Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Zatiaľ neúplný tým

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Zatiaľ neúplný tým - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým - Stránka 3 Icon_minitimeWed Oct 05 2011, 21:20

Kanzaki

V levé ruce jsem měl stále Kunaie s výbušnými lístky... Ty jsem hodil hned po senseiových jehlách...
kdyby se to povedlo což sem nepředpokládal tak by ho to mohlo dost poranit. Vzhledem k tomu že měl křídla jsem počítal s tím že se s nimi zakryje aby vyblokoval senseiovu techniku a moje výbušné kunaie.Na druhou stranu bylo logické že by ses těmi křídli mohlo něco stát což nechtěl takže mohl jednoduše uhnout.
Proto jsem vytáhl fuma shuriken a rozběhl se do strany. Fuma shuriken byl přivázaný lanky a na kažné jeho čepeli byl jeden výbušný lístek. Shuriken jsem hodil z boku tak, aby udělal oblou a letěl na nepřítele.
Pro případ že by to nevyšlo tam byli lanka abych mohl shuriken stáhnout zpět. Doufal jsem že se spíše zakryje a já budu moct udělat i útok zezadu... Ovšem dalo se předpokládat že se rozletí i na mě a pude přípo po mě... Proto jsem měl nastavené furt kawarimi za tim hořícim stromemem
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Zatiaľ neúplný tým - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 06 2011, 18:41

Kumori


v momente ma niečo napadlo. A to som aj hneď využil. Zobral som svoj starý fuuma shuriken ,ktorý bol zapicnutý v zemi a povedal som naposled: Fuuma shuriken, Kage fuusha. A olepil som fuuma shuriken výbušními lístakmi a hodil. Potom som upozornil Kanzakiho a senseia aby sa uhli ináč zomrú.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Zatiaľ neúplný tým - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 06 2011, 20:09

Azrael

Keď som videl všetky tie útoky ako na mňa idú začala mi pulzovať žila Oni to snáď myslia vážne a chcú ma zastaviť, ale na toto ja nemám čas. roztiahol som krídla a všetkým trom útokom som sa vyhol vzdušnou cesto rovno na hor vznášal som sa asi tri metre nad vami, popukal som si krokom a usmial sa na vás a z ironickým úsmevom som vám povedal Majte sa ešte sa uvidíme. Aby som ušetril energiu ešte pred netom sa zloženie materiálu mojich krídel zmenilo teraz boli čo najviac odľahčené a uspôsobené na čo najmenší odpor vzduchu a najväčší vztlak nabral som ešte pár metrov výšku a zamieril smerom do dediny podla mojej rýchlosti ste si mohli všimnúť že mám na ponáhlo. Po chvíli som sa vám stratil v stále neutíchajúcej búrke.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Zatiaľ neúplný tým - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým - Stránka 3 Icon_minitimeFri Oct 07 2011, 14:54

Kumori


Celý mokrí a od blata som sa čudoval prečo tak náhle odletel. Tak, Kanzaki , Sensei čo teraz ? Skončil sa náš tréning ? Zobral som svoj fuuma shuriken a čakal som na ich odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Zatiaľ neúplný tým - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým - Stránka 3 Icon_minitimeFri Oct 07 2011, 14:59

Knazaki

Ach jo... Proč to musel zkazit... Teď bude akorát zbytečná práce navíc... Ani trénovat nemůžem. řekl jsem sklesle a znuděně. Potom co jsem to dořekl jsem se rozpadl na vrány a objevil se za stromem.Poskládal jsem pár pečetí.Karasu Tanbou. zašeptal jsem a poslal havrana směrem k vesnici. Jeho úkol byl jasný, najít nepřítele a prozradit mi jeho polohu. Každých 20 vteřin jsem zavřel oči a podíval se jestli tam někde nepřítel neni.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Zatiaľ neúplný tým - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým - Stránka 3 Icon_minitimeFri Oct 07 2011, 15:42

Kumori



Hej Kanzaki! To zas bude zmätok. Teda podla mňa to bude drsné. Povedal som a sadol som si na zem a začal som sústrediť svoju chakru aby som nebol vyčerpaný na ďalší prekvapujúci boj.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Zatiaľ neúplný tým - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 08 2011, 10:33

Tesne pred tým ako Azrael odletel k vám dobehol Moonwalker a pozeral na Azreal ako malé dieťa na žeriav pri svojej práci keď už sa Azrael stratil v búrke tak sa zahľadel na Chischioa a sám pre seba si povedal No pekne to zasa bude deň. pozrel na všetkých troch na každom z vás spočinul jeho pohľad a spýtal sa vás Čo to bolo? no nečakal na odpoveď a keď sa trocha spamätal tak povedal čo mal pôvodne na srdci. Máme rozkazy od Tanami-sama všetky tými sa majú vrátiť naspäť do dediny. hlavou sa mu prehnala myšlienka Tá ženská tušila že sa niečo stane.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Zatiaľ neúplný tým - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 08 2011, 11:28

Kanzaki

Poslouchal sem moonwalkera z poza toto hořícího stromu. Po chvíli jsme vyěel a smětlo od ohně se mi mihlo po tváři. Pravé oko které nebylo v té tmě vidět jste mohli spatřit jen občas a hlavně bylo zavřené, což bylo divné. LEvé otevřené a pravé zavřené. Po čele mi sjela kapka potu jelikož jsem se soustředil nehorázným způsobem. Snažil jsem se sdílet s havranem zrak jen na půl a pro mysl to nebylo jednoduché. Rozmazané šedé obrazy mi prolétávali hlavou jako blesky. Nikdy v životě jsem to nedělal a nejspíš to bude i nemožný úkol. řekl jsem si v duchu.
Návrat nahoru Goto down
Nagashi
Genin
Genin
Nagashi


Počet příspěvků : 169
Datum založení účtu : 24. 08. 11
Věk : 26
Bydliště : Košice

Zatiaľ neúplný tým - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým - Stránka 3 Icon_minitimeSat Oct 08 2011, 12:11

Kumori


Váhavo som pozrel na senseia a opýtal som sa ho : Chi-san ideme ? Čakal som na jeho odpoveď a zároveň som sa vydal za Kanzakim aby som ho upozornil na to že zachvíľu vyrážame.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Zatiaľ neúplný tým - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 09 2011, 15:55

vyrazili ste Moonwalker išiel s vami lebo ste boli posledný tým ktorý zostával, celou cestou sa mu honili myšlienky a tej záhadnej okrídlenej postave. prišli ste do dediny v ktorej vládol zmätok zvony bili na poplach a všetok ľud sa snažil dostať do centra.

Pokračujte v Hl. topicu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zatiaľ neúplný tým - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zatiaľ neúplný tým   Zatiaľ neúplný tým - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zatiaľ neúplný tým
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Mise-
Přejdi na: