Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Zatiaľ neúplný tým

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Icon_minitimeWed Sep 28 2011, 20:05

Kanzaki

Skrze vránu sem viděl že havran nevybuchl. Když sem se zadíval já tak jsem tu vránu neviděl.
Nejspíše t uvránu má někde v sobě. pomyslel jsem si.Bakuha! vykřikl jsem a doufal že ta vrána exploduje uvnitř něho. Potom jsem však utekl za strom a sedl si. Shrněmi si fakta. Umí se rozpustit na krev. Dál umí rozpustit nejspíš jen část svého těla. Musíme ho donutit aby se zhmotnil a pak udeřit. Řekl že mu mame rolničku sebrat a to se nám povede. Budu to ale muset udělat drastickým způsobem. řekl jsem si v hlavě. Potom sem poskládal pár jednoduchých pečetí.Karasu Bushin. řekl sem a ve větvých se objevilo několik havranů. Pokud jsem uspěl mohl si sensei myslet že jsem se na ty vrány rozpadl já.
Potom jsem si ta mnastavil Kawarimi abych se mohl přesunout nepozorovaně zpět.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 29 2011, 14:13

Kumori Narato


Vypočul som si senseiove slová a vrhol som sa na rolničku. Rozbehol som sa ale uskočil som a hodil som shuriken po rolničke. Dopadol som a pozeral som ako môj shuriken leti na rolničku.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Icon_minitimeThu Sep 29 2011, 20:21

Obloha nad vami potemnela zaplavil ju náhly príval hustých čiernych mrakov, ochladilo sa a začal vás kropiť hustý studený dážď. Bolo len na vás či ste sa rozhodli to zabaliť, alebo pokračovať, ale veď praví ninja sa nevzdáva a zvlášť keď ide len o počasie. Strom čo bol neďaleko vás zasiahol blesk a vás zasiahla tlaková vlna spôsobená jeho úderom hneď po tom prišiel strašný rachot, skoro vám roztrhalo ušné bubienky boli ste mierne dezorientovaný z toho všetkého ,ale tu vzniklo svetielko, osvetľoval vás horiaci strom ako pochodeň vedúca pútnika po ceste. Táto búrka nebola ako obyčajná akoby prinášala veľké zmeny no nechystala sa skončiť tak skoro.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 30 2011, 17:23

Kumori Narato



Postavil som sa zo zeme a šúchal som si uši. Sakra čo to?! Uvedomil som si že ostatným sa mohlo niečo stať. Kanzaki,Chi-San, stev poriadku?! Bol som dezorientovaný a trochu sa mi točila hlava a spadol som naspäť na zem. Ale musel som sa postaviť za každú cenu no vždy keď som to skúsil tak som spadol. Tak som sa priplazil k senseiovi.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Icon_minitimeFri Sep 30 2011, 18:35

Kanzaki

Naneštěstí jsem byl právě za tím stromem do kterého uhodil blesk. Smetlo to mne i ty havrany co sem vytvořil. Postavil jsem se na nohy a havran který poletoval za chim mi přistál na rameni.Štěstí jak pras*.
pomysel jsem si. Potom jsem poskládal pečetě.Karasu Bushin. řekl jsem potichoučku a všude kolem byli havrani... bylo jich dvacet včetně jednoho co se mi vytvořil na rameni. Havran se kterým jsem sdílel zrak se dezorientovaně koukal všude okolo. Já vytáhl maličký kousek papírku a napsal na něj krví... " Sejdeme se za tím hořícím stromem a probereme strategii."... potom jsem dal papírek havranovi do zobáku a poslal ho za Kumorim. Když k němu havran doletěl klobl ho do ruky a vpustil mu do ní papírek. Potom se bleskurychle vrátil na moje rameno.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 01 2011, 11:00

Chischio Banpaia

Vrána ve mě neexplodovala. Bylo to dost překvapující ale nic se nestalo. Shurikenu jsem se zase jednoduše vyhnul úkrokem ale ta bouřka mě překvapila. Vlna mě na zem nesmetla ale stál jsem tam a díval se na ní. Budeme pokračovat, pořád je to jen bouřka...Ale pokud chcete tak můžete jít domů...řekl jsem a čekal co ti dva budou dále dělat. Ta bouřka se mi vůbec nelíbila, ne že by mě nějak oslabovala ani mi nijak neškodila ale nelíbila se mi. Byla naplněna zlem. Cítil jsem to...Blížilo se něco velkého.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 01 2011, 11:15

Oblohu preťal ďalší blesk tento krát neudrel blízko vás ale niekam do vrcholkov neďalekých hôr jeho záblesk osvetlil každý kút a hádzal strašidelné tiene. Mohli ste to vidieť bo i nemuseli svetlo z blesku na chvíľku osvetlilo obrys akejsi postavy. Nebol to človeka no ani zviera na človeka to bolo príliš veľké a tvarom sa to nepodobalo ten obrys sa mohol skorej podobať na veľkú čiernu vranu spredu no zviera to nebolo malo to nohy a vysokú štíhlu postavu stálo to nehybne a pozorovalo vás to. Do sŕdc sa vám vkrádal divný pocit, pocit neistoty, strachu, zla. Tajomná bytosť nemala chuť do vás zasahovať teda zatiaľ nie.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 01 2011, 18:35

Kumori Narato



Pozeral som na ten čudný obris a hodil som po ňom shuriken aby som mal prehlad o postave. No uskočil som za senseia a opýtal som sa ho. Chi-san viete čo by to mohlo byť?! Opýtal som sa ho neisto a bojazlivým hlasom.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 01 2011, 19:01

Kanzaki

Kumori na moji zprávu nereágoval. V tom jsem si všiml jak je v dálce obris něčeho. Pak se kumori zeptal co to je... Než čekat na senseiovu odpověď, vyslal jsem havrana podívat se co to tam je... Havran letěl čím dál tím blíže k čemusi na obzoru a já s ním sdílel svůj zrak.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 01 2011, 19:48

Kumori Narato


Hej Kanzaki...dobre! Odpovedal som mu na list ktorý mi poslala jeho vrana a tak som išiel za horiaci strom. Môj shuriken prešiel tým obrisom a ja som sa čudoval čo je to za prízrak a dal som znamenie Kanzakimu že je vzduch čistý.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 02 2011, 13:18

Chischio Banpaia

Na Kumoriho odpověd jsem již neodpověděl. Byl jsem na všech čtyřech a rukou jsem se držel bolestí za srdce. Snažil jsem se ho udržet ale již to nešlo. Bylo příliš pozdě. Moje vlasy začali tmavnou, oblečení Obalila krev která na něm začala zasychat a tmavnout jaké mé vlasy a mé oči změnily barvu z modré na krvavě rudou. Po chvíli mé bolesti ustály a vyj ste uviděli že tam stojí někdo úplně jiný. Černé vlasy, rudé oči a oblek erný jako duše členak akatsuki. Tohle přese nemohl být váš sensei. Najednou mi z ruky vystřelil krvavý bič který obmotal vránu Kanzakiho a rozdrtil ji. Přesněji přepůlil. Zůstante tady, jestli se přiblížíte na 50 metrů...řekl jsem temným hlasem a podíval se na vás zlým pohledem. ...tak vás na místě zabiji.dořekl jsem a složil pár pečetí a řekl. Chischio Koutai!(Krvavý přesun!) rozpustil jsem se na krev. Ale ne jako předtím. Vsákl jsem se do země. Déšt udělal ze země bahno a tudíž jakákoliv tekutina včetně krve s bahnem umí dobře splynout. Temná postava pokud by uměla vidět chakru tak by viděla že se k ní rychle blížím pod zemí. Asi tak 10 metrů od postavy jsem se ze země zase vynořil a vrátil se do normálu. Achh jo, budu zase celej mokrej...řekl jsem naštvaně a podíval se na svůj oblek. Ale potom jsem zvážněl a podíval se na temnou postavu. Kdo jsi a co tu chceš?řekl jsem a nevypadal jsem na to že se s ním hodlám vybavovat.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 02 2011, 15:15

???

Celý dej som nehybne pozoroval videl som ako na mňa letí Havran a z druhej strany shuriken. stačila by mi jedna malá otočka aby z vrany nezostalo nič a shuriken som odrazil niekam preč, ale ja som tam len v kľude stál na mieste a svoju tvár som obrátil k nebesiam k mrakom s ktorých každú sekundu padali tisícky litrov vody na mojej tvári sa zjavil úškrn no to ste si nemohli všimnúť. Zaujal ma ten chlap ich sensei, zaujalo ma akou premenou prechádzal. Povzdychol som si a na jeden nádych som si zamrmlal Zaujímavé. No môj tón znel ako by ma to nudilo A to som si myslel že to pôjde hladko. povedal som si pre seba. Práve skončila jeho premena a zničil toho jeho havrana o starosť menej. Rozpustil sa to ma zaujalo a sledoval som miesto kde pred tým stál o shuriken som sa nezaujímal. Predsa mi neublíži jeden shuriken. zasmial som sa v duchu. Zjavil sa predo mnou zhmotnila sa položil my otázku kto som. No neodpovedal som len som otvoril ústa a povedal Pôsobivé. Zablyslo sa ty si mohol uvidieť vysokého štíhleho muža z krídlami čiernymi ako sama noc, no nebol to anjel ani zďaleka, obklopovalo ho niečo temné no nebola to ani chakra, ani aura, bola to jednoducho temnota pristúpil bližšie k teba a druhý záblesk osvetlil jeho tvár.
Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Citizenbyseitend424f08
Pozeral na teba svojimi čiernymi očami a vyšla z neho otázka ktorú bi nikto nečakal Kde to som?
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 02 2011, 17:11

Chischio Banpaia

Vidím že nejsi zdejší...Cítím to z tebe...řekl jsem a začal jsem ho obcházet. Jsi v Getsugakure no sato...Ptám se tě podruhé a naposled. Kdo jsi a co tu pohledáváš?! Nevypadáš jako přítel ale nechováš se jako nepřítel...Takže ti dávám poslední možnost odpovědět na moji otázku. A dobře si odpověď promysli. řekl jsem a zase jsem stál před ním. Měl jsem ruce za zády takže je nemohl vidět. Ze zadní kapsičky jsem vytáhl malou injekční stříkačku s podivnou zelenou tekutinou a píchl jsem si ji do druhé ruky. Byl v ní jed. Ale moje KG ovládalo krev takže pro mě nebyl problém rozdělit jed a krev na dvě různé skupiny a tak zůstat neotráven. Z každé dlaně mi vyjelo dvacet malých jehel vytvořených z krve. V každé z těch jehel byl jed který po asi 10 vteřinách naruší nervovou soustavu a otrávený bude mít potíže s pohybem. Do pěti minut ochromí úplně a do hodiny ez podání protiléku umře. Ten jed byl docela dost známý takže protílátka se dala sehnat skoro všude ale mě nikdo nedokáže utéct. Obzvlášt v noci.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 02 2011, 17:47

Kumori Narato


Chi-san poďte naspäť ten týpek môže biť nebezpečný. Povedal som senseiovi a vytiahol som druhý fuuma shuriken a namotal som naňho lanko. ,,Fuuma shuriken, Kage fuusha"povedal som a hodil som po nepriateľovi fuuma shuriken a s lankom som ho stočil aby nezasiahol senseia, ale aby trafil nepriateľa. Keď už tam shuriken skoro bol povedal som: Chi-san, teraz! Naznačil som senseiovi útok a čakal som na Kanzakiho reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 02 2011, 19:46

???

Pri zmienke o Getsugakure no sato som si povedal Hmm tak Getsu. a sledoval som ťa ako si ma premeriavaš, ako okolo mňa krúžiš ako sup okolo mršiny. Keď si bol presne za mojím chrbátom trocha som zašuchotal svojimi uhľovočiernymi krídlami a ty si mohol začuť niečo ako cinkanie kovu o kov. mohlo ti to prísť zvláštne. Zahľadel som sa na teba a prehovoril som Kto som? Som Azrael, a čo tu hľadám? to je pre teba nepodstatné. Naklonil som trocha hlavu na ľavú stranu a a premeriaval som si ťa. Tu môj sluch zaujalo niečo čo prerážalo kvapky vody padajúce z hora. Mikol som hlavou až mi zapukalo v krku a pozrel som smerom k tomu decku čo po mne hodilo v poradí už druhý shuriken. Vystrel som svoje krídla, mohlo vás to ohromiť mali rozpätie cez tri metre a ich čierna farba sa leskla i v prudkom daždi odrazil som sa a vzlietol z neuveriteľnou rýchlosťou a ľahkosťou som pristál pred Kumorim. Mohlo ťa to vystrašiť moja tvár nemal moc priateľský výraz krídla som mal stále roztiahnuté a vyzeralo to impozantne až ohromujúcu chytil som ťa pod krk a vyzdvihol ťa do výšky. Nedalo sa nijako ujsť keby si chcel predo mnou ujsť do zadu alebo snáď do boku jedným mávnutím krídel by som ťa zablokoval. Tvoje nohy sa vzniesli od zeme a vsal si za krk v mojom zovretí uškrnul som sa na teba a povedal som Si otravný.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 02 2011, 19:58

Chischio Banpaia

Když mi řekl kdo je tak jsem ztuhl. Věděl jsem že Azrael je démon, alespoň podle mýtů a k tomu ta nedávná souivislost s démony. Přemýšlel jsem jestli mám zaútočit ale najednou...Co ten de*il dělá?zeptal jsem se sám sebe v duchu a když Azrael vzlétl a rychle s blížil ke Kumorimu tka jsem již byl zpátky v zemi ve formě krve a zrovna ve chvíli kdy dořekl že je otravný tak ucítil na krku můj teplý dech a na druhé straně krku jehle na mojí ruce ale nehodlal jsem ho zabít...ne teď. Co kdyby jsme se dohodli...Já tě nezabiji a ty ho necháš jít...Sice bych byl radši kdyby chcípl ale kage by nebyl zrovna nadšený...Takže ti dám na výběr...Buď ho teď položíš na zem a já tě nechám jít a nebo ti do těla vpíchnu jed a potom tě zabiji...Co zní lípřekl jsem a Kumori i Kanzaki to mohli slyšet. Ale potom jsem Azraelovi pošeptoval jednu věc do ucha kterou ani jeden z těch dvou nemohl slyšet. Vím že jsi démon, Azraeli. Ne...Ty jsi syn Jashina správně? Vypadá to že tvé jméno je moc nápadné...Měl by sis vybrat jiné..Měl bych tě zabít tady a teď...Ale to by nebyla žádná sranda...Je to jen na tobě...řekl jsem a usmál jsem se zlomyslným úsměvem.

Edit by Aspire: Aby nedošlo k mýlce, tak to není syn Jashina.
Edit by Juto: Táto postava nemá nič spoločného z globálnym príbehom KW je len a len pre Getsu Cool laugh čiže žiadny syn Jashina
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 02 2011, 20:41

kanzaki

Když chytl Kumoriho pod krkem rychle jsem poskládal pečetě.Bakuyaku Karasu! řekl jsem nahlas a na rameni se mi vytvořil havran. Seděl tam a čekal jen na moje mávnutí rukou. Všude kolem však byli havraní bushini čehož si mohl ten neznámí všimnout. V pravé ruce jsem už měl připravené tři kunaie s výbušnými lístky které by letěli za vránou.Hele frajere pusť ho na zem. řekl jsem ti klidným hlasem... Byli jsme tři a ať to byl kdokoliv nemohl nás servat.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 03 2011, 16:05

Kumori Narato


šetril som si dych aby som vydržal čo najdlhšie. Pusti ma! Ináč ťa ostatný zabijú. Ak ti je život milí vieš čo máš urobiť. Povedal som mu chladným tónom.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 03 2011, 17:27

Azrael

Ucítil som dych na mojom krku nepotreboval som sa ani otočiť aby som vedel kto to je. No cítil som aj niečo iné Čo to je? Ihly? vydrala sa mi na povrch myšlienka. Pozorne som počúval ponuku toho chlapa. A aj Kumoriho šomranie usmial som sa na Kumoriho a povedal som z úsmevom na tvári Ako chceš. a šmaril som ho na zem náraz nebol nejako tvrdý keďže bahno utlmilo tvoj pád. Chischio mi začal šepkať do ucha niečo o tom že viem kto som, že som démon ba dokonca syn Jashina, a o tom že by som si mal zmeniť meno. Pri zmienke o Jashinovy som sa začal hlasno smiať a povedal som Nás nezaujíma nejaký Jashin, my stojíme mimo systém a máme iné úmysly, a moje meno je dar od môjho otca, od otca ktorý ma stvoril keď som bol na pokraji smrti a dal my silu o ktorej nikdy, nikto nesníval. Dokončil som svoje slová a obzeral som si okolie všimol som si havrana a tie bunshiny Takže bude zábava. pomyslel som si a perie na mojich krídlach akoby zmenilo zloženie, zmenilo samotný materiál z ktorého bolo, bolo to dokonalé Kekei Genkai.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 03 2011, 18:21

Kanzaki

Mimo systém... zajímavé... Docela zajímavej proslov. Ovšem mám pocit že tohle nikoho nezastraší. řekl jsem... Pravou rukou jsem máchl do předu ale kunaie stále držel. Mělo to být znamení že ho chci odpálit a doufal jsem že to všichni pochopili. Potom jsme levou prázdnou rukou máchl směrem k neznámému. Havran na mém rameni se rozlétl a byl ochoten nepřítele pronásedovat i do pekel. Kunaie s výbušnými lístky jsem pořád držel v ruce a čekla až uhne.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 04 2011, 20:22

Kumori


Rýchlo som od toho chlapíka odišiel, pretože som si všimol Kanzakiho znamenie a pozrel som sa na senseia či tomu tiež rozumie. Preskočil som za senseia a vytiahol som kunai na obranu
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 04 2011, 21:10

Chischio Banpaia

Vy dva se držte zpátky! řekl jsem jim a rychle vyrazil rukou proti Azraelovi krku a druhou do oblasti jeho beder. Každý se občas splete, to se hold stává, každopádně teď bylo mojí hlavní úlohou ho zabít a vedlejší úlohou chránit ty dva tupce. No co...Obvyklá noc. Nečekal jsem že už první trénink bude tak zajímavý ale hold změna je život. Jediné co mě znervúoznovalo byla ty jeho křídla. Nic podobného jsem nikdy neviděl.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 05 2011, 19:35

Azrael

Ucítil som ako sa za mnou stojaci pohol ako rozrážal kvapky dažďa ako jeho ruky leteli smerom ku mne jedna ku krku druhá k bedrám. Zareagoval som okamžite zo švihom som zložil ešte stále roztiahnuté krídla úhľadne k sebe tak aby tvorili štít chrániaci zadnú časť môjho tela. od hlavy až po pomaly po kolená teraz medzi mnou a jeho útokom stály impozantné krídla. Mohol si si všimnúť že materiál z ktorého boli vyrobené ba stvorené jednotlivé perá zmatnel. Nezmenila sa len jeho farba ale aj štruktúra teraz boli pevné a tvrdé ako oceľ všetko sa stalo behom zlomku sekundy teraz si mieril na docela pichľavý a tvrdý jednoliaty povrch ktorý chránil celý môj chrbát aj miesta na ktoré si mieril. všimol som si Havrana letiaceho mojim smerom. porezal som si prs o vnútornú stranu krídel a spravil som potrebné pečate na Kuchiose. Natiahol som ruku pred seba a zvolal Kuchiose Nojutsu. Celé okolie zaplnil hustý dym to som využil na to aby som zmenil svoju polohu. Po chvíli dym opadol a mohli ste si všimnúť tri postavy každá mala dlhý čierny plášť z veľkou kapucňou ktorá zakrývala ich tváre ďalej ste si mohli všimnúť že aj tieto postavy mali krídla každá postava inej farby. pozrel som na nich a stroho povedal Sme už skoro pri cieli zamierte do dediny a započnite dej. postavy len prikývli a vzlietli a nabrali smer do dediny. Pozrel som na vás a povedal Teraz je čas to tu ukončiť. Roztiahol som si krídla a znovu zložil zaujal som bojový postoj začal som to brať vážne.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 05 2011, 19:44

Kumori


Uskočil som o pár metrov dozadu a chytil som výbušný kuani a hodil som ho. Ked už bol hrotom pri nepriateľovi vybuchol a ja som opäť uskočil o pár metrov od nepriateľa aby ma nemohol zamerať.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 05 2011, 20:32

Chischio Banpaia

Rychl jsem vyskoči lz dýmu. Nenávistně jsem se podíval na odlétající postavy ale ted byl můj hlavní cíl Azrael. Když se dým rozplynul tak jsem na nic nečekal. Rychle jsem na tebe ukázal dlaněmi ze kterých ještě trčeli jehly a řekl. Kai!V tu chvíli mi z rukou jehle vystřelily. Nemělo smysl bojovat takhle, Jehle by pouze překážely. Moje Kg nevyužívalo chakru...Využívalo moji krev. Tímhle tempem budu brzy vyčerpaný a já to vím. Zbývalo mi pouze jedno jutsu ale chtěl jsem ho využít v pravý okamžik. Kdyby ten idiot pil ve dne více krve nebo jedl více krvavých žvýkaček...Jednou ho za to zabiji...Valstně ne, zemřel bych i já..pomyslel jsem si naštvaně a byl jsem připraven přejít z KG na chakru.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zatiaľ neúplný tým
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Mise-
Přejdi na: