Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)

Goto down 
+3
joemandel
kira
Check
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Empty
PříspěvekPředmět: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Icon_minitimeFri Mar 05 2010, 14:57

...
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Icon_minitimeSat Mar 06 2010, 21:18

Kaname Yatsuki

Nemal som čo robiť a tak som sa poflakoval po vonku.
Vtom som v kríku zbadal roztomilé šteňa so zlomenou nohou.
Ahoj maličký, mňa sa nemusíš báť. Pomôžem ti.
Vzal som ho na ruky a odniesol domou.
Keď som ho položil na stôl, tak som vytiahol cigaretu a na tvári sa my zjavil úsmev.
Táák a pitva môže začať! Hehe!
Návrat nahoru Goto down
joemandel
Sannin
Sannin
joemandel


Počet příspěvků : 690
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 35
Bydliště : LL, SVK

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Icon_minitimeSun Mar 07 2010, 18:23

Renji Hagane

Prechádzam sa len tak po prašnej ceste a kopem pred sebou malý kamienok. Nemám do čoho pichnúť. Čakám, kedy ma pridelia do nejakého týmu. Bolesti rúk trochu ustúpili. Teraz sa to dá vydržať ale čo potom? No a čo! Tak si ich obviažem keď bude najhoršie. Matka by ma iba strážila ako oko v hlave, ale ja sa chcem odpútať a chcem svetu ukázať, že som ninja. Dokopy sa tu nedeje nič zaujímavé a tak sa len prechádzam a po rozume mi chodia hriešne myšlienky.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 18:16

Ushio

Jen tak jsem se chvíli poflakoval po městě, když mě to přestalo bavit a vrátil jsem se domů.


"Okaasan, jsem doma." Chvíli se nikdo neozýval, ale pak mě někdo strhnul a já nestačil ani zareagovat. "Takhle by Tě někdo zabil jak nic." Začala se smát matka, která mě držela za nohy a vláčela mě do kuchyně, kde mě pustila a já se mohl postavit. "Tak jaké to bylo na misi, Ushii?" Zatvářil jsem se vážně a rozčíleně: "Okaasan, neříkej mi Ushii, už nejsem malé dítě... Ale na misi to šlo, akorát že náš sensei je blbec." Matka mě spražila takovým pohledem, že jsem měl strach, byť se jen pohnout. "Neříkej takové věci o senseiích... Mají vás něco naučit, ať jsou jacíkoliv. I když... jak si tak vzpomínám, tak já měla jednoho, co se opravdu choval trochu jako blb... Jak se jen jmenoval?" Matka se zamyslela a pak jen pokrčila ramena a diplomaticky se usmála: "Ono je to stejně jedno."
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 18:29

Kaname

Umyl som si ruky a pobral som sa do kuchine. Z chladničky som vytiahol syr a natrel som si rožok.
To bola vážne paráda, ešte by som si niečo rozpitval.
Pozrel som sa von oknom a uvedomil si že nemôžem pozabíjať toľko zvierat aby ma neprenásledovali ochrancovia prírody.
Chcelo by to nejakú misiu, ale ako môžem mať misiu keď ma ešte ani neprijali do týmu? pomyslel som si znechutene a vybral sa von. Môj dom sa nachádzal na okraji dediny a tak som nemal problém ísť hocikedy trénovať. Posadil som sa do trávy a zlepšoval koncentráciu chakry.
Perfektný ninja lekár musí vedieť perfektne používať svoju chakru.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 20:13

Sensei týmu 7 byl převezen do nemocnice a genini byli vyloženi před budovou Tsuchikageho...
Čekalo na ně hlášení z mise...
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 20:16

Deidara

Vošiel som do budovy Tsuchikageho a zaklopal sa na dvere čakal som čo sa bude diať
Sensei musí biť v poriadku stále som rozmýšlal ako podám hlásenie kageovy napadlo ma zrazu
a zarazil som sa
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 20:17

Dále...
Ozval se klidný hlas z kanceláře...
Něco vám říkalo,že to nebude nejlepší...
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 20:23

Deidara

Vošiel som do kancelárie
Zdravím Tsuchikage-sama som tu ohľadom podania správy z misie Týmu 7 povedal som pevným hlasom ale tsuchikage mohol vycíť moju neistotu
teraz budem mať prúser ako delo a kde je dedisu dohromady nič neurobil toto by si mal zlíznuť spolu so mnou povedal som si v duchu
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 20:26

Tsuchikage
Tak povídej Deidaro...
Řekl jsem klidně a podíval jsem se ti do očí...
Můj pohled tě jakoby donutil mluvit pravdu a nelhát,jelikož bych to ihned poznal...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 20:28

Ushio

"Co budeš dneska vařit, Okaasan?" Matka si mě při té otázce změřila od hlavy až k patě, pak od paty až k hlavě a potom nepříjemným tónem odpověděla: "Co takhle trocha tréninku s mamkou? Co Ushii?" Při tom oslovení mi naběhla vztekem žilka na čele. Matka ani moc nelenila a vytáhla mě za nohu ven, na zahradu. "Co takhle nějaké ninjutsu? Umíš jen taijutsu a akademická jutsu, co takhle rozšířit obzory?" Matka složila několik pečetí: "Raiton Kage Bunshin!" Sledoval jsem najednou tři matky a byl jsem z toho dost zmatený.

"Okaasan? Co to je za techniku?" Matky se zasmály: "Jednoduchý Kage bunshin s raiton chakrou uvnitř... I když to ty asi nezvládneš." Chtěl jsem ji napodobit a tak jsem složil stejné pečetě jako ona, ale nic se nestalo. "Víš co... Začnu vařit, až se tu techniku naučíš." Matka vešla zpátky dovnitř a zavřela za sebou dveře. "Okaasan." Řekl jsem otráveně a zakručelo mi v žaludku. Tak to budu hodně dlouho bez jídla. Skládal jsem pečetě neustále dokola, stále jsem střídal místa kam chakru nasměruji, ale nic se nedělo. Bože, pomoz mi... Já mám hlad!
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 20:35

Deidara

dosť som sa bál ale nakonic som sa presvedčil že nesiemem robiť hambu klanu
Tak som začal rozprávať Na začiatku sa nič nedialo ale keď nám sensei povedal že sa máme skryť a tak odrazu prišlo prasa ktoré sa na nás rozbehlo ale my s meho zahnali bolo veľmi zvláštne chovalo divne, potom sme počuli veľký výbuch keď sme šli za zvukom ztak sme našli senseia ako bojuje z niakym druhom medveda a bol dosť zranený vtedy som sa mu rozhodol pomôcť adedisu aby sa nepovedalo tiež nečo urobil ale potom stuhol a ja som nakoniec zabil medveďa a vrátil sa zo zranením senseiom do tej malej dedinu skade nás ich vodca doviezol na spať Sensei je teraz v nemocnici dohovoril som a vydýchol som si
no uvidíme čo sa sa tane povedal som si vduchu
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 20:39

Tsuchikage
Hmm...
Řekl jsem a přemýšlel jsem...
Je Inamaru v pořádku???
Zeptal jsem se ještě a potom jsem ho nechal jít...
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 20:45

Deidara

Doktori povedali že bude v poriadku povedal som a uklonil som sa
potom som odišiel Tsuchikage neni taký zlí povedal som si a išiel som sa
domou vyspať bol som velmi unavený a bez čakry
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 20:49

Tsuchikage
Hned jak odešel jsem zmizel...Měl jsem jít na Sněm Kage,který se měl konat v Iron country...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 20:54

Moroshi Maitre

byl jsem na louce a žužlal stéblo trávy.přemýšlel jsem o svém otci.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 20:58

Ushio

Skládal jsem pečetě znovu a znovu jsem se potýkal s neúspěchem. Je to na mě moc... Ale bez toho nedostanu najíst... Stál jsem tam pln odhodlání, ale už jsem se cítil unavený, chtěl jsem se najíst a taky spát, ale nechtěl jsem se před matkou ukázat jako hňup. "Raiton Kage Bunshin," zaznělo v zahradě již po několikáté, ale nikde nebyl vidět výsledek. Je to beznadějné... Ale já mám hlad. Stál jsem tam a skládal jsem pečetě, aniž bych nějak moc pozoroval okolí, když v tom se otevřely dveře a z nich se linula přesladká vůně.

Koláč? Jako střela jsem vletěl dovnitř a matka dost přísným hlasem řekla: "Ale kdo mluvil o pečení." Zasmála se a už mi podávala talíř s koláčem. "Arigatou gozaimasu, Okaasan." Řekl jsem ji a pustil jsem se do koláče.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Icon_minitimeMon Mar 08 2010, 21:03

Moroshi Maitre

proč otče?pomyslel jsem si a po tváři se mi skutálela slza.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Icon_minitimeTue Mar 09 2010, 11:15

Ushio

Zrovna jsem dojedl koláč, který zmizel s talíře jako mávnutím kouzelného proutku, když mě napadlo, že bych mohl najít Moroshiho a pozeptat se ho na jeho rodinu. "Okaasan, já jdu ven," řekl jsem matce a vzal jsem si jen pár věcí z vybavení, protože jsem neočekával žádnou misi. Teď ho jen najít. Kde by jen mohl být?

Procházel jsem vesnici, hledajíc Moroshiho.
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Icon_minitimeTue Mar 09 2010, 13:50

Kaname

Precvičil som si všetky tecxhniky a údrery ktoré mohlo moje telo vyprodukovať. Zvalil som sa na trávu a pozrel som na modré nebo.
hmm, tu je taká nuda, čo mám robiť? Psi ma už nebavia, to by chcelo niečo väčšie. Ale čo...
Povedal som si sám pre seba a vytiahol krabičku cigariet. Z nudy som fajčil jednu za druhou.
Zas je prázdna... keď to takto pôjde dalej tak výdem na myzinu. Už by ma mohli dať do nejakého týmu.
Zdvyhlo som sa a išiel som do knižnice, cestou som sa ešte zastavil v novinovom stánku a kúpil si cigarety.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Icon_minitimeTue Mar 09 2010, 14:18

Moroshi Maitre

pořád jsem byl na louceale teď jsem podřimoval.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Icon_minitimeTue Mar 09 2010, 14:22

Ushio

Už jsem ztrácel naději, že ho najdu, tak jsem začal šmejdit i po loukách a okolí. Kde jen sakra může bejt? "Hej, Moroshi! Kde si sakra?!" Začal jsem řvát, protože nikde nebyl k nalezení. Dělá si ze mě srandu? Procházel jsem zrovna kolem jedné louky, když zrovna když jsem chtěl zařvat, tak jsem si všiml podřimujícího Moroshiho. "Moroshi, co ty tady," zeptal jsem se ho, když jsem došel k němu.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Icon_minitimeTue Mar 09 2010, 14:28

Moroshi Maitre

dřív než di přišel tak jsem usnul a ani tvoje hulánáni mě nezbudilo.pořád jse spal.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Icon_minitimeTue Mar 09 2010, 14:31

Ushio

Došel jsem až k němu a zatřásl jsem s ním: "Moroshi, vstávej! Už máš ráno!" Začal jsem se smát, protože ráno nebylo, ale to vždycky zabere. "A pokud teda nevstaneš, tak ni nedostaneš." Začal jsem se smát ještě víc. "Tak dobrá snídaně a ty o ní příjdeš," řekl jsem mu lítostivě.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Icon_minitimeTue Mar 09 2010, 14:34

Moroshi Maitre

tak ji hoď zvířatům...ty chudinky nemaj co jíst....řekl jsem a obrátil jsem se na boka dál jsem spal.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 7Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Pokráčování příběhu
» Diskuze o příběhu
» Úvod do příběhu
» Začátek nového příběhu
» Nový styl příběhu!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: