Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)

Goto down 
+3
joemandel
kira
Check
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 19:55

Kaname

Ten útok som spoznal len vďaka ocelovým podrážkam Moroshiho.
Prekoprcnul som sa na bok pri čom som si ožgrel hubu o zem.
V tom som vyskočil z dymu.
teraz pôjdem na ostro.

Spravil som pečať Ushi pri čom som sa vyrútil na Moroshiho aby som mu vrazil do brucha.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 20:01

Moroshi Maitre

smrt...bolest...zoufalstvý...smrtící ztráta no jutsu!zvolal jsem a plnil své dlaně chakrou jak to jen šlo.potom jsem dal jednu nohu dopředu a druhou dozadu a obouma dlaněma jsem se viřítil proti tvé hrudi takže by ti to mohlo vyrazit dech a víc.schytal jsme od tebe ránu do břicha ale soustředil jsem se na útok tak jsem si toho ani nevšiml.
Návrat nahoru Goto down
kira
Jounin
Jounin
kira


Počet příspěvků : 461
Datum založení účtu : 05. 03. 10

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 20:06

Kaname

najprv som myslel že som vyhral ale nakoniec ma tvoja rana zhodil k zemi.
Mal som vyrazený dych ale moje jutsu bolo úspešné.
Prišil som ti nohy k zemi chakrovým vláknom.
Bol som lekár a nahodenie dychu my nerobilo problém.
Postavil som sa a obyšiel ťa zo zadu.
Z úst my vytiekol tenký prúd krvy.

*Sad musím ísť Sad majte sa *
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 20:08

Ushio

Je čas to ukončit... Kaname nevypadá dobře. "Vítězem je Kaname, protože Moroshi není schopen se hnout," zařval jsem, protože kdyby pokračovali, tak by to špatně skončilo.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 20:11

Moroshi Maitre

kdo se u tebe nemůže hnout?!pořád můžu bojovat na místě!zařval jsem na něj vztekle.já neprohraju...už ne...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 20:13

Ushio

Aniž by to mohl Moroshi čekat, praštil jsem ho po kokosu (hlavě), tak silně, aby se mu v ní buď rozsvítilo nebo aby se už nehnul vůbec. "Bakayaro, ty jsi úplně nenapravitelnej!"
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 20:18

Moroshi Maitre

pch...řekl jsem apožádal Kanameho aby mě rozvázal.až mě rozvázal tak jsem dělal že odcházím ale potom jsem zašeptal.konoha senpuu...a otočil jsem se a Ushio to schytal nohou přímo do hlavy.kdyby nebyly žádná pravidla...kdyby nebylyžádný rozhodčí...kdyby byly jen boje na život a na smrt....vy dva by jste už zemřely...řekl jsem a šel ke stromu.zavázal jsme si oči,opřel se o strom a začal přemýšlet.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 20:30

Mai
Na chvíli jsem zmizel a potom jsem se tam objevil...
Přiložil jsem Moroshimu ke krku kunai...
Přesně tak...kdyby nebyly pravidla,byli byste mrtví...
Řekl jsem a nechal jsem ho něco říct...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 20:33

Ushio

Zvedl jsem se s hlavou od krve. Podraz... A ještě k tomu takovejhle. Držel jsem si místo, odkud tekla krev, abych krvácení zastavil. "Jako tvůj otec," řekl jsem naštvaně tak, aby to slyšeli všichni. (sensei, Moroshi, Kaname)
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 20:35

Moroshi Maitre

potom by totiž tenhle byl mrtvej alespoň 30 let....a jestli jsem jako otec...tak na sebe mohu být hrdý...řekl jsem a dál přemýšlel o novém jutsu.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 20:37

Mai
Jestli se chceš chovat jako tvůj otec,tak to řekni rovnou,abych tě na místě zabil...Napáchal spoustu špatných věcí...
Řekl jsem trochu smutně...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 20:42

Moroshi Maitre

co o něm vlastně víte?zeptall jsem se ho pohrdavým tónem.můj otecneudělal nic špatného...právě naopak...zachránil matku,mě i Usiha...řekl jsem ještě pohrdavěji.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 20:45

Mai
Tak tohle jsi se dozvěděl???Ani tohle nepřekryje jeho činy...
Řekl jsem otráveně...Neměl jsem náladu mluvit o tomhle...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 20:47

Ushio

"Idiote," řekl jsem rozhněvaně: "Víš co tvůj otec všechno matce provedl? Je to zvíře a vrah... On... zabil její rodinu!" V očích se mi objevily slzy a najednou se tam objevila i matka, která mě hnedka začal pohlavkovat. "Co jsem Ti říkala?" Uklidnil jsem se a řekl jsem: "Že chlapy nebulej, ale... On... Jak může něco takového říct!" Matka mě pustila a koukala na všechny trochu zostra. "Takže Ti to už řekl," sjela Moroshiho pohledem. "A ten dopis už jste taky četli, že?"
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 20:52

Moroshi Maitre

vytáhl jsem zpoza vesty dopis.a podal mu ho.a tohle změní váš názor?než jsem mu ho podal tak se objevila naše matka.ano...ale je nemožný abys ho ty četla?...Okaasan...řekl jsem a schoval ho zase za vestu.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 20:55

Miko Maraji

"Já ho opravdu četla," řekla klidným tónem: "Psala jsem ho s vaším otcem... V dopisu jsou dvě různý písma, to proto, že jsem ho psala i já... Je mi to líto," přitom se otočila na Ushia: "Ale musela jsem Ti lhát, abych Tě ochránila... Jinak to nešlo... Vůbec nešlo o mě, ale o vás dva."

Ushio

"Ale proč? Co bylo tak důležitého, aby jste se rozdělili a nás taky?"
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 21:00

Moroshi Maitre

takže to co se píše v dopise....je pravda?řekl jsem a v hlase byl slyšet tón který označoval že jsem to čekal.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 21:01

Mai
Složil jsem kunai a skočil jsem před Ushia a jeho matku...
Já vám to říkat nebudu...Ale až ho najdu,tak ho zabiju...
Řekl jsem drsně a natvrdo...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 21:04

Ushio

"Ale proč? Co jste si vy dva udělali," zeptal jsem se nechápavě a matka se přidala tím, že Maie probodla pohledem.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 21:08

Moroshi Maitre

jestli ho zabijete tak potom já vykonám velkou a krvavou pomstu...řekl jsem strašidelným hlasem který značil že to myslí vážně.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 21:13

Mai
Vzdechl jsem...
To,co si myslíte o tom dopise...Tak to je pěkná blbost...Sice ste ho vy dva psali,ale hned potom,co tě vyhostil šel ukrást jeden velmi důležitý svitek a dát ho nepřátelům...Byla to jedna organizace...Šel jsem tam,ještě s pár ninji,mými nejlepšími přáteli a pobili jsme je,až jsme našli Gokuderu a bojovali s ním...Bylo nás pět...Ale on měl nějakou...Divnou sílu...A díky tomu nás všechny zabil...Kromě mě...Utekl jsem...Od té doby...
Řekl jsem zklamaně...


???
Ale ale ale...Zestárl jsi Maii...
Řekl někdo temným hlasem a vystoupil ze stínů...
Mai se podíval,jako by hleděl smrti do tváře...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 21:16

Moroshi Maitre

jen jsem stál neschopen slova a koukal na tu osobu.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 21:17

Ushio

"Lžete, jste jenom zbabělec," ani jsem nedokončil větu, když se tam někdo objevil a já se osočil na něj: "Kdo sakra jste?" Co se tu ku*va děje? Najednou přilítla facka ze strany. "Za co?!" Zařval jsem. "Jen preventivně," řekla matka, protože očekávala něco špatného.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 21:23

???
Jsem ten,koho byste nejradši zabili...
Řekla postava celá v černém plášti,nebyl vidět ani kousíček těla...
Gokudero???
Řekl Mai překvapeně...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Icon_minitimeWed Mar 10 2010, 21:26

Ushio

"Otče," řekl jsem překvapeně a chtěl jsem se otočit na matku, které chyběly nohy. "Genjutsu?" Bylo mi hned něco divné... Že by se tu tak objevila... Nebo je to možná její trik? Nikdy jsem neviděl matku v akci.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)   Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají) - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pokračování příběhu (pro ty,co nic nedělají)
Návrat nahoru 
Strana 6 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Pokráčování příběhu
» Diskuze o příběhu
» Úvod do příběhu
» Začátek nového příběhu
» Nový styl příběhu!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Iwagakure no Sato-
Přejdi na: