozornost. Docela mě zajímalo s kým vlastně budu v týmu a co přesně je to za misi.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

První Testování Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování Icon_minitimeMon May 31 2010, 19:13

Baki

Rýchlo som pribehol k hlavnej budove. Už konečne začne ta skúška?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

První Testování Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování Icon_minitimeMon May 31 2010, 19:30

Daisuke

Musim být s Velký a taky budu, tomu věř. Pomyslel jsem si a seskočil a dopadl vedle Velkého. "Tak co? Jak myslíš, že to bude?" Zeptal jsem se ho.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

První Testování Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování Icon_minitimeMon May 31 2010, 19:35

Hikaru

"Zdravím Tě, Daisuke-san," řekl jsem mu, jeho příchod mě trochu překvapil, ale nebylo to znát. "Pokud budu se dvěma normálními lidmi, tak mi to stačí," řekl jsem mu, těma dvěma normálníma lidma jsem myslel Li a Daisukeho.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

První Testování Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování Icon_minitimeMon May 31 2010, 19:39

Daisuke

Zasmál jsem se a plácnul Velkýho po zádech jako důkaz přátelství, ale s nim to kvůli jeho mohutnosti ani nehlo, ale mé gesto asi pochopil. "To si piš! Doufám, že budu s tebou. Tomu věř!" Řekl jsem sebejistě a pak tiše řekl. "Nemohu se dočkat až ti získáme zrak."
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

První Testování Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování Icon_minitimeMon May 31 2010, 19:42

Hikaru

"O můj zrak se neobávej, je to jen jeden cyklus Země, co trvá k tomu, abych svůj zrak dostal... Pokud se nemýlím, tak je to od nynějšak jen pár cyklů Měsíce, možná i jen jeden... Nevím přesně, nikdy jsem Měsíc neviděl." řekl jsem mu a jeho gesto jsem opravdu pochopil, i když pro mě to bylo spíš jako štípnutí komára. Tohle je nejspíš budoucí Raikage...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

První Testování Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování Icon_minitimeMon May 31 2010, 20:06

Daisuke

Usmál jsem se. "Mylsim, že my dva si budeme rozumět a sehrajeme dobrý tým." Řekl jsem a sledoval toho rádce a doufal, že už konečně začne mluvit.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

První Testování Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování Icon_minitimeMon May 31 2010, 21:24

Rádce

Takže první tým se z kládá z Hikaru , Daisuke , Yotsuki setkají se u hlavní brány tak za hodinku ...
pak očima sjel dolů druhý tým Li Fu , Baki Takuro , Zero Raguki ten se sejde u horní brány také za hodu .. tod věe pro genini .. řekl a vytáhl velký svitek se správou od kageho pro občany


Naposledy upravil Ramaru dne Mon May 31 2010, 21:34, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

První Testování Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování Icon_minitimeMon May 31 2010, 21:27

Daisuke

Zasmál jsem se, když jsem zjistil, že jsem s Velkym, ale pak jsem uslyšel třetí jméno člena. Ježiš to je ten namachrovanec. pomyslel jsem si. "Tak toho třetího budem muset nějak přetrpět." Zavtipkoval jsem směrem k velkýmu a z dálky sledoval Tawaru.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

První Testování Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování Icon_minitimeMon May 31 2010, 21:30

Yotsuki(soráč minule jsem se upsal s jménem Cool laugh)

Hmmmm, takže obr a idiot? No tak to je zajímavá kombinace, uvidíme jak nám to dohromady pude.
s tím jsem zamířil domů se připravit a sbalit si své věci než jsem se vydal k hlavní bráně kde měla začít naše vůbec první mise pro tuto vesnici.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

První Testování Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování Icon_minitimeMon May 31 2010, 21:32

Hikaru

"Každá ryba jednou škončí v síti," zasmál jsem se, byla to ironie, protože pro Daisukeho to znamenalo krušné časy stejně jako pro mě. Budu muset zase dělat tvrďáka... Ach jo... Jinak to nejde, nebo zase... V tu chvíli jsem celý zbledl, před očima jsem měl svůj spálený obličej a číslo 666.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

První Testování Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 13:14

Baki

Kdo to môže tak byť? Zamyslel som sa. Nemal som sa flákať ale viac sa zoznamovať z ludmi. Povzdychlo som si a bežal domov zobrať si katany.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

První Testování Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování Icon_minitimeTue Jun 01 2010, 13:53

Zero
Ked som zacul svoje meno, zvysil som pozornost. Konecne nejaka akcia. hned ako dopovedal kam mam ist, vyrazil som na miesto setkania

>>>>>>>
https://kage-wars.forumczech.com/mise-f72/horni-brana-druhy-tym-antha-neal-koketsu-t741.htm
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

První Testování Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování Icon_minitimeWed Jun 02 2010, 21:23

Nero

Dorazil jsem trošku později k hlavní budově tak jsem si tam někam stoupnul a čekal co se bude dít. Achjo..too zas bude nuda.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

První Testování Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování Icon_minitimeWed Jun 02 2010, 21:31

lidé se začly rozcházet pryč a zachvilku si tam zůstal sám v tom k tobě přyšel starší chlap , co tu ještě chceš ?? zeptal se nepříjemnným tonem
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

První Testování Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování Icon_minitimeWed Jun 02 2010, 21:34

Nero

Nahodil jsem nevinný úsměv...Gomene..já..trošku jsem se spozdil.Myslím že se tu určovaly týmy Geninů..a já jsem taky genin malinko jsem zrudnul a čekal jeho reakci.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

První Testování Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování Icon_minitimeWed Jun 02 2010, 21:59

No tak to musíš jít ale jinam ... řekl a zakroutil halvou skus najít Rádce v hlavní budově řekl a pak beze slova odešel
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

První Testování Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování Icon_minitimeWed Jun 02 2010, 22:05

Nero

Um...Arigatouu...divnej týpek. Došel jsem k hlavní budově a vešel dovnitř.Je tu někdo ?Skoro jsem zakřičel.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

První Testování Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování Icon_minitimeWed Jun 02 2010, 22:51

Vešel si do bufovy měl si divný pocit všude byla tma jediné co svitilo byly malé plamínky čerstvé zapálených svíček vedla tu jenom jedna chodba kudy si mohl jít po zdech byly divné tvary
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





První Testování Empty
PříspěvekPředmět: Re: První Testování   První Testování Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
První Testování
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Po první misi
» Tým 1 - První mise
» První den mladých Shinobi
» První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu)
» První Sněm Kage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Kumogakure no Sato-
Přejdi na: