Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Hledání ztracené ženy (Yazoo)

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Hledání ztracené ženy (Yazoo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání ztracené ženy (Yazoo)   Hledání ztracené ženy (Yazoo) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 17 2011, 21:41

Yazoo

To jsem ho tam měl nechat a jako srab odjed zpátky do vesnice ? Nestihl jsem mu ani poděkovat za to že se mě zastal.. Řekl jsem poměrně hrdě a pomalu se postavil na nohy.. Asi nemám na výběr že ? Prohrábl jsem si vlasy a postavil se směrem k odchodu.. Mimochodem.. co jste sním udělal že tam teď leží ? Řekl jsem poměrně naštvaně ale o nic jsem se nepokoušel..
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hledání ztracené ženy (Yazoo) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání ztracené ženy (Yazoo)   Hledání ztracené ženy (Yazoo) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 19 2011, 13:38

Itsuri

Usmál jsem se na tebe "Jen jsem mu ukázal co se stane, když neuposlechne moje rozkazy." Vysvětlil jsem ti, ale pak jsem se tě znovu dotkl a ty jsi ucítil obří tlak v celém těle a najednou jsi se objevil v nějaké temné místnosti, která měla zdi tvořené z kamenů, jako v jeskyni. Vedle tebe jsem stál já a jen se rozešel jednou chodbou pryč.

Pokračuj v herní místnosti Akatsuki.
Návrat nahoru Goto down
 
Hledání ztracené ženy (Yazoo)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Jeskyně ztracené existence
» Hledání pravdy
» Hledání nového senseie
» Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: