Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Zatiaľ neúplný tým

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Zatiaľ neúplný tým Empty
PříspěvekPředmět: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým Icon_minitimeMon Sep 05 2011, 18:20

Tréningové pole 4, Nagashi, Sfrit & Morgen
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Zatiaľ neúplný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým Icon_minitimeMon Sep 05 2011, 19:36

Kanzaki

Došel jsem na cvičiště a sedl si k nejbližšímu stromu... Pohazoval jsem si nadále s rolničkou.
Poskládal jsem pár pečetí za zády.Karasu tanbou. zašeptal jsem a z rukávu mi vyjetěla vrána. Ta si sedla do větví. Já zavřel oči a pomoci ní jsem sledoval co se děje...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Zatiaľ neúplný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým Icon_minitimeFri Sep 16 2011, 17:58

- promiň sfrite za čekání ale čekal jsem že postne nagashi

???

Hezký, ta je tvoje?najednou se ti ozvalo v hlavě. I kdyby ses díval kams chtěl tak bys mě nikde nemohl najít. Můj hlas sice nezněl zlověstně ale bylo těžké poznat moje úmysly. Neměl jsi ani ponětí jeslti jssem nepřítel nebo tvůj sensei. Taky jsem mohl být jen náhodou procházející ale z toho důvodu že jsi mě neviděl jsi tuhle teorii zavrhl...Ale potom...kdo jsem byl?
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Zatiaľ neúplný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým Icon_minitimeSun Sep 18 2011, 10:24

Kumori Narato

Pomalým krokom som prichádzal. Keď som tam došiel uvidel som tam chlapíka tak som k nemu podišiel bližšie. Ahoj!Volám sa Kumori. My budeme asi spolu v týme že áno? Letmo som sa usmial a nespustil som pohľad z chlapíka ktorý bol oproti mne.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Zatiaľ neúplný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým Icon_minitimeSun Sep 18 2011, 21:47

Kanzaki

Když se mi ozval hlas v hlavě, havran vzlétl do vzduchu a létal kolem.Ano je! řekl jsem potichu aby mě Právě přicházející neslyšel. Potom však přišel Kumori a předdstavil se. Stále se zavřenýma očima sem lehce zvážnil.Čemu se směješ ? zeptal jsem se ale moje oči byli zavřené a tobě tu muselo připadat trošku divné.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Zatiaľ neúplný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým Icon_minitimeMon Sep 19 2011, 14:22

Kumori Narato


Môj úsmev ustúpil a trošku ma zamrazilo. Ty budeš asi nejaký nervák že áno?Trochu som sa zachichotal. No nič, vieš niečo o našom senseiovi?
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Zatiaľ neúplný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým Icon_minitimeMon Sep 19 2011, 16:51

Kanzaki

Nervák... Ani v nejmenším. řekl jsem stále se zavřenýma očima. Potom však padla otázka na našeho senseie... Lehce jsem se zamračil a povzechl si.Ne nic ! řekl jsem a zase se soustředil.


Naposledy upravil sfrit dne Tue Sep 20 2011, 16:47, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Zatiaľ neúplný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým Icon_minitimeTue Sep 20 2011, 08:43

Kumori Narato

No dobre tedy. ALe stále si sa neprdstavil ako sa voláš ak sa smiem opýtať? A zasa som sa trocha zachichotal.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Zatiaľ neúplný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým Icon_minitimeTue Sep 20 2011, 16:49

Kanzaki

Docela zajímavej člověk. pomyslel jsem si.Všechno se v čas dozvíš... řekl jsem a začal se dál soustředit protože jsem čekal na Odpověď toho co mi mluvil v hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Zatiaľ neúplný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým Icon_minitimeTue Sep 20 2011, 17:49

Kumori Narato


Hej ty! Venuj mi kúsok pozornosti a povedz mi ako sa voláš pretože keď mi puknú nervy tak sa prestanem ovládaťTeraz som trochu viac zvážnel, aby mal predo mou tento chlapík väčší rešpekt.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Zatiaľ neúplný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým Icon_minitimeTue Sep 20 2011, 19:03

Kanzaki

Když se rozeřval otevřel sem oči. Havran co létal po nebi se mi snesl na rameno. Pomalu sem poskládal peřetě.Karasu kawarimi. šeptl sem a nastavil si kawarimi na místě kde sem seděl. Potom sem se zvedl a šel k němu. Viděl sem tě přicházet dřív neš sis všil ty mě. Tak tu neřvi. Kdybych mel zájem mluvit poznal bys to! řekl sem chladným tónem a udělal krok dozadu. Vrána co mi seděla na rameni se na tebe neustále dívala a já zavřel oči.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Zatiaľ neúplný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým Icon_minitimeThu Sep 22 2011, 15:08

Kumori Narato


Dostal som trochu strach ale nevedel som z čoho mám väčší strach. Buď s tej vrany alebo z toho týpka. Kľud nebol by som rád keby sa ti niečo stalo. Stále som sa snažil chovať ako drsný týpek no zároveň som ustúpil o jeden krok späť a trochu som sa naklonil dopredu. Všetko som to robil len preto keby na mňa zaútočil jednu ruku som položil na jednu zo svojich katán a druhou som siahol po fuuma shuriken aby som použil svoju techniku.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Zatiaľ neúplný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým Icon_minitimeThu Sep 22 2011, 20:08

Kanzaki

Nepřipravuj se k Boji... Nemám v plánu na tebe zaútočit pokud to nebude nutné. řekl jsem již milejším hlasem ale moje tvář zůstala stále chladně kamenná. To že jsem to poznal tě mohle, určitě překvapilo jelikož jsem měl stále zavřené oči.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Zatiaľ neúplný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým Icon_minitimeThu Sep 22 2011, 20:28

Kumori Narato


Ks ako to vedel?!Povedal som si v mysli a pustil som fuuma shuriken no katanu som vytiahol a a prešiel som prstom po jej čepeli a pri tom som sa porezal no krv som si zľahka olízal a pritisol som si palec aby som zastavil krvácanie. No povieš mi už ako sa voláš?!Už som na toho chlapíka zvreskol aby mi odpovedal pretože už ma nahneval a ja už som neváhal zaútočiť zo svojou katanou no normálne som sa postavil zo svojej polohy zastrčil katanu no ruku som držal stále položenu na svojej zbrani a pomalou chôdzou som sa približoval k chlapíkovy ktorý mal stále zavreté oči a púšťal z rúk nejaké čudné vrany. Až keď som sa k nemu priblížil asi na 5 metrov tak som zastal a čakal som na jeho odpoveď alebo na jeho reakciu. Trochu som sa ukľudnil a povedal som už normálnym tónom. Povieš mi už ako sa voláš?
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Zatiaľ neúplný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým Icon_minitimeThu Sep 22 2011, 22:04

Kanzaki

Jestli na tom trváš. řekl jsem a potom jsem chvilku mlčel. Jmenuju se Kanzaki. Doufám že tohle postatčí. řekl jsem mu své jméno. Chvilku jsem dumal nad tím proč se řízl do prstu.Asi chtěl udělat dojem. řekl jsem si pro sebe. Otevřel jsem oči a vrána z mého ramena vzlétla do vzduchu. Potom jsem se skácel na zem ale ještě před tím než jsem dopadl sem se rozložil na vrány. Mohl si mě vidět jak sedím u stromu kde jsem seděl i před tím a vrána seděla nademnou. Opět jsem se zavřenýma očima dumal nad tím tajemným chlápkem.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Zatiaľ neúplný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým Icon_minitimeFri Sep 23 2011, 08:09

Chischio Banpaia

Najednou jste oba uslyšeli tleskání, nikoliv rychlé a úderné jako na nějakém koncertě ale pomalé a tiché. Vypadá to že jste se již seznámili...Promiňte že jsem se neukázal dřív, ale byl jsem zvědavý jak tohle skončí...řekl jsem a vy jste mohly uslyšet zvuky kroků. Kdybyste se podívali pod strom tak asi 20 metrů od něj byla velká krvavá skvrna a ta se k vám začala přibližovat. Bylo to děsivé. Vidět krev, nic zvláštního ale slyšet krev mluvit, tleskat a pohybovat se a k tomu ještě vydávat zvuky kroků... Tohle bylo opravdu děsivé. Asi 15 metrů od stromu se najednou z krvavé louže začaly vysunovat dva krvavé sloupce. Ty najednou ztvrdly a nabrali podobu nohou. Krev pořád vystupovala výš a výš a kaluž krve se zmenšovala. Nakonec jsem před váma stál já. Úplně normální člověk v bílém obleku. Mé jméno je Chischio Banpaia a jsem váš nový sensei.řekl jsem v klidu a usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Zatiaľ neúplný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým Icon_minitimeFri Sep 23 2011, 14:15

Kumori Narato


AAAAAAAA!!!!!!Uskočil som za strom, no stále som bol vyľakaný z tej kaluže krvi. Hej vy prečo ste sa ukázali až teraz a nie asi pred 10 minútami. No po mojom kričiacom prejave bolo chvílu ticho a ja som bol taký vyľakaný že som sa už na ďalšie slová nezmohol.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Zatiaľ neúplný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým Icon_minitimeFri Sep 23 2011, 15:55

Kanzaki

Pozorova lsjem kaluž krve a sledoval Kumoriho reakci. Když se však začal náš nový sensei zhmotňovat, otevřel jsme oči. Zajímavé KG... CO všechno asi tak umí ? poymslel jsem si a vstal jsem. Docela pěknej nástup... řekl jsem chladně....Naše jména už nejspíš znáte předpokládám. Pokud tomu tak je mohli bychom se dát do práce. dodal jsem a vrána mi slétla na rameno.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Zatiaľ neúplný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým Icon_minitimeFri Sep 23 2011, 19:26

Chischio Banpaia

Popravdě...Kage-sama mi nic neřekl takže by bylo vhodné kdybyste mi trochu přiblížili svoje schopnosti, podstatu a...ještě něco o sobě.domluvil jsem a zapřemýšlel jsem se co by jsem ještě tak potřeboval. Mimochodem říkejte mi Chi-sensei.řekl jsem mile a znova se usmál. Potom jsem se podíval na Kumoriho a řekl. To je tajemství...odpověděl jsem mu a znova se usmál.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Zatiaľ neúplný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým Icon_minitimeFri Sep 23 2011, 20:25

Kumori Narato



Dobre tak ja začnem. Moje meno je Kumori Narato. Schopnosti...ehmmm no akoby som to...niesom veľmi silný no som dosť múdri a....Jutsu mam len jedno ale to vám nepoviem pretože....ehmm, no neviem. Moja podstata je fuuton....Rád trénujem mám rád aj umenie no a som trochu nepozorný keď ide o boj ale podľa mňa sa v ňom zídem a....No to je asi všetko...nič viac ma nenapadá Keď som dopovedal tak som bol ticho a čakal som na Kanzakiho odpoveď, ale bol chvíľu ticho a ja som trochu znervóznel a položil som si v duchu otázku. Tak a teraz sa konečne niečo dozviem o tom temnom týpkovy!Ale trochu som sa aj vyľakal pretože som si spomenul na Kekkei Genkkai nášho senseia a položil som mu ešte jednu otázku. Sensei kde je náš tretí partner ? A bol som chvíľu ticho a zasa som čakal na odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Zatiaľ neúplný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým Icon_minitimeSat Sep 24 2011, 00:55

Kanzaki

DObrá tedy... Jmenuju se Kanzaki Dojurou. Nespoléhám se na sílu ale inteligenci. Moje Techniky již znáte a Podstata je Fuuton ale nepoužívám jí. A o mě??? nemám moc věcí rád a hodně věcí které nemám rád ale to je vedlejší. To je asi tak všechno! řekl jsem a podíval se na senseie. Začneme už s tréningem ? zeptal jsem se a podrbal se na hlavě.

(Alucard Borec jak svin Smile...)
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Zatiaľ neúplný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým Icon_minitimeSat Sep 24 2011, 10:17

Chischio Banpaia

Nevím kde je, ale kage-sama říkal něco o tom že jste zatím dva, ale třetí by měl brzo dorazit...Alespoň si to myslím...odpověděl jsem Kumorimu. A ještě něco málo o mě...Jmenuji se Chischio Banpaia, což jistě už víte, Moje podstata je fuuton ale používám ho jenom málokdy, Moje Kekkei Genkai jste před chvílí viděli takže vám o něm nemusím říkat...A mimochodem...V noci se ode mě držte dál, bude to tak nejlepší...řekl jsem a na chvíli jsem zvážněl ale potom jsem se usmál. Mohli by jsme začít něčím...hmmm...jednoduším...řekl jsem Kanzakimu a něco jsem hledal v kapse. Tady jsou...Sice vím že je to staré ale stále účinné...Kdo mi jako první sebere rolničku tak toho zvu na ramen nebo na jiné jídlo které vy mladí tak neustále jíte...řekl jsem a připnul jsem si rolničku k pasu. Žádné otázkky, žádné námitky, můžete začít.řekl jsem v klidu a začal jsem ještě něco hledat v kapse. Po chvíli jsem vytáhl něco co vypadalo jako žvýkačka jenom byla rudá. Dal jsem si ji do pusy a začal jsem ji žvýkat. Nádherně uklidňující...řekl jsem a čekal až zaútočíte, pořád s tím mým úsměvem.

(sfrit: jop, ale ještě jsem tam přimýchal trochu dr. jekylla a mr. hyda Cool laugh )
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Zatiaľ neúplný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým Icon_minitimeSat Sep 24 2011, 19:08

Kanzaki

Takže rolničky jo ? pomyslel jsem si a poskládal pečetě.Vyzkoušíme co umí! řekl jsem si v hlavě.
Bakuyaku Karasu pošeptal sem a máchl rukama od sebe přičemž mi z rukávu vylétl havran který letěl přímo na senseie.
KDyž havran vyletěl tak ten co mi seděl na rameni vzlétl do vzduchu a senseie oblétl a díval se na něho z víšky. Nachviličku sem zavřel oči abych viděl co je hned za ním.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Zatiaľ neúplný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým Icon_minitimeSun Sep 25 2011, 19:28

Kumori Narato


Heh! Rozbehol som sa oproti senseiovi a siahol som na fuumaa shuriken a v ruke som ho otvoril, vyhodil som ho do vzduchu a urobil som techniku a povedal som: Fuuma Shuriken, Kage Fuusha!namotal som na shuriken lanko a hodil som ho po senseiovi. Tu máte !! Zastavil som keď som hodil fuuma shuriken a pozrel som na Kanzakiho a namyslene som sa usmial. Musí to vísť, ak to nevijde neviem čo sa stane. Zrejme budem musieť zaútočiť z blízka. No potom mi čosi preblislo hlavou a veľkým okruhom som prebehol za senseia. Tak čo ,,Chi-san" ? Shuriken ešte stále letel a ja som zapichol kunai to zeme a namotal som na neho lanko ktoré som stále držal v ruke. Čakal som čo sa stane keďže môj shuriken stále letel.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Zatiaľ neúplný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým Icon_minitimeWed Sep 28 2011, 19:27

Chischio Banpaia

Kanzakiho vrána od mě narazila vší silou a jeho vrána která byla nademnou mohla vidět že vrána do mě sice narazila ale nikde kolem mě není. Kumori mohl vidět že ta vrána do mě narazila a jakoby mnou proletěla ale nevyletěla. Za to Kumoriho Fuuma shuriken se mě ani nedotkl. Ani fuuma shuriken který byl ukryt v jeho stínu. Udělal jsem jednoduhýc úkrok stranou a Fuuma shuriken kolem mě proletěl a jelikož jsi byl za mnou tak mířil na tebe. Za prvé, Nepoužívej fuuma shuriken na nepřítele který není ani zraněný a ani zmrzačený a může se hýbat...A za druhé jsem vám řekl aby jste mi tu rolničku vzali a ne se mě pokusili zabít ale takhle to je prý neustále...povzdechl jsem si a dál jsem přežvykoval čekajíc na váš další tah.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zatiaľ neúplný tým Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zatiaľ neúplný tým
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Mise-
Přejdi na: